Перейти до змісту

Що краще Ноутбук чи Планшет?


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, давно ламаю собі голову такою проблемою "що краще вибрати ноутбук чи планшет?". Кожен знайомий каже по різному і називають як плюси так і мінуси двох "кандидатів". Хто б що брав собі і чому?

Орієнтовна суму на яку розраховую 2000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що краще: шорти чи брюки?

Що краще: холодильник чи морозильна камера?

Що краще: седан чи кабріолет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ноут (нетбук) бери

планшетны для грамурных девачек (мальчиков) чтобы в фконтакте сидеть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що краще: шорти чи брюки?

Що краще: холодильник чи морозильна камера?

Що краще: седан чи кабріолет?

о бачю вам складніше ніж мені стільки всього треба вирішити для себе)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це треба відштовхуватися від того, для яких цілей буде купуватися пристрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлячись під які задачі Вам потрібен девайс.

Якщо, фкантакте сидіти, як було написано вище то планшет, якщо щоб можна було ще інколи чимось корисним зайнятись (попрацювати) тоді ноут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я планував диивтись фільми, лазити в неті, читати книжки, слухати музику

ще ніколи не було нічого на андроїді, цікаво продивитись і поюзати що воно таке))

боюсь з 2000 грн не дуже вже такий ноут гарний вийде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді, дійсно, бери планшет

Єдине, топових іграшок під Андроід поки не дуже багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді, дійсно, бери планшет

Єдине, топових іграшок під Андроід поки не дуже багато

не в іграх щастя)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, зі свого досвіду:

1) На планшеті і граюся, і працюю, і дивлюся кіно і сиджу в неті і т.д.

Як? Дуже просто. Підкдючив клаву - друкую! Є Ворд, ексель, і т.д. Форум.

Є проги для РДП (робота) навіть тімв'ювер :)

Кіно, кліпи на ютубі - що завгодно. Торрент є.

Підключив флешку - маєш всі доки, і файли. (доречі кіндл 7" - флешку по OTG-кабелю не побачив!!!) МІй бачить.

за 2К грн вийде пристойний планшет. Батареї якого вистачає на 5-8 годин активного(!) використання. Це типу по вай-фай дивитися в неті кіно (дитина так дивиться серіали якісь, та музику слухає).

Ноут - це вінда, або убунта. Убунта, це практично андроїд (утріруючи). Тобто брати нотік тільки заради вінди. Все! (нетбук). За 2 000 грн вийде пристойний нетбук.

Доречі, візьми в когось поюзати на день - спробуєш і знатимеш, що то за звір, той планшет і чи потрібен він тобі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rozetka.com.u...341096/p233655/ Я би цей брав би.

10" для ноутбука замало, а от 10" планшета вистачить "з головою". \з власного досвіду\

Zheny@, потримавши в руках чужого планшета, навряд чи оціниш всі переваги. Все таки коли він "заточений" \програмно\ саме під тебе - приємніше і в руки брати)))

ЗІ: тему певно краще все-таки перемістити.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене Impression impad 9703. 9,7" - цілком вистачає. Єдиний мінус - біла задня кришка. Трішечки "марка". Хоча, це якщо рук не мити! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя все правильно розписав, але повноцінна робота на планшеті не завжди вийде. Маю складні файли в Екселі, жоден андроід-ексель їх не переварив нормально. Форматування на андроіді заточене під сенсорний екран, тому підключення клавіатури і миші не вирішує цих питань. А от флешку до свого планшета підключав тільки один раз - перевірити чми працює OTG. Навіщо зараз флешки, якщо є безкоштовні гігабайти хмарних сервісів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то:

1) Планшет - в ПЕРШУ чергу розваги - фільми, тирнет і т.д. І в ДРУГУ - робота (як писали - є обмеження).

2) Ноут - в ПЕРШУ чергу робота.

Якщо в пріоритеті стоїть мобільність та час роботи від одного заряду - то тут однозначно виграє планшет 9-10" з хорошою батареєю.

Та й взагалі та вказаний бюджет планшет буде вигравати.

Хіба що планується використання специфічного софту, чи певні задачі, з якими планшет не впорається.

Маю ноут 12" та планшет 9" - частіше до рук беру планшет.

P.S.: І ще одна річ, яка мене просто добиває - на масові ноути (навіть 15") ставлять матриці 1366*768 !!!! На планшеты стоїть 1920*1280. Ясно, що при цьому планшет виграє по якості картинки :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ferryman,

Користувачу, який ніколи не мав Android-планшета радити китайця - то трошки тойво, занадто.

Хоча, заодно навчиться перепрошивати і можливо міняти батарею... ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що-що, а нетбук зараз не бачу сенсу брати.

Якщо для роботи - брати ноут, якщо для розваг - планшет. Покористувався трохи Nexus 7 - мені сподобався. Якщо таскати з собою, то це хороший варіант. Десятидюймові планшети в плані мобільності не такі зручні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на масові ноути (навіть 15") ставлять матриці 1366*768 !!!! На планшеты стоїть 1920*1280. Ясно, що при цьому планшет виграє по якості картинки

і по якості зіпсованого зору виграє теж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...