Перейти до змісту

ранковий негатив


RedFoxxik

Рекомендовані повідомлення

Надо было то делать, надо было се делать. Но никто ничего не делал, вообще. А, не - сидели и много пи... сали. Не надо было, вообще, тему поднимать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь
Певні пропозиції Лексу були. Так що, Таня, не треба ... балакати :_02: , якщо не знаєш.

Лекс від допомоги відмовився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була пропозиція виїхати по гарячим слідам.. В той час, як інші цим

пи...дежь

тільки і займались.

От де ти була, борець за справедливість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була пропозиція виїхати по гарячим слідам.. В той час, як інші цим

пи...дежь

тільки і займались.

От де ти була, борець за справедливість?

Я, вооруженная дубинкой и газовым балончиком, закрыла магазин в разгар рабочего дня, рискуя потерять работу. И по первому зову ТС, не вникая в детали, поехала искать упырей с бешеной собакой. Нашла несколько пар, похожих по описанию. Вырубила вместе с собакой, вызвала ментов. Повязали всех, кого нашла. Потом их оскопили и отпустили.

Завтра снова в рейд пойду. Пока всех не переловим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты мне ничего нового не открыл и ситуацию не прояснил. Зря трудился. Лекс все правильно сделал, для этого конкретного случая.

Неужели не понятно еще, что тему закрыть нужно давно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мы напевно також бачили цю собачку(рижий чахлик)в районі Снігової Королеви, ближче до парку(кінець червня, початок липня, брала в прокат вело) "чоловік" коли нас побачив, почав травити пса на нас(на мене і собаку) Але не спускав. Добре що моя кайфувала від нової іграшки-вело :0155: на собаку майже не звернула увагу. Що він собі думав, яка мотивація вчинку... :_14: Через неповноцінність власника страждає собака, яка потенційно небезпечна для оточуючих. А біля Варшавки дійсно сформувалась скажена зграя собак. Пару тижнів назад гнала жінку на вело по Кравчука аж від Варшавки, такий шум від них, де ж то наша служба відлову тваринок, А то тааак хочеться вело, а по дорозі ще боюсь з нею їздити, бо ж був тільки перший раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...