Перейти до змісту

Весняний карась


neznakomec

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто куди на вихідні?

Хайно я переговори проведу)))) Якщо все добре буде, можна буде скооперуватись на неділю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хайно я переговори проведу)))) Якщо все добре буде, можна буде скооперуватись на неділю.

Переговори пройшли, швидко). Я пас, до церкви піду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну скажу так, минулої неділі бував:

Колодеже

- три покльовки на 4-ох(і то тільки у двох)

- одна плотва на лодонь

- зі слів "вартового" карась клює(вав) на мілині + уже цього року зловили 3 карпи

- радує те, що власники чи "вартові" адекватні, клює - платим, ні - додому.

Шепель:

- Людей "не міряно"

- кльов був вчора і завтра))+ у декого плотва та окунець

- зі слів одного із рибалюг, вчора більше 10 кг, позавчора не міг підняти садка із води

- на скільки памятаю 40 грн.

Несвіч;

- люду тоже трохи є.

- клює також плотва та окунець

- карп просто красується своїми стрибками із води посеред ставка*((((

- 20 грн рибалка + 20 грн за 1 кг пійманої риби(карп, амур і ....) наскільки памятаю, карась, лящ(підлящ) плотва щука окунь - "безвозмездно"

- в моєму улові лише два ерша(вроді) на мотиль

- у друга невеликий бонус, навіть два

Ну але минулої неділі погодка була -2 градуса...мабуть все таки вона і завадила...

Проте природа...подорож...і...)))

post-22789-0-39828600-1396636417_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де саме в Несвічу?Можеш показати на карті?Машиною там можна заїхати?

image.png

куда залить картинку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де саме в Несвічу?Можеш показати на карті?Машиною там можна заїхати?

image.png

куда залить картинку

на карті не можу знайти, скажу так: ставкі Мамая

По трасі повертаєте на Несвіч, проїзжджаєте великий ставок с правої сторони, на велекому перехресті на ліво, з правою сторони має бути ніби ферма, церква, спереді могилки, за ними направо знову, а там далі куди заведе грунтова дорога. Доїхати можна майже до самого ставу(так було того року). Хоча цього разу шлагбаум був закритий. Орієнтир "Барикади майдану з прапором України.".

Слава Україні!!!

А де саме в Несвічу?Можеш показати на карті?Машиною там можна заїхати?

image.png

куда залить картинку

на карті не можу знайти, скажу так: ставкі Мамая

По трасі повертаєте на Несвіч, проїзжджаєте великий ставок с правої сторони, на велекому перехресті на право, з правою сторони має бути ніби ферма, церква, спереді могилки, за ними направо знову, а там далі куди заведе грунтова дорога. Доїхати можна майже до самого ставу(так було того року). Хоча цього разу шлагбаум був закритий. Орієнтир "Барикади майдану з прапором України.".

Слава Україні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де саме в Несвічу?Можеш показати на карті?Машиною там можна заїхати?

image.png

куда залить картинку

на карті не можу знайти, скажу так: ставкі Мамая

По трасі повертаєте на Несвіч, проїзжджаєте великий ставок с правої сторони, на велекому перехресті на ліво, з правою сторони має бути ніби ферма, церква, спереді могилки, за ними направо знову, а там далі куди заведе грунтова дорога. Доїхати можна майже до самого ставу(так було того року). Хоча цього разу шлагбаум був закритий. Орієнтир "Барикади майдану з прапором України.".

Слава Україні!!!

А де саме в Несвічу?Можеш показати на карті?Машиною там можна заїхати?

image.png

куда залить картинку

на карті не можу знайти, скажу так: ставкі Мамая

По трасі повертаєте на Несвіч, проїзжджаєте великий ставок с правої сторони, на велекому перехресті на право, з правою сторони має бути ніби ферма, церква, спереді могилки, за ними направо знову, а там далі куди заведе грунтова дорога. Доїхати можна майже до самого ставу(так було того року). Хоча цього разу шлагбаум був закритий. Орієнтир "Барикади майдану з прапором України.".

Слава Україні!!!

ну ось тут ніби то

post-22789-0-72720600-1396640372_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну скажу так, минулої неділі бував:

сподобалось оформлення звіту, риб - ще більше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відпустка на кілька днів. Стир сьогодні мовчав, вчора мовчав став у Ставрові (2 карасика). Куди б то ще податися, га?

Народ, в кого є інфа - зливайте ;)

Цікавить Шепель, Чаруків, можливо, Колодеже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колега по роботі казав,що в Колодеже один з ставів зараз безкоштовний.Спорили довго-я доводив,що це Жабче. Одним словом,щось комусь оренду не продовжили.Говорили про той,що перший зі сторони Боремля (на мій розум,це с.Жабче). Казав що там "бере". Але як завжди,бере завтра і вчора. :)

ЗЮ. Тиждень тому в наглу поїхав з колегою в Лище,на колгоспний став. Той що в селі,за кладовищем поворот.Став №3. Поженуть,то поженуть. За три години сидіння,жодної покльовки. Де вже ж тоді той риб клює? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки-що закінчив жарити рибу з апендицита в Млинові. карасі, червонопіркі, підлящики. клювало порівняно непогано на опариша. місцеві, як не дивно, не піймали практично нічого

Колись давно ловив там рибу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Скоро вихідних багато, ось думаю на карася десь податися, хтось щось підскаже?

PS: не потрібно карпів кілограмових, просто десяток, другий, карасика, хочеться десь з поплавком посидіти, хто вкургсі!aaed1e12829add746912ff58fd732d3c.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю після Паски чкурнути.

Хотілося б в Пугачівку.Минулого року з ночовкою,на "рєзінку" карасики на долонь,лапалися доволі часто.

Восени,знайомий знайомого,казав що став спускався.Як цього року,ХЗ знає.Чи дійсно спускали воду,чи фейк.

Ніхто не був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був цього року в Пугачівці на початку сезону, людей не було зранку, холод і вітер не давав ловити, зловили 1 більшого карася на трьох за 2 години. Зібралися їхати в інше місце підійшов сторож і сказав, що початок сезону на ставку з 10 червня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю після Паски чкурнути.

Хотілося б в Пугачівку.Минулого року з ночовкою,на "рєзінку" карасики на долонь,лапалися доволі часто.

Восени,знайомий знайомого,казав що став спускався.Як цього року,ХЗ знає.Чи дійсно спускали воду,чи фейк.

Ніхто не був?

На початку весни ставок був точно спущений (той що блище до села). сам бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро вихідних багато, ось думаю на карася десь податися, хтось щось підскаже?

PS: не потрібно карпів кілограмових, просто десяток, другий, карасика, хочеться десь з поплавком посидіти, хто вкургсі!aaed1e12829add746912ff58fd732d3c.gif

також не цікавлять 3х кілограмові мутанти, підскажіть де можна на лодонь половити до кількох кг ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це той,що блище до Дубнівської траси?

Я був саме на цьому ставку. Якщо їхати на Дубно в ліво з"їзд в поле і по грунтовій дорозі проїхати до 1 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це той,що блище до Дубнівської траси?

ні той що далі від траси (був спущений)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий каже їдь в Боголюби чи це Тарасово всі путаються, але це не головне.Короче повертаєш з Ковельської на ліво ну це с. Тарасове точно і "пиляєш" до тієї лікарні де кінцева маршрутки, потім далі повздовж тих понастроюваних хоромів і десь там за ними на право до низу і по ліву сторону сам ставок. Говорив в минулому році кращого варіанту не було, постійно щось привозив (карасик).Каже платив 30гр. їхати ну сам розумієш 5-10хв. і саме головне на поплавок, якби хотів, то далі мужикі на донку ще краще совають, але він не фанатік приїзджає десь о 8год. одна "палка" і до обіда на хробака або мастирку 10,20,30 штучок,каже ловив майже завжди.Хтось щось чув? про це місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...