Перейти до змісту

ранковий негатив


RedFoxxik

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні зранку я зрозуміла, що потрібно возити з собою якийсь захист від злих господарів і їхніх собак…

Іду тихенько біля катка «Снігова королева» бачу чоловік років 35-ти з жінкою гуляють з собачкою (на вигляд цуценя мастифа), собачка біжить до мене з явними намірами вкусити. Я до неї почмокала і собачка заспокоїлась.. але господар, почувши мої чмокання, сказав собачці фас… після чого вона кинулась на мене..вкусила за ногу((( прийшлось злізти з вела і прикриватись ним від собаки..єлі вдалось ноги забрати від цієї шумної компанії.

Якийсь жах,а якби на моєму місці була дитина...

Шкодую, що злякалась і навіть не сфотографувала «доброзичливих людей».

Будьте обережні. на жаль, не розумних людей вистачає кругом((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

О! Я сегодня мимо них проезжала. Собака дергнулась, но он ее держал на поводке. Точно натравил? Тогда надо будет их найти. Я запомнила парочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мужики, устроим флешмоб с газовыми баллончиками и дубиняками? ничего противозаконного, просто самозащита.

ps. парочку с собакой вроде тоже видел проезжая недавно мимо ЦНТТУМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чарівного пендаля господарям ..... щоб знали

Одним словом д@вйоби, а не господарі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RedFoxxik, о котрій ти їхала? Зазвичай собаку вигулюють в точний час. От там і можна.. влаштувати флеш-моб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Я сегодня мимо них проезжала. Собака дергнулаь, но он ее держал на поводке. Точно натравил? Тогда надо будет их найти. Я запомнила парочку.

точно сказав фас.

а обличчя, орієнтовно пам'ятаю..чесно кажучи, я добряче злякалась(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RedFoxxik, о котрій ти їхала? Зазвичай собаку вигулюють в точний час. От там і можна.. влаштувати флеш-моб.

це було десь о 08.20,

тепер я точно куплю балончик і буду там їздити в надії зустрітись ще раз з ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б вже напевно разом з велом була б на дереві. ненавиджу собак, які кидаються коли їдеш повз. а якщо вони ще й з господарями і вони таке дозволяють, то взагалі жах!

флеш-моб - саме те, що треба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парочка, лет по сорок им. С виду приличные. В светлой одежде оба, пес коричневый, ам-стафф, похоже.

Я ехала, где-то в 8.10, они сидели на бетонных блоках возле гаражей в пятиэтажке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только я предлагаю не с собакой разбираться, а с хозяевами, в первую очередь. А то щас дорвуться "любители" собачек, до бесплатного развлечения.

Ментов вызвать, пускай конфискуют зверя у больных хозяев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є знання.. як і що треба робити для того, щоб такої х-ні, принаймі від цього господаря більше не було.

Багато народу не треба.. достатньо 2-3 орлів і приманку.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер я точно куплю балончик і буду там їздити в надії зустрітись ще раз з ними.

проверено - Терен-4 помогает отлично :ok2: ну разве что собака специально натренирована, чтобы терпеть эту штуку. при поездках по городу постоянно с собой вожу, просто добавляет уверенности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там езжу каждый день. Раньше их не встречала. Так что, нужно по горячим следам. Сегодня, или даже сейчас, кто может

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дык эт. противоправное действие, тянущее как минимум, на обращение в МВД. Шансов мало, но обидчики задумаются. Что планируете на ф/мобе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натренувати проти Терену собаку не реально.. це ж не звук пострілу..а хімічна дія на органи зору і чуття для цього.... треба генетично виводити окрему породу.

Тут не собака проблема..а проблема господар.. собаку просто треба нейтралізувати... щоб не заважала розібратися з господарем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була знайома ситуація, також на велосипеді був, ногою собаці прямо в щелепу зарядив охх! Жорстоко звичайно, але очі в господаря були по 5 копійок :_09: , думаю він задумався над вчиненим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что планируете на ф/мобе?

Кілька років назад я б просто дав пізди і собіці, і господарю.., зараз ввжаю.. треба викликати наряд і хай менти розбираються.

Розберуться чи відбашляє пох.. головне в башку свою дурну вбє, що линяти на бабло западло.

З.І. Сцуко.. буквально вчора була схожа ситація.. теж гарчала і пробувала вкусити мене за ногу.. мля... Собаці в диню..... і до чуваків... чуваки зразу сказали, що мол собака не їхня.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так накатайте заявление!!! Потерпевшие, наблюдающее неадекватные деяния собаки и собакевича вроде есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була знайома ситуація, також на велосипеді був, ногою собаці прямо в щелепу зарядив охх! Жорстоко звичайно, але очі в господаря були по 5 копійок , думаю він задумався над вчиненим.

Не завжди так вдається, на швидкості. Та й все-таки сподіваєшся, що вона погавкає та відчепиться..

Хоча - діє чудово. Також практикую). Востаннє - тиждень тому, при виїзді із Варшавки на міст. Вчепилося, та ще й не мале, добряче по розмірам, аж слиною бризкало. Кілька разів махнув ногою, і хоч не попав ( відскакувала) - зупинилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кого катати?

Треба на місце викликати ментів... тримаючи в полі зору хозяїна.... З мобіли дзвінок 102 на халяву.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...