Перейти до змісту

Под Запорожьем велосипедист убил наехавшего на него водителя


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Сенсационный случай произошёл в Запорожской области. Пострадавший в аварии велосипедист выжил после столкновения с машиной и убил сбившего его водителя.

Произошло это в селе Комсомольское Гуляйпольского района. 47-летний водитель зацепил "Москвичом" велосипедиста. Тот не остался в долгу, устроил скандал и как главный аргумент использовал кирпич. В результате его обидчик оказался в больнице с тяжёлыми травмами головы и не выжил

источник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неконтрольована агресія. я вже було подумав шо то сіній мажор наїхав і схопив, а так, якшо простий трудяга не справився і підрізав без сильних ушкоджень велосипедиста (репортаж не маю нагоди глянути, на роботі), то тоді звичайно сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неадеквати будь-де зустрічаються.

Краще б стримався, просто підрихтував би Москвичик... Ну і завжди законними методами, а то сів за незначний конфлікт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ти гониш?

Яка хрен різниця синій мажор чи зелений трудяга?

Друге питання де це сталося, в яку пору доби і якщо в темну.. то чи були на велосипедисті засоби освітлення або хоча б світловідбивачі.

Сорі.. на роботі нема можливості зі звуком переглянутии.

Тепер посадятиь придурка... чого добився? ІМХО... тільки проблем собі додав.

2 Судоку..

А чому зразу підрихтував? Чи велосипедист винен бо він на велі??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому зразу підрихтував? Чи велосипедист винен бо він на велі??

Мені видається, що слово "підрихтував" тут розуміє рихтування цеглиною, каменюками і т.п. підручними засобами, результат рихтування якими має бути радикально альтернативний СТО-шному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді да.)

Але в першу чергу ментів треба викликати.... і нікуди з місця пригоди не відходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно шо він тільки собі гірше зробив, ну і водію звичайно. я хотів сказати шо якби то був *сіній мажор* то було б добре якби получів трохі, забивати людину до смерті це в любому випадку явний перебор. та я думаю шо наміру вбивати не було, просто цеглина то не пакет з хлібом, не розрахував, не туди попав та й немає чоловіка (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема обстоятельств и деталей не раскрыта, но то, что велосипедист "попал", так это 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже для себе розрізняю 2 типи учасників дорожнього руху на велосипедах. Це велосипедисти та "велосипедисти".

Перші - це на не дешевих байках із захистом на голові та в уніформі іт.д.

Другі, це напівтверезе бидлоття, що возомнило себе королем дороги, і поворот вказує уже тоді, коли проїхало половину шляху!

Цікаво, до якої категорії віднести вбивцю?

І знову ж таки, невідомо в якому стані був водій авто?

Лише здогадки. Може він його бив цеглиною не за те що збив, а мав інші "мотиви"??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неважливо велосипедист він, конюх чи авіапілот, і неважливо, які там ще мотиви... взяв цеглину в руку і бив по голові! Придурок і неадекват. Відірвати руки уроду і хай так живе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Судоку..

А чому зразу підрихтував? Чи велосипедист винен бо він на велі??

Якісь Ви велосипедисти злі і агресивні. Вкотре переконуюсь...

Я мав на увазі, замість запустити снаряд в людину, запустив би в авто чи просто ногами крила помяв! Потім би легше минулось.

А укол з імям це так низько, десь на дитячий садок потяне :)

2 Zheny@

Згоден про 2 типи, але на підйомі з Карпенка-Карого на Соборності пригальмував, почекав 10сек поки пропускав на головній, і в мене влетіло тіло в багажник - пяне, в уніформі, в захисті, і на досить пристойному байку. Я був в шоці, ладно як би різко загальмував, а тут вже думав рушати бо вільно і не обїхав він мене.

Вообщем життя і люди, дуже цікаві речі! І певний % бидла будь-де вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші - це на не дешевих байках із захистом на голові та в уніформі іт.д.

Другі, це напівтверезе бидлоття, що возомнило себе королем дороги, і поворот вказує уже тоді, коли проїхало половину шляху!

Щось після цього повідомлення за людей на недорогих велосипедах стало образливо.

Не всі фанатіють від них, не всі хочуть на них тратити зайві гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші - це на не дешевих байках із захистом на голові та в уніформі іт.д.

Тобто якщо не на канондейлі за кілодолар і не в п*дарськомуобтягуючому трико - то це бидлоття? Доречі, я і від них нечасто бачу сигнали повороту в інтенсивному трафіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші - це на не дешевих байках із захистом на голові та в уніформі іт.д.

Тобто якщо не на канондейлі за кілодолар і не в п*дарськомуобтягуючому трико - то це бидлоття? Доречі, я і від них нечасто бачу сигнали повороту в інтенсивному трафіку.

Тут малось на увазі що алкаши вбільшості на "українах" їздять і сам не раз бачів як такі "особи " сворювали на дорозі перешкоди. Певний відсоток бидла є де завгодно просто п*яних неадекватів більше на "ураїнах" було замічено. А про "підарське трико" це вже пане якось не в тему. А нарахунок велосипедиста той що у репортажі то певне синій був і заклєпав чувака по голові)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певний відсоток бидла є де завгодно просто п*яних неадекватів більше на "ураїнах" було замічено.

Не згоден, велобидла вистачає однаково як на Кадейлах так і на Ашанбайках/Українах. Уточню - велобидлом вважаю аналогічно автобидлу (яких порівну як на БМВ так і на Жигулях) - тих, хто не знає/не виконує [грубо] ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарахунок велосипедиста той що у репортажі то певне синій був і заклєпав чувака по голові)

Не думаю. Коли "синій" то координація порушена суттєво і щоб жбурнути і поцілити навряд. А от давні чвари між односельчанами, чи агресивність це так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раздули из бытовухи хрен знает что. При чем тут велосипедисты, вообще? Торик, ты че?

Один селянин не поделил дорогу с другим, а, скорее всего, давняя вражда. Таких случаев в день немало наберется по селам и не только. И совсем не имеет значения, кто там на чем передвигался

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось після цього повідомлення за людей на недорогих велосипедах стало образливо.

От як завжди все перекрутять. Я бачив неодноразово, як народ із Велотусовки їздить. Групами та й поодинці. Це гарно.

І бачив, як середночі п'яне в хлам чмо на "Україні" посеред дороги назустрічній валить!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...