Перейти до змісту

Смартфони Nokia


Рекомендовані повідомлення

Народ -- діліться думками -- топіку по смартах Nokia місце тут чи в "Все про мобільних операторів і мобільні телефони". А то якось межа тут так розпливлась, що я і сам не знаю куди його краще.

З одного боку -- це ніби і телефон... а з іншого -- СМАРТфон це не зовсім і телефон, це більш інтелектуальний девайс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 119
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну це не прості телефони! Проци в них потужніші, оперативної памьяті набагато побільше, і багатозадачність тут розвинена набагато краще, порівняно з простим телефоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що питання, пов'язані з програмним та технічним забезпеченням в смартах на SymbianOS варто обговорювати тут. А в телефонному форумі лишити питання, пов'язані конкретно зі зв'язком, налаштуванням послуг операторів і т.д.

Так що ласкаво просимо! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот народ давайте будим ділитися прогами для SymbianOS різних версій так як я впевнений що не всіх одна версія Symbian!

В мене Symbian 9.1

ЗІ:Незабувайте підписувать для якої версії Сімбіана програма!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще не забувайте вказувати, про яку саме програму йде мова, бо "непоганих плеєрів" є багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на нонеймі бачив

Core Player

http://symbian7.ifolder.ru/3249725

4b6e2fbaedf495bd564b92d94da47331_full.jpg

- поддержка аудио форматов: MP3, AAC, MKA, WMA, WAV, OGG, Speex, WAVPACK, FLAC, MPC, AMR, ADPCM, ALaw, MuLaw, Midi;

- поддержка видео форматов и контейнеров - видео: H.264 (AVC), MKV, MPEG-1, MPEG-4 part 2 (ASP), DivX, XviD, MJPEG.

и контейнеры: Matroska, TS, PS, 3GPP, MOV, AVI, MPEG-4, NSV;

- поддержка передачи стереозвука по профилю A2DP;

- поддержка потокового видео (за исключением потоков WM);

- поддержка встроенных видеоакселераторов;

- инструмент для работы с подкастами – CoreCast;

- поддержка скинов;

- создание и редактирование плейлистов;

- полноэкранный режим воспроизведения;

- альбомный и книжный режим просмотра.

http://www.mobile-review.com/soft/2007/core-player-s60.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька місяців назад Шкодер закидав на фтп папку з програмами і іграми для SymbianOS9.1, якщо треба можу залити ще раз, поскільки Шкодеру прийдеться заливати трохи довше. Цих програм і ігор я не пробував покащо, бо нема смартфона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Core Player.v1.1

Читає :

Audio: MP3, AAC, MKA, WMA, WAV, OGG, Speex, WAVPACK, FLAC, AMR, ADPCM, ALaw, MuLaw, and Midi

Video: H.264 (AVC), MKV, MPEG-1, MPEG-4 part 2 (ASP), DivX, XviD, WMV+, MJPEG

Ця ссилка на плеєр тільки для Сімбіана 9 версій.

залив на рапіду! Качайте! Розмір плеєра 1.53 мегабайта

http://rapidshare.com/files/54676305/coreplayer_russian.rar

ЗІ: на форум шось не хоче заливать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька місяців назад
можу залити ще раз
я впевнений, що за кілька місців багато з того що заливав Shkoder встигло обновитись і вийти в новіших версіях. Так що давайте не воскрешати трупів, а говорит про актуальні речі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я впевнений, що за кілька місців багато з того що заливав Shkoder встигло обновитись і вийти в новіших версіях. Так що давайте не воскрешати трупів, а говорит про актуальні речі.

ну думаю деякі ігри залишилися актуальні і можливо комусь вони були б цікаві, але якщо не треба то нетреба. :)

а те, що все досить швидко обновлюється я знаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, мобільні телефони треба в залізо кидати. А от обговорення операторів, пакетів. тарифів, акцій, глюків і т.д. - нехай залишиться там, де є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апіратівнінька! Тільки тема піднялася - і менш ніж за годину прийнято рішення... а де опитування? Де голосування? Де створення спеціальних комісій для дослідження проблеми? :)

Сцуко, в уряд наш побільше б такої рішучості. І Президенту. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апіратівнінька! Тільки тема піднялася - і менш ніж за годину прийнято рішення... а де опитування? Де голосування? Де створення спеціальних комісій для дослідження проблеми? :)

Сцуко, в уряд наш побільше б такої рішучості. І Президенту. :)

еТА пЛЮС аДІН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це дійсно +1. Кожному. Попередження. Yarchik'у і Scorpio.

Надалі прошу по темі і без емоцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласно статье агенства Рейтерс, производство коммуникатора Nokia E90 значительно замедлилось из-за жалоб на частое появление посторонних шумов во время разговоров, и также царапин на внутреннем экране из-за клавиатуры.

Хотя на данный момент все проблемы уже улажены, но на некоторых рынках это привело к заметному снижнию продаж и большому числу возвратов. Например, в одной из статей на сайте All About Symbian пишется, что один из зарубежных операторов An EMEA в прошлом месяце имел 70% возврат коммуникатора.

В обновленной версии Nokia E90 стоит ожидать улучшение качества звука при разговоре, изменение размеров клавиатуры, а также новую прошивку, которая помимо некоторых улучшений активирует AGPS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Невеличке фото-порівняння Nokia N95 і Nokia N95 8Gb

n95_vs_8Gb.jpgn95_vs_8Gb-2.jpg

Нагадаю, що смарти відрізняються кольором, діагоналлю дисплея (2,6"/2,8"), наявністю 8 гіг інтегрованої флешки але відсутністю слота під карти пам'яті MicroSD в N95 8Gb, 128 Мб оперативки в N95 8Gb проти 64 Мб в простій N95 а також збільшеною ємкістю батареї і відсутньою шторкою камери в оновленій версії. Нажаль, поки немає підстав сподіватись, що Dual CPU оновленої версії буде працювати на частоті 396МГц (як в 6120 Classic, 6110 Nafigator, 6290 і N76), а швидше за все так і лишиться 332МГц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Свіжа інфа про довгоочікуваний Nokia N82 (взято з www.nokia-news.ru):

04.jpg

Как вам наверное уже известно, Nokia N82 – это ожидаемый камерафон Nokia с ксеноновой вспышкой и 5 мегапиксельной камерой с знаменитой оптикой Carl Zeiss. В целом в его оснащение входят все необходимые для современного телефона функции – WiFi, Bluetooth, USB, 3G, и, конечно же, GPS. Как и все последние телефоны Nseries он поддерживает новую платформу N-Gage (на телефоне предустановленны демки Fifa 2008 и Asphalt 3) и Nokia Music Store, аналогично Nokia N81 и Nokia N95 8GB.

Еще этот замечательный телефон имеет такую функцию, как вращение экрана, аналогично тому, что реализовано на iPhone. Но в отличии от Apple’ского мобильника, где экран вращается только в некоторых приложениях, например Safari или вьювере картинок, экран на Nokia N82 можно вращать где угодно, начинаю от меню, заканчивая играми и приложениями.

Аналогично Nokia N81, разработчики добавили несколько ярлыков для быстрого запуска приложений для видео, картинок, музыки, игр.. Внутри располагаются фотографии Nokia N82 и пример работы его камеры.

Пример вращения картинки на экране..

07.jpg

Размеры не такие уж и большие..

06.jpg

Хотя немного полноват..

09.jpg

01.jpg

10.jpg

Камера.. выглядит мощно…

03.jpg

А вот и пример работы N-Gage..

11.jpg

А таким Nokia N82 мы увидели впервый раз…

n82.jpg

А вот и обещаный семпл с камеры… для просмотра в полный размер нажмите

ЗДЕСЬ

07112007011-l-thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В попередньому пості зверніть увагу на фото системної інформації смарта:

10.jpg

RAM: 120Mb, з них доступно 90Mb

C Drive (інтегрована флешка): 132Mb, з них доступно 109Mb

Непогано. Особливо радують доступні 90 метрів оперативки. Це щось схоже на Nokia N95 8Gb -- там також кількість оперативки збільшили вдвоє в порівнянні з Nokia N95-1. Сподіваюсь що і з процом фіни також не підведуть.

Шкода тільки що матеріал корпуса знову схожий на мрію криміналіста -- все блискуче, глянцеве, чудово збирає відбитки пальчиків і інші плями :rolleyes:

Цікаво що то за клавіша між "С" і правою софт-клавішою. Можливо "олівець"? Бо я його більше ніде не бачу, але надіюсь що від нього не відмовились, як в багатьох інших нових моделях. А може це мультимедіа-клавіша?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стало известно, что компания Nokia после 10 лет работы практически готова представить новую технологию Haptikos. Она, по словам разработчиков, обеспечивает действительно тактильный отклик при нажатии на сенсорный дисплей, а не просто вибрацию. Таким образом, ощущения, например, при наборе текста на сенсорной клавиатуре практически такие же, как и при работе с обычными кнопками.

Haptikos.jpg

Менеджер из исследовательской лаборатории Nokia, Руп Такала (Roope Takala) продемонстрировал возможности Haptikos с помощью интернет-планшета N770. Он объяснил, что сама по себе технология достаточно проста: два небольших пьезо-сенсора размещаются под дисплеем, а сама поверхность экрана способна смещаться на 0,1 мм. Наибольшую сложность вызвала окончательная настройка для точного воспроизведения эффекта нажатия аппаратной клавиши. Это и заняло самое большое количество времени. Сообщается, что все новые смартфоны от Nokia с сенсорным интерфейсом S60 Touch будут поддерживать Haptikos.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки в Інтернеті появились перші фотки і перша інформація про Nokia N81, я вирішив що ось він -- мій наступний апарат. Швидка платформа, шикарний дисплей, зручний корпус, якісні матеріали...

Після цього на Mobile-Review.com прочитав обзор. І подумав -- фу, кака... ергономіка на нулі... розчарувався.

Через два дні обзор з'явився на Sotovik.ru. Почитав і появилась надія, що апарат все ж хороший.

Сьогодні вдалось пощупати апарат вживу (N81 8Gb). Ну, що сказати...

1. Корпус апарата має дуже зручний розмір і форму, матеріали якісні (тільки знов таки -- використовується пластик-друг криміналіста)

2. Шикарний дисплей. Великий, яскравий, з сочними кольорами.

3. Механізм слайдера дуже якісний, без люфтів, з автодоводкою. Найкраще з того, що я бачив в Нокії.

4. Навігаційний блок труднощів майже не створює, тут все майже добре, тільки після 6120 Classic показалось, що трохи якось туго натискаються клавіші і іноді замість натискання "вправо" на навігаційній клавіші получається запустити плейєр кнопкою "плей"

5. Кнопки прийому і відміни виклику не зручні. При натисканні на "С" інколи спрацьовує "червона кнопка" і навпаки, а це досить неприємно, наприклад коли в QIP замість того щоб стерти останній символ закриваєш програму

6. Від кнопки "олівець" і тут відмовились, а шкода -- мені вона дуже зручна

7. Дуже цікава штука NaviWheel -- п'ятипозиційна навігаційна клавіша окрім натискань сенсором розпізнає ще й дотики. Круговими рухами по клавіші можна листати списки, прокручувати меню і т.д. -- все дуже зручно, окрім одного -- клавіша квадратна, і кругові рухи по ній робити не дуже зручно, палець затримується на кутках. Це напевно справа звички, але могли б і круглою її зробити, зручність виросла б на порядок

8. Абсолютно не сподобався спосіб блокування клавіатури -- повзунок на верхньому торці апарата. Мало того, що він втоплений в корпус, так ще і досить тугий і ще й трошки заїдає, так що розблокувати апарат однією рукою досить важко, страшно що апарат вискочить з руки і впаде. Теоретично можна обходитись тим, що кнопки розблоковуются, коли відкривається слайдер, але не завжди хочеться його відкривати щоб, наприклад, прочитати СМС, подивитись календар або сфотографувати щось.

9. Цифрова клавіатура зручна тільки за умови, що ніколи і нічого не потрібно набирати всліпу. Клавіатура являє собою плоску пластикову пластину, і тільки ряди клавіш розділені тонкими горизонтальними опуклими вставками.

10. Мультимедійне меню, яке викликається кнопкою, вписаною між "С" і правою софт-кнопкою, мені показалось незручним, в N95 воно виглядало набагато краще (можливо справа звички)

11. Камера -- гамно повне. Суб'єктивно мені здалося, що в 6120 і то якісніша, можливо так здалось тому що в N81 дисплей набагато більший

12. Новий інтерфейсний роз'єм -- MicroUSB. Як на мене, то MiniUSB кращий тим, що він більш поширений, кабелі є в багатьох людей, та і недорого купити його не проблема. З MicroUSB складніше -- поки це дефіцит. Я зараз підключаю телефон вдома і на роботі за допомогою різних MiniUSB кабелів, MicroUSB прийдеться таскати з собою туди-сюди.

13. Ігри (на апараті було кілька демок) на платформі N-Gage II виглядають просто супер! Ігрові клавіші, розташовані біля розмовного динаміка, в міру зручні, тільки хід в них трошки малий.

14. Так само як і на N76, музичний плейєр закрити неможливо. Якщо він вже запущений, то його можна лише приховати, але пам'ять при цьому він все-одно продовжує займати. Не знаю з якою метою це зроблено.

Все інше описувати немає сенсу -- стандартна платформа S60 FP1 (Symbian OS 9.2), GPS, WiFi, стерео-динаміки, MiniJack для навушників, процесор ARM 11 369MHz

Одним словом, покрутивши апарат хвилин 20 я прийшов до висновку, що я собі такий не куплю. Хоча свого покупця (швидше за все -- забезпеченого студента) він обов'язково знайде.

А я продовжую чекати N95 8Gb і надіюсь що його-таки фіни не зіпсують <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що питання, пов'язані з програмним та технічним забезпеченням в смартах на SymbianOS варто обговорювати тут. А в телефонному форумі лишити питання, пов'язані конкретно зі зв'язком, налаштуванням послуг операторів і т.д.

Так що ласкаво просимо! :)

Підтримую.

Є також пропозиція в цій темі викладувати пости про власний досвід експлуатації смартів від Nokia! Які плюси в тієї чи іншої моделі, які глюки були помічені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Состоялся долгожданный анонс смартфона Nokia N82, слухи о котором уже достаточно давно будоражат мировую сеть. Новинка позиционируется производителем, как мультимедийное устройство, оптимизированное для съемки фотографий, навигации и использования сети интернет. Действительно, смартфон обладает мощными характеристиками, включающими в себя, фактически, все необходимое. Кроме того, в Nokia N82 реализовано новое трехмерное мультимедийное меню, а при повороте устройства смена ориентации дисплея осуществляется автоматически. И конечно, аппарат поддерживает сервисы Ovi, включая Nokia Music Store, N-Gage и Nokia Maps. Продажи смартфона Nokia N82 уже начинаются на основных мировых рынках. Стоимость новинки составляет около 450 евро.

Nokia%20N82of2.jpg

Характеристики Nokia N82:

  • Сети WCDMA 2100 МГц (HSDPA), EGSM 900, GSM 850/1800/1900 МГц (EGPRS)
  • Платформа S60 3rd edition, Feature Pack 1
  • 2,4-дюймовый дисплей с разрешением 240х320 точек, отображающий до 16,7М цветов
  • 5-Мп камера с оптикой Carl Zeiss (объектив Tessar), автофокусом, ксеноновой вспышкой и возможностью съемки видео в формате MPEG-4 с разрешением VGA и скоростью до 30 кадров в секунду
  • Фронтальная CIF-камера для видеотелефонии
  • Встроенный медиаплеер (поддержка форматов MP3/AAC/eAAC/eAAC+/WMA/M4A, OMA DRM 2.0/1.0 и WMDRM, MPEG4, AVC/H.264, H.264, H.263, RV)
  • Стерео FM-радио (87.5-108 МГц)
  • Bluetooth 2.0 с A2DP
  • Wi-Fi 802.11 b/g
  • A-GPS с предустановленным приложением Nokia Maps и бесплатной загрузкой карт
  • Поддержка Java MIDP 2.0, CLDC 1.1
  • 3,5-мм разъем
  • TV-выход
  • Встроенная память 100 Мб
  • microSD-слот
  • Аккумулятор емкостью 1050 мАч
  • Время работы в режиме разговора - до 190 минут (WCDMA), до 260 минут (GSM)
  • Время работы в режиме ожидания - до 210 часов (WCDMA), до 225 часов (GSM)
  • Время работы в режиме видеозвонка - до 120 минут
  • Воспроизведение видео - до 200 минут (VGA, 30 кадров в секунду)
  • Воспроизведение музыки - до 10 часов
  • Захват видео - до 110 минут (VGA, 30 кадров в секунду)
  • Съемка фотографий - до 290 изображений (со вспышкой)
  • Размеры - 112х50,2х17,3 мм
  • Вес - 114 грамм

Nokia%20N82of4.jpgNokia%20N82of3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...