Перейти до змісту

що українці святкуватимуть 5 травня


vanus

  

105 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Немає більше аргументів?

http://www.youtube.com/watch?v=PzOYqx3ZIO0[/media

]

автар отжог)) маладец! подстолом. ахха)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как то дальше объяснять свои мысли я не хочу-тема не об этом.

Пройшло всього лише 10 хв.

ТС просто не может понять какое кошерное названия сия оккультного обряда

Не вижу связи, так же, как вы не видите их в мыслях других

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я смотрю тут набИжали товарищи с хроническим орнитозом, так что я тему перенёс в соотвествующий раздел

от себя же добавлю, что для меня этот праздник – красивая культурная традиция с глубокими историческими корнями, не более того. верю в то, что жизни после смерти нет и скажу – живите здесь и сейчас, любите родных и близких, а раз уж повезло с цепочкой выходных, то проведите их с пользой и наслаждаясь жизнью. удачи :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така пізнавальна і цілком безобідна тема мала бути, але тре було всратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іван, імхо, питати як правильно - Пасха чи Великдень - це те саме що уточнювати як правильно "Добридень!" чи "Здоров!". АБО - так як нагадав Otto Kreer: що краще - будинок чи подорожі.

Але як на мене - КРАСІВИЙ ВБРОС, :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така пізнавальна і цілком безобідна тема мала бути, але тре було всратись.

як зробив,так і маєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную ще декілька безобідних тєм:

Ви більше ненавидите москалів, чи комуняк?

Що п'ють українці - горілку чи самогон?

Хто гарніший - Ізаура чи Простомарія?

Ну і головне, канєшна:

СТАЛЛОНЕ ЧИ ШВАРЦНЕГЕР?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма більшість так ставиться до свята Воскресіння Христового. Ви кажете: "Живи тепер і насолоджуйся життям" - тоді, коли багато безнадійно хворих і немічних чекають Царства Небесного. Будьте обережні в своїх переконаннях, настане час і їхнього випробування.

Шануймося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви кажете: "Живи тепер і насолоджуйся життям" - тоді, коли багато безнадійно хворих і немічних

Перефразирую

"Пока есть хоть один несчастный человек, все должны пребывать в унынии и безысходности. И чем сильнее будете унывать, тем лучше вам будет там-наверху"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви кажете: "Живи тепер і насолоджуйся життям" - тоді, коли багато безнадійно хворих і немічних

Перефразирую

"Пока есть хоть один несчастный человек, все должны пребывать в унынии и безысходности. И чем сильнее будете унывать, тем лучше вам будет там-наверху"

"Умоляем также вас, братия, вразумляйте бесчинных, утешайте малодушных, поддерживайте слабых, будьте долготерпеливы ко всем.

Смотрите, чтобы кто кому не воздавал злом за зло; но всегда ищите добра и друг другу и всем. Всегда радуйтесь." 1 Фессалоникийцам 5:14-16

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що українці святкуватимуть 5 травня

Куда важнее помыслы и мысли, а название сути не меняет, иногда атеист святее свех святых.

Всех с последним днем поста и Великим завтрашним Днем !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би там не називали свято Воскресіння Христового, а ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Воистину воскресе! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...