Перейти до змісту

Dead Drop у Луцьку


Rafinovana

Рекомендовані повідомлення

Як з дівкою переспати на першому побаченні - так запросто,

Та ні, тут получається переспав не з тим хто подобається а хто дав )))

Такі флешки давно є у Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rafinovana, laser, там справа від флешки стіна розібрана - то була спроба-нумер-раз вмуруватись? :0032:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея класна,але не для нашого люду,гоп прийде і видере...Я б не сказав що американці тупий народ,тупі люди є кругом.Думаю що Українці не гостріші за американців...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви причепились, видеруть, не видеруть, не для наших людей, песимісти хрєнові... Ну давайте тоді взагалі нічого не робити бо "наші люди все одно все зіпсують", чудова мотивація для бездіяльності і критики інших!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Як і очікувалось, флешку роздовбали, побачила вчора. Видно, не змогли видлубати, то вирішили хоч щось зламати.

Раніше встигла помітити пару нових файлів - були і фото, і музика, і якась книженція. Приємно бачити, що людей це зацікавило, хоча на такий ажіотаж з боку ЗМІ геть не очікували =)

Дякую всім, хто підтримав ідею і не плювався жовчю!

Ну от, хвиля коментів "флеху виламають, бидло вкраде" пройшла. Тепер очікуєм "ну я ж вам казав" =)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто я (сподіваюсь і Rafinovana теж) отримав задоволення від самого процесу встановлення, все інше вже не грало ролі.

Це було питання часу, коли це станеться. Було ясно і шо безполєзне це діло, бо саму флеху звідти ніяк недістати робочою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На наступний раз пропоную ту флеху вивести назовні через такий перехідник:

82909623_1_644x461_gembird-ccp-usb2-amaf-6-udlinitel-usb-20-am-af-krivoy-rog.jpg

...так щоб ззовні можна було лише втикнути аналогічний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На наступний раз пропоную ту флеху вивести назовні через такий перехідник:

Варіант - сталева труба діаметром ~2,5-3см, яка буде виступати разом з флешкою і грати роль кожуха.

Тоді або з перехідником - або ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На наступний раз пропоную ту флеху вивести назовні через такий перехідник:

Всеодно обірвуть, нада флешку з безпровідним підключенням, тобто флешка вставлена в usb порт wi-fi роутера встановленого в когось вдома або в недоступному захищеному місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея класна, Сергій І Оля молодці, просувають помаленько західну культуру.... Залишилось тільки пристосувати цю культуру до наших реалій, придумали якусь антивандальну приспособу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото постраждалої немає?

Сфотографувала похапцем. Не знаю, чи щось розгледите:

K6tIV.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сфотографувала похапцем. Не знаю, чи щось розгледите:

Коротше, запитаю прямо: як ламали? Якого характеру сліди? Наскільки розумію - збили конектор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, тіло наче лишилось всередині.

Там чи не щодня нові подряпини з'являлись. Експертизу я не проводила, відбитки пальців не знімала ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея класна, Сергій І Оля молодці, просувають помаленько західну культуру.... Залишилось тільки пристосувати цю культуру до наших реалій, придумали якусь антивандальну приспособу...

Не варто, тоді це вже не те буде

Все одно що захисну стіну навколо Луцька будувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один необережний рух і виламали собі USB в ноуті такою фігньою на раз-два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в цивілізованих європейських країнах флешку і пластиліном кріплять, і нікому вона нафіг не потрібна..... А в нас..........................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більш якісне фото постраждалої.

post-10029-0-17350200-1368175700_thumb.j

Ця пляма ще довго буде освіжати непоказну стіну...

Це як кричуще нагадування нам про нашу культурну низість на шляху до європейських (світових) цінностей з одного боку і неохайність і неповагу до чужої праці з другого ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...