Перейти до змісту

Нова "панацея" - зелена кава для схуднення


Nana

Рекомендовані повідомлення

Моя племінниця десь вичитала в І-неті про новий супердієвий засіб для схуднення - зелену каву. Під замовлення висилають і вартує біля 400 грн. Хтось приймав її, допомагає, чи так, черговий лохотрон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це само собою, мене цікавить інше - як та зелена кава вплине на здоров'я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тренажерна зала і біг вечорами в поміч,

непотрібно ніякої кави, головне мати силу волі

якщо дуже хочете схуднути в догонку можна взяти в тренажерну залу Л-карнетин жироспалювач = 200 грн і за місяць ефект буде на 100% кращий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лохотрон. Щоб продати товар переконують людей що він їм потрібен. Кава це кава, а схуднення це тренажерка і харчування :) Тут все просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кава допомагає схуднути, а саме кофеїн якій в ній міститься. Але потрібно її вживати перед фізичними навантаженнями. При цьому кофеїн міститься не лише в каві.

1 чашка кави

90-150mg

Кава розчинна (1 ч.)

60-80mg

Чай 1 чашка

30-70mg

Кола стакан

30-50mg

1 Шоколадка

20-50mg

1 Пігулка “Stay-awake”

100mg

1 Таблетка “Vivarin”

200mg

1 банка Red Bul

80mg

Сухий чорний чай

2-3%

Сухий зелений чай

3-4%

Смажені зерна кави

2-2.

5%

Зелені зерна кави

3-4%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я бачила якусь зелену каву на сайті, де замовляла пігулки для схуднення Детокс + Екстра Слім. Таблетки гарні, а кави не пробувала. Хоча знайома казала, що добре підтягує шкіру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уявляю як вночі кава вилазить з пакетика чи баночки і повзе чи біжить підтягувати шкіру.

шкіра "підтягується" самостійно якщо втрачати вагу поступово, або за допомогою масажів. при цьому фізична активність - обов'язкова!

а взагалі правильно пишуть, менше їсти - більше рухатись і все буде гуд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але про яке харчування чи фізичні навантаження говорите (це ж потребує сили волі, витримки, праці), найпростіше випити таблеточку, чашечку зеленої кави чи чаю...наїстися всякої смакоти увечері...і чекати чудодійного ефекту)))))

Особисто моя думка, не раджу ніяких таблеток, кави і чаю для схуднення - лише здоров'я покалічите..Знайома після таблеток для схуднення залишилась лисою в прямому розуміння цього слова..і тепер подумайте: чи варті були скинуті 3 кг такою ціною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя племінниця десь вичитала в І-неті про новий супердієвий засіб для схуднення - зелену каву. Під замовлення висилають і вартує біля 400 грн. Хтось приймав її, допомагає, чи так, черговий лохотрон?

Поміняйте спосіб власного життя і схуднення для вас гарантовано. :_02:

Ось один варіант відгуків про "чудо-каву" :_02:

http://www.domohazya.../archives/15266

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте в гуглі відгуки тих, хто приймав. Всі плюються і возмущаються, що попали на гроші, а результату ніякого. Тільки спорт і правельне харчування може допомогти, а все інше поверне вагу в 2 рази більше від того, що було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ыыыыыы) так этот кофе где только не рекламируют, не думаю, что он поможет. Кстати, в магазинах продают Нескафе зеленый с черным, но не за 400 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі в спортзал. Ви ще всі встигаєте замутити собі нормальну форму. ось вам для підтримки

75 років

93082886-amazing-ernestine.jpg

91 рік

91-Year-Old-Body-Builder.jpeg

85 років

o-60YEARS-OLD-570__1_.jpg

Правда я підозрюю що вони всі сидять виключно на фруктах, овочах і білковій їжі. Тобто в них завжди достатньо білка для нормального відновлення клітин. Про вуглеводні, тим більше прості, потрібно забути, а це цукор, хліб, стара картопля. Вживати можна тільки макарони твердих сортів і рис, а дальше білок в добавках (бо стільки яєць не з'їж і стільки молока не вип'єш), і само собою, яйця, молоко, сир, курка, індичка, гов'ядина, деколи нежирна свинина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую відібрати ряд фоток, які показують зміну фігури внаслідок занять в спортзалі. На таблетках так не похудієш, легенька атлетичність фігури виглядає дуже класно.

Як я розумію, людина народжується з повним набором жирових клітин, в когось більше, в когось менше. Ця кількість є постійною і її контролювати не можна. От що можна контролювати і треба, так це їх об'єм. Жирові клітини мають здатність збільшуватись, набухати. Це і є ожирінням. Задача стоїть як їх максимально зменьшити (не зашкодивши здоров'ю) і законсервувати в такому стані. Багато хто говорить про жироспалювач L-карнітин. Мій друг говорив, що крім жироспалення він ще й навіть покращує роботу серця і взагалі приводить організм в порядок. Я поки не знаю чи це правда і як хімічно він діє, наскільки шкідливий, які побічні наслідки його вживання. А вони мусять бути :) Інтенсивні заняття в спортзалі спалюють жир, дальше правильне харчування і ви гарантовано почнете худати. Головне кардинально зменьшити кількість простих вуглеводів і жирів, збільшуючи частку білків і клітковини. Ну і не зупинятись.

Для стимулу нагріб фоток, думаю, без хімії там не обійшлось, але щось таке можна й самому досягнути.

tarah28.jpg

sofiat.jpg

trimlines.jpg

triciashley-selfshot.jpg

sheenab03-shoulder.jpg

alison2008-b.jpg

dayvidess.jpg

jhimmynutella.jpg

carrie007.jpg

cadillacfrank.jpg

chicana_peach-transformation.jpg

ahouse4.jpg

ifbbbikinigirl.jpg

mikerippedrun.jpg

taralynn2u.jpg

ppartric.jpg

miscdemeanor.jpg

tishs513.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, целюлит - це трансжири, ота вся гадость: майонези, сосиски, морозива, шоколадки, піци, жарене-прижарене. Все це з радістю відкладається в районы п'ятої точки. Якщо трансжири виключити, або сильно обмежити в меню, целюліт ви будете помічати тільки на попах оточуючих. Коли почати себе обмежувати. Найкраще від народження, максимум молодші класи школи. В такому віці дівчинка вже має мати поняття про дієту і розуміти важливість правильного харчування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди дивували люди, які хочуть легко схуднути просто...лежачи на дивані або дивлячись телевізор. Це неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Спробую відібрати ряд фоток, які показують зміну фігури внаслідок занять в спортзалі

Дівчина з перекачаними плечима :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...