Перейти до змісту

Дозування бензину на АЗС


Plum

Рекомендовані повідомлення

я останнію 1000 км заправляюсь тільки 92м на WOG. Різниці поведінки машини не помітив, їде не нормально, не тіпе її, динаміка не гірша, а витрата пального зменшилась приблизно на 0,4-0,7 л на 100 км

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть разница между бензинами

АИ и АЕ (если мне память не изменяет), например

просто у нас точную маркировку на заправках не указывают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извеняюсь але скажить ви за ти 3 коп збиднили. чому так кажу: Приходить таможеница на гуртовню и купуе товар, пидходить до каси и касирше нема 2 коп здачи и тут починаеться скандал. так к чему я: я сам николи неберу сдачи меньше 10 коп. чи жалко шо хтос на цёму заробить. Небийсь менти тильки на середнячках заробляють а не на тих хто порушуе бо в них тато мама,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 slavik: Згідни з Plum - це справа принцину. Сам кожен вечір закуповуюсь в НАШому КРАю на Шевченка, і зазвичай продавщиці недодають 1-2 коп здачі, і на це не звертав уваги до того моменту, поки продавщиця не візвірилась на мене за те, що я недодав їй 1 коп, дивилась на мене як на лохотронщика... Після того принципово вимагаю , не важно чи то 1 коп, чи 2 коп здачі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот почему я предпочитал в Луцке карточкой платить - не надо требовать копейку сдачи. лишнего тоже не возьмут.

в Киеве только с этим сложнее... ПОСы есть, но чаще не работают...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я останнію 1000 км заправляюсь тільки 92м на WOG. Різниці поведінки машини не помітив, їде не нормально, не тіпе її, динаміка не гірша, а витрата пального зменшилась приблизно на 0,4-0,7 л на 100 км

для чистоти експерименту залий ще 76й і відпишись ;)

це я до того що як можна не відчувати по машині різницю між 92м, 95м, 98м. в мене єдине пояснення - на ВОГу 92=95 :) або ж машина заточена під 92 і вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на кришечці бензобака в мене пише що бензин допускається 90-98. А 95 в нас бадяжать на нафтобазах з того 92, який приходить з НПЗ. Просто добавляють присадки для збільшення октанового числа. В той же час 92 на автозаправки поступає в тому ж вигляді, в якому його видають на НПЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляюсь только на лукойле на ровенской и только 95. Машинка едет хорошо.

собсно кого ни спрошу - всего говорят что это лучший выбор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kostya, а что за машина/двигатель? в инжектор можно лить практически любой бензин, компьютер по датчику детонации сам выставит нужное опережение зажигания для залитого бензина, а потом по расходу кислорода и лямбде решит сколько его подавать в форсунки. вот с карбюраторными движками сложнее - они плохо переносят отличия октанового числа как в плюс, так и в минус, хотя и считаются "всеядными".

сам лью WOG'овский 92'й. по паспорту в машину надо лить Standard 88, но у нас такого нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А 95 в нас бадяжать на нафтобазах з того 92, який приходить з НПЗ. Просто добавляють присадки для збільшення октанового числа.

бадяжить можно хоть из 76-го :)

присадка называется метил-трибутил-эфир, вроде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бадяжить можно хоть из 76-го ;)
Шура, якщо вірити словам директора Волинської Нафтової Компанії, то 95 і 98 бадяжать саме з 92го.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура, якщо вірити словам директора Волинської Нафтової Компанії, то 95 і 98 бадяжать саме з 92го.

а что это за контора такая, никогда не слышал... :(

в инете только подобное есть как "АЛЬФА-ЛУЦЬК нафтова компанія ТОВ, Луцька філія"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а что это за контора такая, никогда не слышал... :)

в инете только подобное есть как "АЛЬФА-ЛУЦЬК нафтова компанія ТОВ, Луцька філія"

очепатка, мав на увазі Волинська Паливна Компанія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...