Перейти до змісту

" Что это было"? Звичайний шовінізм.


cemiynick

Рекомендовані повідомлення

Ось фрагмент з інтерв"ю Познера газеті "Сегодня" у день,коли він став "Людиною року" в Україні.

"- Кто для вас украинцы?

- Когда я делал фильм об Италии, в Неаполе у меня было интервью с мафиози. Я спросил у него: "Вы когда-нибудь убивали?". Он ответил: "Следующий вопрос". Я решил, что он меня не понял. Я повторил. Он пристально посмотрел на меня и сказал: "Следующий вопрос!". Вот и я также не могу ответить на ваш вопрос. Я очень плохо знаю Украину, я не жил среди украинцев. Я только знаю – пусть это и не вызовет большой любви ко мне, – что в сталинских лагерях было много украинцев. Среди надзирателей. Говорит ли это о чем-то? Не знаю. Поете вы много и замечательно, едите вкусно. Но я не совсем понимаю вашу ситуацию с языком: вот сегодня меня в гостинице, где я живу, официантка на русском спросила: "Вам меню на английском или на украинском? На русском у нас нет". Что это было?" А тепер запитання: Що це? Незнання історії? Патологічна ксенофобія? Чому журналіст мовчки з цим погоджується,а редактор мовчки ставить в номер? Чому у той же день,в суботу,коли вийшло це інтерв"ю його визнають" Людиною року "в Україні і ніхто з учасників церемонії не протестує і не робить зауваження? Засуджуючи расизм чи антисемітизм, ми не можемо залишатися байдужими до антиукраїнських висловів,тим більше-в Україні та ще й нагороджувати носіїв антиукраїнської ксенофобії.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/knyazhytsky/51516e081a00c/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в гостинице, где я живу, официантка на русском спросила: "Вам меню на английском или на украинском? На русском у нас нет"

"Имя, сестра, имя!!" Я лайкну готель на фейсбуці..))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цетвійнік, ось тобі зал слави цієї грандіозної премії: http://ludinaroku.com.ua/zala

На мою думку там познер (хто це таке?) зовсім не помішає.

А до речі, це людина, яка дуже любить Росію, можливо через те, що все життя живе в США.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до речі, це людина, яка дуже любить Росію, можливо через те, що все життя живе в США.

В познера було непросте життя. Він народився у Франції, потім жив малим у США, потім в Росії. Відповідно знає 3 мови як рідні.

Зараз чомусь знов працює в Росії, веде своє ток-шоу. Але неозброєним оком видно, що при всьому намаганні "об'єктивності" в нього все більший крен в сторону влади. Плюс недавно розпачались атаки проти нього депутатів госдуми.

Можливо ці його висловлювання стосовно українців є частиною плану "загладити вину" та вислужитись перед нинішним керівництвом росії (а точніше, скажем прямо - путіним. )

В кого є вільний час, рекомендую переглянути його "Одноетажну Амеріку", з Ургантом. Безвідносно до особистой Познера і Урганта :) Але, цікава передача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас президент держави в тюрмі 2 рази сидів...

прем'єр міністр неграмотний...

а ви переймаєтесь що якогось непонятного тіпа якась непонятна організація обрала непонятно ким

...не про те думаєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПоЦнер він продажний.

В нас мало журналістів, котрі можуть сказати правду- в Росії їх взагалі нема.(просто винищив Путін)

Ну а поняття якоїсь нагороди в Україні сьогодні так дискредитовано, ще довго відходити будемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас мало журналістів, котрі можуть сказати правду- в Росії їх взагалі нема.(просто винищив Путін)

Часом бувають якісь конвульсії ( й то не від "найкращих" людей ) - http://gazetaby.com/cont/art.php?&sn_nid=55091

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Улибнуло :)

Максим Пшеничний (він же в минулому - max, потім korting, тепер cemiynick) справедливо обурюється: мол, що за шовінізм? Ну, нелюбов цього чоловіка до всього проросійського відома. Та варто нагадати, що на початку свого перебування на борді max писав винятково російською мовою. Потім щось сталося, і перейшов на українську. Ну, але то таке.

Процитую фрагмент, який, очевидно, обурив Максима Пшеничного:

Я только знаю – пусть это и не вызовет большой любви ко мне, – что в сталинских лагерях было много украинцев. Среди надзирателей. Говорит ли это о чем-то? Не знаю.

Що не так, пане Пшеничний? То неправда?

Максиме, а нагадати тобі, як ти тихцем кляузи писав в прокуратуру, звинувачуючи борду в порушеннях, а окремих форумчан - в антисемітизмі та розпалюванні національної та расової ворожнечі? Epistula non erubescit, ага?

Що ж тебе тоді так образило, інтернаціональний ти наш? Антисемітизм? А сам ти ніколи на сторінках форуму не грішив підвищеною "любов'ю" до євреїв? Ой, ще й як грішив...

Ну гаразд. Щось тобі сильно тоді дошкулило на форумі - це буває. Можливо, ти звернувся до адміністрації з проханням відмодерувати повідомлення, які, на твою думку, були незаконними? Може, натиснув під повідомленням кнопку "Жалоба" (або ж "Скарга", якщо ти не розумієш)? А може, ти відкрито попередив занадто антисемітськи налаштованих форумчан, що звернешся в правоохоронні органи? Ні, ти цього не зробив. Ти не пошкодував свого часу, і тихенько накатав "тєлєгу" "куда слєдуєт".

Чи ж не покидьком і нікчемою є людина, яка на всю борду любить часом волати про справедливість, а сама горить бажанням тихцем накапостити форуму, бажаючи сексотством помститися за "бан"? Гадаю, що з тебе вдався би ідеальний наглядач в концтаборі. Саме твій образ полюбляє грати Ступка-молодший в фільмах на зразок "Матч смерті" і т.п. Це такі ж, як ти, ледарі, колись ображені на заможних українців, звали себе пролетаріатом, рвалися до влади і гнали своїх односельчан в Сибір.

Вітаю, Максиме Пшеничний! Ти - ідеальний українець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж якою падлюкою і нікчемою може бути людина, яка на всю борду любить часом волати про справедливість, а сама горить бажанням тихцем накапостити форуму?

Ото видав!!!!!

Наверное за все года моего пребывания на Борде, я впервые увидел, как элегантно, политкоректно, непринуждённо можно размазать по стене, на страницах той же Борды. Как кусок говна об бетон! Браво…. (ничего личного, и никому не в обиду.просто мысль в слух)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо - торіка і кмд в прокуратуру кликали? Оо

Достаточно просто звонка с намьоком на закритіє сайта. А зробити це досить легко в нашій державі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наверное за все года моего пребывания на Борде, я впервые увидел, как элегантно, политкоректно, непринуждённо можно размазать по стене, на страницах той же Борды. Как кусок говна об бетон! Браво…. (ничего личного, и никому не в обиду.просто мысль в слух)

Цей "чоловік" дзвонив мені на мобільний, з зверненнями типу "зустрінуться і поговорять", так що до я постів на форумі я вже давно спокійніше відношусь - життя таке :) Ну комусь я заважаю, ну що поробиш.

Що стосується скарги. Для того щоб щось писати, треба розібратись в ситуації. Я з адмінами форуму не контактую, друзів в мене там нема. На той час аккаунту в мене на форумі не було або він був забанений. Контактів на сторінці форуму нема.

Те, що було написано в тих постах є недопустимим.

Питання вирішили, і наскільки я розумію, більше такі теми не піднімають. Це добре.

Ярчик, дякую за безкоштовний піар. Доречі, я до сих пір не знаю як тебе звати, не повіриш - мені тупо не цікаво. Давай, як чоловік, напиши хоч до кого я звертаюсь. Ну якщо хочеш.

А цього "чоловіка" Ярчіка торкнуло видно не слабо, так, перший такий випадок на моїй практиці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, дякую за безкоштовний піар. Доречі, я до сих пір не знаю як тебе звати, не повіриш - мені тупо не цікаво. Давай, як чоловік, напиши хоч до кого я звертаюсь. Ну якщо хочеш.

Макс, не гванди :) Бо в мене ти колись купив МР3-плеєр Creative, а пізніше - велосипед "Аіст", на якому не впорався з керуванням... ну, ти пам'ятаєш :)

Так що я тебе добре знаю, а якщо в тебе пам'ять нікудишня - то це твої проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей "чоловік" дзвонив мені на мобільний, з зверненнями типу "зустрінуться і поговорять", так що до я постів на форумі я вже давно спокійніше відношусь - життя таке :) Ну комусь я заважаю, ну що поробиш.

Що стосується скарги. Для того щоб щось писати, треба розібратись в ситуації. Я з адмінами форуму не контактую, друзів в мене там нема. На той час аккаунту в мене на форумі не було або він був забанений. Контактів на сторінці форуму нема.

Те, що було написано в тих постах є недопустимим.

Питання вирішили, і наскільки я розумію, більше такі теми не піднімають. Це добре.

Ярчик, дякую за безкоштовний піар. Доречі, я до сих пір не знаю як тебе звати, не повіриш - мені тупо не цікаво. Давай, як чоловік, напиши хоч до кого я звертаюсь. Ну якщо хочеш.

А цього "чоловіка" Ярчіка торкнуло видно не слабо, так, перший такий випадок на моїй практиці...

кого там торкнуло ? Кому ти заважаеш ? Бридко дивитись у фiльмах, на пiдлих, продажних й зависливих людей, а коли така людина трапляется в реалi, то це ще бридкiше. Вiд тебе *тхнуло* перiодично на форумi, але виявляется то ти наскрiзь прогнив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хтось всетаки оформить окрему тему про кортінга ? а то засрали все оффтопом

P.S.: Вадім, перечитай там правила, якими ти кидатися любиш - вони і тебе стосуються. Думаю тут про кожного можна багато чого цікавого розповісти, але ж навіщо людину обзивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хтось всетаки оформить окрему тему про кортінга ? а то засрали все оффтопом

практично кожна тема кортінга - про кортінга, оффтопом можна вважати лише перше повідомлення. Єдиний вихід -закривати топік зразу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

практично кожна тема кортінга - про кортінга

У мене взагалі повний ефект присутності на древньогрецькій трагедії..))

...Под множеством имен

Скрывается подлец -

Вот он разоблачен!!!

Теперь ему пиз%ец..

))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

практично кожна тема кортінга - про кортінга, оффтопом можна вважати лише перше повідомлення. Єдиний вихід -закривати топік зразу.

Я підтримую!!!! Хай пише "тєлєгі" в спортлото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хтось всетаки оформить окрему тему про кортінга ? а то засрали все оффтопом

P.S.: Вадім, перечитай там правила, якими ти кидатися любиш - вони і тебе стосуються. Думаю тут про кожного можна багато чого цікавого розповісти, але ж навіщо людину обзивати.

да не вопрос, Ро 7 днiв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...