Перейти до змісту

Горілка і її значення в 21-ому столітті!


Political

Рекомендовані повідомлення

Ото все біше приходить на думку, що горілка стає у сучасному світі уже масовим способом комунікації між людьми.

Пють і пили майже завжди і усі!

Ото дивлюсь, що за допомогою теї пляшкі і її правильного розпивання з відповідними людьми , то можна і заробити грошей, витягнути інформацію, чи зарплату більшу, тепер горілка, розширює коло знайомих, і якщо не випєш з ким треба то своєї мети так можна і не добитись! І тако подивившись то можна сказати, що бухають усі від президента до бомжа, і це майже у всьому світі.

Також горілка , це хороший антидеприсант, дає відчути повноту життя і короткотривалу радість і пофігу, що будун потім, також тепер вже і у справах інтимних без крепкого спиртного не розжинешся тай не знайдеш з ким :) А, що вже говорити про свята, без неї взагалі свята нема.

І тепер на фоні тих хто пє, непющі виглядають як якісь сектанти, штунди, чи анаболікові качкі. Поясніть мені необразованому чому так сталося і які історичні передумови тому, що вогняна водичка здобула таку вагому нішу у нашому житті ???? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь

Так всегда было, есть и будет.

По аналогии можно и женщин сюда приплести.

Ведь в сауне с хорошенькими девочками и контракты подписываются, смазливые секретарши и "зарабатывают" больше, да и от депресии женщины тоже неплохо избавляют... А, ну и девочка "подсунутая" правильному человеку и снятая вовремя на камеру, может неплохие дивиденты принести :)))

У каждого свой наркотик. И на фоне тех, кто трахается, как-то уныло смотрятся 20-ти летние девственники и прочий озабоченый люд.

2324042_49455cb0_32.gif

К чему это я? - Вброс незащитан ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас просто багато проблем вирішуються за допомогою горілки: випив - проблеми нема! Точніше сама проблема залишається, але тобі на неї стає пофіг. Як на мене до цих людей відносяться слабохарактерні особистості

А декому вогняна дійсно надає сміливості, якої в тверезому стані чомусь нема. Ну або як варіант - неімовірної крутості.

Ну а дехто після чарки стає справжнім мачо.

Але, ІМХО, починається це все з того, що в школі потрібно показати який ти дорослий (цікаво кому показати?), а значить потрібно пити, курити і т.д. Ну а там починається "слабо" і так втягується вся компанія. А далі стає "круто" набухатись так, щоб язик не повертався і ноги не несли. Зрештою позбутися надалі цієї звички стає вже практично неможливо...

Особисто я цього зовсім не розумію. Не розумію чому, щоб щось відсвяткувати, потрібно обов'язково "накластись в зюзю".

Як на мене, в усьому має бути міра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото все біше приходить на думку, що горілка стає у сучасному світі уже масовим способом комунікації між людьми.

Пють і пили майже завжди і усі!

~

І тепер на фоні тих хто пє, непющі виглядають як якісь сектанти, штунди, чи анаболікові качкі. Поясніть мені необразованому чому так сталося і які історичні передумови тому, що вогняна водичка здобула таку вагому нішу у нашому житті ????

В газеті Експрес колись були опубліковані декілька статей (досить великі, на цілу розгортку) про те, звідки прийшла традиція гучних застіль типу "ти мєня уважаєш?". Коротко - все привалило разом з монголо-татарами і їх традиціями споювати все і вся. Хз чи правда - але варіант.

По аналогии можно и женщин сюда приплести.

А от і ніфіга. Гляньте на хронічних бабників і хронічних алкоголіків. Є різниця, еге ж? ;)

І горілка якраз таки поганий антидепресант. На тверезу голову ніхто один одного не ріже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тверезу голову ніхто один одного не ріже.

А из-за женщин? Режут, стреляют и еще много чего делают... И то в терзвом уме ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВВ, пиво з воблою вже не пре?

Нє, ну ти зрівняв. То ж різні види відпочинку. Одне діло пиво з рибою, і зовсім інше горілка з дівками. ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навряд чи. монголо-татари були кочівниками, тваринництвом займались, і з власного алкоголю у них був хіба кумис.

я би більше пов"язував ці "традиції" з урбанізацією, міграцією селян у міста, на фабрики. плюс війна, де спирт- це і зняття стресу, і притуплення страху перед атакою, і анестезія, і винагорода.

А взагалі зараз купа прикладів коли люди досягають успіху не завдяки алкоголю. Тому кожен сам обриє для себе життєві зразки:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А из-за женщин? Режут, стреляют и еще много чего делают... И то в терзвом уме

kanevskiy_17506154_orig_.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знали?

Треть населения планеты не употреюляет алкоголь вообще.

Более трети европейцев никогда не употребляют алкоголь, а в Италии убежденные трезвенники составляют 53 процента населения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треть населения планеты не употреюляет алкоголь вообще.

2 бокала вина в день - для них "не употреюляет вообще" :)

Чи то навпаки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото все біше приходить на думку, що горілка стає у сучасному світі уже масовим способом комунікації між людьми.

Пють і пили майже завжди і усі!

Ото дивлюсь, що за допомогою теї пляшкі і її правильного розпивання з відповідними людьми , то можна і заробити грошей, витягнути інформацію, чи зарплату більшу, тепер горілка, розширює коло знайомих, і якщо не випєш з ким треба то своєї мети так можна і не добитись! І тако подивившись то можна сказати, що бухають усі від президента до бомжа, і це майже у всьому світі.

Також горілка , це хороший антидеприсант, дає відчути повноту життя і короткотривалу радість і пофігу, що будун потім, також тепер вже і у справах інтимних без крепкого спиртного не розжинешся тай не знайдеш з ким :) А, що вже говорити про свята, без неї взагалі свята нема.

І тепер на фоні тих хто пє, непющі виглядають як якісь сектанти, штунди, чи анаболікові качкі. Поясніть мені необразованому чому так сталося і які історичні передумови тому, що вогняна водичка здобула таку вагому нішу у нашому житті ???? :)

Political, "правильно" розпити, випити аперитив, випити для зняття стресу, випити в св'ято і БУХАТИ до бодуна - ето двє бальшиє разніци!

Ти починаєш про одне, а потім ліпиш зовсім інше :)

http://www.youtube.com/watch?v=VrRmCFaYtWk

ПиСи: а людей, котрі "взагалі ні каплі в рот" я сприймаю дійсно, як якихось хворих, чи сектантів, чи таких, що бояться втратити над собою контроль і "зірватись" :_37:ну звиняйте :_37:

Ніхто ж каже напиватись... але "взагалі ні" - це вже щось ненормальне...

Це типу якби на пропозицію налити мені чаю, я б казав "Я чаю взагалі не п'ю!!! Ви що?!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знали?

Треть населения планеты не употреюляет алкоголь вообще.

Более трети европейцев никогда не употребляют алкоголь, а в Италии убежденные трезвенники составляют 53 процента населения.

а звідки статистика?:) мусульмани прекрасно обходяться гашишем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема взагалі цікава тим, що з"явилася після свят. Я вчора теж сказав "Все, більше ні каплі в рот"))))

А ще у нас дійсно є проблема коли людина починає відмовлятися від алкоголю частіше, то ті з ким вона раніше "бухала" дивляться на неї як на зрадника. Алкоменталітетний наш народ. П"єш - молодець, не п"єш - зрадник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще у нас дійсно є проблема коли людина починає відмовлятися від алкоголю частіше, то ті з ким вона раніше "бухала" дивляться на неї як на зрадника. Алкоменталітетний наш народ. П"єш - молодець, не п"єш - зрадник.

а от мене нормально сприймають коли я під час посту не п"ю. може, у тебе друзі х..ові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька років тому двоє молодих "бізнесменів" доводили мені, що "без бокала нет вокала", тобто не випивши з ким треба, бізнес не робиться.

На даний момент, я довела протилежне, а їх бізнес в *опі.

Мій висновок: кожен шукає виправдання своєму алкоголізму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен раз цікаво дивитись на вираз людей, яким на монолог типу "Як же я нажерся минулих вихідних" відповідаєш "Ти ж знаєш, що тут немає чим хвалитись" ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Пий да не впивайся". Я рахую що кожному выдпочинку є свої особливості, деколи хочеться випити на природі, в лісі чи на рибалці, під шашличок чи уху (я дивлюся рекламу Хлібного Дару - сальце з огірочком аж слюнька тече, а з горілочкою ще смачніше)), а деколи дійсно хочеться просто напитися, чи то від радості - можливо й з горя, і прийняти той будун як належне, головне залишатися людиною, працювати і жити далі, а не шукати привід випити знову і знову.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от мене нормально сприймають коли я під час посту не п"ю. може, у тебе друзі х..ові?

Щодо поваги до тих хто постить то ти правий, я зараз говорив не про піст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от мене нормально сприймають коли я під час посту не п"ю. може, у тебе друзі х..ові?

Щодо поваги до тих хто постить то ти правий, я зараз говорив не про піст.

а от тут ти робиш вибір- чи тобі важливіша сумнівна повага сумнівних людей, чи власне здоров'я, власні принципи, самоповага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пьющим стадом легше управляти (напевно ще з часів сто грамів перед атакою, а може ще й раніше) :0143: .

Та й бізнес над прибутковий :0135::0114: .

Вибачте за глобалізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sanver,

"Пий да не впивайся"

Це дещо "викривлена" цитата

Якщо на те пішло, то

І не впивайтеся вином, від якого буває розпуста; але сповнюйтеся Духом (Еф.5:18)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...