Перейти до змісту

С Днем Рождения, Arven Rivendell !


Vladimir_K

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Приєднуюсь і я до привітань. Хоч з Вами особисто не знайома, але, судячи з постів, роблю висновок, що Ви прямолінійна і відверта людина. Залишайтесь такою надалі, а ще кохання Вам і здоров'я діткам. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добра та ніжності, посмішок і квітів) Чарівна пора, квітучий день народження...нехай щастить у всьому.

5507.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечірній час, і теплий вечір до тебе знову зазирнув,нехай же Вам впаде на плечі лантух.. легкий... і розгорнув, подарувавши щастя долі,здоров'я, успіху, добра, кохання і безмежної любові і будь така, як ти сама.

(хотів ляпнути,шо то придумав я тіко шо, але і так все ясно) :)

з Повагою Вова

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Огромное преогромное вам все спасибо, за такие теплые, приятные, а главное, неожиданные слова!!! Так жалела, что у меня ограниченное количество плюсов в день, как еще отблагодаришь на форуме???!!!Наверное вот так :g15: :_10: :_10: :_10: :_10: :_10: , вы все здорово подняли мне настроение, еще раз большое спасибо!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трошки запізнився, але вітаю не менш щиро! :)

Бажаю удачі, оптимізму, здоров'я, кохання, натхнення і всього-всього, що робить тебе щасливою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Мої щирі привітання з Днем народження!!! Здоров'я, щастя , радості, весняного тепла :-)

mg0K45DThnQ.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...