Перейти до змісту

Велодень 2013 - обговорення.


Рекомендовані повідомлення

Доречі.. бухалово далеко не для всіх.. і щоб туди потрапити.. треба заслужити.

цікаво як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 415
  • Створено
  • Остання відповідь

Доречі.. бухалово далеко не для всіх.. і щоб туди потрапити.. треба заслужити.

цікаво як?

Як мінімум.. Не пиз*;%и всякої хуйні !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б не був такий категоричний по відношенню до молодих ентузіастів. Старічкам (і мені в тому числі) теж багато в чому можна дорікнути.

От візьмемо для прикладу один аспект проведення заходу - кричалка для колони. Кожен рік про це йде мова, знаходяться "ентузіасти", всі однозначно кажуть, що це кльово і треба. А кричалки (тематичної, про велосипеди) ми досі не маємо.

А все дуже просто: ніхто не думає, що для того, щоб зявилась кричалка, треба хоч трохи попрацювати: зібратись кільком "писакам", дати рознарядку "співакам", і врешті-решт провести якусь символічну репетицію основних голосів і т.д. Спонтанно такі штуки не проходять, хоча кожен рік кожен їде на велодень в надії на те, що Ваня на ходу придумає якийсь геніальний віршик і всі синхронно, як симфонічний оркестр, заспівають його в 4 голоси.

Це один маленький аспект, але з таких дрібниць складається свято і якщо їх немає, то і свято якесь неповноцінне виходить... униле, чи як там писали.

Так і з костюмами. Хтось написав на форумі: а давайте приїдемо в цікавих костюмах. Для більшості - це сигнал, шо всьо буде зашибісь і хтось приїде в зашибонскому костюмі. Логіка проста і вигідна: написано - зроблено, нах суєтитись?

Я написав про костюми і готовий взяти на себе відповідальнійсть, але відразу попередив, що сам цього робити не буду. Поки кворум не зібрався. Довго думати не буду, а через якийсь тиждень забю на це болтяку.

Я не стверджую, що моя ідея геніальна, просто цей приклад спрацює як модель для більшості інших подібних ідей.

З.І. Сорі за песимізм, 30 років мені вже було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Сорі за песимізм, 30 років мені вже було.

Життя, можна сказати, тільки починається, а ти вже болтяку забивати.... ) Навіть думати про це забудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От бачите? схема починає спрацьовувати. Діфото запропонував концепцію "фрак". До нього вже приєднався Атаракс. Ще однє тєло і вже банда "фракєрів" готова.

Не будьте занудами, йопта. Може хтось когось знає не з форумчан, хто б не проти на таку авантюру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одже, готуймося. Для початку зробимо план - хто, де і за що відповідає, або хоча б може допомогти.

difoto - загальні питання, координація.

А далі пішло:

Lexx_giant, druid -

Питання перше - загальна організація

Лист у міськраду, ДАІ і суміжні питання до драмтеатру та будинку культури щодо електрики і т.п. Звук, свєт, супровід колони.

Альпініст, ?

Реклама:

повноцінну кампанію потрібно почати за місяць. Цікавлять ЗМІ, листівки, будь-що інше.

?

Спонсори:

потрібна як інформаційна, так і фінансова підтримка.

"Велозона", ?

Конкурси:

крос-кантрі, шоссе, будь-що інше, бажано в межах міста, а основна частина конкурсів - на театральному майдані.

"Велозона", ?

Виставка-ярмарок:

поки що незрозуміла концепція, але фотовиставка - як приклад.

Плюс маскарад і загальне свято.

тільки змістовні повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно переконалися що найдієвіша, якщо не єдина дієва реклама в нас - то флаєри (поштаркою по квартирах і офісах + роздача на вулиці)

Ді, а ви прикидали там хоч орієнтовно що там треба зі спонсорів ? хоч по аналогії з минулих років

накидали б хоч орієнтовно, тут же людей багато пасеться які могли б зацікавитись :) як от я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ди, давай я попробую взять на себя гонку? заручившись поддержкой Тани, Тохи и вообще всех желающих поучаствовать как в организации, так и в уборке трассы. место проведения - ботанический сад вдоль ДЖД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

идея отличная! и галстук имеется для такого события, прям специально нарисованный :smile3:

даёшь пробег в галстуках!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль ні.. ці двоє будуть регулювальниками... тому замість фраків на них будуть ЖОВТІ жилетки зі світловиідбиваючою стрічкою.)))))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу приїхати у спідничці :)

и футболку Велодень не забудь!

Обов"язково ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, ок, надо будет узнать, что по этому поводу думает мэрия , думаю , преград не будет, если не топтать растения из красной книги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, ми у 2009, якщо не помиляюсь, мали спонсором ОТП-Банк, так тоді я сам чув про повітряні кульки з їхнім лого від 40-го кварталу до ГПЗ, натурально казали, що на площі - ОТП-банк з велосипедистами. Схем спонсорування багато і я поки що не можу дати конкретну відповідь, але ви будете першими у самій креативній спонсорській допомозі, якшо теєво ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Шкодер

З мерією допоможу. Але проблема не тільки в них.. треба з Універом рішати

Мож все ж краще штормити їх за Парк на Потебні? Можна. доречі..і частину лугу включити.

Заодно приберем.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ботанічний сад - це питання до університету. треба когось з проректорів смикнути. Новий член виконкому - І. Костанкевич. Треба якось на неї виходити. Я спробую, до кінця тижня дам знати.

Шкодер, як координатор гонки спитай з мене при нагоді, я можу забу(и)ти.

ДАІ - гавно-питання. вже порішав))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ботанічний сад - більше людей. Якщо є можливість - треба копати там.

Всмислі?

Ботсад і там і там.

Чи ти про Слоника? )))

Ди, давай я попробую взять на себя гонку? заручившись поддержкой Тани, Тохи и вообще всех желающих поучаствовать как в организации, так и в уборке трассы. место проведения - ботанический сад вдоль ДЖД

не знаю чи вкурсі тому напишу, в тому районі чистили Сапалаївку, і її береги тепер змінили свій зовнішній і проїжабельний рівень

Кулі на пулі?.. Поїхали подивились... Не влаштовує.. за нічч перкопали.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за слоника. Центр міста, можна підключити купу людей і купу спостерігачів - головне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...