Перейти до змісту

Весняний карась


neznakomec

Рекомендовані повідомлення

Блін завтра маю вільний день, думав  у Вільхівку скочити.... а тепер хз навіть що робити. Може в Малеве на білих рип?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь
9 минут назад, Slavco сказал:

Може в Малеве на білих рип?

Голавлик бере, я на окуня їду завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Мій дядько на кічкарівці, що біля госпіталя, декілька днів тому злапав карася 600 г :ohmy: і карпа 7600кг:ohmy: :blink: :wacko: , каже що карась є хороший і деколи попадається, але треба часто ходити щоб попасти на кльов, кароч треба там майже жити,ну і на вихідних все забито,а на буднях хватає мєсних,а місць там не дуже багато,ось така ху..я малята:)

  В догонку фото 

IMG_1439.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Slavco сказано:

Блін завтра маю вільний день, думав  у Вільхівку скочити.... а тепер хз навіть що робити. Може в Малеве на білих рип?

Дуй в радянське, заодно ситуацію проб,єш:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Slavco сказано:

Блін завтра маю вільний день, думав  у Вільхівку скочити.... а тепер хз навіть що робити. Може в Малеве на білих рип?

Був брат з батьком два тижні тому у Малево у проводку на мотиля+опариш, на двох 25 штук, але мєлоч капєц,плотвиця,парочка густерок і з десяток верховодок, але то всьо на поплавочок,і погралися і як на перший раз у цьому сезоні, то я рахую зачьот. 

 PS: батько пожарив, вийшло дві пательні, казав верховодка сама смачна, я з ним і погоджуюся, маленька хрумстить, да капєц кароче,розумію як це, щей так ранньою весною.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Відкрив для себе сезон відкритої води 2017. Ловив з 15:30 десь до 18:00. Мав 4 покльовкі, 3 реалізованих. Наживка мотиль, надівав з допомогою пучковяза. 

IMG0511A.jpg

IMG0512A.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, zigorko сказал:

Де рибачив?

В Дідичах. Но в обід були збори. І месні казали шо приєзжим ловити не дадуть. Створили коператив. На днях будуть запускати рибу. Апять бесплатна водойма накрилась медним тазом. Шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Grekus сказал:

Відкрив для себе сезон відкритої води 2017. Ловив з 15:30 десь до 18:00. Мав 4 покльовкі, 3 реалізованих. Наживка мотиль, надівав з допомогою пучковяза. 

IMG0511A.jpg

IMG0512A.jpg

і де це ти купив такий чудовий прилад і яка на нього ціна? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, 3411055 сказал:

і де це ти купив такий чудовий прилад і яка на нього ціна? 

На Алі Експрес брали по 21 грн. Бачив на Варшавці біля Каравана напроти живої риби на точці з снастями по 32 грн. 

 

Перший раз пробував на пучковяз. Брав 4 мотиля в пальці один до одного і на чорні кінчики надягав резинку, ну і потім на гачок. Тримається на гачку навіть після декількох вимотувань, та навіть рибу знімав все на місці та знову закидав. Аж самому сподобалось. Ай да Китайці молодці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Grekus сказал:

На Алі Експрес брали по 21 грн. Бачив на Варшавці біля Каравана напроти живої риби на точці з снастями по 32 грн. 

 

Перший раз пробував на пучковяз. Брав 4 мотиля в пальці один до одного і на чорні кінчики надягав резинку, ну і потім на гачок. Тримається на гачку навіть після декількох вимотувань, та навіть рибу знімав все на місці та знову закидав. Аж самому сподобалось. Ай да Китайці молодці.

а 21 грн то з доставкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, 3411055 сказал:

а 21 грн то з доставкою?

Так, з доставкою. Но брали на компанію кільканадцять штук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Grekus сказано:

В Дідичах. Но в обід були збори. І месні казали шо приєзжим ловити не дадуть. Створили коператив. На днях будуть запускати рибу. Апять бесплатна водойма накрилась медним тазом. Шкода.

троха тогово, не розумію, я не конкретно за цей став а взагалі, бо вже не перший раз чую таке

ну так це добре, що розвивають водойму, малька запустять, але я така сама людина як і вони,

і чому я не права ловити на водоймі загального користування, його орендували, приватизували? по суті вони ж не можуть обмежити в доступі

ну якщо зайнялись господарювати то можна і дати на корм символічно, але заборонити гадаю не мають права.

давайте якусь старицю зарибим, і не будемо нікому давати ловити. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, pasha717 сказал:

давайте якусь старицю зарибим

І будеш там жити, якщо хоч щоб виросло і лишилось щось. Виб*ють дибіли і до бабки не ходи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Саша Иванов сказано:

І будеш там жити, якщо хоч щоб виросло і лишилось щось. Виб*ють дибіли і до бабки не ходи

 А я посил pasha717  зрозумів/поняв, суть не у тому чи виб'ють дибіли,суть у тому, що давйте забороняти ловити у якій тобі схочеться калюжі :huh::)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

 А я посил pasha717  зрозумів/поняв, суть не у тому чи виб'ють дибіли,суть у тому, що давйте забороняти ловити у якій тобі схочеться калюжі :huh::)

якраз в тому і суть, бо, нажаль, варіанти лише два : або *нічийна* водойма, але без риби, або в оренді і з рибою. При любих розкладах, пересічному рибаку бескоштовно й вдало порибалити немає змоги. Тому толку з того, що водойма безкоштовна, якщо її денно й нощно *полощуть* сітями й електровудками, хіба одну водойму вже так в *пустелю* перетворили ? Тому й приходится відштовхуватись від сумних реалій нашого життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

якраз в тому і суть, бо, нажаль, варіанти лише два : або *нічийна* водойма, але без риби, або в оренді і з рибою. При любих розкладах, пересічному рибаку бескоштовно й вдало порибалити немає змоги. Тому толку з того, що водойма безкоштовна, якщо її денно й нощно *полощуть* сітями й електровудками, хіба одну водойму вже так в *пустелю* перетворили ? Тому й приходится відштовхуватись від сумних реалій нашого життя

Ну мож і так, тут я канєшно спорити не буду)) бо вродь ти діло написав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.03.2017 at 22:23, Grekus сказал:

На Алі Експрес брали по 21 грн. Бачив на Варшавці біля Каравана напроти живої риби на точці з снастями по 32 грн. 

 

Перший раз пробував на пучковяз. Брав 4 мотиля в пальці один до одного і на чорні кінчики надягав резинку, ну і потім на гачок. Тримається на гачку навіть після декількох вимотувань, та навіть рибу знімав все на місці та знову закидав. Аж самому сподобалось. Ай да Китайці молодці.

на старому базарі брав по 18 грн брав)))) не парся руками того мотиля по стойці струнко рівняти))), розчипірив пучковяза і в коробку з мотилем занурюй, він там сам що треба і скільки треба вхопить ))) а річ дійсно проста і класна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ризинкі на той пучковяза також продаються , чи якісь ниткі купляти? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, nikolas сказал:

А ризинкі на той пучковяза також продаються , чи якісь ниткі купляти? 

Резинкі в комплекті. Доречі є ще 2 пучковяза в знайомого по 30 грн. Кого цікавить звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.03.2017 at 13:16, Grekus сказано:

Резинкі в комплекті. Доречі є ще 2 пучковяза в знайомого по 30 грн. Кого цікавить звертайтесь.

це теж саме??

http://flagman.kiev.ua/index.php/component/virtuemart/category/4129-carp-pro-instrument-dlya-pelletsa-quick-pellets-bander

ато хочу собі дещо замовляти, тай заодно взяв би й це, якщо це воно

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...