Перейти до змісту

Обыски в офисе Webmoney-Украина и блокировка счетов


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

А як тепер фрілансерам працювати і виводити зароблені гроші? Що мені тепер робити? Виродки. Щоб вони в пеклі горіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

в кого не багато там то можна на послуги мобільного зв'язку скидати, сервіс поповнення рахунку мобільних телефонів працює - щойно перевірено :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заявление относительно ситуации вокруг WebMoney.UA

Автор: 999.gif Пресс-центр

11 июня 2013 года в киевском офисе WebMoney.UA был произведен обыск на основаниях, которые мы не можем квалифицировать как законные и поддающиеся внятному объяснению. Изъято оборудование, документы, личные вещи сотрудников.

В настоящее время продолжают работать все внутренние операции с U-кошельками, мы полностью восстановили и обеспечиваем техническую базу для этих процессов.

На протяжении 10 лет мы исправно и в установленные сроки выполняли свои обязательства перед пользователями системы и партнерами, делая это на прозрачных основаниях, зафиксированных в соответствующих договорах. Однако, 11 июня на банковских счетах были арестованы более 60 млн гривен, которые являются собственностью 2.5 млн пользователей и обеспечивают обязательства системы перед ними. В результате, пользователи стали заложниками действий фискальных органов, а нас поставили в условия, при которых мы физически не можем продолжить выкуп прав требования (WMU) у пользователей системы, а также осуществлять выплаты компаниям-партнерам.

Сообщаем, что, несмотря на твердый правовой базис, проверенный многолетней практикой и подтвержденный заключениями правовых экспертиз, нами с конца 2010 года предпринимаются попытки согласовать правила системы электронных денег в НБУ, однако финальная редакция этих правил так и не была рассмотрена регулятором, о чем прямо сообщается в ответе НБУ на запрос нашего банка-партнера от 25.05.2011.

Утверждение официальных источников о том, что система WebMoney используется для уклонения от уплаты налогов, является абсурдным, поскольку уплата налогов и сборов является обязанностью каждого конкретного гражданина или субъекта хозяйствования, независимо от того, какую именно форму расчетов они используют для получения доходов: наличные деньги, безналичные деньги или иные финансовые активы.

Предположение некоторых «экспертов» о том, что система WebMoney могла использоваться для оплаты участия в финансовых пирамидах – указывает только на их полную неосведомленность в этом вопросе. Правилами системы всегда была запрещена организация и участие в финансовых пирамидах, а попытки нарушения этого правила всегда незамедлительно пресекаются. Более того, система WebMoney одна из немногих, кто прямо выступил против анонимности при проведении финансовых расчетов в Сети, в частности, запретив вывод средств с кошельков на неидентифицированных пользователей, а также на третьих лиц. Такие подходы, нацеленные в первую очередь на прозрачность и безопасность, и стали залогом для успешной многолетней деятельности.

Мы получаем огромное количество звонков и обращений со словами поддержки. Благодарим общественные организации, представителей бизнеса, общественности и простых граждан за оказываемую помощь и доверие! Вас, уважаемые пользователи, мы благодарим за понимание и выдержку!

Мы делаем всё для того, чтобы разрешить сложившуюся ситуацию и уверены в том, что работа будет возобновлена.

http://webmoney.ua/news/zayava.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо розібратися то електронні гроші це ж клондайк, можна стати мільярдером за день, хто перевірить хто скільки там наклацав на сервері кошельків і так далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо розібратися то електронні гроші це ж клондайк, можна стати мільярдером за день, хто перевірить хто скільки там наклацав на сервері кошельків і так далі.

как и обычные деньги....

Кошельки каждого типа обслуживаются, а обязательства по ним обеспечиваются компанией-представителем системы в соответствующей стране, резидентом которой представитель и является. Такие компании называются Гарантами.

120905225528_bat170.pngАттестат гаранта

Гаранты обеспечивают ввод/вывод средств в/из системы по поручению владельцев WM-кошельков соответствующего типа. Для того, чтобы получить статус гаранта, претендент (физическое или юридическое лицо) должен предъявить финансовые и правовые гарантии по обеспечению обмена выпускаемых им титульных знаков на декларируемый объем материальных активов и финансировать модернизацию системы для учета титульных знаков создаваемого типа.

Основными требованиями, предъявляемыми системой к гарантам, являются 100%-ое резервирование активов, подлежащих учету титульными знаками WebMoney, а также обмен титульных знаков на равноценное количество активов данного типа по требованию участника. При этом конкретные способы построения механизма ввода/вывода, отвечающего вышеуказанным требованиям, могут быть различными, в зависимости от юрисдикции, региональной банковской системы, правового и финансового статуса гарантов системы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урод... ОЙ вибачте... Уряд пакращує все підряд, недавно прокуратуру натравили на ОДА... з метою виявити неліцензійне ПО і захищені авторським правом різноманітні шняги типу пісні і т.і. на робочих компютерах рад і адміністрацій. ДУЖЕ ДИВНО, але посадили декількох (!!!!) працівників апарату ОДА в декількох областях... Знаєте чому ДУЖЕ ДИВНО, догадуєтесь? Варто колючим дротом і стіною з вишками обнести всю країну, бо в кордонах цієї держави не найдеться компа без якої-небуть піратки, навіть в тій самій прокуратурі. Це брєд -- боротись з пірацтвом такими методами, бо це те саме, що в піску шукати піщинку.

WebMoney... всесвітній віртуальний громадський банк, багаторічний досвід, світове визнання і ще більше користування... розроблена система захистів і сертифікатів, які постійно удосконалюються (не плутати з "пакращюютьса"), це свого роду фейсбук (себто маю на увазі - першопрохідець) в світі вітуальних кошильків. Вповні серйозна і солідна компанія... і раптом виявляється, що весь світ -- це тлумаки і дурні, а от український уряд примружив погляд, пильно подивився на WebMoney (особливо зацікавлено заглянув у віртуальні кошильки українців, біглим оком нарахував 60 лимонів... швиденько прикінув на шо можна потратити і з ким ділити...) і таки розгледів у них небезпечних злочинців, терористів і міжнародних бандитів і вже срок приписав - 15років заслання або розстріл... От я фрілансер, креслю ночами за копійки шоб погасити кредит... і бляха муха навіть ті копійки вивести на кредитку не можу. З яндекдєнгі все ок було, раніше цією системою користувався... ну я подумав -- може перейти на перевірену, всесвітньоприйняту систему... от і потрапив... на пакращєння... дивно, як вони ше не пересадили представників міжнародних фондів і банків, а з ними і посольства держав за звинуваченням у хуліганстві і розбійних нападах.

от намітилася останніми місяцями у них така цікава тенденція, яку я назвав "донкіхоцтво" -- пакращювачі активно борються з вітряками, -- WebMoney тепер вороги народу, облдержадміністрації -- співучасники пірацтва, борються з якимись фашистами (цікаво... монголи і тефтонці чомусь в неповазі опинились), проводять тендери на ... УВАГА, ЗАРАЗ ВПАДЕТЕ... посередника для закупівлі рухомого складу залізниці... Тобто самі вже купити чи виробити... невзмозі... от останнє мене глибоко шокувало.... я не втримався написав листа в адміністрацію одного з пакращувачів -- Калєснікова. з метою поцікавитись для чого посередники і "лишні свідки"... виявляється це робиться з метою зробити закупівлі прозорими і унеможливити корупційні схеми... Вау... тобто мені толерантно і науково пояснили, що біле -- то є насправді чорне, тобто біле -- це пакращєне чорне. А спікера їхнього бачили, чули? це ж справжній Брєжнєу тільки український (сумнівно-український) -- так само говорить і таку ж бєлєбєрду несе

Микола Ульяновичу, Уікторе Фьодиричю, щиро дякуєм за пакращєння! ми думаєм, що вже все ок, уже все пакращєно, все, відпочніть трохи, не пакращюйте, бо народ боїться, що завтра пакращіте воду в кранах і тоді каналізація оголосить дефолт. І так он пакращіли систему економії електроенергії і не вмикають ліхтарів... а нашо, літо ж, 11 година ночі, хто ж гуляє в таку пору, а світати стане о 3 ранку, теж сенсу немає ранкове ввімкнення проводити. От буде зима, -30, замети, завірюха і ми їм включимо ліхтарі о 5 вечора, по всьому місту, нехай гуляють...

явно маразматичні покидьки очолюють державу, і вправо прикриваються паперєднікамі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно поповнив мобільний та інтернет, операції вдалі. інші операції не пробував бо кошти закінчились, мабуть і на карту привата уже можна вивести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора ввечері стало вже поповняти мобільні та інтернет. а так webmoney досить корисна штука була, майже завжди всі операції проходили. невеликі суми ніколи не виводив, то за нет платив то мобільні поповняв і т.п. А суми більше тисячі то і через банк виводив, також було просто, замовив через банк , заплатив комісію вебмані і комісію банку, і через 2-3 дні забрав без всяких додаткових проплат. А приват 24 дуже часто не здійснює потрібні операції, особливо коли дуже треба :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон вчора після обіду вже поповнив, хоча зранку не зміг. Цікавить як там ситуація з виводом на карту приват (через укргарант прикріплена)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо через Укргарант, то думаю, ще довго буде недоступно. Хоча хтозна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уряд пакращує все підряд, недавно прокуратуру натравили на ОДА... з метою виявити неліцензійне ПО і захищені авторським правом різноманітні шняги типу пісні і т.і. на робочих компютерах рад і адміністрацій. ДУЖЕ ДИВНО, але посадили декількох (!!!!) працівників апарату ОДА в декількох областях...

Можна пруфлінк? Так, щоб аргументи мати для керівництва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно прокуратуру натравили на ОДА... з метою виявити неліцензійне ПО і захищені авторським правом різноманітні шняги типу пісні і т.і. на робочих компютерах рад і адміністрацій. ДУЖЕ ДИВНО, але посадили декількох (!!!!) працівників апарату ОДА в декількох областях.

неправда, і закінчуйте з важкими наркотиками.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене батько в ВОДА працює, якраз в відділі "...........", декілька діб чистив машини від всяких неліцензійних речей у звязку з перевірками в інших обастях.

А шо, притримання певних громадсько-політичних поглядів і громадянська позиція -- це ознака вживання наркотичних засобів? чого ви мене ображаєте і затикаєте мені рота? мені не подобається уряд і його дії, то чого я маю мовчати.. Я чесно заробив свої гроші і хотів би ними скористатися, але мудрі правителі вирішили, шо то є незаконно. Зате я знаю як заробляють гроші вони. порявняйте свої зарплати і їхні, а потім порівняйте як ви живете і як живуть вони. І ми і вони у відношенні зарплат чудом добиваються таких результатів виживання... тільки ми умудряємось сплатити комунальні послуги, дитсадки, школи і університети і при цьому десь чудом находим кошти на харчування і на пиво, а вони живуть в палацах, їздять на дорогих брендових авто і подібне чудо приносить їм кошти на купівлю і утримання футбольних команд, заводів, земель... Чи я не правий? всі бачили позолочену сантехніку? про протиракетний захист всі читали? Вас все влаштовує? якщо так, то тоді ми не нація і не народ, а стадо баранів, яке споконвічно гризеться між собою. За таке карає Бог...

образили мене не на жарт...

чим таким вони там займаються, що мають стільки грошей?.. я маю на увазі яку таку роботу вони там виконують? ми ж їх обирали, ми ж їх уповноважили керувати державою... то чого ми не можем оприділяти рівень їхнього життя? нє. я не агітую зробити з них бомжів... нехай собі мають вищі ніж у нас зарплати, службові авто, відрядні, службові житла... але ж нехай не відбирають у людей те, що по праву їм належить. От я багато років пропрацював на землі... це робота, яка вимагає активності інколи по декілька діб підряд, робота на грані можливостей організму і далеко поза санітарними нормами. температура в кабінах сягає за 50, при допустимих 42, стан техніки небезпечний для життя і здоров"я обслуговуючого екіпажу, вартість отриманої продукції низька, зарплата залежить від неї... От при такій праці реально відчуваєш свою зарплату, її ціну.

Та шо я буду розказувати... подивіться па прірву між рівнями життя, -- вона стрімко розширюється.. я бачу чітко по рівню університетського навчання, що безлад і хаос запановує державу. Студенти ледачі і байдужі... розумні перспективні з достатнім багажем знань молоді люди не спішать отримувати знання, а спішать забашляти і отримати папірець. "Оболонська" система навчання заганяє студента в чіткі рамки конкретних знань, позбавляючи його можливості духовно і світоглядно розвиватись у правильному напрямку. А подивіться на акції протесту і хвилі спротиву в інших державах... якийсь нещасний парк вирішили знести в Стамбулі і це викликало мало не революцію... У нас знести парк -- це справа честі кожного поважаючого себе мера. нам щось не подобається -- ми залазим на форуми, ставим дислайки, ображаєм один одного і по суті нічого не змінюєм... Ми як садомазахісти якісь... і це прикро.

Я не погоджуюсь з напрямком уряду, я не підтримую їхньої політики, я протестую проти безправ"я. Але через це в ваших очах я наркоман. що ж, тоді я мовчатиму, вважайте це результатом пакращення. Дякую за увагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)))) Дякую, є таке. Давно за собою це помітив. перші абзаци моїх оповідань -- це три крапки через кожних 3 слова))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снайпер, правильно усе написали. На жаль, у нашій державі що є

таке, то є. Зомбоящик, "правильна" політика наших можновладців

поступово підводять (та ні, це вже відбулося!) нас до думки, що у

цьому світі вижити може тільки сильніший. Ми бачимо та

відчуваємо на собі те, що у радянському союзі так боялись і

називали "загниваючий капіталізм". Людина людині вовк.. і аж ніяк не брат. До влади прийшли люди, яким чужі моральні та

духовні цінності.. І наш "президент" - як людина з двома

судимостями яскраве тому підтвердження. Вакханалії моральних

деградантів продовжуються.. а народ мовчить.. і терпить..

Чи те ще буде..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не погоджуюсь з напрямком уряду, я не підтримую їхньої політики, я протестую проти безправ"я. Але через це в ваших очах я наркоман.

Дуже радий за вас, я також не погоджуюсь. А ви або надайте пруфлінк про те, що

посадили декількох (!!!!) працівників апарату ОДА в декількох областях...

або перестаньте вживати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto

Жуй тапки! нема такого пруфлінка. сам шукав не найшов, в ВОДА хвилювання пішли після чуток про перевірку в тернопільській ОДА. у них там проблеми, можливо вирішили так натиснути, і або перевірки тривають ще, або їх провели "від фанаря" щоб припугнути.

про тендер теж нема, почув від ковельчан і здолбунівців з РПЧ-3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як покемони на телепузиків почнуть нападати теж обовязково поставте нас до відома. Актуальною інофрмацією можна розбавити любу тему, ага ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, народ, я розумію, що ви power users і модери, але нафіга флудити в темі і зводити все до виясняння стосунків один з одним? Я б краще почитав щось по темі обшуків в офісі Webmoney.

Хочете щось один одному довести - є ж приватні повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зіберс, ти как фсігда зріш с вєршин своєй філософской парадігми і как фсігда твоєму взору відкрилось те, шо ніхто, крім тебе не бачить. Я б тобі порадив бросать отой шалфєй, але не буду, ібо тоді в тебе закриються чакри і нє будєд того бєшеного істочніка екзорцистичних мислєй.

Sniper, залізна у вас аргументація :) У Тернопільський ОДА представник Майкрософта провів семінар про ліцензійне ПЗ, в т.ч. від їхньої контори, порадив, як не натрапити на вірусню і т.п. Нікого ні з якої ОДА за неліцензійне ПЗ не посадили, ви написали дурницю, а я порадив вам більше такого не робити, інакше кажучи, як сказав Itzamna - "харош бухать". У інших інтерпретаціях є ще "досить вживати наркоту", або просто й зі смаком: "Відсип!" І отой ваш спічЬ© про демократичні цінності і наш такий-сякий уряд був, скажем так, ще однією дурницею. Тим більше в мою адресу. Не бажаєте, щоб вам писали про "наркотики" - не пишіть дурниць.

Я кончіл і закуріл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Микола, що ти хочеш прочитати по темі обшуків? Усе транслюється і так в ефір.

На лице тупо конфлікт інтересів.

По суті, wmu, як одиниця, це право вимоги, умовно (ключовим в цьому слові є "умовно") прирівняне до гривні. Право вимоги з переуступкою. Тільки тут один нюанс - власник права вимоги має право вимагати, але той до кого він апелює не зобов'язаний задовольнити це право. Це не електронні гроші. І вся ця какофонія НБУ з постановами і положеннями мимо каси.

Можна і треба дрючити тих хто це право вимоги конвертує в гривню. Але розрахунки з посередниками можуть бути побудовані шляхом зарахування щоденного сальдо. І подальшим танцем з бубном навколо зобов'язань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То хто в курсі? Вивод на карту приват можливий? А якщо WMU на WMZ поміняти і в доларах виводити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я зрозумів, шо вас все влаштовує. У вас як в радянські часи -- якшо не згден, то значить в псіхушку його.

якшо такою нелегальною фінансовою діяльністю вебмані займались в Україні, то чого з ними співпрацювали всі банки? Я в банк ходив, щоб підвязати карточку до рахунку, то мені цілий листок настройок дали, тобто вебмані у них як окрема усталена програма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sniper, "папа, а ти с кєм сєйчас разговарівал?"

це вирізка з анєкдота (на всякій случай)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...