Перейти до змісту

Смартфони Nokia


Рекомендовані повідомлення

Думаю, до Нового року ціна так і буде триматись. Ціна висока, поки на телефон є дефіцит. Як тільки він з'явиться в достатніх кількостях, то ціна суттєво зменшиться. Ще раз повторю -- за свій перший N95 я заплатив $1100, і це був один з перших апаратів в Луцьку, якщо не перший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 119
  • Створено
  • Остання відповідь

Ще одне поповнення готується в Е-серії.

Знову QWERTY-клава :) в наявності.

Шпійонскі фото:

post-1132-1228395642.jpg

post-1132-1228395653.jpg

post-1132-1228395661.jpg

post-1132-1228395670.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що не пізніше лютого буде анонсовано ще два-три сенсорних смарта від Nokia (зокрема "класичний" слайдер з цифровою клавіатурою і сенсорним дисплеєм 480х640 точок), і мінімум один-два з них -- в Е серії :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Очередной бестселлер от финской компании. Встречайте Nokia E52

nokia-e52-side.jpg

Скорее всего на него я и поменяю свой Е51 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Same in ukrainian

І тут

Е все, тільки от камера 3,2 нажаль, але то не страшно.

Я його буду чекати.

Trener якшо знайдеш перший то відпиши на форумі шо купив.

Ванус рішайся. Там є радіо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ванус, не рішайся, радіо було і в Е51.

Как заявляет производитель, новинка появится в продаже во втором полугодии по цене порядка 245 евро без налогов.

А з нашим теперішнім податком, і заробітком місцевих продавців, щось воно зажирно виходить, як за таке добро. імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересная модель. Стоить будет дороговато.. но удобно что встроенный ЖПС есть и аккум более чем нормальный. Я со своей Е51 пользую внешний ЖПС, пока хватает, а там небольшая разница между е51 и е52, только камера, жпс и аккум фактически... меня пока свой е51 устраивает. Практически тоже самое, тока аккум послабее, а фотиком в телефоне я не фоткаю ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.Ы. но слюни потекли :sq_ye:

Я уже тазик подставил :)

А вообще, как только появится брать не буду. Я свою Е51 взял за 430, а через неделю он уже стоил 340 :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорят что встроенные ЖПС приемники чуть хуже чем отдельные. Это правда? Я думаю что отдельные они все таки лучше. Единственно, что неудобно, то что их можно забыть дома )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в перших смартах Nokia з GPS (Nokia N95) антена GPS була розташована під клавіатурою, так що для впевненого прийому слайдер потрібно було відкрити, а апарат тримати горизонтально, клавіатурою вверх, і бажано під склом автомобіля, а не під металевим дахом. Відповідно, при такому положенні роздивитись щось на екрані, їдучи за кермом, було нереально. Але на сьогоднішній день ситуація змінилась, інженери навчились "правильно" розташовувати антени, і в двох моїх останніх смартах Nokia з GPS (E66 і 5800 XpressMusic) таких проблем немає -- прийом супутників стабільний практично при будь-якому положенні апарата в будь-якому місці в автомобілі (звісно, якщо сам автомобіль не в тунелі, не в тісному дворі між висотними будинками і т.д.)

Крім того, просто чудово працював інтегрований GPS-приймач ні чіпі SirfSTAR III в моєму комунікаторі Asus P750 (там, до речі, був ще й роз'єм для зовнішньої антени, правда самої антени в мене не було, так що її ефективністья не перевіряв).

Отже, на даному етапі розвитку технологій я не бачу потреби в зовнішньому (окремому) GPS-приймачі. Єдиний аргумент для покупки зовнішнього GPS приймача з інтерфейсом bluetooth -- його можна використовувати не лише зі смартфоном, а і з КПК, з ноутбуком, можна поділитись з другом :)

Якщо ж ти мав на увазі не зовнішній приймач, а саме окремий навігатор, то тут справа смаку. Принаймні софт для навігації під WinMobile (для України -- Навітел рулить!) нічим не поступається софту на навігаторах (до речі, більшість з них працюють під керуванням Windows CE 5.0), а от Garmin XT під SymbianOS, який на сьогодні є найкращим рішенням для України під цю ОС, інколи буває нестабільним, та і карти поки ще далекі від ідеалу, хоча і постійно оновлюються.

Що ж стосується розміру екрану, то скажу по секрету, що для успішної навігації краще слухати голосові підказки, а не дивитись на екран. І 2.6" в Asus P750 мені для навігації вистачало з головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, отдельный это круто )) Я вот свой недавно тестировал на первом этаже многоэтажки во внутреннем кармане кожанной куртки.)) Ловит. Чип SirfStar 3 )) Не знаю как но принимает сигнал. Я так заметил, что внешние блутуз-ресиверы гораздо чувствительнее чем встроенные в смартфон. Ехал в поезде, купейный вагон, так лежа на верхней полке, он принимал сигнал. Возле окна и близко его не было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовнішній GPS-приймач однозначно чутливіший, ніж вбудований. В мене Nokia N85 - ніби нема претензій. Але в Барселоні та особливо у Венеції, де дуже тісненькі вулички між 3-5поверховими будинками, Nokia не бачила жодного супутника. В той час, як зовнішній GlobalSat чудово бачив кілька супутників, і "тримав" дорогу. Я так розумію, що зовнішні приймачі вміють ловити також відбитий від стін будинків сигнал, таким чином даючи змогу максимально довго залишатися "на шляху".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовнішній GPS-приймач однозначно чутливіший, ніж вбудований. В мене Nokia N85 - ніби нема претензій. Але в Барселоні та особливо у Венеції, де дуже тісненькі вулички між 3-5поверховими будинками, Nokia не бачила жодного супутника. В той час, як зовнішній GlobalSat чудово бачив кілька супутників, і "тримав" дорогу. Я так розумію, що зовнішні приймачі вміють ловити також відбитий від стін будинків сигнал, таким чином даючи змогу максимально довго залишатися "на шляху".

Я тоже так подозреваю, потому что на 1 этаже 9-этажного здания ловить сигнал, вдалеке от окна это круто. Правда это магазин на 1 этаже расположен. Окна большие. гг Ходил по магазину и мерял свою скорость передвижения )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Очередной бестселлер от финской компании. Встречайте Nokia E52

nokia-e52-side.jpg

Скорее всего на него я и поменяю свой Е51 :)

HD video

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Сьогодні написав на www.mobile-review.com пропозицію з написання повноцінного огляду цього апарата. Якщо погодяться, то все детально опишу там :)

Зовсім забув :)

Стаття була опублікована, тільки не на mobile-review.com (в них до того часу вже була майже готова власна стаття), а ТУТ, а пізніше продубльована на allnokia.ru і ще якихось сайтах.

Згодом я написав ще одну статтю -- огляд Nokia 6600 Slide.

Зараз готую ще одну статтю -- особистий досвід користування Nokia 5800 XpressMusic і є ідейка на ще один матеріальчик, який планую закінчити за кілька тижнів.

Якщо в когось є якісь ідеї з приводу тематики статей чи хтось хоче/може допомогти з тим, щоб кілька днів покористуватись цікавими новинками в сфері мобільного зв'язку -- велкам в ПМ/аську :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Росії вже два дні як продається Nokia N97. Відгуки поки не те що позитивні, а просто мега захоплені. Цікаво, коли в нас з'явиться, хочеться пощупати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Nokia анонсувала три нових телефона, з них два -- досить цікаві смарти -- Nokia E72 і Nokia 5530 XpressMusic

E72 -- ще більш прогресивний і ще більш тонкий нащадок популярного QWERTY-смартфона E71, ось фото і короткі характеристики:

E72-001.jpgE72-008.jpg

E72-007.jpgE72-003.jpg

* GSM/EGPRS, 3G/HSDPA/HSUPA

* 2,4-дюймовий дисплей (320x240 точок, 16М цветов)

* 5 Мп камера з автофокусом і спалахом

* Фронтальна камера для відеодзвінків

* GPS-приймач (A-GPS)

* FM-радіо з RDS

* До 250 Мб пам'яті, microSD-слот

* 3,5-мм аудіороз'єм, MicroUSB

* Підтримка VPN

* Wi-Fi, Bluetooth 2.0 (A2DP)

* Цифровий компас

* Платформа S60 3rd Edition Feature Pack 2

* Час роботи в режимі розмови - до 12,5 годин

* Час роботи в режимі очікування - до 24 днів

* Габарити - 114x58x10 мм

* Вага - 128 грамів

----------------------------

5530 XpressMusic -- дешевша і компактніша альтернатива 5800 XpressMusic зі своїми "фішками". На відміну від 5800 немає підтримки мереж третього покоління, діагональ дисплея на 0.3" менша, в характеристиках не згадується GPS. Але і ціна -- 199 євро на початок продаж -- досить цікава, як для мультимедійного телефона з досить непоганими характеристиками. В телефоні мають бути цікаві нововведення в програмному забезпеченні, зокрема новий вигляд робочого столу в режимі очікування.

5530-004.jpg5530-002.jpg

5530-007.jpg5530-001.jpg

* Платформа S60 5th Edition

* GSM/GPRS/EDGE

* 2,9-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 640x360 точок

* До 70 Мб пам'яті, microSD-слот

* 3,2 Мп камера з автофокусом и LED-спалахом

* MicroUSB-роз'єм

* Безпровідний зв'язок Wi-Fi, Bluetooth 2.0

* 3,5-мм раз'єм

* Час роботи в режимі розмови - до 4,9 годин

* Час роботи в режимі очікування - до 14 днів

* Час роботи в режимі відтворення музики - до 27 годин

* Час роботи в режимі відтворення відео - до 7,3 годин

* габарити - 104x49x13 мм

* Вага - 107 грамів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Компания Nokia официально представила свой новый интернет-планшет N900 на базе операционной системы Maemo 5, который примечателен тем, что это первая "интернет-таблетка" Nokia с поддержкой сотовой связи. Технические характеристики устройства были известны задолго до анонса, тем не менее, приведем их в полном объеме:

* Процессор: ARM Cortex-A8, тактовая частота 600 МГц;

* Память: 256 Мб ОЗУ, 768 Мб виртуальной памяти, 32 Гб встроенной, слот для карт microSD (до 16 Гб);

* Дисплей: сенсорный, 3,5 дюйма, 800х480 точек;

* QWERTY-клавиатура;

* Работа в сетях WCDMA 900/1700/2100 (HSPA), EGSM 850/900/1800/1900 МГц;

* ОС: Maemo 5;

* Габариты: 110,9х59,8х18 мм;

* Масса устройства: 181 г;

* Аккумулятор: Nokia BL-5j, 1320 мАч;

* Воспроизведение видефайлов форматов H.264, Xvid с разрешением до 800х480 точек со скоростью 25 кадров в секунду; WMV-файлов с VGA-разрешением и битрейтом до 30 к/с;

* Камера: 5 Мп, оптика Carl Zeiss Tessar, светосила объектива f/2.8, фокусное расстояние — 5,2 мм, сдвоенный LED-индикатор для вспышки и подсветки при видеосъемке;

* Время автономной работы: до 5 часов в режиме разговора в сетях WCDMA, до 9 часов — в сетях GSM; 2-4 дня в режиме ожидания; более суток при активном использовании сетевых возможностей;

* Интегрированный GPS-модуль с поддержкой A-GPS;

* Работа в сетях IEEE 802.11 b/g;

* Поддержка Bluetooth 2.1;

* Интегрированный FM-передатчик;

* Слот MicroUSB 2.0 для передачи файлов и зарядки аккумуляторов.

n900_1.jpg

n900_2.jpg

Среди других возможностей стоит отметить поддержку технологий Flash 9.4 и AJAX во встроенном браузере, который разрабатывался при поддержке компании Mozilla. Фотокамера умеет также снимать видеоролики с разрешением до 800х480 точек, а меломанов порадует разъем 3,5 мм для наушников. Бизнес-пользователям наверняка придется по душе почтовый клиент с поддержкой до 10 аккаунтов.

n900_3.jpg

n900_4.jpg

Ожидается, что N900 дебютирует на рынке в октябре 2009 года по цене 500 евро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очередной бестселлер от финской компании. Встречайте Nokia E52

nokia-e52-side.jpg

Скорее всего на него я и поменяю свой Е51 :)

HD video

Вже до речі є у продажі цей телефончик. Не сподобалось мерехтіня екрану, і троха на перший погляд не зручні функціональні клавіші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...