Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Тому відразу після аварії, я заповідаю моє серце, нирки, а також і інші органи, що не постраждали від удару, тим, кому вони потрібні більше

До першого нормального юриста варто оце прислати, або їх клієнтам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому відразу після аварії, я заповідаю моє серце, нирки, а також і інші органи, що не постраждали від удару, тим, кому вони потрібні більше

До першого нормального юриста варто оце прислати, або їх клієнтам.

Розслабся... Це не юридичний документ... Це лист, з психологічним підтекстом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, це все то правильно,але всеодно треба думати шо підписуєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, це все то правильно,але всеодно треба думати шо підписуєш...

Снайт, нічого грішного в цьому немає. Нормальна чорнушна соціалка.

Наприклад, від імені одного з крупних українських банків бордникам приходять "рішення" судів. У цих рішеннях немає ні дати, ні номеру справи, ні прізвища судді, ні ряду інших необхідних реквізитів. Немає підпису судді, немає печатки. Вони зроблені під один шаблон. І я на 99% впевнений, що ці "рішення" - не що інше, як підробка. Якщо виготовлювачів цих "рішень" не притягують - то притягнути за розсилку чорнушного спаму тим більше нема як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, це все то правильно,але всеодно треба думати шо підписуєш...

Ще раз наголошую, це не ДОКУМЕНТ, а,як вірно підмічено, чорна соціалка... Нічого підписувати не потрібно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора десь близько 17-00 в "долині смерті" - перехрестя Клима Савура та Перемоги маршруточник бахнув в "зад" Мітсубісі (вроді Паджеро)... Більше нічого сказати не можу, бачив краєм ока...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову вул. Глушець - точніше сумнозвісне перехрестя. Все нижчеописане сталося в період з 19.30 учора і до 10.00 сьогодні. Більш вірогідним буде припущення, що таки вчора увечері/вночі.

Рухаючись у напрямку від Старого ринку, автомобіль (думаю, що Форд, оскільки на пластиковому ковпаку саме ця емблема) незрозуміло мені як, врізався в(!!!) біг-борд....Купа уламків, скла(дверного) і т.п. Але це якою мала б бути швидкість, щоб від удару об бровку, автомобіль так підскочив/перевернувся

І за 50-80 метрів, в тому ж таки напрямку побачив удар автівки об дерево...З уламків оптики можу сказати, що автомобіль був "пострадянським", скоріше за все ВАЗ, з новіших (11-тка, 12-тка, калина). До того ж - удар був задньою частиною, авто занесло через смугу протилежного руху.

Впевнений, що обидві ДТП сталися з-за перевищення швидкості, і, оскільки вчора йшов сильний дощ, а при цьому стоїть величезна і глибоченька калюжа на все перехрестя - аквапланування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь годину назад проїзджав по Гордіюк(блище до кільця, що біля мєнтовки) і бачив таку картину: біля правого узбіччя стояла сіра ДЕУ, лобове скло потріскане, була швидка і ДАЙці. Скоріше всього, що когось збив. Фото не мав змоги зробити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Неділю на К.-Карого таврія збила(!) стовп ЛЕП. Постаждалих ніби не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І за 50-80 метрів, в тому ж таки напрямку побачив удар автівки об дерево...З уламків оптики можу сказати, що автомобіль був "пострадянським", скоріше за все ВАЗ, з новіших (11-тка, 12-тка, калина).

"ДТП сталася об 23 годині, автомобіль ВАЗ 2109 розкрутило по дорозі (з-за перевищення та калюжі) і, втуливши в дерево, перекинуло на дах. В авто була молода компанія, водію на вигляд років 19...Крім синців, забоїв та переляку ніяких інших ушкоджень помічено не було." - зі слів людини, яка прибігла на звук гальмування та удару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову вул. Глушець - точніше сумнозвісне перехрестя. Все нижчеописане сталося в період з 19.30 учора і до 10.00 сьогодні. Більш вірогідним буде припущення, що таки вчора увечері/вночі.

Рухаючись у напрямку від Старого ринку, автомобіль (думаю, що Форд, оскільки на пластиковому ковпаку саме ця емблема) незрозуміло мені як, врізався в(!!!) біг-борд....Купа уламків, скла(дверного) і т.п. Але це якою мала б бути швидкість, щоб від удару об бровку, автомобіль так підскочив/перевернувся

І за 50-80 метрів, в тому ж таки напрямку побачив удар автівки об дерево...З уламків оптики можу сказати, що автомобіль був "пострадянським", скоріше за все ВАЗ, з новіших (11-тка, 12-тка, калина). До того ж - удар був задньою частиною, авто занесло через смугу протилежного руху.

Впевнений, що обидві ДТП сталися з-за перевищення швидкості, і, оскільки вчора йшов сильний дощ, а при цьому стоїть величезна і глибоченька калюжа на все перехрестя - аквапланування.

Аварії не бачив, але бачив постраждалого в Дитячій лікарні і розказувала жіночка, що в одній палаті із постраждалим пасажиром в цій аварії. Це був бус Мерседес Рекс. Хлопці молоді, гарячі. Тому що за кермом - 21, тому що збоку - 17. Казав, що йшли з боку старого ринку 150 км.год. Хотіли на цій швидкості вискочити на верх на ліво до світлофора. Не вписалися... Всі живі, водієві трохи перекосило челюсть... пасажирові пришили праве вухо.. Найбільше постраждав бус - згорнуло три рази...

А ви кажете в нас час чудес не буває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто чув про ДТП біля Любомиля?

Сусід бачив, казав троха було :blink:

http://pravda.lutsk.ua/news/13749/

Сосед этого парня говорил, что хоронили в закрытом гробу, а когда открыли - там полиэтиленовый пакет.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто чув про ДТП біля Любомиля?

Сусід бачив, казав троха було :blink:

http://pravda.lutsk.ua/news/13749/

Сосед этого парня говорил, что хоронили в закрытом гробу, а когда открыли - там полиэтиленовый пакет.........

Саша сгорел в машине, очень и очень хороший был парень. Пусть земля ему будут пухом ;(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку 26 червня напередодні вихідних близько 22:20 на автодорозі по вулиці Рівненській водій Володимир М., 1949 року народження, керуючи автомобілем «ВАЗ-2107» скоїв наїзд на пішохода –72-літнього Омельяна В., пенсіонера. Чоловіка з тілесними ушкодженнями доставлено в ЦМЛ.

У Турійському районі 27 червня о 17:30 на автодорозі біля села Комарів 26-літній Олександр Т., рухаючись власним автомобілем «БМВ» не вибрав безпечну швидкість руху і злетів у кювет. Автомобіль вдарився у придорожнє дерево, внаслідок чого загорівся. Водій отримав смертельну травму

1-й мій тесть.

збив в попу п"яного діда, який стояв на розмітці за 20м. від переходу, чекаючи поки проїдуть машини і раптом почав перебігати перед самою машиною.

в результаті - перелом бедра і черепно-мозкова травма. Сильно побитий капот, лобове скло. Авто і права конфіскували.

2-й мій адвокат.

Їхав на Світязь. Перед ним їхав бусік з товаришами. Він хотів їх обігнати, але на зустрічній було авто, щоб уникнути лобового зіткнення, різко взяв руль вправо і врізався в кілька дерев. Зі слів тих, хто був в бусі, з БМВ вилетів двигун і авто відразу спалахнуло. Поки приїхали рятувальники, полум"я вже не було. На спідометрі 170км/год

Сьогодні сталося ще одне ДТП за участі мого батька, на трасі Житомир-Київ. Знаю тільки, що батько живий, авто дуже сильно пошкоджене, їхав на вантажному Вольво і в щось врізався.

Можливо хтось бачив, проїзжаючи там, або бачив інформацію в інтернеті - повідомте будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да... з тобою краще не зв'язуватися...

мені зараз взагалі не до жартів... Телефон батька мовчить, а мама на очах сивіє і сльозами заливається

якась чорнюща смуга в житті :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один з коментарів:

"maher (13:35 | 02 июля,2009)

p/s Стоимость СМС 15 грн."

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один з коментарів:

"maher (13:35 | 02 июля,2009)

p/s Стоимость СМС 15 грн."

:D

:)

по телеку слышал 30 копеек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодня за кільцем біля варшавського ринку що міщ ТЦ Варшавський та ТЦ Караван бачив якусь дивну аварію. Стояв жигулик з обдертим боком на своїй полосі а за ним проти руху на тій самій полосі стояла іномарка так само з обдертим боком. Фото не робив, бо за кермом не люблю гав ловити. Як та іномарка туда заїхала я шото не знаю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 09.00 на переході що біля "Панно", водій Опель Кадета зловив гаву і заїхав в зад Шкода Октавія. У чеха особливо тяжких пошкоджень не було - німак розбив "морду" добряче. Фоток не робив - якраз по телефону спілкувався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 09.00 на переході що біля "Панно", водій Опель Кадета зловив гаву і заїхав в зад Шкода Октавія. У чеха особливо тяжких пошкоджень не було - німак розбив "морду" добряче. Фоток не робив - якраз по телефону спілкувався...

Ага то ти ще й за кермом по телефону спілкуєшся??? :D:D:D

На фото VOldf вроді ЗАЗ замість Кадета. Хотя може інша аварія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 09.00 на переході що біля "Панно", водій Опель Кадета зловив гаву і заїхав в зад Шкода Октавія. У чеха особливо тяжких пошкоджень не було - німак розбив "морду" добряче. Фоток не робив - якраз по телефону спілкувався...

Ага то ти ще й за кермом по телефону спілкуєшся??? :D:D:D

На фото VOldf вроді ЗАЗ замість Кадета. Хотя може інша аварія.

це зовсім інше ДТП, тим більше я зафіксував у вечері, а fedot пише в близько 09.00

P.S. то центр - там купа дівчат ходить, от і ДПП ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...