Перейти до змісту

Весняний карась


neznakomec

Рекомендовані повідомлення

Для мене платна рибалка,як лотерея.Плачу,що спіймав моє.А як не клює?До власника з притензіями,мол:'Віддай,сьогодні немає кльову'?Чи як?Таким макаром я краще на Стир піду.Дьошево і сєрдіто.

я теж Стир люблю..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь

для тих хто на БрОнЄпОїЗдІ повторюсь: за гроші риба продається на базарі чи в тамтамі..

на водоймах ми платимо за відпочинок..і за те, що хтось пригляне за нами та після нас...

а реально якщо вудки і наживки з того ж місця що і руки ростуть, то грай краще тетріс і не нервуйся... і гроші зекономиш...

правильно тут хтось написав, треба з себе починати.. ато який привет такий ответ.. а про елементарну совість чи навіть самоповагу нейдеться...

теж для тих хто в бронепоiздi, поки з мене будуть ВИМАГАТИ грошi за риболовлю, я буду ловити стiльки, скiльки вважаю за потрiбне, власник водойми МОЖЕ СТАВИТИ СВОI ВИМОГИ, але до МОМЕНТУ ВЗЯТТЯ ГРОШЕЙ, й я тодi вирiшу, ЧИ ЗАПЛАТИТИ й пристати на умови власника ЧИ ПОIХАТИ в iнше мiсце. Всi вимоги щодо любительськоi риболовлi актуальнi лише на ДЕРЖАВНИХ водоймах, й не треба тут тикати нормами СРСР, тодi нiхто НЕ ДЕР вiд 5 i бiльше долларiв ЗА ПРАВО посидiти з вудочкою , плюс в там тамi ви за грошi ГАРАНТОВАНО отримуете рибу, а тут платите лише ЗА ПРАВО цю рибу зловити, й коли не клюе, всi довольнi й щасливi, всi норми виконанi, бабло в карманi у власника, а як рибак коли й зловив трохи бiльше то вже караул, жаба душити починае. Привикайте до ринкових вiдносин, зi всiма про все можна домовитись (звичайно якщо ОБИДВI сторони адекватнi ) , правильно просити випускати малька й таке iнше, але НЕ ТРЕБА ЗАГЛЯДАТИ МЕНI ДО РОТА, особливо пiсля того, як ви ЗАЛIЗЛИ ДО МЕНЕ В КАРМАН.

Молодець, коли в маршрутці заплатиш 2 грн, теж катайся до самого вечора... власнику ж всерівно та й ти гроші заплатив... яка тобі різниця що для інших місця незалишиться..

а де то такий ставок, де заплатив 50-100 грн (неважливо скiльки) й можна три днi рибу ловити ? Чомусь грошi скрiзь подобово беруть, а самi хiтровимаханi, ще й зловлену ТОБОЮ ж рибу важать й ТОБI ж продають. Так що приклад ваш зовсiм недоречний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбав вже той гринпіс!!! Скільки раз їздив, платив по 50 грн, а кльову не було. Мені ж гроші ніхто не повернув. А таких як я там десятки приїзжають. Краще б рибу запускали за ті гроші, а не мерси купують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбав вже той гринпіс!!! Скільки раз їздив, платив по 50 грн, а кльову не було. Мені ж гроші ніхто не повернув. А таких як я там десятки приїзжають. Краще б рибу запускали за ті гроші, а не мерси купують.

У тому і вся суть,обично перед вихідними чи святом,коли наплив багатьох рибалок,зіграють водою(і цього ніхто не помітить),і все,риба брать не буде,+погодка зараз не геть сприятлива(то дощ,то жарить),от і набивають собі кармани не за що.Через те і клює то вчора то завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбав вже той гринпіс!!! Скільки раз їздив, платив по 50 грн, а кльову не було. Мені ж гроші ніхто не повернув. А таких як я там десятки приїзжають. Краще б рибу запускали за ті гроші, а не мерси купують.

У тому і вся суть,обично перед вихідними чи святом,коли наплив багатьох рибалок,зіграють водою(і цього ніхто не помітить),і все,риба брать не буде,+погодка зараз не геть сприятлива(то дощ,то жарить),от і набивають собі кармани не за що.Через те і клює то вчора то завтра.

добре мабуть в офысы сидыти? кармани набивати? і судити про те чого не знаєш, і навіть не пробуєш взнати..багато Ви шановний рибаків на мерсах бачили? чи може знаєте яка сума податків в місяць лягає на 1 га землі?плеса? скільки коштують дозвільні документи?зарибок і тд? Люди будинки по заставах позалишали повлазили в кредити та борги, і доречі не дивляться по скільки ваші вудки стоять, а ви тут такі всі чесні як де зловив - то нескажу, як по 11 кг за рибалку - теж нічого.. а як раз чи два не зловить мусить людині в душу напаскудити бо аж 100 грн чи 50 заплатив ...якшо такий бідовий сиди дома, чи на чорногузці.. а то понакуплюють шимано й сигналізаторів і думають шо кльов буде як на чорних камнях...замість того як всяку гидоту писати краще Сабанєєва почитайте..

...задовбав не грінпіс, а ті уроди з електровудками і сітками, та й ненажерам честі мало... гляньте фотки на форумі якого карпика і линочка ловлять... а ви тут їх ще й захищаєте... СОРОМНО ЗА ВАС ШАНОВНІ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а власники і будуть сидіти в боргах, як у вас написано, доти, доки вони самі не встановлять правила вилову риби. Нема правил - кожен бере скільки хоче... вже є ставки з правилами вилову риби, ті власники ідуть правильною стежинкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока не будет оплаты за кг выловленной рыбы дела не будет, не словил не расстраиваешься что выкинул 100 грн., а словил сколько надо заплатил за тех 2-3 кг рыбы и уехал довольный и народ не будет вылавливать по 30 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При умові, що можно відразу відпускати те, що не бажаєш забирати. ну і відповідно, за саму можливість половити треба платити 20-30 грн, але за це мати мусорні мішки по березі, та чистий берег, можливо ще якісь корисні "плюшки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тих хто на БрОнЄпОїЗдІ повторюсь: за гроші риба продається на базарі чи в тамтамі..

на водоймах ми платимо за відпочинок..і за те, що хтось пригляне за нами та після нас...

а реально якщо вудки і наживки з того ж місця що і руки ростуть, то грай краще тетріс і не нервуйся... і гроші зекономиш...

правильно тут хтось написав, треба з себе починати.. ато який привет такий ответ.. а про елементарну совість чи навіть самоповагу нейдеться...

теж для тих хто в бронепоiздi, поки з мене будуть ВИМАГАТИ грошi за риболовлю, я буду ловити стiльки, скiльки вважаю за потрiбне, власник водойми МОЖЕ СТАВИТИ СВОI ВИМОГИ, але до МОМЕНТУ ВЗЯТТЯ ГРОШЕЙ, й я тодi вирiшу, ЧИ ЗАПЛАТИТИ й пристати на умови власника ЧИ ПОIХАТИ в iнше мiсце. Всi вимоги щодо любительськоi риболовлi актуальнi лише на ДЕРЖАВНИХ водоймах, й не треба тут тикати нормами СРСР, тодi нiхто НЕ ДЕР вiд 5 i бiльше долларiв ЗА ПРАВО посидiти з вудочкою , плюс в там тамi ви за грошi ГАРАНТОВАНО отримуете рибу, а тут платите лише ЗА ПРАВО цю рибу зловити, й коли не клюе, всi довольнi й щасливi, всi норми виконанi, бабло в карманi у власника, а як рибак коли й зловив трохи бiльше то вже караул, жаба душити починае. Привикайте до ринкових вiдносин, зi всiма про все можна домовитись (звичайно якщо ОБИДВI сторони адекватнi ) , правильно просити випускати малька й таке iнше, але НЕ ТРЕБА ЗАГЛЯДАТИ МЕНI ДО РОТА, особливо пiсля того, як ви ЗАЛIЗЛИ ДО МЕНЕ В КАРМАН.

Молодець, коли в маршрутці заплатиш 2 грн, теж катайся до самого вечора... власнику ж всерівно та й ти гроші заплатив... яка тобі різниця що для інших місця незалишиться..

а де то такий ставок, де заплатив 50-100 грн (неважливо скiльки) й можна три днi рибу ловити ? Чомусь грошi скрiзь подобово беруть, а самi хiтровимаханi, ще й зловлену ТОБОЮ ж рибу важать й ТОБI ж продають. Так що приклад ваш зовсiм недоречний

Таке враження , ш а н о в н и й , що вам або 10 років, або крім Лище ви ніде не були та крім Петйовица більше нікого з рибників не знаєте, або ви моя теща))) плюй в очі а вона каже - дощ...)))

доводити свою точку зору Вам не буду, безполезно.. шкода звісно.. та я думаю, що людина яка мені...)))....))))...)))))))) розповідає про ринкові відносини...))) ой НеМаГу!!,,,))) повинна була б чути про курс доллара, про девольвацію гривні, принаймі про світову економічну кризу..і не порівнювати колишніх 5 зелених з сьогоднішніми.

Р.S.: Чи готові Ви визнати свої слова помилковими та привселюдно вибачитися перед форумчанами за те що ввели їх в оману своїм упередженим ставленням до чужої точки зору, що чітко виражено наступним реченням, цитую:...Всi вимоги щодо любительськоi риболовлi актуальнi лише на ДЕРЖАВНИХ водоймах, й не треба тут тикати нормами СРСР..???

P.S2.: Можу елементарно довести протилежне, зокрема, що правила любительського та спортивного рибальства (включаючи норми, зміни та доповнення) діють на всіх водних об"єктах загальнодержавного значення, водокористувачі ж можуть розробляти (на основі ПЛСР)власні правила та погоджувати їх з органами рибоохорони.. там де такого немає діють норми та обмеження ПЛСР, і Ваша совість, звісно якщо вона у Вас є...

Хоча, я Вас розумію... в нас же бензин по 30 коп, за літру, хліб по 5 коп, Інет взагалі безкоштовний, податки маленькі, за вивоз сміття платять ЖКП, ітд..

А тут рибники обнагліли по 50 грн за рибалку деруть...

Глянь краще скільки твоя пачка парламента коштує, на трутку грошей не шкода? Шкода на відпочинок? на природу? Знаєш, а вони ще й дитбудинкам допомагають, і садочкам, і будинкам престарілих, і школам...

ЕХ ти, АдМіНчЕг...

По ходу в тебе кредо як в Ірени Карпи...

ну шо так довго царапаєш? курити хочу... :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження , ш а н о в н и й , що вам або 10 років, або крім Лище ви ніде не були та крім Петйовица більше нікого з рибників не знаєте, або ви моя теща))) плюй в очі а вона каже - дощ...)))

так, менi 10 рокiв, вам мабуть й того меньше

доводити свою точку зору Вам не буду, безполезно.. шкода звісно.. та я думаю, що людина яка мені...)))....))))...)))))))) розповідає про ринкові відносини...))) ой НеМаГу!!,,,))) повинна була б чути про курс доллара, про девольвацію гривні, принаймі про світову економічну кризу..і не порівнювати колишніх 5 зелених з сьогоднішніми.

не можете то й не пнiтся, геморой заробите

Р.S.: Чи готові Ви визнати свої слова помилковими та привселюдно вибачитися перед форумчанами за те що ввели їх в оману своїм упередженим ставленням до чужої точки зору, що чітко виражено наступним реченням, цитую:...Всi вимоги щодо любительськоi риболовлi актуальнi лише на ДЕРЖАВНИХ водоймах, й не треба тут тикати нормами СРСР..???

P.S2.: Можу елементарно довести протилежне, зокрема, що правила любительського та спортивного рибальства (включаючи норми, зміни та доповнення) діють на всіх водних об"єктах загальнодержавного значення, водокористувачі ж можуть розробляти (на основі ПЛСР)власні правила та погоджувати їх з органами рибоохорони.. там де такого немає діють норми та обмеження ПЛСР, і Ваша совість, звісно якщо вона у Вас є...

то може хай рибiнспекцiя орендаторiв штрафуе, за те що в нерест ловити дають? а не ви менi тут моею совiстю тикати будете

Хоча, я Вас розумію... в нас же бензин по 30 коп, за літру, хліб по 5 коп, Інет взагалі безкоштовний, податки маленькі, за вивоз сміття платять ЖКП, ітд..

А тут рибники обнагліли по 50 грн за рибалку деруть...

да хай деруть хоть 500 грн за рибалку, попит й пропозицiя все розставлять на своi мiсця

Глянь краще скільки твоя пачка парламента коштує, на трутку грошей не шкода? Шкода на відпочинок? на природу?

ну от чого пересiчного украiнця ПОСТIЙНО !!! тягне заглядати до когось в карман ? я ж вам не дорiкаю, що ви за вечiр 200грн можете пропити, а потiм за 2 гривнi вдавитесь ? бо не знаю чи так це й е, то чому вы робите припушення про те, про що й поняття не маете ?

Знаєш, а вони ще й дитбудинкам допомагають, і садочкам, і будинкам престарілих, і школам...

ви хочете про це поговорити ? коли кому й як ви допомагали ?

ЕХ ти, АдМіНчЕг...

ще одне так звернення й будете форум лише читати, ми з вами на брудершавт не пили, що ви дозволяете собi такi зверхньо принизливi висловлювання в мiй бiк

По ходу в тебе кредо як в Ірени Карпи...

не знаю, хто така

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазираєте в карман Ви, людям які заробляють гроші, (рибникам),

Для того щоб довести свою точку зору-треба щоб опонент її хотів з розуміти..

Кому я допомагаю знають багато користувачів Вашого форуму...

а про культуру, повагу та принизливі звернення Вам треба поговорити з дзеркалом..

Хто така Ірена Карпа і яке її кредо, та й про правила ЛСР можна спитати дядька гугла...

Доречі, пити з Вами на брудершаФт, я не хочу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Директор моря, отримує попередження поки усно,MANJAK11, ти якого милого ведешся на провокаціїї троля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або ви моя теща))) плюй в очі а вона каже - дощ...)))

мені здається, що Ви і є Ваша теща..... взагалі не читаєте, та не вдумуєтесь в те, що вам відповідають... а написали вам вже багато, але по суті одне і теж - буде норма вилова (про яку попередять), буде заборона на ловлю в нерестовий період, буде контроль, буде відповідна ціна, буде і до власників ставків ставлення відповідне. Тут всі люди дорослі і все розуміють. Чого ви пнетесь - мені не зрозуміло.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти, дирехтор, і замутив, "морє волнуєцца 1, морє волнуєцца 2"! оприділяюсь з місцем на вихідні, а ціла сторінка ніачьом.

Адмінам роботи підкидаєш?

А по темі: чи покращився процес? А то після посту № 85 нічого не ясно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Вчора ъздили у Мар'янівку. Приблизно з 7,00 до 10,00 одна покльовка на трьох, і то полосатий...\

Вертаємось додому, по дорозі заїзджаємо у Промінь, людей 0, посеред ставка куча палок, чи то сітки стоять чи просто верба проростає, не ризикнули...їдемо в Радомишель. Середній став у забороні. Ловили на першому (Від траси, біля млина ніби то). Став платний, але що скільки коли як невідомо, ніхто до нас так і не прийшов. Карась клював, ловився навіть на опариша і черв"ка, хоча і не такий "весняний" як би хотілось...проте рибалка видалась вдалою..

Як то кажуть, головне спілкування з природою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що означає "не такий весняний"? Невеликий чи слабий кльов? Який розмір скажіть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І одне і друге))

Можливо кльов був через те слабкий, що ловили уже після 12,00, проте хочу відмітити що на "вбивцю карася" + трапер і на пучок опариша відгукувався крупніший ніж на мотиля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи можливо там половити на поплавочок...

А фідерну кормушку не пробували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи можливо там половити на поплавочок...

А фідерну кормушку не пробували?

Прошлого року я на цьому ствку ловив на резинку, поплавок, фідер з кодмушкою, пружину. Дно чисте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і ще дуже цікавить Шепель!!!

Ну не можу забути тих "карасів", які клювалт на "фемідовському ставку".

Цікавлять ставки що поруч (?)....Може хтось щось чув, знає бачив.

Можливо є контактні тел....

Наперед дякую

post-22789-0-11561800-1396041156_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже тут писав

повторюсь,як зїздили в Вільхівку.

Були з Неділі на Понеділок(30-31.03.2014)

Сторож сказав що вже по 40грн,але зторгували 100 за 3-х.Хоть на день,хоть з ночьовкою-сказав нема різниця,все одно 40грн.

З риби тільки Карась,максимум з долоню+-пару см.Дрібноту випускаю.

З наживки Червяк-недуже,опариш теж.Найкраще польский пінопласт-попкорн зі смаком(чи запахом) часника.+ мастирка.

Таке враженя що крім карасів там риби нема.І ті розміром для кота.

DSC_0948.jpg DSC_0957.jpg DSC_0966.jpg

DSC_0968.jpg DSC_0969.jpg DSC_0971.jpg

DSC_0975.jpg DSC_0979.jpg DSC_0986.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

похолодало, напевно слід ще трохі зачекати з рибалкою.

напевно, тижнів 2 тому теж їздив, саме після дощів.... брав лише безсмертний ротан...

п.с. цікаво як він попадає в ставки? притоку з річки немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...