Перейти до змісту

Под Житомиром перевернулась маршрутка Киев-Луцк


PR-Nick

Рекомендовані повідомлення

На рахунок висипань в маршрутці)

Ну народ, якщо я зі своїми 191 см нормально спав (але я завжди брав квиток на 4 або 7 місце - подвійне місце біля вікна), то як ви не можете поміститись?). Але я завжди перед такою поїздкою не спав до відправлення в 2 ночі - тоді вся дорога пролітала за сон, лише раз вийти провітритись на зупинці.

На рахунок поїздів, поселен в готелі і т.д.

А якщо ви їдете лише на 1 день або взагалі всі ваші справи (за умови певного везіння і нахабності) можна вирішити за кілька годин?

Тому, як співає Газманов, "каждий вибіраєт для сєбя")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На залізниці теж нещасні випадки трапляються

Статистику гуглим, який відсоток ДТП за участю авто і скільки разів потяги попадають в аварії.

Якщо дочитати мій пост до кінця то можна зрозуміти що я дещо інше мав на увазі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок висипань в маршрутці)

Ну народ, якщо я зі своїми 191 см нормально спав (але я завжди брав квиток на 4 або 7 місце - подвійне місце біля вікна), то як ви не можете поміститись?). Але я завжди перед такою поїздкою не спав до відправлення в 2 ночі - тоді вся дорога пролітала за сон, лише раз вийти провітритись на зупинці.

На рахунок поїздів, поселен в готелі і т.д.

А якщо ви їдете лише на 1 день або взагалі всі ваші справи (за умови певного везіння і нахабності) можна вирішити за кілька годин?

Тому, як співає Газманов, "каждий вибіраєт для сєбя")

не знаю, як там у Газманова (не являясь поціновувачем його творчості)

просто читайте уважніше :_04:

З 6.00 є час щоб поселитись в готелі або добратись до міся призначення (зустрічі і тд.)
Ну народ, якщо я зі своїми 191 см нормально спав

В кожного свої поняття про

нормально
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздим тому що немає альтернатив, тому що всім на всіх плювати, напевно поки всім чиновникам "відкатаєш" то поки окупиш свій бізнес пройде не один рік. Тому їздим на тому, на чому їхдим. Водії видно що всі втомлені, тому що ритм такий у них, і ніхто про них не дбає, так само як і про пасажирів.

Тому їздимо на свій страх і ризик.

А це що тут odna пише що вона б вийшла, це думаю мало вірогідно, тому що всі їдуть не просто так, і спішать на роботу, хто куди, і в полі вийти десь не дуже хочеться, та навіть на трасі біля бару якогось "кукувати" і думати як то добратись далі, чи то дзвонити друзям, чи ще кому щоб виручали. Та й поки хто доїде до вас то пройде не одна година часу.

Поїзд це добре, але не завжди з вокзалу зручно добиратись...

В маршрутці виспатись - реально тим, у кого фігура "заточена" під їхні сидіння, а всім іншим доводиться мучитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів поцікавитися на рахунок страхування. Казали, що на таких перевезеннях всі пасажири мають бути застраховані. Вартість строховки включається в ціну проїзду. Крім того має ж бути поліс автоцивілки. Як в таких випадках вирішується питання відшкодування потерпілим у ДТП?

Коли купуєш квиток у касі вокзалу там вже забита страхівка.В маршрутці здається ніхто квитків не випмсує.

Бардак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я квітні поїхав раз маршруткою в Київ , відправлення в 1-00 від загсу . Поспати не зміг , бо незручно і завжди трясло . Вийшов взвгалі ніякий , після чого спав на семінарі :_07: . Більше в Київ маршруткою не їздив

А в поїзді в тебе є 5 годин повноцінного сні лежачи , а не сидячи

Хотів поцікавитися на рахунок страхування. Казали, що на таких перевезеннях всі пасажири мають бути застраховані. Вартість строховки включається в ціну проїзду. Крім того має ж бути поліс автоцивілки. Як в таких випадках вирішується питання відшкодування потерпілим у ДТП?

Коли купуєш квиток у касі вокзалу там вже забита страхівка.В маршрутці здається ніхто квитків не випмсує.

Бардак.

Я завжди беру , бо катаюсь за рахунок фірми =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой хлопці, балувані ви))

Їздив в Київ постійно по роботі протягом 5 років. Починав поїздом, потім перейшов на маршрутку, бо було багато випадків, що дзвінок ввечері і на 9.00 ти вже маєш бути на місці та ще й привізши документи які ще тільки треба сідати і робити. Спочатку було важко - не висипався, а потім навчився пристосовуватись. Старався ніколи не сідати на останній ряд, біля водія або на одинарні місця. Зимою спати легше: комір пальта підняв, шарв скрутив під голову і подушка готова... А після того як проїхав раз всю дорогу при -25 і поломаній "пічці", то вже взагалі на умови пересування уваги майже не звертаю)... А які хохми були з поломками машруток і як водії викручувались щоб доїхати - то це вже взагалі окрема тема))...

Ех, ностальгія)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При моем 1м 96 см для удобства мне бы пришлось выкупать еще 2 передних места в автобусе и боковой плацкарт в поезде☺

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, кто считает ужасным сойти ночью в поле, или опоздать на очень важную работу, представьте на минуточку, что лежите вы прикованный к кровати, или без ног, или рук после такого ДТП. Представьте, насколько поменяются ваши мысли по этому поводу. Да, вы взвоете: "Лучше б я пешком пошел! Ночью, в мороз, но был бы цел". Тоже - гипотетически.

Тем более, что я считаю такой выход крайним. Можно решить и иначе. Но продолжать ехать - глупо и легкомысленно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При моем 1м 96 см для удобства мне бы пришлось выкупать еще 2 передних места в автобусе и боковой плацкарт в поезде☺

Бери купе в поїзді , там полиці довші

Те, кто считает ужасным сойти ночью в поле, или опоздать на очень важную работу, представьте на минуточку, что лежите вы прикованный к кровати, или без ног, или рук после такого ДТП. Представьте, насколько поменяются ваши мысли по этому поводу. Да, вы взвоете: "Лучше б я пешком пошел! Ночью, в мороз, но был бы цел". Тоже - гипотетически.

Тем более, что я считаю такой выход крайним. Можно решить и иначе. Но продолжать ехать - глупо и легкомысленно.

Або думати , чого я , як лох , тут мерз всю ніч , коли всі давно приїхали .

Кожен вирішує сам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли купуєш квиток у касі вокзалу там вже забита страхівка.В маршрутці здається ніхто квитків не випмсує. Бардак.

Неправда. При попередній купівлі квитка (тобто за декілька днів до поїздки) - в касах квитки видають. Коли без цього їдеш (тобто, при бронюванні місця чи коли просто прийшов до автобуса і поїхав - водії видають квитки на вимогу пасажирів та документи СПД - це тім, хто звітується на роботі).

По страхуванню пасажирів. У вартість квитка автобуса вже забита страховка пасажира. Є навіть окремі страхові квиточки для пасажирів (вони у водія), документи від страхових компаній. Без страховки пасажирів транспортна інспекція не дозволить автобусу продовжити рух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які мають дії постраждалих, щоб отримати виплати? Які документи, куди звертатися і т.п.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna Зразу видно що ви рідко десь їздите взагалі, бо коли треба, то народ готовий стоячи їхати до Києва, чи там ще куди аби встигнути приїхати. А тут зійти десь там, я б на вас подивився десь в полі, стоячи та ще й наприклад в мороз -20.

PS: кто рожден быть повешенным - не утонет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та, вы за... мучили уже! Я ж говорю про ГИПОТЕТИЧЕСКИ!

Я да, чаще езжу поездами.

Вижу ситуацию так, что если б видала, что водила, причем, несколько раз (!) за поездку спрямил дорогу, я бы пересрала, устроила б скандал, возможно, в результате которого спешащие пассажиры сами ссадили бы меня в поле. Но так бы это не оставила.

Знаю по себе, что достаточно и 15 мин крепкого сна, чтобы отдохнуть. Думаю, уговорить водителя на часок остановиться и подремать, а не кофе фигачить, самый реальный выход. Иначе - 102.

А реально - скорее всего, я бы уснула еще до Ровно и ничего б не заметила. Сплю в любых условиях - сладко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант на крайняк сів би заміст ьводія на годинку за кермо)

Сам колись їхав з таким чудом до луцька з бреста... їде і засинає, голова опускається... і я розумію що зараз буде п....ц... прийшлось сісти біля нього і дивитись щоб не заснув з кінцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їхали з Києва в Луцьк. Приблизно в цей час, також з Луцьк-Експресом. В шоці зара з такої новини... бо на їхньому місці могли б опинитись ми. В нас водій був нормальний. Я щось навіть і не думав ніколи перед рейсом звертати увагу на водія (на стан адекватності). Тепер буду знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Ось дійсно дивує, там навіть коліна не вміщаються нормально (принаймі мої).

Как я Вас понимаю))

Я препрошую, але ноги не поміщаються це одне, а те що (вибачте за мій англійській) дупа робиться деревяна вже десь за Рівним, це нікого не турбувало, чи це тільки в мене :_08:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я то думаю що майже кожен дальній рейс на автостанції міліція спиняє і перевіряє водіїв....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, робити їм більше нема що.

І що вона їм, до речі, має перевіряти? "Пане шофер, а ви не хочете поспати? Точно не хочете? Ви впевнені? А покажіть довідку, що Ви виспались"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піти та спитай. мене не зупиняли... дві девятки і один бусік-газель...

наприклад коли мені передавали передачку з Харкова було два водія, а тепер лише один їздить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катаюсь ЛуцькЕкспресом уже дуже багато років (Київ,Харків) сідаю завжди біля водія(зо два рази було перше місце за водієм(бо якась "і-го-го" в наглу його зайняла :0167: ))а так завжди прошусь наперід(тому що наперід білети не продають), сідаю туди, щоб контролювати ситуацію(бо в дорозі не сплю) і подобається мені те місце, просто дивитись на дорогу перед собою. Ні разу не було навіть аварійної ситуації. Відносно комфорту. У парку є і нові, більші автобуси Volkswagen, вони набагато комфортніші(і там мега провірені водії, бо авто високого рівня)

Так, там є зо два неадекватних водія,(я б сказала півтора) але мені вони не попадали.

Якщо знайду вставлю відео. Як "хлопчаки" з Харкова їхали, лузали насіння :_07: навіть після тривалого рейсу реакція, як у водія який везе пасажирів. Та ще й зима, великий автобус(з нових) :0159::0157::_09: До речі вся дорога фільмується, як салон, так і дорога,ну ще і на карті.

Обережно : ненормативна лексика,тварина на дорозі.

Починати дивитись з 1:00

Не важливо чим ви будете їхати, якщо щось має з вами трапитись - воно трапиться. А якщо ви бачете що щось не так - вам дається шанс уникнути цього. Ігноруєте? Подальші наслідки ВАША провина.

наприклад коли мені передавали передачку з Харкова було два водія, а тепер лише один їздить...

На дальні рейси завжди два водія, можливо він раніш вийшов, на початку міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я колись темку на цю тему підняв, там мене нехіло затравили своїми умомислішками, кажись зразу й забанили, тому я й не відписав. (Перегони виникали, бо я швидкість скидав в селах, а маршрутки далеко не завжди і спокійно під 100км/год обганяли всіх, потім їх обганяли, а вони знову відривались в населених пунктах. Деколи були дуже небезпечні обгони з підрізаннями і випередження. Ось один такий невдалий і в цій темці вийшов.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А невинні люди досі в лікарні. Одного постраждалого забрали у Францію. На дня робили пересадку шкіри...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...