Перейти до змісту

Що краще Ноутбук чи Планшет?


Рекомендовані повідомлення

]

ferryman,

Користувачу, який ніколи не мав Android-планшета радити китайця - то трошки тойво, занадто.

Хоча, заодно навчиться перепрошивати і можливо міняти батарею... ;).

А що не так з китайцями? Мій перший Андроід був якраз на китайському планшеті, до нього ще додався китайський андроід-смартфон і вже їде китайський тв-бокс на андроіді. Жодних проблем, які б відвернули від китайців не помітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китайські брендові телефони - то так, варті уваги.

А от планшети - часто не дотягують по якості до тих же телефонів.

Є ньюанси і з прошивками, і з залізом.

Бувають, звичайно, варіанти, коли все добре працює.

Але я, особисто, в китайських планшетах розчарувався.

Батарею прийшлось замінити через пів-року.

Перші прошивки на девайс як правило сирі. Доводиться перепрошивати, допилювати, чистити від китайських прог.

Навіщо воно все, якщо трохи доплативши можна взяти той же Nexus, чи Nook?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

планшет краще літає, якщо його кинути, а з ноута краща підставка.)))

ТС треба реально визначитись, щоб потім не жалкував щодо відсутності певних функцій і присутності багатьох непотрібних.

щодо зору - налаштовуйте нормально і буде вам зір, а так - його посадити можна на високотехнологічнозадрочених цяцьках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Victorius, одне діло коли фулл хд на моніторі 23" і вище, а коли фул хд на 9" - то просто жесть для очей, навіть із збільшеними системними шрифтами, один фіг в інтернет-браузері буквочки на сторінках будуть маленькими. Можна збільшувати розмір сторінок - але, думаю, така процедура скоро виведе з себе :-D

Нехай ще втілять фулл хд на нокію 1100 для "змійки" ;-)

Якщо в Вас 9", фул хд, все задовольняє і зір зміцнюється від щоденної роботи з маленькими деталями(тут про екран) - то це круто.

Про дозвіл екрану кажу з практики: в знайомого ноут 15", фулл хд - все дуже дрібне, зір треба напружувати, в плані "для роботи" це виглядає печально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з китайцями не завжди все так гладко.

Я з ними трошки намордувався. Дружині купив непоганого планшета десь місяців 6 тому Chuwi V99 за 240 у.о., вроді все нормально, по якості збірки претензій немає, але поки не вийшла більш-менш нормальна прошивка (десь 2 місяці тому), то той планшет працював набагато тугіше за мого Нексуса, хоч і по тех. характеристиках він його взуває спокійно.

І з телефонами Амоі трошки мав справу - не завжди вдається нормально пререпрошити, потім приходиться перелопатити кучу інфи. щоб оживити.

Як на мене, то головна проблема в китайозах - це сира прошивка в більшості випадків.

Як на мене, то при купівлі китайози треба бути готовим трошки позайматися з ним сексом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з китайцями не завжди все так гладко.

Я з ними трошки намордувався. Дружині купив непоганого планшета десь місяців 6 тому Chuwi V99 за 240 у.о., вроді все нормально, по якості збірки претензій немає, але поки не вийшла більш-менш нормальна прошивка (десь 2 місяці тому), то той планшет працював набагато тугіше за мого Нексуса, хоч і по тех. характеристиках він його взуває спокійно.

І з телефонами Амоі трошки мав справу - не завжди вдається нормально пререпрошити, потім приходиться перелопатити кучу інфи. щоб оживити.

Як на мене, то головна проблема в китайозах - це сира прошивка в більшості випадків.

Як на мене, то при купівлі китайози треба бути готовим трошки позайматися з ним сексом.

щодо китайців: у мене вже рік Zopo zp100. я його не налатовував особливо і нічим таким з ним не займаюсь - що я не так роблю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю нетбук та планшет, в кожного є свої плюси, а два доповнюють один одного.

Планшет маю гугле нексус 7 з 3G хватає для частих поїздок і для мобільності теж, але якщо основна робота це ексель то це вже жуть реальна, ворд то ще куди не шло. Але це ізврат підключати клавіатуру і мишку до планшетів.

Планшет це зошит тільки електронний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot,

zp100 - то трішки не ПЛАНШЕТ, нє?

Повторюю, добре як все добре. А як ні - то можна довго кохатися.

Просто новачкам активно розписують плюси китайських планшетів/телефонів.

Так от їх ГОЛОВНИЙ плюс - ЦІНА.

Але при цьому треба бути готовий до проблем, які можуть виникнути з девайсом.

І мати бажання/можливість їх вирішувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Victorius, одне діло коли фулл хд на моніторі 23" і вище, а коли фул хд на 9" - то просто жесть для очей, навіть із збільшеними системними шрифтами, один фіг в інтернет-браузері буквочки на сторінках будуть маленькими. Можна збільшувати розмір сторінок - але, думаю, така процедура скоро виведе з себе :-D

Нехай ще втілять фулл хд на нокію 1100 для "змійки" ;-)

Якщо в Вас 9", фул хд, все задовольняє і зір зміцнюється від щоденної роботи з маленькими деталями(тут про екран) - то це круто.

Про дозвіл екрану кажу з практики: в знайомого ноут 15", фулл хд - все дуже дрібне, зір треба напружувати, в плані "для роботи" це виглядає печально.

Ти певно планшета в руках не тримав, там масштабування тексту і не тільки передбачене майже у всіх програмах і робиться це двома пальцями.

п.с. Разрешение экрана - це не дозвіл, а розширення. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю комп , ноут і планшет 7"

Для дивана , щоб лежати і дивитися фільм -- найкраще планшет 9-10" , 7" дрібнуватий , а ноут гріє пузо :_07: ФуллХД не треба , достаньо 800х1280 або 768х1366 , собі думаю придбати такого .

Те ж саме стосується інтернету --- ютуб , новини , соцмережі

Щось серйозніше --- офісні проги і т.п --- краще ноут , все одно на дивані лежати не будеш . Максимум --- сидіти з ноутом на колінах .

Як компроміс --- планшет-трансформер або планшет + док-станція на віндовсі , але в бюджет не влізе , ціна стартує з 400 у.о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи раніше я б теж сказав що ноут практичніше

але от 2й місяць як купив Асус Transformer Prime і помітив що ноутом майже не користуюсь

P_500.jpg

дуже практичний і як планшет і як нетбук. час роботи на заряді фантастичний, швидкість, все що саме чекав. плюс стоїть polaris офіс, додає практичності. пошта, прості доки, ексель таблиці і презентації паверпойнта - все показує відкриває редагує. ну і кому для розваг - ігри на Nvidia Tegra3 взагалі окрема тема, цей "планшет" здивує навіть деякі старіші ноути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав 8" планш з 1024*768.

Зараз 9" з 1920*1280.

Другий для тирнетів і фільмів зручніше.

Проте потрібно враховувати, що для відображення картинки з більшим розширенням і апаратну частину треба трохи кращу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 широкополосним інетом майже у кожній квартирі та поширеністю хмарних сервісів, тримати планшет в ролі файлозвалища, тупо, як мінімум.

Якщо ж мова йде про оперативну - 1 гіга вистачає практично за все про все, тенденція - 2 гіга - по-дефолту, імхо вже з І кварталу 2014р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе брав нетбук, для роботи мені практичніше (офісні програми), а сину веселіше і краще на планшеті. Тепер ніхто не спорить, я за комп, жінка за нетбук, син за планшет, і кожен отримує те що хотів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю комп,ноут і планшет.

Комп для роботи,ноут на кухні для кіно,музики і для роботи на виїзді.Планшет(10-ка) для журналів,кіно(особливо в дорогу),діафільмів,відсканованих книжок,різних корисних програм(місячний календар,йогівські мудри і асани,прогноз погоди,перекладач тощо),ЖПС,дитячих і дорослих головоломок(в туалеті так голова ясно працює) і т.д.ВіФі в хаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз була задіта тема про китайці то скажу що бумав брати планшет Cube U30GT2 (http://www.mobile-review.com/articles/2013/cube-u30gt2.shtml), незнаю як він для роботи але в цілому скрізь пишуть що планшет не поганий за свої гроші і досить потужний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв планшет 10" . Поюзав вечір . Для дому він краще , ніж 7" , та й ноут піде в люди теж , напевне . Залишиться комп , смарт і плашнет 10" , на всі випадки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...