Перейти до змісту

Продам вітаміни для двигуна вашого авто.


Serg20279

Рекомендовані повідомлення

Опис продукту.

MPG-BOOSTбіокаталізатор палива, представлений у вигляді баночок і каністр наповнених готовим концентратом , який легко і просто використовувати. Призначений для двигунів внутрішнього згорання, які працюють на бензині, дизельному і біопаливі. (Автомобілі, човни, мопеди, газонокосарки і сільськогосподарська техніка).

MPG-BOOST™виконує революційну дію на камеру внутрішнього згорання, що збільшує економію палива і зменшує шкідливі викиди вихлопних газів. Розчиняючись в паливі і попадаючи в камеру згорання, обробляє металеві поверхні, утворюючи каталітичне покриття. Практичні дослідження з використання MPG-CAPS показали зниження шкідливої емісії вихлопних газів.

  • Перешкоджає втраті тепла і підвищує температуру згорання палива.(зменшення дитонації)
  • Перешкоджає накопиченню шкідливих відкладень, паливна і вихлопна система.
  • Захищає і збільшує моторесурс вихлопної системи і каталізатора.( прибирає сморід вихлопних газів при відсутності каталізатора)
  • Захищає двигун від неякісного пального, покращує старт в холодну пору року.

  • Економить пальне (экономит топливо) 17-30%.
  • Знижує СО і Ch на 75%

ВИКОРИСТАННЯ

Використовується як добавка в рідке паливо (бензин, дизель,газ) для легкових і вантажних автомобілів.

БЕЗПЕКА

Продукти з серії MPG являються повністю органічними (не розчиняєця у воді) і не вміщують кислотних елементів, небезпечних для двигуна. Тому використання цієї технології абсолютно безпечне для двигуна і паливної системи.

ФАСУВАННЯ і ДОЗУВАННЯ

MPG-BOOST™ представлений у вигляді невеликих баночок по 236мл ( розрахований на 1800-2000л, 1-1.1 мл на 10л пального з подальшим пониженням дози до 0.6 мл на 10 літрів) і в каністрах по 3,8 л (розрахований на 15тонн рідкого пального). Концентрат уже готовий до використання. Заливати добавку треба в бак перед заправкою пальним.

Використовуйте технологію MPG-BOOST™ і Ви ГАРАНТОВАНО отримаєте економію пального (экономию топлива) в середньому 17-30%

Додаткова інформація тестування продукту http://www.bust1979.myffi.biz/FFI/PDF/MOD_Ukraine-mpg-cap%20test.pdf

Відео сюжети по донному продукту тут https://www.youtube.com/user/serg20279

Ціна за бутилочку 236 мл --- 353 грн

Варіант на пробу , можна розглянути, головна умова це, продукт берете на три заправки вашого авто.

Приклад . (на пробу)

Бак авто 40 літрів, дозування 1мг на 10 літрві пального , продукту треба 4 міліграма на бак, три баки це 120 літрів вам потрібно 12 міліграм продукту.

12 міліграм продукту коштуватиме всьго 25 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serg20279, питання рівня школи.

1 міліграм це яка частка грама?

Скільки міліграм в одному грамі?

mem-genij.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serg20279, питання рівня школи.

1 міліграм це яка частка грама?

Скільки міліграм в одному грамі?

mem-genij.jpg

Для вас пане , скажу просто , шприц медичний (продають бе рецепта) наберете до поділки 4 то буде в самий раз якщо бак 40ка, якщо бачок на 90 літрів тоді шприц десяточку і зупиняйтесь на циферці 9ть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урок юного торчка скільки набирати і куди наливати - я не просив.

Ви хоч елементарно орієнтуєтесь у величинах котрими оперуєте?

З.І. Таки жду відповідь на своє питання, хоч з гуглом, вікіпедією і вчителькою початкової школи - в поміч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урок юного торчка скільки набирати і куди наливати - я не просив.

Ви хоч елементарно орієнтуєтесь у величинах котрими оперуєте?

З.І. Таки жду відповідь на своє питання, хоч з гуглом, вікіпедією і вчителькою початкової школи - в поміч.

Це не так важливо, кому потрібно той мене чудово зрозуміє, поки ти тут розбирався зі своєю шкільною прогоамою, я заробив хай не багато , але 45 уе +приріст обороту на майбутне.

(маркетологи мене зрозуміють)

Удачі тобі вчителю !!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани, кому цікаво що таке цикли і як вони будуються, запрошую всіх на тест драйв .

Адреса http://www.lexys.prav.tv , це безкоштовно і в прямому ефірі.

Саме ваших данних при реєстрації я не вимагаю , це для звязку.

Открытие: 03.04.2013 в 20:00 [время московское]

Закрытие: 03.04.2013 в 21:30 [время московское]

за наши часом це о 19 00, забронюйте собі місце , за 10 хв.

це коротеньке відео по суті реєстрації на тест драйв https://www.youtube....e&v=ofubLwlU3uM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подарували мені такі вітаміни,катаюсь,навіть не знаю що написати,я б не тратився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

толку (користувачам а не продавцям) нема - то не біда, головне щоб шкоди від "вітамінок" не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заливал в свой дизелек 2 раза.Ничего хорошего или плохого не заметил.Проверить расход не мог,т.к. с пидометр барахлит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп конечно, сорри, но у меня турбо-дизель CDTI, заправляюсь на ОККО обычным евро-дизелем, в самый сильный мороз заводится с пол-оборота. Расход по городу 6.8-7 литров.

Зачем вообще эти "витамины" ?

З.Ы. пробовал заливать дизель с присадками на ОККО, это тот что Pulls Diesel, машина после него барахлила, доездил бак, залил простой евро-соляры - нормалек. Присадки как по мне - это зло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже пользовался, остался не очень доволен. Сперва долго не мог подобрать дозу чтобы был нормальный расход но в конце концов подобрал и действительно расход стал меньше не 9 а гдето 7-7.5 и улучшилась тяга, но задело меня другое, так получилось, что лопнул ремень ГРМ, ну и движок пришлось разобрать, а там далеко не так как говорится в рекламе, что мол очищает двигатель, за счет этого и расход меньше и производительность больше. На клапанах был просто ужасный нагар, так что пришлось поменять и те клапана которые не погнулись, и это при том что доза буста была не так как пишут 4 кубика на 40 литров а меньше 3. Я не хочу сказать что это плохая присадка, тяга улучшилась, расход уменьшился, но не люблю когда врут, про очистку двигателя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(про очистку двигателя) -- не обманють, нагар свідчить проякисть соляри, і про стан масляних кілець. Нагар в постіно працюючому двигуні , не так просто прибрати, якщо почнуть відвалюватись куски (до блеска металла) то ви в такому випадку далеко не заїдедте, почнуця перебої в роботі двигуна зі всіма витікаючими.

Ця добавка не є очищувачем камери згоряння вона , вона лише запопігає утворенню нагару і тим самим подовжує строк служби важливих деталей.

(на зразок єфекту таких імульсій

)

І це доказано автовласниками які використовували продукт на нових авто, або авто після капітального ремонту двигуна.

І я радий за ваш результат який ви отримали по економії, і по приросту в потужності , що є доказом що продукт працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше в мене бензинове авто. Я Ви кажете, запобігає утворенню нагара, тобіш, це старий нагар, а за пів року використання буста нового нагару не утворилось, можливо. На рахунок кілець, все в ідеалі так як сказали що міняти їх не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть определенная инфа по MPG-CAPS.

состоит из моющих присадок и металл-катализаторов горения : Mn Fe Cu Ва Са Ni Со Сг Ре Си Mg Al Na К Zn, CmHnCO2H2O, CmHnH2OCO2H2 , CmHnCH2.

таблетка mpg-caps содержит 90% дешевового антидетонатора: дицик-лопентодиенилжелезо – (C5H5)2Fe или просто «ферроцен» (стоимость килограмма ферроцена – $12 или ~100 грн. emot_smile.gif . И 5 % оксида марганца.

Вот заключение только по выбраным трем металлам:

http://www.fuel-economy.com.ua/wp-content/uploads/2012/10/rezultat-MPZH-Kaps.jpg

А вот свечи:

1 - двойная доза, 2 - рекомендованная, 3 - пол дозы

http://www.fuel-economy.com.ua/wp-content/uploads/2012/10/svechi.jpg

Теперь каждый может выбирать сам. Экономия действительно есть.

Хотя с таким набором дерьма в составе этих таблеток и жидких по заоблачным ценам - я пас.

И если подумать о ресурсе движка с такой подшлифовкой - я вдвойне пас. emot_smile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon,

тебе ответили вот как:

Це не так важливомені по***й, кому потрібно тойлох мене чудово зрозуміє поведеться, поки ти тут розбирався ср*в я на тебе зі ствоєю шкільною прогоамою, я заробив впарив лохам хай не багато , але 45 уе +приріст обороту на майбутне

(маркетологи мене зрозуміють)

Serg20279,

неправильно ответил, тоже мне маркетолог

а по сути, поциэнт явно не разбирается в элементарных вещах, зато окучивать типа научился, но 95% населения по***й, так как страдают ФГМ

Навіщо писати бред і обзивати Deemon не повноцінним????? НЕ ТРЕБА мене втягувати у вашу хвору уяву!!!! и писати тут всяку гидоту.

Я, висловив думку так як написано саме йому, пану треба було просто мене з провокувати на перепалку от і все.

Я мав на увазі те, що , добавка в пальне, для Deemon немає ніякого значення тому що він не буде вникати в суть цієї теми, і вона його не цікавить, стосовно зароблених уе -- це підказка як час може працювати на вас.

Щоб всім було зрозуміло де взявся volker78 і чого саме така реація ,

це через http://board.lutsk.u...rodam-noutbuki/ я відмовився 05.04.2013р купувати в нього ноут.

По правді буде сказати, це не я відмовився, а мій знайомий Руслан який попросив мене перезвонити і уточнити деталі,

і спитати де можна глянути ноут. І тут класика , Руслан не зміг приххати з 18ї до 19ї в до Цума,

хоча до 17-тої години я був впевнений що зустріч відбудеться.

І переаписка з volker78 в мене збереглась, і запис розмов на мобільному.

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

переаписка з volker78 в мене збереглась, і запис розмов на мобільному..

Ніколи не любив мати справи з гуманоїдами, які записують розмови по телефону та ще й таємно від співрозмовника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переаписка з volker78 в мене збереглась, і запис розмов на мобільному..

Ніколи не любив мати справи з гуманоїдами, які записують розмови по телефону та ще й таємно від співрозмовника.

Схожі симптоми хвороби: ментів, депутатів, або держслужбовеців :D

Вибач не стримався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переаписка з volker78 в мене збереглась, і запис розмов на мобільному..

Ніколи не любив мати справи з гуманоїдами, які записують розмови по телефону та ще й таємно від співрозмовника.

Запис нашої розмови стосуєця тільки нас, ти І тут ні до чого із своїм (не коханням справ .....)!

Коженн ГУМаНОЇД має відповідати за те шо він наляпав по телефону, я люблю перестрахуватись , проходять сутки і в гуманоЇдів відшибає память рвуть рубаху на грудях що нічого не казали. Такі запари бувають в кожного, а доказати правоту важко, особливо коли справа на 5ть --10ть тон укр грошей ситуації в житті бувають різні.

переаписка з volker78 в мене збереглась, і запис розмов на мобільному..

Ніколи не любив мати справи з гуманоїдами, які записують розмови по телефону та ще й таємно від співрозмовника.

Схожі симптоми хвороби: ментів, депутатів, або держслужбовеців :D

Вибач не стримався

Ще журналістів забув :D , вони кожен день все пишуть, і бережуть свої нерви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...