Перейти до змісту

Жителям Луцька заборонено супутникове ТВ


Profi

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Як я вище писав, нехай, у такому випадку, "маляви" на пр.Волі, Соборності..., що будинки на центральні вулиці дивляться, посилають, а потім подивимось реакцію мешканців тих будинків! :) А де у об'яві посилання на законодавчий документ, на підставі чого демонтувати, узаконювати..? Це або дуже "мудрий, ЖЕК, або зондують грунт, яка реакція людей буде! Але, якщо піде така "п'янка", спочатку нехай Кравчук, зам Романюка, свою тарель зніме на Чорновола, а ми подивимось! :)

Ох! ТИ КРАССАВА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Федорова теж такі оголошення були, тільки текст інший, посилаються на розпорядження міськоі ради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшовши дому, попітив в дверях з "М.Ж.К." ось теке повідомлення:post-6258-0-06314100-1389806482_thumb.jp

Ось тепер думаю, як далі діяти, можливо вже хтось отримував таке повідомлення, які були ваші дії проти такого типу здирництва?

Я не юрист, але знаю точно, що ТОВ МЖК має таке ж відношення до ваших супутникових антен, як і до антен, що розташовані на приватних ділянка і огорожених парканом. Тупе рейдерство. Жнуть там де не сіяли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будемо мати на увазі і не випускати з поля зору! Пишіть, якщо таке буде частішати або почнуть когось "щімити", діліться інформацією... При нагоді відвідаємо ці М.Ж.К - заколядуємо!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова лише про супутникові тарілки чи кондиціонери тепер також "поза законом" ? :0159:

І справді, відколи це стіни багатоквартирного будинку - власність ЖЕКу? Можливо вони скоро ще заборонять склити балкони а згодом полізуть в наші підвали? :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова лише про супутникові тарілки чи кондиціонери тепер також "поза законом"

Наш ЖЕК про кондиціонери також писав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова лише про супутникові тарілки чи кондиціонери тепер також "поза законом" ? :0159:

І справді, відколи це стіни багатоквартирного будинку - власність ЖЕКу? Можливо вони скоро ще заборонять склити балкони а згодом полізуть в наші підвали? :0156:

При СРСР заборонялось склити балкони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може слід роспитати юристів по цій темі? Наскільки це взагалі законно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідно до п. 2 ст. 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» (далі - Закон про приватизацію) власники квартир багатоквартирних будинків є співвласниками допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою і зобов'язані брати участь у загальних витратах, пов'язаних з утриманням будинку і прибудинкової території відповідно до своєї частки у майні будинку.

Виходячи з цього, якщо у вас на руках є Свідоцтво про право власності на квартиру у відповідному будинку і ви вчасно здійснюєте оплату комунальних послуг за утримання прибудинкової території - поверхня зовнішніх стін вашого багатоквартирного будинку - об'єкт спільної власності мешканців будинку. Те ж саме з приміщенням підвалу, сушок, під'їздів, криші, дитячі майданчики, і навіть пенсіонерські лавочки біля під'їздів - все це наше і тільки.

ЖЕК - це всього лиш суб'єкт господарювання, який згідно договору з мешканцями обслуговує відповідні названі об'єкти співвласності. А ваші комун. послуги (утримання прибудинкових територій, обслуговування ліфтів, вивіз твердих відходів) - це плата за обслуговування. Все доволі просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте нарешті рішення про порядок розміщення. На першій сторінці ж тут розмістили, там все написано. Хочуть просто грошей. ЖЕКи виконують розпорядження міськради. Ніхто не забороняє супутникове ТВ жителям.

http://board.lutsk.u...ttach_id=186424

http://www.lutskrada.gov.ua/prescription/pro-poryadok-rozmishchennya-ta-vstanovlennya-tehnichnih-elementiv-pristroyiv-na

І тему бажано переіменувати по нормальному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я рахую так, якщо я встановлю тарілку і якесь говн... прийде та скаже - знімай мол бо заборонено, я його нах пошлю, яке він має право, по перше - заходити на приватну власність, по друге - звідки в нього диплом спеціаліста з супутникового телебачення, по треьє - нехій в судовому порядку доведе що то не кактус у мене на стіні росте.

Що це типу спец комісії повинні по луцьку бродити та фіксувати порушення? цікаво як саме, на мобільний фоткати чи протокол складати та понятх викликати?

я б на такі заяви навіть уваги не звертав, люди хочуть заробити, флаг їм вруки, нехай дурнів шукають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Itzamna Не набридло мовою Азарова спілкуватись?

Це кагбе фішка цього користувача ще з незапам'ятних часів.:)

Олдфаги пам'ятають коли він і по нормальному писав )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ладно вам розвели тут. Це все галімий розвод, як і той що ходять і парять карточки на цифрофе ТВ, типу від Віасата, бо мол з нового року (який вже настав), все решта буде закодовано...

Ніхто на законодавчому рівні даного закону не прийме.

Тому, що великі супутникові оператори типу Віасата, Либідя це не дадуть зробити, власникі то в ВР сидять і жопи свої гріють з цього бізнесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова лише про супутникові тарілки чи кондиціонери тепер також "поза законом" ? :0159:

І справді, відколи це стіни багатоквартирного будинку - власність ЖЕКу? Можливо вони скоро ще заборонять склити балкони а згодом полізуть в наші підвали? :0156:

балкони і те що на стіні висить з вулиці, це не їхня парафія. Для того щоб зняти вашу тарілку навіть з центральної вулиці потрібне рішення суду ( типу конкретно ваша тарілка невписується в архітектурні форми і т.п.), а не якесь там розпорядженя міської ради. Прийдуть люди з жеку з незрозумілими папірцями, пошлете їх в те місце звдіки вони прийшли, ну або ввічливо попрощаєтесь :)

оффтоп

Itzamna Не набридло мовою Азарова спілкуватись?

Це кагбе фішка цього користувача ще з незапам'ятних часів. :)

фішка фішкою, але є правила форуму. я особисто нічого не маю проти данного користувача форуму, всі пишуть з помилками (або суржиком) і я також, але це якесь знущання.

Язык общения на Конференции - русский, украинский. Если Вы не можете писать кириллицей, то используйте автоперевод с транслита, встроенный в форум или тут

Забороняється

Использовать сленг, который может быть непонятен другим собеседникам.

Вже раз 10-й бачу невдоволення формою повідомлень данного користувача. Всіх модераторів влаштовує, то нехай, але для чого тоді ці правила, я не розумію. Просто хотів би побачити відповідь модератора, він не порушує вище згадані правилами? Якщо так, ну тоді слід це прийняти і закрити тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

charlie, не будь занудою ;)

Посилати працівників ЖЕКу - неввічливо, вони люди маленькі , ініціативу не проявляють. А от полистуватись із начальником ЖЕКу - варто. Як мінімум затягнете час. А майстам із жеку просто скажіть щоб приходили із судовим виконавцем із постановою суду про демонтаж, і що в противному випадку викличете міліцію - оскільки спроба демонтажу може вами розцінюватись як крадіжка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...