Перейти до змісту

Украине грозят санкции за злостное нарушение авторских прав


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

Багато що тут пишете про вінду про офіс про фотошоп. А як щодо автокаду? Чи солідворка? Вони то точно не копійки коштують! Звичайно що фірми можуть в своєму бюджеті закласти такі суми, але звичайний юзер навряд чи викладе такі суми. Тоому піратство жило є і буде жити! І не тільки тут на Україні це явище живе, кракають проги і за кордоном...

Скачати і повчитись - це одне.

А заробляти на цьому гроші - це інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь

Мораль така що не хочеш красти ПЗ - користуйся або версією п"ятирічної давності або дещо кривуватими (як Open Office) аналогами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Школярі таким не користуються. А автодеск надає кожному бажаючому(назватися як студент на їх сайті) будь-який свій повнофункціональний софт(щоправда захист від комерц використання там є-водяний знак на кресленнях) . більше того..безкоштовні версії для оснащення комп*ютерних класів. Солід для студентів платний але недорогий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо звичайному юзеру автокад чи солідворк? Для того, щоб погратися, можна знайти безкоштовний аналог.

Для того щоб навчитись з ним працювати! Я розумію що таке авторське право, але такі ціни що ломлять за такий софт то вже занадто!

І не треба дивуватись піратству, особливо у таких країнах як Україна, з таким рівнем зп як тут навряд чи хтось зможе купити солідворк чи автокад (мається на увазі середній рівень зп).

Школярі таким не користуються. А автодеск надає кожному бажаючому(назватися як студент на їх сайті) будь-який свій повнофункціональний софт(щоправда захист від комерц використання там є-водяний знак на кресленнях) . більше того..безкоштовні версії для оснащення комп*ютерних класів. Солід для студентів платний але недорогий.

Хм... цікаво...не знав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про штрафні санкції...

Карочє на один комп. Типовий піратський домашній. Напханий під завязку аля "Звєрь-установить всё!"

Ну, приблизний штраф, що можуть нарахувати, десь тако від 20 000 грн. Без солідних програм типу фотошопа. Тобто. Програма її вартість множиться на час використання. :)

Якщо є щось типу авто/архі-када. То в 100 000 грн можна із штрафом вкластися.

Інформація, так би мовити, перевірена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось і спосіб поповнення бюджету, штрафувати всіх власників комп'ютерів.

Впевнений що на 1-го користувача ліцензійними прогами буде 1000 користувачів піратського софту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всратись... Не знаю, що півборди — такі круті профі, котрим конче необхідні для роботи програмні пакети вартістю в тисячу і більше доларів!

Досить давно маю справу з комп’ютерною технікою і програмним забезпеченням, але мені завжди здавалось, що для дому і роботи, яка не вимагає якогось конкретного ПЗ для свого виконання (приміром, делфі програмісту важко жити без рідного середовища розробки) з головою вистачає безкоштовних аналогів.

Я не буду сперечатись — інколи бувають ситуації, коли ти вимушено прив’язаний до певного ПЗ, стикався з таким не раз, але ж, йопти, ледь не кожен другий у цій темі потребує якого-небудь фотошопа... Може, просто ви все своє життя звикли красти і те, що у тих, у кого ви крадете, багато грошей, є для вас виправданням? Хоча, ви цього і не приховуєте...

З іншого боку, на роботі питанням законності використання ПЗ зазвичай переймаються ваші роботодавці, залишимо це поки. Власний бізнес теж відкладемо на потім. От скажіть мені, хто вдома не може обійтись без платних програм? З конретними прикладами, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, просто ви все своє життя звикли красти і те, що у тих, у кого ви крадете, багато грошей, є для вас виправданням?

"Звикли красти" і "звикли красти софт" по-моєму це дві великі різниці, чи не так ;)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А загалом, як в цій всій темі знайти кримінал. Перший чувак, той що крякає, він же купив ту програму, вона стала його власністю і він її дарує всьому світу. Ви можете прийняти подарок, а можете сходити в магазин і собі придбати, якщо гроші є.

Була стаття "крадіжка з подальшим перепродажом", а тут "купівля з подальшим даруванням".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От скажіть мені, хто вдома не може обійтись без платних програм? З конретними прикладами, будь ласка.

спробуйте контролер від певного відомого виробника запрограмувати на не їх софті, а він ой який не безкоштовний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, дороге хоббі, значить, програмувати вдома контролери. Бувають ще дорожчі. У когось теплі лампові підсилювачі, у когось велосипеди карбонові, хтось ферарі колекціонує.

Давайте не будемо тут такі речі наводити в приклад, навряд чи вони типові.

Звикли красти" і "звикли красти софт" по-моєму це дві великі різниці, чи не так ?

Мені немає, що на це сказати. Хіба що, дуже шкода, що у моїй країні, яку я дуже люблю, живуть люди з такою психологією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так цей "чувак" схожий на злодія, який купує в магазині замок, щоб вдома з ним розібратись і виготовити відмичку, яку потім можна розповсюджувати.
в описаному вами немає злочину. Є саморобні станки ЧПУ. Взяли ліцензійний станок, зняли покази датчиків, земулювали процеси, відтворили розміри і користуються самі, чи перепродують потроху. За це варто посадити?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, дороге хоббі, значить, програмувати вдома контролери. Бувають ще дорожчі. У когось теплі лампові підсилювачі, у когось велосипеди карбонові, хтось ферарі колекціонує.

Давайте не будемо тут такі речі наводити в приклад, навряд чи вони типові.

Звикли красти" і "звикли красти софт" по-моєму це дві великі різниці, чи не так ?

Мені немає, що на це сказати. Хіба що, дуже шкода, що у моїй країні, яку я дуже люблю, живуть люди з такою психологією.

А як же вчитись, якщо немає безкоштовних чи недорогих шкільних аналогів?

Де ж взятись тим супер пупер спеціалістам, які шарять у тих же автокаді чи солідворкові? Або пробують програмувати автоматику? Якщо нема шкільних аналогів які безкоштовні чи недорогі то такий софт буде ламатись та встановлюватись піратськи. І не тільки на Україні це робиться за кордоном те ж саме.

А щодо дороге чи не дороге хоббі програмувати контролери дома... Так, якщо купляти софт то це хоббі надзвичайно дороге. Для фірми, яка цим займається, то ні, й там все залежить від того що переможе: чи задавить жаба керівництво або затисне серце від остраху перед нашою доблесною міліцією, яка на це часто плювати хотіла.

Є саморобні станки ЧПУ. Взяли ліцензійний станок, зняли покази датчиків, земулювали процеси, відтворили розміри і користуються самі, чи перепродують потроху. За це варто посадити?

На таке також може розповсюджуватись авторське право.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захист авторських прав - річ доволі специфічна. Якщо традиційне право розглядає крадіжку, як незаконне заволодіння чужим майном, причому жертва - втрачає реальну матеріальну цінність, а злодій відповідно збагачується. Є реальна втрата матеріальної речі. То з авторськими правами вс складніше, автора в буквальному розумінні не обкрадають, обкрадають майбутні, ще нереалізовані прибутки, які він собі запланував. Обкрадають фактично бажання прибутку, причому дуже часто без жодної вигоди для самих себе. (багато крякнтих програм крякаються з спортивного інтересу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато що тут пишете про вінду про офіс про фотошоп. А як щодо автокаду? Чи солідворка? Вони то точно не копійки коштують!

Звичайно що фірми можуть в своєму бюджеті закласти такі суми, але звичайний юзер навряд чи викладе такі суми.

а я б сказав, що якраз навпаки. юзер, який професійно працює з автокад і працює на себе скоріше виділить ~1000 ує на придбання ліцензії, аніж фірма, якій треба таких ліцензій N-ну кількість. статті видатків одного юзера і навіть невеликої фірми дуже різні речі.

загалом, на скільки б сторінок ця дискусія не розтягнулася, факт залишиться фактом: основна причина масштабного розвитку піратсва в Україні - це надзвичано низька платоспроможність громадян. в тих же штатах рівень доходів громадян дозволяє їм купувати пісню в iTunes Store за ~1$. для нас така ціна просто захмарна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На таке також може розповсюджуватись авторське право.
а може й нерозповсюджуватись, як в Китаї, і ніхто з Китаєм не бореться:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже піратський софт розглядати як крадіжку то давайте на це питання глянемо під іншим кутом: правила гри на цьому інтелектуальному ринку мають бути чесними, а не лише гра у одні ворота, ворота моєї кишені. Наприклад якщо я купую ліцензійну операційну систему чи гру чи програму і раптом виявляється що в даному продукті виявились недоліки, глюки, тощо. І виробник випускає патч, сервіспак, тощо. Тоді хай повертає мені затрачені мною кошти, адже він продав мені бета-версію і я за свої ж гроші виконав для нього роботу бета-тестера. Повернені мої кошти і халявна ліцензійна програма, залишена мені в користування буде вважатись оплатою за мої послуги бета-тестера. Тоді буде хоча б по чесному. Тоді виробник дуже добре готуватиме програми, а не викидатиме в продаж напів-сирий продукт з метою чим побільше накосити бабла. І тоді це справді можна буде називати інтелектуальною власністю а не обдираловкою.

Ще один момент – зговір виробників ігор з виробниками заліза. Я маю купупувати їгри які нагло змушують мене купувати ще й залізо? Заробляти на мені змушуючи збагачувати ще інших? При такому розкладі я принципово не купую жодної цяцьки. Пірати форевер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На таке також може розповсюджуватись авторське право.
а може й нерозповсюджуватись, як в Китаї, і ніхто з Китаєм не бореться :)

Не будемо порівнювати }{.. з пальцем :). Коли в державі є 5-ти мільйонна армія та можна ще 400 мільйонів мобілізувати то якось пофіг те авторське право. Що ж є таке в Україні щоб з нею рахувались? :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всратись... Не знаю, що півборди — такі круті профі, котрим конче необхідні для роботи програмні пакети вартістю в тисячу і більше доларів!

Досить давно маю справу з комп’ютерною технікою і програмним забезпеченням, але мені завжди здавалось, що для дому і роботи, яка не вимагає якогось конкретного ПЗ для свого виконання (приміром, делфі програмісту важко жити без рідного середовища розробки) з головою вистачає безкоштовних аналогів.

ну, скажем, як без фотожопа фотку в вконтакт прикрутити??? хоч не хоч, але щоб круто стояти в вконтакті/однокланиках/т.д. бкз фотожопу ніяк)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IncvizitoR, повністю згоден, і з авторським правом не все так просто, і виробники софта з себе всю відповідальність люблять знімати. Але ви спочатку купіть хоч щось, а тоді можна буде створити окрему тему про претензії до виробника, а поки ми тут не про те трохи.

Де ж взятись тим супер пупер спеціалістам, які шарять у тих же автокаді чи солідворкові?

На мою думку, спеціалісти повинні шарити не в автокаді чи солідворкові, а у проектуванні, інженерії і т. д. Вам же не треба спеціаліст, який шарить у молотку або в пласкогубцях? Треба слюсар чи столяр.

Але якщо вже так кортить, то кагбе і там не звірі:

Студентські версії AutoCAD, призначені виключно для використання студентами та викладачами в освітніх цілях, доступні для безкоштовного завантаження з сайту Освітнього спільноти Autodesk. Функціонально студентська версія AutoCAD нічим не відрізняється від повної, за одним винятком: DWG-файли, створені або відредаговані в ній, мають спеціальну позначку (так званий освітній прапор), яка буде розміщена на всіх видах, при друку файлу (незалежно від того з якої версії - студентської або професійної - виконується друк). Об'єкти, створені в студентському версії не можуть бути використані для комерційного використання. Ці об'єкти "заражують" DWG файли створені в комерційній версії, якщо імпортуються.

Студентська спільнота Autodesk надає зареєстрованим студентам безкоштовний доступ до різних програм Autodesk.

Студентські версії AutoCAD, призначені виключно для використання студентами та викладачами в освітніх цілях, доступні для безкоштовного завантаження з сайту Освітнього спільноти Autodesk. Функціонально студентська версія AutoCAD нічим не відрізняється від повної, за одним винятком: DWG-файли, створені або відредаговані в ній, мають спеціальну позначку (так званий освітній прапор), яка буде розміщена на всіх видах, при друку файлу (незалежно від того з якої версії - студентської або професійної - виконується друк). Об'єкти, створені в студентському версії не можуть бути використані для комерційного використання. Ці об'єкти "заражують" DWG файли створені в комерційній версії, якщо імпортуються.

Студентська спільнота Autodesk надає зареєстрованим студентам безкоштовний доступ до різних програм Autodesk.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж є таке в Україні ....? :_40:

...патріоти, які пишуть про злодіїв у владі сидячи за компом з купою краденого софту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, скажем, як без фотожопа фотку в вконтакт прикрутити??? хоч не хоч, але щоб круто стояти в вконтакті/однокланиках/т.д. бкз фотожопу ніяк)))

Я сподіваюсь, то жарт, бо я поржав і плюсанув за дотеп.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже піратський софт розглядати як крадіжку то давайте на це питання глянемо під іншим кутом...

Це як наслідок монополізації ринку. Якщо у переважній кількості користувачі користуються, наприклад ос від мєлкософта то не треба дивуватись тому що їх продукт часто має баги: користувач і таке зжере. А щоб активніше купляв треба наприклад відмінити техпідтримку старих надійних версій, добитись того щоб виробники нового заліза писали драйвери строго під нову систему.

Логіка проста як двері: не подобається, не купуй. Але в нас це ще можна розтовкмачити так: не подобається але треба, не купимо то скачаємо поломану версію.

Авторське право це є досить спірна штука. З однієї сторони якось продукт тих хто пише проги, творить свій софт повинен оплачуватись. З іншого боку оплата повинна бути адекватна. Коштував би той же віндовс 7 100 грн. то навряд чи б були піратськи версії (принаймі їх би було б набагато менше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...патріоти, які пишуть про злодіїв у владі сидячи за компом з купою краденого софту...

photo-6.gif?_r=0.jpg

а ось цю картинку ви самі намалювали, перепрошую?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, спеціалісти повинні шарити не в автокаді чи солідворкові, а у проектуванні, інженерії і т. д. Вам же не треба спеціаліст, який шарить у молотку або в пласкогубцях? Треба слюсар чи столяр.

Ясна річ що потрібен спеціаліст який шарить у проектуванні, інженерії. Чи як би то мовити слюсар чи столяр :)

Інструмент може бути різним і їм також треба вміти користуватись. Інакшими словами той же інженер може креслити на кульмані або з певними знаннями працювати у солідворкові.

Ну а програміста на пальцах точно не навчиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...