Перейти до змісту

Скарга на Linark


Alex777

Рекомендовані повідомлення

Не приходилося мені писати скарг, але нажаль... Потрібно мені було привезти скутер з Польщі. Вирішив запитати на борді чи хтось може допомогти, от і відкликнувся вище згаданий чоловік... Умови його половину суми наперед (800у.о). Глянув молодий чоловік, гарно розмовляє, приїхав на нормальній автівці, з хорошим рейтенгом на борді... Мопед він не привіз, вже 3 місіці пройшло, а він скинув 3 рази на картку по 796 грн і раз 398грн... Час йому дав, але... а тепер 3 номера тел відсутніх, а на борді в онлайні світиться... Не знаю, що дальше робити... Ще є розписка від нього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо апять? Вже,здається, була 'тєлєга' на цього чоловіка на Борді?Чи я помиляюся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені він також винен пару тисяч, напишіть мені в приват свої контакти, будемо щось думати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій номер телефону є і в одного і другого, я є на зв'язку, всі питання будь ласка по тел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій номер телефону є і в одного і другого, я є на зв'язку, всі питання будь ласка по тел.

толку з твого телефона ноль, ти всерівно не відповідаєш, ти поверни мої гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шутнік, тиждень 3 номери які ти дав поза мережею...Хіба щойно включив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний ТС візьміть будь ласка трубку, а то я 4 раза набирав до вас з номерів, на які ви не можете додзвонитись, з паном BSL питання вирішиться при особистій зустрічі.

Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби таких як цей баєц з борди пачками слідом за Мазафакою відправляли то шутніків би поменшало. Знайшли з ким панькатись, скарги писати, це ж не корєш і не брат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний ТС візьміть будь ласка трубку, а то я 4 раза набирав до вас з номерів, на які ви не можете додзвонитись, з паном BSL питання вирішиться при особистій зустрічі.

Дякую за увагу.

це ти мені уже обіцяєш пів року

Обіцяють з вівторка питання закрити...

я надіюсь він уточнив з якого вівторка)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі нерозумію як можна довіряти в "наш час" незнайомим людям!!!!! тим більше ГРОШІ !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі нерозумію як можна довіряти в "наш час" незнайомим людям!!!!! тим більше ГРОШІ !!!!

я довірив "знайомому" результат той самий)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі нерозумію як можна довіряти в "наш час" незнайомим людям!!!!! тим більше ГРОШІ !!!!

я довірив "знайомому" результат той самий)))))

На хрена нам враги,

Когда у нас есть такие друзья? ©Аквариум

я взагалі нерозумію як можна довіряти в "наш час" незнайомим людям!!!!!

А коли можна було? В який "час"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, навіть перегонщики машин беруть спочатку лише кошти, які покривають дорожні витрати, але аж ніяк не половину суми від авто. Не можна в наш час довіряти малознайомим людям, хай в них і рейтинги нормальні.

А от ніфіга ти не знаєш, беруть всю суму за авто і в більшості випадків за авто і доставку відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, навіть перегонщики машин беруть спочатку лише кошти, які покривають дорожні витрати, але аж ніяк не половину суми від авто. Не можна в наш час довіряти малознайомим людям, хай в них і рейтинги нормальні.

А от ніфіга ти не знаєш, беруть всю суму за авто і в більшості випадків за авто і доставку відразу.

Підтвержую, береться вся сума+дорожні витрати.Перестрахуватись щоб не "кинули"- не проблема ж ))) Хто ж буде давати гроші мало знайомому перегонщику? :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от ніфіга ти не знаєш, беруть всю суму за авто і в більшості випадків за авто і доставку відразу.

хм... піти шолі в "гонщики"? Дураків же багато є , "а зайцев - мало!" :)

Або я шось не розумію, або.... дати якомусь чуваку наперед ХХХХХ баксів, шоб він привіз тобі машину? Смєло! Тут вже один "палковнік" так привозив людям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обіцяють з вівторка питання закрити...

ну як там успіхи???? він хоч перезвонив, чи так як і мені??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора дзвонив, попросив номер карточки... Гроші мають бути сьогодні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора дзвонив, попросив номер карточки... Гроші мають бути сьогодні...

Ну що??? Віддав?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

бачу вівторок не уточнив який :) Якщо серйозно, то я б стільки не чекав, ну нехай 200-300 грн, але не декілька тисяч, якщо він в Луцьку, то його адресу прописки знайти можна за 2-3 години, з міліцією тяжко буде щось вирішити, тому я б відстрочок вже ніяких не давав, хлопця реально треба вже взяти за сраку, в прямому і переносному значенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...