Перейти до змісту

Обыски в офисе Webmoney-Украина и блокировка счетов


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Якщо комусь треба терміново вивести гроші, користуйтеся альтернативними методами, наприклад через дилерів.

так чьо, є альтернативний метод, називається хавала)

рухаємось в сторону євросоюза азіатів (система діє в Азії, Африці)

суть:

відправник звертається до посередника, який після отримання грошових коштів відправляє своєму партнеру в країні призначення повідомлення (неважно- скайп,факс, емейл). В повідомленні вказується тільки сумма і ім'я отримувача і код. Для отримання платежу достатньо прийти на місцевий ринок і місцевому посереднику (тіпа брокеру) назвати код платежу. Умовно: як, наприклад індусу-нелегалу в США відправити гроші своїй сім'ї в рідний аул (чи що там в Індії). Він іде до представника своєї діаспори - наприклад - торговця халвою і передає йому гроші і код і уже через два-три дні його сім'я в Індії отримує ці гроші на місцевому ринку в торговця кавунами...

Між двома брокерами (торговець халвою і торговець кавунами) розрахунки відбуваються по кліринговій схемі, в тому числі для закриття сальдо використовується контрабанда золота, зброї іт.д.

До речі,ніяких боргових документів, якими б обмінювались учасники хавали не існує - угоди відбуваються виключно на довірі і під гарантії всієї системи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Тю, а в нас типу не те саме з передачками з Португалії, Італії, чи де ще там в Європі наші люди працюють :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власники номерів Київстар можуть вивести WMU на карту Привату за допомогою послуги "Мобільні гроші". Потрібно поповнити з гаманця номер, потім з сайту послуги "Мобільні гроші" вивести на карту. Відсоток Київстару від 3 до 50% (залежно від суми) + % вебмані за поповнення номеру.

https://money.kyivstar.ua/ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відсоток Київстару від 3 до 50% (залежно від суми) + % вебмані за поповнення номеру.

І в результаті на руки практично нічого не потрапляє. Це не вихід з такими відсотками.Хіба зовсім припре.

Як то не потрапляє? Якщо виводити 10 грн, то так, комісія складе 50%(10+5 =15), а я вчора перекинула 1000грн на АльфаБанк, то обійшлось з комісією 1030грн(а на ПБ було б 1020грн). При цьому, можна міняти WMZ на офіційному обміннику WM по 8,16.То хіба поганий спосіб на сьогоднішній день?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а QIWI хтось користується? І як виводить, якщо так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ввечері почитав вчора і в мене склалося враження, що дуже навіть нічо. Особливо радує можливість виводити гроші відразу на карту ПриватБанку через грошовий переказ. В інтернетах пишуть, що за кілька хвилин приходить.

Може є бордівці, які користувались-виводили, га?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відсоток Київстару від 3 до 50% (залежно від суми) + % вебмані за поповнення номеру.

І в результаті на руки практично нічого не потрапляє. Це не вихід з такими відсотками.Хіба зовсім припре.

Пробував виводити таким методом на днях, з 370 грн зняло десь 13 грн за вивід на карту ПБ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://obmenka.ua

Только что выводил 35$ (с комиссией - 35,28$). На карту получил - 274.74 грн.

Средства поступили за пару секунд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

mim.com.ua виводить під 1,6% + 0,8% комісія за транзакцію

але треба прив'язувати свою картку до аккаунта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

mim.com.ua тепер виводить без комісії (лише 0,8% за транзакцію) на картку «Банк в кармане» (у Луцьку відділення на Винниченка). Картка безкоштовна, без абонплати.

На днях перевірив, все працює. Правда смс про надходження коштів чомусь не приходить, потрібно періодично перевіряти через інтернет-банкінг.

Тобто тепер WMU виводяться навіть вигідніше ніж раніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mim.com.ua тепер виводить без комісії (лише 0,8% за транзакцію) на картку «Банк в кармане» (у Луцьку відділення на Винниченка). Картка безкоштовна, без абонплати.

На днях перевірив, все працює. Правда смс про надходження коштів чомусь не приходить, потрібно періодично перевіряти через інтернет-банків.

Тобто тепер WMU виводяться навіть вигідніше ніж раніше :)

ех, написали б ви це пару днями раніше)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на mim.com.ua всі можливі варіанти виводу пише (временно не доступен) .. Хто може підказати де ще можна вивести WMU?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію на https://obmenka.ua можна вивести тільки на карту Привата. А на іншу карту не можна???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер накрилось поповнення мобільного рахунку через Вебмані

ппц, хто знає як надовго ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там кудою я поповняю вроді сервіс поповнення рахунку відкритий.

Звідки інфа про прикриття вебмані-мобільний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З перших рук. Сам хотів поповнити. Вдалося поповнити через інший рос.сервіс з конвертацією вму в вмр. І з великою комісією. З 30 грн 26 прийшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ВМУ ніколи не буває на гаманцях, тому не можу про це нічого сказати. Буває лише ВМР і ВМЗ. Вже звик до певної з комісії з ВМР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...