Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

сьгодня побачив, що хтось зацепив мою машину в дворі - з лівої сторони передній бампер поцарапаний і на пару міліметрів пішов вперед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьгодня побачив, що хтось зацепив мою машину в дворі - з лівої сторони передній бампер поцарапаний і на пару міліметрів пішов вперед

І в мене була така ситуація. Прикро, але наврядчи найдеться винуватець, я то найшов можливого(а скоріше точно) винуватця зі свого дому, але доказати було неможливо, що це саме він.. От думаю зачекати трошки і вбити гвіздка в капот, чи то не треба....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

годину назад їхав по вул. Гнідавська. недалеко від моста через р.Стир та бачив слідуючу картину:

з лівої сторони дороги стояв Богдан з побитим переднім передком. через метрів 50, з правої сторони, стояв мітсубісі ланцер з повністю побитим передком та розбитим склом. Недалеко від машини валялись колесо вибите з машини (мабуть навіть з тормозними колодками).

недалеко від мітсубісі стояла машина швидкої допомоги, яка грузила в автомобіль тіло.

Не знаю чи мужчина залишився живий, але перед машиною була калюжа крові.

З ситуації зрозумів, що водій ланцера на великій швидкості рухався по вул.Гнідавська. Не впоравшись з керуванням вїхав в праву частину назустріч їхавшого Богдана, в результаті чого водій вилитів через лобове скло. :(

люди будьте обережні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжав близько 17.15 через струмівку. На мотоциклі було двое людей. При нас грузили одного в швидку. Другий напевно вже холонув. На перший погляд здається, що водій фури не винуватий, бо мотоцикл і люди були впреді фури. Думаю. що мотоцикл виїжав з провулку і подумав, що фура пропустить :)). можливо були під градусом.

Люди не давайте мотоциклістам їздити БЕЗ ПРАВ !!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні о 8-10 бачив, що на єдиному світлофорі на Набережній (поворот на Яровицю) Жигулик в"їхав в дупу бусу. Пошкодження ВАЗа незначні, бус практично не постраждав, але... Зіванув воділа або по мабілі триндів нібось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це на повороті вправо, то там часто доводиться сильніше притискати педаль тормоза - дехто не знає, що можна повертати, а дехто їде прямо з правої полоси. Людина їде позаду і сподівається, що передній поверне..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це на повороті вправо, то там часто доводиться сильніше притискати педаль тормоза - дехто не знає, що можна повертати, а дехто їде прямо з правої полоси. Людина їде позаду і сподівається, що передній поверне..

Ні, це якраз було в лівому ряду...

хіба в буса стопи не працювали.. Та й то, перед світлофором потрібно бути уважнішим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
хіба в буса стопи не працювали..

а тут фіг докажеш, треба тримати дистанцію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні о 8-10 бачив, що на єдиному світлофорі на Набережній (поворот на Яровицю) Жигулик в"їхав в дупу бусу. Пошкодження ВАЗа незначні, бус практично не постраждав, але... Зіванув воділа або по мабілі триндів нібось

Воно то так, але! в жигулика до того ж було трохи обдерте переднє праве крило збоку (100% його ще й чухранули збоку), і перед бусом стояв ланцер Х, так що там не все так просто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжав близько 17.15 через струмівку. На мотоциклі було двое людей. При нас грузили одного в швидку. Другий напевно вже холонув. На перший погляд здається, що водій фури не винуватий, бо мотоцикл і люди були впреді фури. Думаю. що мотоцикл виїжав з провулку і подумав, що фура пропустить :)). можливо були під градусом.

Люди не давайте мотоциклістам їздити БЕЗ ПРАВ !!!!!

в цій ДТП загинув мій добре знайомий Малих Денис... вічна память..., другий у важкому стані в реанімації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжав близько 17.15 через струмівку. На мотоциклі було двое людей. При нас грузили одного в швидку. Другий напевно вже холонув. На перший погляд здається, що водій фури не винуватий, бо мотоцикл і люди були впреді фури. Думаю. що мотоцикл виїжав з провулку і подумав, що фура пропустить :)). можливо були під градусом.

Люди не давайте мотоциклістам їздити БЕЗ ПРАВ !!!!!

в цій ДТП загинув мій добре знайомий Малих Денис... вічна память..., другий у важкому стані в реанімації

Прикро !!! людей шкода...

Якщо ти знаєш розкажи, що там сталось.. як все відбулось.. Картина була просто жахлива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні о 8-10 бачив, що на єдиному світлофорі на Набережній (поворот на Яровицю) Жигулик в"їхав в дупу бусу. Пошкодження ВАЗа незначні, бус практично не постраждав, але... Зіванув воділа або по мабілі триндів нібось

Воно то так, але! в жигулика до того ж було трохи обдерте переднє праве крило збоку (100% його ще й чухранули збоку), і перед бусом стояв ланцер Х, так що там не все так просто

Коли я проїзджав, то крім Жигулика й буса нікого не було... Шкода не зміг на ходу сфоткати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні об 13-20 проїзджав той же світлофор, тільки в напрямку вул.Ковельської. Навпроти клумби стояв здається "Форд фієста" з побитим капотом, метрів за сім попереду швидка, теж зі включеними аварійками (здається теж учасник ДТП, лікарів видно не було).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, без світлофора там було набагато менше аварій. Та і перехрестя проїхати було простіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кілометрів 5 до Чарукова (траса з Горохова на Луцьк) WOG-овський бензовоз перевернувся. Поряд стоїть інший, я так розумію - для переливу пального. МЧСники в блискучих костюмах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора влизько 16 по вул. Конякіна, недалеко від заправки стояла дев'ятка одним колесом на високому бордюрі. Коли повертався якраз під'їхали ГАЇшники.

В чому суть аварії, так і не зрозумів - інших машин видно не було, пішоходів на дорозі теж, автомобіль ззовні не пошкоджений.

Вчора ж близько 16:10-16:30 по вул. Володимирській навпроти кондитерської фабрики Шевроле Ланос догнав десятку. Люди не постраждали. В десятки весь задок побитий.

Фоток ні там ні там не робив - не було як стати, на ходу - не встигав дістати мобілку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, хтось знає що сталось вранці на світлофорі перед ЦУМом?

Бо я в 8-15 повертав з Шевченка на Винниченка і бачив, що стоїть бус з аварійним знаком, а перед ним бите скло. І все. (ще воділа ходив навколо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно надійшла інформація про ДТП на пр. Волі. ВАЗ 2109 влетів під тролейбус, який стояв на зупинці...ВАЗ, як-то кажуть "в гівно", водій живий, але в стані алкогольного сп"яніння. Жінку ж, пасажирку ВАЗу, забрала "швидка", стан її невідомий.

П.С. Дані можуть бути доповнені або уточнені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18.00 сьогодні, світлофор поблизу "Юванта". Трохи дощу та трохи неуважності дали свої наслідки. В буса фаркоп, і тому практично без пошкоджень. ВАЗ же потовк собі троха "морду" - фара, решітка, капоту дістался...Більшого побачити не мав змоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так дощ дає своє, будьте обережні на Карпенка-Карого особливо ввечері поблизу заправка Мавекс. Там велика баюра, і хача знав що вона є, але ввечері їхав і не подумав про це - так накрило хвилями шо ппц. В авто аж гальма майже відмовили, двигу і карб намок, холості на мінімуму. Надіюсь до завтра підсохне .... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так дощ дає своє, будьте обережні на Карпенка-Карого особливо ввечері поблизу заправка Мавекс. Там велика баюра, і хача знав що вона є, але ввечері їхав і не подумав про це - так накрило хвилями шо ппц. В авто аж гальма майже відмовили, двигу і карб намок, холості на мінімуму. Надіюсь до завтра підсохне .... :(

А що за машина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні о 1 годині ночі в на трасі Луцьк-Ківерці в селі на перехресті бачив на евакуаторі Москвич "в хлам", поряд стояв бус...хто може чув як це сталося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так дощ дає своє, будьте обережні на Карпенка-Карого особливо ввечері поблизу заправка Мавекс. Там велика баюра, і хача знав що вона є, але ввечері їхав і не подумав про це - так накрило хвилями шо ппц. В авто аж гальма майже відмовили, двигу і карб намок, холості на мінімуму. Надіюсь до завтра підсохне .... :(

А що за машина?

Рено 11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...