Перейти до змісту

Горілка і її значення в 21-ому столітті!


Political

Рекомендовані повідомлення

Горілка, 21століття??? Її значення???

Шкода що такі питання виникають в наш час. Але хочеться вірити в те, що переростемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь
п.п.с. останнім часом всі такі толєрастичні стали, напевно, коли сцяти ходять, то за х.. пінцетом тримаються

Аби тільки отим х.. не махали нікому перед носом - і буде норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки держслужба у нас глибоко совкова і мало пов'язана з законами природи, то ймовірність "пропити всі мозги і здоров'я" не так лякає учасників бенкету, як попасти з категорії "свій" в категорію "чужий". Для всіх інших "пропити всі мозги" означає спад по соціальній драбинці (на якій йде досить сильна боротьба і вона ще буде посилюватись). Пияка не буде утримувати жоден підприємець. Можливість знайти роботу буде скорочуватись, кількість спеціальностей - різко обмежиться (копати чужі городи, підвозити чужий товар, збір склотари і т.д.)

Тут є один момент: деяким людям Бог дав стільки мозгів, що й за все життя не проп'єш, всім іншим варто зайнятись пошуком інших , меньш руйнівних, способів відпочинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є один момент: деяким людям Бог дав стільки мозгів, що й за все життя не проп'єш

тут якраз можна сказати навпаки : ще нiкому Бог не дав стiльки мiзкiв, щоб iх не можна було б пропити всi. Як спiвав Висоцький : *в борьбе с зелёным змием побеждает змий*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. на бордовках всі нюхають ромашки...

А хіба там не

Теж не розумію категоричності.

Головне, не зациклюватись: все має своє місце і час)

P.S. Ну і до колекції класики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нудно тільки нудним людям.

Щоб гарно проводити час не потрібен допінг (алкоголь).

3.ЬІ. Як не крути з точки медицини чи фізіології алкоголь - це наркотик, а залежні люди завжди захищають своє...

Вживаю тільки хороший коньяк (в магазині не купиш) і тільки якщо настрій і є цікава людина/група людей. Я не проти алкоголю, а проти того щоб суспільство перетворювалось на нездатний ні на що соціум...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не крути з точки медицини чи фізіології алкоголь - це наркотик, а залежні люди завжди захищають своє...
та ну

570844-2010.09.20-09.56.02-bomz.org-lol_sifon_i_boroda.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарно провести час за філіжанкою кави

Зразу асоціація з REDAKTORом виникає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да... гарно провести час за філіжанкою кави - це теж блуд! допінг!

Напої, що містять кофеїн – кава, чай, енергетичні напої – популярні настільки, що кофеїн є найрозповсюдженішим легальним психотропним наркотиком у світі.

:_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отож а я про шо?!

ВСЕ блуд!

Правильно тільки дуріти не від чого! Все інше - блуд і залежність!!!

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

популярні настільки, що кофеїн є найрозповсюдженішим легальним психотропним наркотиком у світі.

А ще цукор! Цукор забули! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

популярні настільки, що кофеїн є найрозповсюдженішим легальним психотропним наркотиком у світі.

А ще цукор! Цукор забули! ^_^

Досліди на щурах показали, що вживання цукру викликає залежність, при цьому «зміни в мозку, що викликаються цукром, дуже схожі на ті, що виникають під дією кокаїну, морфію чи нікотину»[14].

:_02: :_02:

Про воду шукати ??? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Британські вчені доказали, що шоколад піднімає настрій. Вони напевно ще горілки не пробували:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вживаю тільки хороший коньяк (в магазині не купиш)

завжди доставляють естетствующі, з розряду: «я нюхаю клей «Момент», який виробляють лише у північно-східній частині провінції Сичуань ніжними ручками 11-річні дівчата»... З точки зору радянської медицини ви теж алкоголіки (так-так) і то не початкової стадії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З точки зору радянської медицини ви теж алкоголіки (так-так) і то не початкової стадії.

Звичайно! Навіть якщо я його п'ю раз у 2-3 місяці, це мене робить алкоголіком, але оскільки я вибірковий і кінцевого продукту завжди мало, то в мене є механізм регуляції. :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...