Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Шини бабахали, да... але пізніше. Просто що цікаве - до першого бабаху на вулиці було темно. Після бабаху темнота озарилась оранжевим світлом. Тому я і подумав спочатку, що це хтось салют пустив, а потім, коли вийшов на балкон все побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камрады, не убегайте с места дтп, продавци полосатых палочек Вас найдут, фото 20 мин назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і моїх 2гавнопікселя!

З.І.

я і не зразу второпав, шо 2га половинка зникла з місця ДТП!

З.З.І.

ну і як завжди ... "найкраще" місце для ДТП то вул. Богдана Хмельницького =))

трольбани стоять, маршрутки "раком" лазять по тратуару ...

З.З.З.І.

вже роз*їхались ... але лежні ше шось там ходять випитують ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і як завжди ... "найкраще" місце для ДТП то вул. Богдана Хмельницького =))

трольбани стоять, маршрутки "раком" лазять по тратуару ...

о, це ж біля Торіка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опасайтесь этого красного "Фокуса" :)

В субботу утром дамочка, управлявшая им, вылетела из двора, начхав на то, что обзор половины дороги, которую она собиралась пересекать, перекрывал достаточно большой джип. Водитель "девятки" (в машине был ребёнок) успел среагировать на её идиотскую выходку, уйдя на встречную. Повезло, что близко не было машин. Звук удара вроде как присутствовал, но повреждений заметно не было, разве что следы пластмасы "дявяточного" бампера на морде "Фокуса" (справа от номера). Разъехались через минуту после инцидента.

Иначе как куркой такую "водительницу" назвать не могу :mdr:

post-419-1252316103.jpg post-419-1252316109.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опасайтесь этого красного "Фокуса" :)

Я знаю ту машину. Застосовую вже правило трьох Д до неї. Видно того ж добивається від інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В п"ятницю ввечері бачив цікаву картину:

При виїді з кільця (Набережна-Шевченка) на міст, в металевому заборі застрягла дев"ятка (можливо вісімка)...Морда потовчена добряче, якраз під"їзджав евакуатор. Але саме цікаве, що в дев"ятки був причіплений буксировочний трос. Таке враження, що тягнув когось, той обірвався і його різко кинуло в забор... Допоміг комусь...:(

(хоча може бути і інакше, я не зупинявся і не розпитував)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
о, це ж біля Торіка!

На 343 посте я как раз и стою возле дороги )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 343 посте я как раз и стою возле дороги )))

ага, ну розказуй -- як обганяв, як підрізав... :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по манере езды водительницы, "фокусом" можно назвать и "Мондео" под её руководством :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні вранці йда по вулиці і бачу отаке

post-5438-1252399549.jpgpost-5438-1252399561.jpgpost-1-1118730299.jpg

а перейшовши вулицю бачив по всій дорозі злід від антифризу (можливо води :sm128: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а яка ваша думка щодо встановлення світлофора на переході пр.Перемоги біля "Укртелекому"?

Ситуація така, що для того, щоб студенти не спізнились на пари :) доводиться спізнюватись на роботу водіям... Пруть суцільним потоком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене проїзд того місця займає щось 5хв.

Боюся, що як поставлять світлофора, то буде займати всі 15. А автомобілі будуть стояти до самої набережної з одного в'їзду і до прокуратури з другого. Краще стане тільки виїжджати з Грушевського і Стрілецької.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підземка там була доречнішою ніж біля ЦУМу...Ще можливий варіант зробити зупинку між "Променем" і входом на стадіон (там зараз біля самого переходу є) і там зробити регульований перехід.... Але ж наш народ буде все рівно біля "Променя" між машинами скакати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підземка, надземка. Вже он міст через колії збудували. То там він впринципі не може заважати їздити :). А тут як будуть робити - то прийдеться взагалі обїздити кудоюсь понад мясокомбінатом.

А стосовно перенесення зупинки до стадіону - я однозначно ЗА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если загородить периметр вокруг "Проміня" забором (бетонным, до метра высотой) или отбойниками и разрешить машинам ездить без остановок, то через пару смертей и венков попустятся и потянутся к переходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні вранці йда по вулиці і бачу отаке...

Або лопнув патрубок, або (це їх болячка) розшрювальний бачок...От машинка і закипіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На щовівторковій апаратній нараді Луцький міський голова Богдан Шиба представив підлеглим нещодавно призначених директора департаменту ЖКГ Луцькради Івана Кубіцького та директора КП «Луцьке підприємство електротранспорту» Костянтина Патракєєва, − інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Міський голова назвав новопризначених посадовців «досвідченими фахівцями» та висловив сподівання, що «які і департамент ЖКГ, так і підприємство будуть працювати добре». Також Богдан Шиба повідомив присутнім про поставлені на пана Кубіцького завдання на найближчу перспективу: перевірка роботи світлофорів у місті, встановлення дорожніх знаків та забезпечення пішохідних переходів розміткою.

Підкажемо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та то треба цілу нову тему заводити.

Перші приклади - проспект Грушевського біля обласної лікарні.

Світлофор пропрацював літом може місяць. Потім десь перед днем незалежності день.

Проспект Перемоги - обидва потребують ремонту (і обрізання каштанів якщо вже на то пішло)

Рівненська (їхати в сторону Києва) перед поворотом на Відродження - пішоходний світлофор геть звернутий в сторону.

Львівська, рибне місце дайців - зелене світло замість того, щоб кілька разів бликнути зразу ж перемикається.

Продовжувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опасайтесь этого красного "Фокуса" :)

Это "Фиеста"

На тому ж повороті був проігнорований "водієм" того ж авто десь місяць тому. Довелося спинятися повністтю, але їй теж, оскільки "тягатися" з "Богданом" такій крихітці не під силу.... Думаю, що мої матюги вона почула і крізь своє зачинене скло. Бачу лише, що без толку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а яка ваша думка щодо встановлення світлофора на переході пр.Перемоги біля "Укртелекому"?

Ситуація така, що для того, щоб студенти не спізнились на пари :) доводиться спізнюватись на роботу водіям... Пруть суцільним потоком.

Краще би знаки розвісили на перехресті Кравчука і Воїнів-інтернаціоналістів, а то кожен їде як хоче. Незрозуміло чи то рівнозначне перехрестя чи як.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи то рівнозначне перехрестя чи як....

нема знаків, знач рівнозначне, от тільки правило "пропусти дурня", теж ніхто не відміняв :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи то рівнозначне перехрестя чи як....

нема знаків, знач рівнозначне, от тільки правило "пропусти дурня", теж ніхто не відміняв :)

Так тоді тра повісити трикутний знак з чорним хрестиком як біля ЦУМа. А то ж раніше там висів з інтернаціоналістів знак "уступи дорогу" і не кожен орієнтується що його там нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...