Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Тільки що, в Рованцях, на переході - труп. Пів дороги перекрито, дайці присутні. Не знаю чи має відношення, але за 100 метрів стоїть фура з аварійкою.

На об’їзнiй автодорозi Луцьк-Рованцi-Луцьк автомобіль збив 38-річного чоловіка.

Пригода трапилася бiля будинку №15 на вулицi Луговiй села Рованці, – інформують в УДАІ України у Волинській області.

В результаті ДТП 38-річний житель Рованців Олександр Б. отримав тiлеснi ушкодження, вiд яких помер.

Автомобiль, що скоїв ДТП, з мiсця пригоди зник.

У ходi проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що винуватець – 35-річний лучанин В’ячеслав П., який керував автомобiлем Ford Thunderbird.

Волинські новини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Зараз на переході біля повороту на пластмасовий стоїть БАЗік, а біля нього на газоні на лівому боку стоїть жигуль п'ятірка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ходi проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що винуватець – 35-річний лучанин В’ячеслав П., який керував автомобiлем Ford Thunderbird.

Не бачив щоб по Луцьку така машинка каталася...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бачив щоб по Луцьку така машинка каталася...

Дуже часто біля Волиньтабака стояв, на Київському майдані, червоний, під спорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще на ВолиньНьюз така інфа:

Довідково:

Протягом середи 6 жовтня на Волині зареєстровано 524 грубих порушень правил дорожнього руху. В тому числі водіння авто в нетверезому стані – 12, перевищення швидкості – 83, порушення правил обгону – 90, порушень правил проїзду перехресть – 67.

З тих 83, один був я :)Зловили на Карпенка. Як засвітив фарою то від захвату мент чуть не собою зупинив мене. Правда виписав протокол "проїзд на знак 2.1" досіх пір впадлу глянути шозазнак :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ходi проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що винуватець – 35-річний лучанин В’ячеслав П., який керував автомобiлем Ford Thunderbird.

Не бачив щоб по Луцьку така машинка каталася...

V8_11_0_34_14.jpg

В Луцьку бачив 2 таких: одна фіолетова, друга червона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в обідню пору неподалік риббази на пішохідному переході Жигулі 5 чи 7 моделі наздогнали 99-ту Ладу.

Скоріш за все водій Жигулів зловив гаву, коли водій Лади пригальмував перед переходом.

У Лади трохи зім"ятий задок і розбитий лівій ліхтар, у Жигуля пом"ятий передок і здається пробитий радіатор - під машиною колюжа якоїсь рідини.

Будьте уважні за кермом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в обідню пору неподалік риббази на пішохідному переході Жигулі 5 чи 7 моделі наздогнали 99-ту Ладу.

Скоріш за все водій Жигулів зловив гаву, коли водій Лади пригальмував перед переходом.

У Лади трохи зім"ятий задок і розбитий лівій ліхтар, у Жигуля пом"ятий передок і здається пробитий радіатор - під машиною колюжа якоїсь рідини.

Будьте уважні за кермом!

Стрьомний участок дороги. Стільки всього вже там сталося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрьомний участок дороги. Стільки всього вже там сталося.

ну так...риббаза ж... :)

їдеш повз і думаєш)))да ну його все......зараз би рибину та бокал пінного :0049:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрьомний участок дороги. Стільки всього вже там сталося.

ну так...риббаза ж... :)

їдеш повз і думаєш)))да ну його все......зараз би рибину та бокал пінного :0049:

За такою логікою вул. Ковельська, там, де Луцький спиртогорілчаний комбінат, мала бути давно всіяна уламками автомобілів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на переході біля повороту на пластмасовий стоїть БАЗік, а біля нього на газоні на лівому боку стоїть жигуль п'ятірка.

Ось воно і є. Вибачте за якість фото - на цей момент фотоапарата не виявилось під рукой - прийшлось знімати сюжет на телефон.

Як воно сталося сам не зрозумів... Але і "ніякий" водій сімки теж ніяк не міг толком пояснити на камеру Аверсу...

А перед тим, він ще намагався, як нічого не трапилося... чухнути.. але наша доблесна міліція тут як тут - його за рукав тримала міцно доки приїхала інша Доблесна Патрульна Служба ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після обіду гольф їдучи з шопена на перемоги не надав переваги в русі з кільця ауді сотці... Мабуть своєї вини не визнавав, бо гайці ходили фоткали знак...

post-6632-1286818586,32_thumb.jpgpost-6632-1286818606,16_thumb.jpg

post-6632-1286818586,32_thumb.jpg

post-6632-1286818606,16_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу дтп на ровенской,то за рулем маршрутки был мой знакомыи,и он расказывал что ментов небыло минут 40,а поимкой водителя ваза занимался он лично,кстати там еще была тетка,которая вся в крови зделала ноги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні по обіді на переході біля 5-ї школи перед мостом Авео збило дитину з рожевим рюкзачком. О 17.00 якраз стояла швидка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні по обіді на переході біля 5-ї школи перед мостом Авео збило дитину з рожевим рюкзачком. О 17.00 якраз стояла швидка.

за таке нада убівать :mdr:.

Десь о 17:50 на проти готелю Україна зелену Шкоду Октавя зарядив ззаду темносиній "Запердеу", жертв нема водіі мирно розїхались без мордобою :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні по обіді на переході біля 5-ї школи перед мостом Авео збило дитину з рожевим рюкзачком. О 17.00 якраз стояла швидка.

ДТП сталася о 16:39, в мене на очах. Дійсно, водій Авео збив дитину років 8-9ти. Ситуація неоднозначна - вини водія я ні в якому разі не зменшую - все ж таки пішохідний перехід, але дитина через нього не йшла, а перебігала, до того ж досить швидко. Дитина жива, серйозних ушкоджень, відкритих переломів не було видно. На мій, не медика, погляд, перелом ноги....

На фото - водій Авео зліва, в нагнутій позі. Вів себе адекватно, нікуди не тікав, нічого не доводив...Казав, що винен. Чи ДАІ дочекався - не знаю.

Швидка приїхала досить оперативно - мій виклик зареєстрували, здається, 16:41, швидка була вже за хвилин 5. Але перед нею встигла інша швидка, яка поверталася з виклику, проїхала місце ДТП ще до того, як воно сталося, і, розвернувшись між світлофорами та значним транспротним корком, поспішила назад. Респект та повага бригаді, які не полінувалися поцікавитися, що там сталося.

П.С. Якого х** треба було Швидкій об"їжджати по забитій Кузнєцова? Просив пошвидше приїхати - дитина все ж - пояснив, що швидка спокійно може приїхати під міст на Перемоги і виїхати біля Світлолюксу прямо до місця ДТП, на проїжджу частину - бровочка там низенька....Чи водії Луцька не знають?

П.П.С. Сам живу поряд того переходу. Шукаю змогу "примусити" місцеву владу покласти біля того переходу "лежачих мєнтів"..Вже на тому переході не один "задок" почовпаний і не одна людина постраждала. Дякую Ярчику за поради - буду щось намагатися зробити. Хто може допомогти чимось - буду безмежно вдячний

post-3660-1287070960,4_thumb.jpg

post-3660-1287070960,4_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочекався даїшників і телевізійників. я якраз проходив поряд коли ДАІ з мигалками приїхало кріз корок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.......

П.П.С. Сам живу поряд того переходу. Шукаю змогу "примусити" місцеву владу покласти біля того переходу "лежачих мєнтів"..Вже на тому переході не один "задок" почовпаний і не одна людина постраждала. Дякую Ярчику за поради - буду щось намагатися зробити. Хто може допомогти чимось - буду безмежно вдячний

Було би дуже добре якось впорядкувати той перехід. Я завжди зі світлофора до того перехода їду 30-40км/год, бо за припаркованими машинами можна й не побачити пішохода, а при екстренному гальмуванні ще й заробити в дупу. Дратують водії які намагаються зліва чи справа тебе обскакати на тому переході. Там же постійні ДТП. Проїдь те місце і розганяйся на скільки дурі вистачить, хоч взлітай на мосту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня на глазах там чуть не сбили трех или четырех детей, которые не глядя выскочили из-за маршрутки. Машина, за которой ехал я еле оттормозилась, хотя ехал 15-20 км\ч. Дети прямо на него выпрыгнули. Ехал бы 30 - точно была-бы беда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.......

П.П.С. Сам живу поряд того переходу. Шукаю змогу "примусити" місцеву владу покласти біля того переходу "лежачих мєнтів"..Вже на тому переході не один "задок" почовпаний і не одна людина постраждала. Дякую Ярчику за поради - буду щось намагатися зробити. Хто може допомогти чимось - буду безмежно вдячний

Було би дуже добре якось впорядкувати той перехід. Я завжди зі світлофора до того перехода їду 30-40км/год, бо за припаркованими машинами можна й не побачити пішохода, а при екстренному гальмуванні ще й заробити в дупу. Дратують водії які намагаються зліва чи справа тебе обскакати на тому переході. Там же постійні ДТП. Проїдь те місце і розганяйся на скільки дурі вистачить, хоч взлітай на мосту!

Як там взагалі додумались хробити перехід. Це я кажу якщо їхати з мосту. Спускаешся з мосту, нічого не видно, а ще якщо маршрутка там встане то взагалі п***ц....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля цього самого переходу був збитий рекламний щит, а за пару метрів стояла покоцана Лада 9 моделі. А за 50 метрів на мості в маршрутку взад врізався ІЖ Чобіток. Пошкодження мінімальні. Фото на жаль не встиг зробити, може хтось викладе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля цього самого переходу був збитий рекламний щит, а за пару метрів стояла покоцана Лада 9 моделі. А за 50 метрів на мості в маршрутку взад врізався ІЖ Чобіток. Пошкодження мінімальні. Фото на жаль не встиг зробити, може хтось викладе

Я б не сказав би що там мінімальні пошкодження.В девятки задок добре побитий був,аж задні двері помнуло, а в маршутки передній бампер розтрощений . А пробка була від мосту аж до меморіалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпроти дев"ятки по іншу сторону дороги стояв міцубісі кольт з відламаним правим переднім колесом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як там взагалі додумались хробити перехід. Це я кажу якщо їхати з мосту. Спускаешся з мосту, нічого не видно, а ще якщо маршрутка там встане то взагалі п***ц....

З розрахунком на те, що водії знають, що там перехід і не "летять" з мосту, а їдуть спокійно.

А те що в нас пішеходи бувають інваліди і валять не дивлячись, бо вони тіпа на переході, то це інше питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...