Перейти до змісту

Весняний карась


neznakomec

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь

Їхав сьогодні з Суботнього закопування бульби.Чаруків,з траси дивився-пусто.Городище,з траси- були рибаки.Оздів,при дорозі- карасики на палець.Оздів,кінець села (Шумського) - ні душі.Певне заборонено.Крутнув на Македону ( за Цукровим). Конкретно почистили,облагородили.Балакав з сторожем,цього року неможна рибалити.На наступний рік,з квітня,на одному з 3-ох дадуть ловити.Запустили нині карпа,амура,товстолоба.Трохи вибрали щуку,щоб не полупила малька.На весні,казав,трохи карася грам 200-300 запустять.На перспективу,не погана водойма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Весна пришла, крига скресає, а потому не дивлячись на то шо сьодня всемірний день котів, пропоную поговорить за корасів. :)  Куди можна планувати їхати, де дозволять по весні ловити і тд. У мене поки ніякої інфи ще немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Slavco сказал:

пропоную поговорить за корасів. :)

Які корасі)? Спіннінг треба діставати, само час з горбачами і зубатою силою помірятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож то  в якусь Гараджу скочити,кінути патика там де літом купається пів луцька,там точно плотвичка є,окунь,якийсь карасік навіть йоптєль,тільки хто зна чи там все розмерзлося,а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 01.03.2017 at 15:14, Slavco сказано:

Та я не спінінгіст, навіть палки не маю :)

Маю аш два, вже третій рік перекидаю. Мисляє є на борду закинути,  пару ре на газ буде))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тєму.

Чув, в вайбері, за боголюби що щось почалось. В понеділок спєцом заїду на ставок пронюхати. Не ловити, бо на роботі буду, розузнати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так, тільки прошлорічні крапки: радянське (п'янЕ нині, і цуко дороге було, 120 тугріків брав, і ніхєра не торгувався цуко), вільхівка, боголюби. 

Линів. Тоже, цуко, і далеко, і дорого, і хєрово ловився, по причині ігри з водою.

Того хэр побєдіш куди їхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Линів. Фото не я робив нічого точно сказати не можу...

 

P.S. Батюшка грішив із ціною. 

viber image.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю вот є таке фото... фото не моє бо перепало мені через руки... але вже тривожний дзвіночок є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все таки людина стверджує що це у батюшки... Вот координати де було здійснено фото і де ростуть деревці.

viber image1.jpg

viber image2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такіда. Передивився фото з линова за пару років, є там дерева схожі, за ними по дамбі далі берези ростуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу завтра кудись податися,сезон відкрити на карася.Порадьте куди. Може хто,що чув. Можна  в ПП. Схиляюся до Радянського,або Вільхівки.

ЗЮ. Підкажіть ще де завтра можна мотиля придбати? Понеділок,ринок не працює. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, zigorko сказано:

Схиляюся до Радянського,або Вільхівки.

Звіт даш? Шопочьом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, zigorko сказано:

 

ЗЮ. Підкажіть ще де завтра можна мотиля придбати? Понеділок,ринок не працює. Дякую.

Ну  з 9годин то точно є( був вчора)магазин що на Відродження напроти дитячої,Кльво здається, але то тобі не пізно? А на варшавці дядько з 7 годин сидить в ряду біля тої стоянки, що на дорозі,але як завтра ненаю, мож йому пох. як працює ринок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кагбе звіт .Поїхав у Вільхівку. Плата 70 грн.Язаплатив 50. Не бачив навіть покльовки.Трохи людей було.хто 2 карася,хто взагалі жодного.Жилку намочив,сезон відкрив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій дядько на кічкарівці, що біля госпіталя, декілька днів тому злапав карася 600 г :ohmy: і карпа 7600кг:ohmy: :blink: :wacko: , каже що карась є хороший і деколи попадається, але треба часто ходити щоб попасти на кльов, кароч треба там майже жити,ну і на вихідних все забито,а на буднях хватає мєсних,а місць там не дуже багато,ось така ху..я малята:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вагався між Радянським і Вільхівкою.На Північному продавець ,що купував у нього мотиль,порадив Вільхівку.Мол клює карась,а в Радянському не дає ловити.Ходив,розпитував в рибаків,то казали в суботу і вчора лупили карася.По штк.20-30. То сьогодні така халепа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...