Перейти до змісту

ранковий негатив


RedFoxxik

Рекомендовані повідомлення

Думаю такі дибілоїди тільки поймуть що щось не так роблять, тоді коли будуть обоє лежати в реанімації відходячи від наркозу...

А такому треба хазяїну просто роздробити колінну чашечку (жорстоко, але що робити), дівчину теж могла собака вкусити за таке місце що можна й інвалідом стати на все життя, тоді кожен раз хромаючи буде згадувати той день...

Не газуй.. бо з потерпілого.. через 2 секунди можеш стати обвинувачуваним. Треба вчити і вчиттися самому вирушувати питання в правовому полі... Звчичайно бидла вистачає.. скрізь... але то вже зовсіи іша історія.

Lexx.

Lexx. - таке відношення повір мені, вони ще нарвуться на такого хто поламає хребта, і буде листи писати в прокуратуру все життя своє... Правове поле в нас таке що прав той, в кого купа грошей, і той хто більш нахабніший і крутіший...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Дадада..

Біля Варшавки і біля аптеки на Ковельській реально зграї собак... що не рівно дихають до лісапедистів..

Біля аптеки мене вже знають ... але буває, що на іншому велі їду.. то не зразу вкурюють.. привчив їх до конкретного звуку, після якого впізнають мене зразу і тільки гавкають здалеку.))

Але це ж зов\сім інша ситуація.... в якій нема особливо кого звинувачувати.. комунальні служби.. хрен вже зними... а от коли є собака і господар.. тту вже зовсім інша справа.. тим більше була команда фас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була знайома ситуація, також на велосипеді був, ногою собаці прямо в щелепу зарядив охх! Жорстоко звичайно, але очі в господаря були по 5 копійок , думаю він задумався над вчиненим.

Востаннє - тиждень тому, при виїзді із Варшавки на міст. Вчепилося, та ще й не мале, добряче по розмірам, аж слиною бризкало

там воно завжди маячить) Майже щодня там їжджу, завжди чепляється, причому дійсно норовить вкусити. Пару разів вже добряче попадав по мордяці, але всеодно настирлива лізе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кого катати?

Треба на місце викликати ментів... тримаючи в полі зору хозяїна.... З мобіли дзвінок 102 на халяву.)

Потерпевшие ведь их запомнили и опознать смогут (указать в заяве). Сфоткайте их на тел. Укажите, что выгуливают зверя там-то в такое вот время. Как-то так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потерпыла.. поки.. одна.. (всмислs не Odna.. а Ліля.)))) по друге... їй взагалі здалося, що це було цуценя мастифа.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потерпыла.. поки.. одна.. (всмислs не Odna.. а Ліля.)))) по друге... їй взагалі здалося, що це було цуценя мастифа.)))

"Допилить" в случае с Одна неадекватное поведение хозяина и собаки в её случае, для ясности картины))) Гляди проведут бесуду на морально-этические темы)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я их только сегодня раз видала. Не факт, что они рядом живут. Надо искать сегодня.

Пес, или молодой, или замученный, мелкий, но скорее стафф, чем мастиф :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо шукати, то з адекватними супроводжуючими !!!

Потерпыла.. поки.. одна.. (всмислs не Odna.. а Ліля.)))) по друге... їй взагалі здалося, що це було цуценя мастифа.)))

"Допилить" в случае с Одна неадекватное поведение хозяина и собаки в её случае, для ясности картины))) Гляди проведут бесуду на морально-этические темы)))

Ти щось не так зрозумів напевно .. Якраз з ОДНА... господар себе повів адекватно.. заборонив собаці на неї кидатися.. а от Лілі.. дісталось від собаки по його команді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти щось не так зрозумів напевно .. Якраз з ОДНА... господар себе повів адекватно.. заборонив собаці на неї кидатися.. а от Лілі.. дісталось від собаки по його команді.

Судя по всему теперь, я понимаю, что он просто не успел повести себя со мной неадекватно, :) пес был на поводке, когда я проезжала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадуючи як на мене кидалися ці песики (останній вчора той що біля "вашавки") і почитавши тему вирішив: куплю з зарплати "аспірінку" від собак

Хазяїну й з ноги можна "пояснити" не мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

балончик вже в сумочці.з ним безпечніше.

чесно кажучи, я просто не чекала такого від на вигляд адекватних людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це було десь о 08.20,

тепер я точно куплю балончик і буду там їздити в надії зустрітись ще раз з ними.

пшикни двічі - собаці в морду і хазяїну... також в морду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і до чуваків... чуваки зразу сказали, що мол собака не їхня.))

от пидарасы :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це було десь о 08.20,

тепер я точно куплю балончик і буду там їздити в надії зустрітись ще раз з ними.

пшикни двічі - собаці в морду і хазяїну... також в морду.

не советую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Сашуля

Підтримую..

Краще собаці разок.. а три довбойобу господарю.)

2 Зевс..

Я був не в дуже доброму гуморі.. так що думаю.. до Трамотнини, яка мирно лежала в рюкзаку справа б і не дійшла.. там 2 було шкета малолітніх, а шавка в морду отримала і відстала.

Найбільше в таких ситуаціях шкода собаку.. вона ж то перед хозяїном вислуговує... вона ж не винна, що в нього замісь мозку полова.(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Сашуля

Підтримую..

Краще собаці разок.. а три довбойобу господарю.)

ну, а если серьезно....вы же это все хрупкой девушке советуете. А если собака от этих "пшиков" взбесится и нападет, а если хозяин даст сдачи? Ну нафик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти бачила, як собака реагує коли отримує струю терену в морду?

Так ось.. вона атаку митєво згортає..і шукає тупий кут щоб в нього втикнутися мордою з якої тече слина, сльози, а в горлі і носі все горить.

Права ти в тому.. що для того щоб правильно застосувати балончик.. до цього треба бути готовому психологічно.. не панікувати це головне, підпуститити собаку ближче... тоді ефект від звуку і речовини буде максимальним. Аналогічно з господарем.. фіганула в очі з балона, пригай на вел і крути педалі.. відїхала.. викликала ментів, друзів і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти бачила, як собака реагує коли отримує струю терену в морду?

Так ось.. вона атаку митєво згортає..і шукає тупий кут щоб в нього втикнутися мордою з якої тече слина, сльози, а в горлі і носі все горить.

Права ти в тому.. що для того щоб правильно застосувати балончик.. до цього треба бути готовому психологічно.. не панікувати це головне, підпуститити собаку ближче... тоді ефект від звуку і речовини буде максимальним. Аналогічно з господарем.. фіганула в очі з балона, пригай на вел і крути педалі.. відїхала.. викликала ментів, друзів і тд.

если бы не видела не писала бы, разные собаки по разному реагируют, одни теряются, другие убегают с визгом, третьи швыряются на все подряд, не стоит недооценивать ни собак, ни людей, тем более собак которые на людей швыряются и людей, что их травят.

А по теме, действительно надо было вызвать 102, валить в травмпункт с покусом и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну.. урок отримано... балончик куплено (на скільки мені відомо).. беру свою Дору, одягаю їй протигаз і будуть проводитись учбові стрільби.)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоть в мене і нема вело. але це дуже жостко. А таких памороків треба пи-з-дити. Наркомани довбані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що там, флеш моб був, провчили гандона?

Х.. там!

На форуме п... не мешки ворочать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морди бити не вихід, хоча треба було б. Бо як власник песика настрчить заяву в міськвідділ, то він з винуватця перетвориться на потерпілого, і відповідати доведеться його кривдникам. А слідчі борду почитають і всіх зразу знайдуть легко і просто. Лілі треба було б зафіксувати укус довідкою з травмпункту, і написати заяву в міліцію, з детальним описом деталей інциденту. А тоді вже шукати хазяїна песика і здавати його поліцаям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...