Перейти до змісту

Весняний карась


neznakomec

Рекомендовані повідомлення

Хтось був останім часом в Шельвові? Як там обстановка на рахунок кльову??

Був в понеділок на 2 зловили 13 кг. карася, карась різний, попадались досить хороші ексемпляри. плата за рибалку 30 грн. день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь

Теж збираюсь їхати в середу або четвер, хоча погода буде портитись. Поїду напевне в Ставище. Зразу відзвітуюсь.. Ще питання: яка погода сама оптимальна для ловлі карася? Одні говорять коли прохолодно і похмуро, від інших чую коли тепло, сонячно і тихо..... ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ по поповоду шельвіва хочу катнути .....порадьте на ловити манка чи опариш...що на пружину ципляти?.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шельвові на гачки чепляв просто пінопласт а на пружину горохову мастирку і це принесло найвищий результат

_____

а коли саме останій раз був.?.....а карп там зарас бере? яка ціна на весь день??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В будь - якому випадку, ще є правила любительського та спортивного рибальства, якими встановлена добова норма вилову риби в нерестовий період (з кг риби на одну особу)..

а в нас народ якщо заплатить 50 грн то буде товкти до посиніння..

З А Г О Т І В Е Л Ь Н И К И!!! Н Е Н А Ж Е Р И!!!

Ви навіть і знати не хочете що на Ваші 50 грн навіть два кг малька не получиться, мовчу вже за податки, оренду, плату за воду, корма, аналізи води, профзаходи і тд.. А ще після кожного царька і бидла треба берег поприбирати..

РЕСПЕКТ ПАЦАНИ!!! ЛОВІТЬ ДАЛІ ПО 11 КГ РИБИ в нерест ЗА РАЗ, ХАЙ ЖІНКИ ДОМА ПЛАЧУТЬ ВІД ТОГО ЩО НЕ ЗНАЮТЬ ЩО З ТАКОЮ КІЛЬКІСТЮ РИБИ РОБИТИ, А ДІТИ НАШІ РИБУ ЛОВИТИ БУДУТЬ в ІНТЕРНЕТІ ЧИ РУСРИБАЛЦІ.. Завдяки декому з нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За що й питаю.Якщо так,маю що сказати.

Все може бути...

Я ЩОСЬ НЕ ТАК НАПИСАВ???

А на рахунок Острожця поїдь і поговори з власником, тоді сам зрозумієш, буде він на борді висіти чи ні... )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив,і не раз.А якщо маєш відношення до тієї баюри і власника зокрема,передай нехай не спускає кожного року,чи через рік.І рибу від кліща нехай полікує.А то 50 грн.брати за рибалку тут як тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто заважає власникам контролювати вилов риби в нерестовий період??? Можно попередити, що риби потрібно зловити якусь кількість кіль, або навіть не давати ловити в нерест, так нііі - ми гроші візьмемо, а клюне чи ні, це вже не мої проблеми... Хочете відповідне ставлення зі сторони рибалок - почніть з себе, якщо ви власник. Я готовий випускати всю виловлену рибу, окрім, може десятка карасів, але за це платити максимум 20-30 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приклад-Городище.Який рік власник не дозволяє в нерест ловити.І правильно робить.А то власник 50 гривників взяв і думає я тут мішками ту рибу лупашу.А реально,клює вчора і завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто заважає власникам контролювати вилов риби в нерестовий період??? Можно попередити, що риби потрібно зловити якусь кількість кіль, або навіть не давати ловити в нерест, так нііі - ми гроші візьмемо, а клюне чи ні, це вже не мої проблеми... Хочете відповідне ставлення зі сторони рибалок - почніть з себе, якщо ви власник. Я готовий випускати всю виловлену рибу, окрім, може десятка карасів, але за це платити максимум 20-30 грн.

Я готовий випускати всю виловлену рибу, окрім, може десятка карасів, але за це платити максимум 20-30 грн.

нажаль не всі такі як Ви і я...

Їздив,і не раз.А якщо маєш відношення до тієї баюри і власника зокрема,передай нехай не спускає кожного року,чи через рік.І рибу від кліща нехай полікує.А то 50 грн.брати за рибалку тут як тут.

То кожного? чи через рік? І коли ти взагалі там був якщо незнаєш коли став спускався?

А на рахунок передай.. поїдь і сам скажи, передатчик, блін..

і чого ж ти їздив і не раз на ту заражену кліщем баюру???

щось не клеється..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Словами перебирай.Більше і не їзджу.

Фото подивися на Борді,тоді й второпаєш коли спускався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та при чому тут такий як я, чи як Ви. Я не напрошуюсь до когось на рибалку в нерестовий період. Якщо мене попередять про норму вилову на ЗАРИБЛЕНОМУ ставку, я її виконаю. Якщо власник взяв гроші, і знає що восени він став спустить, і йому все рівно скільки я зловлю риби - то я візьму стільки риби, скільки зловлю. Все просто.

На річку я перший раз на рибалку їду в вересні :) - щоб нічого не порушити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приклад-Городище.Який рік власник не дозволяє в нерест ловити.І правильно робить.А то власник 50 гривників взяв і думає я тут мішками ту рибу лупашу.А реально,клює вчора і завтра.

для тих хто на БрОнЄпОїЗдІ повторюсь: за гроші риба продається на базарі чи в тамтамі..

на водоймах ми платимо за відпочинок..і за те, що хтось пригляне за нами та після нас...

а реально якщо вудки і наживки з того ж місця що і руки ростуть, то грай краще тетріс і не нервуйся... і гроші зекономиш...

правильно тут хтось написав, треба з себе починати.. ато який привет такий ответ.. а про елементарну совість чи навіть самоповагу нейдеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно тут хтось написав, треба з себе починати.

не правильно написано... якщо я заплативши 100 грн за рибалку відпущу декілька карпів кілограмових, а мій сусід таких самих візьме, бо власник не проти ні разу.... то як тут почати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та при чому тут такий як я, чи як Ви. Я не напрошуюсь до когось на рибалку в нерестовий період. Якщо мене попередять про норму вилову на ЗАРИБЛЕНОМУ ставку, я її виконаю. Якщо власник взяв гроші, і знає що восени він став спустить, і йому все рівно скільки я зловлю риби - то я візьму стільки риби, скільки зловлю. Все просто.

На річку я перший раз на рибалку їду в вересні :) - щоб нічого не порушити.

норма на вилов риби встановлена правилами любительського та спортивного рибальства (ще з часів срср) і діє на всіх без виключення водоймах, Де вона інша Ваз обовязково проінформують.. а при чому тут ми з вами: ми норму виконаємо а дехто буде ховати рибу за своїх пару гривень..про них і мова..

Словами перебирай.Більше і не їзджу.

Фото подивися на Борді,тоді й второпаєш коли спускався.

ссилочку скинь будь-ласка...

правильно тут хтось написав, треба з себе починати.

не правильно написано... якщо я заплативши 100 грн за рибалку відпущу декілька карпів кілограмових, а мій сусід таких самих візьме, бо власник не проти ні разу.... то як тут почати?

я думаю ніхто ніде нікому за кілограмових карпів зауваження не робив, принаймі я такого не чув.. але скільки їх треба???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та при чому тут такий як я, чи як Ви. Я не напрошуюсь до когось на рибалку в нерестовий період. Якщо мене попередять про норму вилову на ЗАРИБЛЕНОМУ ставку, я її виконаю. Якщо власник взяв гроші, і знає що восени він став спустить, і йому все рівно скільки я зловлю риби - то я візьму стільки риби, скільки зловлю. Все просто.

На річку я перший раз на рибалку їду в вересні :) - щоб нічого не порушити.

норма на вилов риби встановлена правилами любительського та спортивного рибальства (ще з часів срср) і діє на всіх без виключення водоймах, Де вона інша Ваз обовязково проінформують.. а при чому тут ми з вами: ми норму виконаємо а дехто буде ховати рибу за своїх пару гривень..про них і мова..

Словами перебирай.Більше і не їзджу.

Фото подивися на Борді,тоді й второпаєш коли спускався.

ссилочку скинь будь-ласка...

правильно тут хтось написав, треба з себе починати.

не правильно написано... якщо я заплативши 100 грн за рибалку відпущу декілька карпів кілограмових, а мій сусід таких самих візьме, бо власник не проти ні разу.... то як тут почати?

я думаю ніхто ніде нікому за кілограмових карпів зауваження не робив, принаймі я такого не чув.. але скільки їх треба???

Якщо власник взяв гроші, і знає що восени він став спустить, і йому все рівно скільки я зловлю риби - то я візьму стільки риби, скільки зловлю. Все просто.

Молодець, коли в маршрутці заплатиш 2 грн, теж катайся до самого вечора... власнику ж всерівно та й ти гроші заплатив... яка тобі різниця що для інших місця незалишиться..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене платна рибалка,як лотерея.Плачу,що спіймав моє.А як не клює?До власника з притензіями,мол:'Віддай,сьогодні немає кльову'?Чи як?Таким макаром я краще на Стир піду.Дьошево і сєрдіто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...