Jump to content

Жителям Луцька заборонено супутникове ТВ


Recommended Posts

Відповідно до рішення мІСЬКОЇ рАДИ є вказівка всім мешканцям багатоповерхівок зняти супутникові антени. Чергова акція самодурства и *беспредела*. Чи властьімущі не всі приблуди Т2 продали? Чому власники приватизованного житла повинні підчинятися придуркуватим вказівкам неадекватних чинуш?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Відповідно до рішення мІСЬКОЇ рАДИ є вказівка всім мешканцям багатоповерхівок зняти супутникові антени. Чергова акція самодурства и *беспредела*. Чи властьімущі не всі приблуди Т2 продали? Чому власники приватизованного житла повинні підчинятися придуркуватим вказівкам неадекватних чинуш?

Proof?

Link to comment
Share on other sites

щось можливо звязано з цим:

http://www.pravda.lu...ukr/news/49459/

З метою впорядкування встановлення технічних елементів (пристроїв) та для запобігання пошкодження конструкцій дахів (покриттів), фасадів багатоповерхових житлових будинків та інших споруд, виконавчий комітет міської ради затвердив Порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах у місті Луцьку. Про це «Волинській правді» повідомили у відділі інформроботи ЛМР.

PS - дєлать їм там не*уй як займатися естетичним оформленням блиат

(або хтось хоче нажити обладнання)) )

Link to comment
Share on other sites

Ну і нема чому дивуватися. Тепер дозвільні органи за свої папери стригтимуть грошики ще з монтажників кондиціонерів, супутникового та ефірного телебачення, інтернету і т.п. А в кінцевому результаті ці всі гривники будуть вийматися з кишені замовників, тобто нас з вами. Але в деяких моментах можливо це і плюс, бо ліплять вже всі кому не лінь, все що попало, і де захочеться.

Link to comment
Share on other sites

Того хто вже встановив не змусять знімати антену.

Я думаю, все залежатиме від того, де і як вона встановлена. Якщо присобачена десь на даху чи фасадній стіні з грубим порушенням встановлених норм, то можуть, і повинні змусити зняти. Наприклад, якщо та антена чи зовнішній блок кондиціонера ненадійно закріплений десь на фасадній стіні будинку, прямісінько над тротуаром і, не дай Бог, гепнеться комусь на голову чи на так само незаконно припарковану іномарку, то шукатимуть винних, а уповноваженому в контролі над тим ділом чиновнику проблеми зовсім не потрібні.

Link to comment
Share on other sites

2.6. Орендар (наймач) - фізична або юридична особа, яка за погодженням з власником використовує житловий будинок, будівлю, споруду, нежитлове приміщення для власних потреб.
2.4. Власник приміщення, будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (далі - власник) – фізична або юридична особа, якій належить зареєстроване відповідно до чинного законодавства України право володіння, користування та розпорядження приміщенням, будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд.

2.10. Замовник – суб’єкт господарювання, який замовляє та отримує погодження на розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівельних конструкціях будівель і споруд та здійснює оплату за надання місця для прокладання телекомунікаційних мереж (кабелів телефонії, Інтернету, кабельного телебачення та відповідного обладнання) при створенні чи експлуатації мереж з використанням власності територіальної громади міста Луцька.

І хто є хто? )

Коротше кажучи читаючи polozhennya__ostatochniy.doc(див вище)

слідує одне - НКРЗ - починає "рішати", рости і набирати сили.

Тобто якщо через площадку я захочу кинути cat 5e то доведеться йти кланятись тим уєпанам.

(будьте уважнішими - там не тільки про тарілки,

там - цілий букет сюрпризів :D )

Жесть...

Link to comment
Share on other sites

8.1. Всі замовники, чиє обладнання на момент затвердження цього Порядку вже встановлено на будівлях та спорудах у м. Луцьку, зобов’язані:

8.1.1. Привести його розміщення протягом шести місяців у відповідність до цього Порядку.

8.1.2. На протязі двох місяців укласти договори щодо надання місця для прокладання телекомунікаційних мереж (кабелів телефонії, Інтернету, кабельного телебачення та відповідного обладнання) при подальшій експлуатації цих мереж у відповідності до цього Порядку, з зазначенням терміну усунення недоліків попереднього прокладання.

Плата за надання місця для прокладання телекомунікаційних мереж (кабелів телефонії, Інтернету, кабельного телебачення та відповідного обладнання) визначається за формулою:

Он.м. = (Т х Sобл. + Т х Sкаб.)х К, де

Он.м. – щомісячна плата за надання місць для розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) (грн.) з ПДВ;

Т – базовий тариф, неоподаткований мінімум доходів громадян (НМДГ), який складає 17, 00 грн.

К - коефіцієнт, що залежить від загальної площі житлового будинку, а саме:

до 1000 кв. м. – 1;

до 2000 кв. м. – 1,5;

до 3000 кв. м. – 2;

до 4000 кв. м. – 2,5;

до і понад 5000 кв. м. – 3;

Sобл. – площа проекції обладнання, розташованого в будинку чи споруді у квадратних метрах.

Sкаб. – площа проекції кабелю/коробу (гофри), на поверхню конструктиву будинку в місці його прокладання у квадратних метрах.

Link to comment
Share on other sites

kostya, тут як "закрутити" - може виявитись що це лише площа тієї площини кронштейна яка стикається із поверхнею фасада :). Ну або якщо тарілка встановлена перпендикулярно до фасада цікаво як тоді рахувати.

З пунктів 8.1 і 8.1.1 складається враження що закон має зворотню силу.

Link to comment
Share on other sites

один фіг посадовці* роблять то для того,

шоб знати, шо в кого і в якій кількості

ну і за ВВП країни боряться

(мало їм, що виробник платить податок, продавець і покупець)

міська рада сама такий документ прийняти не могла

хтось* надоумив примусив

тому винити міську раду - імхо, нема смислу

Link to comment
Share on other sites

треба на таке не реагувати і науй посилати! нічого не зроблять і не полізуть на пятий поверх знімати а штрафи чи ще щось придумають то хай носять мені їх аж до старості буде чим підтератися. З такею владою треба поступати як і вона з нами і все буде добре, а не плати зразу штрафи за ніщо як боязливі миші.

Link to comment
Share on other sites

це якщо я поставив, то якась жирна морда прийде і заставить або зняти ту тарілку або оформити все "як положено"?

поівшена на фасаді але не з людної сторони...

Link to comment
Share on other sites

Міська рада ж не напряму Богом призначена? Раз вони хочуть зробити добро громаді Луцька, то ж певним чином мали спитатись громаду, чи потрібно їй таке добро. Провести якісь слухання, завести дискусію в ЗМІ. А може то не добро і більшість громадян проти? Хтось монтує тарілку чи кондиціонер, відвалив купу грошей спеціально, щоб воно падало на голови громаді? Наскільки укріпить закріплюючу конструкцію паперова справка-дозвіл? Які наслідки буде нести підпис на справці-дозволі, в разі форс-мажору. Чи посадили когось за випадок на Рівненській з обвалом під'їзду? Говорять, що стіни знесли самовільно, а де ж були всі ці роки контролюючі органи? Збільшення податків - це завжди погано, це великий жирний мінус.

Link to comment
Share on other sites

Це щось....слів не хватає...потім що ще придумають? Повітря продавати...хоч дихати - плати... Добре що працівник з viasat порадив поставити її на криші, бо кондиціонер заважав, не перший рік стоїть та й нікому не заважає, тай ніхто не знає:) ось тільки по шнурі який тянесься до низу то можуть вичислити...ну і що вони зроблять? оштрафують? за що! Як стало важко жити у нашій країні...

Link to comment
Share on other sites

Було б класно радісно і весело прийти всім власникам тарілок і кондиціонерів до міськради і щиро попросити: "дозвольте нам будь-ласка користуватись нашими тарілками і кондиціонерами в наших будинках, ми вас дуже просимо" і так по-фамільно кожного з тих добродіїв. Може б дозволили, га?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...