Перейти до змісту

Велодень 2013 - обговорення.


Рекомендовані повідомлення

Прохання до всіх - розшарюйте інфу по мережі!

https://www.facebook.com/avlorgua фейсбук

створіть на ВК щось подібне, хто має можливість

взагалі - тисніть "подобається", "Share" і т.п. КРУГОМ!

http://vk.com/velo_club_lutsk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 415
  • Створено
  • Остання відповідь

вчера в 18-19 часов прошелся по центру - не одной рекламки велодня не увидел :( ни одного флаера велодня не вручили :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера в 18-19 часов прошелся по центру - не одной рекламки велодня не увидел :( ни одного флаера велодня не вручили :(

А ты сколько флаеров вручил? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера в 18-19 часов прошелся по центру - не одной рекламки велодня не увидел :( ни одного флаера велодня не вручили :(

А ты сколько флаеров вручил? ;)

на словах рассказал Gal4on0k что велодень в это воскресенье Велодень, а то она не знала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Як я розумію реклама на радіво провалилась. А хтось обіцявся.

Хоча флаєрки по місту це сама ефективна реклама.

Шкода що у мене немає часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекламу по радіо я на днях якось чув, як їхав в маршрутці.

Ще бачив афішки на Соборності розклеєні (навпроти Аверса)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную перейняти минулорічний досвід: зібратися ввечері біля Лесі з максимальною кількістю роздрукованих флаєрків і афішок. Розділитись на невеличкі групки і роздати / розклеїти у найвидніших місцях нашого міста

Серед нас бездєльніків нема і у кожного мільйон власних справ. Але давайте виділимо хоча б годинку свого часу, щоб влаштувати собі у неділю свято

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекламма на радио идет. Альпинист порешал перед отъездом.

Пару десятков афишек мои родичи расклеили по району.

На работе повесила. Прошлогоднюю распечатала. Так каждый может сделать.

По интернет-газетам тоже про Велодень пишут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А еще я сама постером прикинулась, хожу в велодневских футболках на работе. У меня их уже колекция.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А еще я сама постером прикинулась, хожу в велодневских футболках на работе. У меня их уже колекция.

Як показала практика, на напис на футболці звертають увагу лише ті, хто до цього причетний, тобто ні хто і так знає про велодень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Занесли в Універ листа.. про поголдження частини маршруту, який пролягає через ботсад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, в мене теж немає часу. Дойшло до того, що я на роботі ночував, настільки його немає.

Для початку кожен повинен зрозуміти, що Велодень - наше спільне свято. Я нікого силою не тягну, але вашими простими діями можна залучити КУПУ людей. При чому не просто залучити, а зробити справжнє свято!

Рецепт №1

відкриваємо аську , скайп або ше шось і розсилаємо усім контактам приблизно те, що я відіслав тільки що багатьом з вас:

Чуваки и девчёнки!

Это письмо щщастья - нужно отправить его всем знакомым и тогда всё сбудется, я гарантирую это!

26 мая в Луцке пройдет.... нет - прогремит ВЕЛОДЕНЬ!!!!

С рыцарями на великах!!!! С гонками, шоу триалистов, с конкурсами, состязаниями лучников и еще кучей всякой интересной чехорды!

Приходите с детьми, приезжайте на великах - это будет настоящий праздник с мороженым и леденцами!

И да - не забудьте переслать это письмо щщастья всем знакомым и даже незнакомым!

Рецепт №2

берем телефон....

Рецепт №3

заходимо вконтакт, фейсбук, однокласнікі.....

Рецепт №4, спіцатєльно для командора і торіка:

заходим в адмінку і створюєм спам-розсилку всім користувачам :)

ЗІ я написав російською, тому що повідомив УСІХ своїх знайомих, в т.ч. з Києва, Одеси, Харкова. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А еще я сама постером прикинулась, хожу в велодневских футболках на работе. У меня их уже колекция.

Як показала практика, на напис на футболці звертають увагу лише ті, хто до цього причетний, тобто ні хто і так знає про велодень

То шо, не носить футболку?

Практика показала, что люди смотрят на футболку и происходит, примерно, такой диалог:

- О! Велодень!

- Ага

- А когда и где в этом году?

И т. д., и в том же духе.

Если у тебя есть рацуха, предлагай, мы подхватим :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є якась програма велодня?

Що, де і коли має відбуватися?

Програма Всеукраїнської акції «Велодень -2013»

у місті Луцьку

Тематика велопробігу: Луцьк історичний.

Дата проведення: 26 травня, неділя.

Місце проведення: Театральний майдан

Мета заходу: привернути увагу мешканців міста до позитивних властивостей велосипеда та позитивних рис велосипедистів; презентувати культурний, історичний та туристичний потенціал міста Луцька; гарно провести час.

Детальна програма:

10.00 – збір учасників

Фотографування, побудова колони, інструкції від регулювальників, презентація історичних костюмів, показові виступи тріалістів, фотовиставка

10.30 – старт масового костюмованого велосипедного пробігу

Маршрут пробігу: Театральний майдан – вул. Винниченка – пр. Перемоги – пр. Соборності – пр. Молоді – пр. Відродження – вул. Рівненська – пр. Волі – Театральний майдан. В голові колони рухатимуться велосипедисти в найбільш цікавих та яскравих костюмах

11.00 – 13.00 – велосипедно-історичні розваги

Велосипедна смуга перешкод, вправи на вміння одночасно володіти велосипедом та середньовічною зброєю, конкурс на найкращий історичний костюм та адаптацію його до велосипеда

13.00 – початок велосипедних перегонів у стилі «cross country» з елементами «urban freeride» - Ботанічний сад Східно-Європейського національного університету (біля залізничної станції «Росинка»)

Захоплюючі змагання проходитимуть ботанічним садом, вулицями та стежками міста. В дистанцію будуть включені складні елементи «urban freeride» (н-д, спуски сходинками, чи маневрування між елементами містобудування та благоустрою). Організатори планують підготувати дистанції різної складності для майстерних велосипедистів, любителів та окремо – дитячий маршрут для найменших.

Орієнтовна схема маршруту змагань:

Домашнє завдання учасникам Велодня:

Підготувати (взяти, позичити, пошити, зліпити, придбати) костюм на історичну тематику; адаптувати костюм під «потреби» велосипеда (закачати штанину, підв’язати плаття тощо); при можливості оформити велосипед під стиль костюма і доповнити це все логічним атрибутом (меч, лук, мушкет, корзина, музичний інструмент, робочий інструмент). Очікуємо побачити лицарів, прекрасних дам, козаків, дворян, селян, музик, князів/княгинь тощо.

Організатори:

Асоціація велосипедистів Луцька

тел.: Сандалов Дмитро – 091 3030081, Моклиця Юрій – 091 3140800

E-mail: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в суботу вранці буду у прямому ефірі на ВТ говорити про Велодень. Відповідно є велика ймовірність, що вони приїдуть знімати сам захід. Питання лише в тому, наскільки ми зможемо організувати щось, що цікаво буде знімати. А це відповідальність кожного.

Наприклад, по темі заходу (історичний контекст) до мене ще не звернувся із запитаннями жоден велосипедист (на по костюмах, ні по конкурсах). Натомість лицарі та інші активність проявляють, але в них немає байків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в суботу вранці буду у прямому ефірі на ВТ говорити про Велодень. Відповідно є велика ймовірність, що вони приїдуть знімати сам захід. Питання лише в тому, наскільки ми зможемо організувати щось, що цікаво буде знімати. А це відповідальність кожного.

Наприклад, по темі заходу (історичний контекст) до мене ще не звернувся із запитаннями жоден велосипедист (на по костюмах, ні по конкурсах). Натомість лицарі та інші активність проявляють, але в них немає байків.

А що питати, ми особисто, костюми пробили. Лишилось придумати як ненамотати плаття на систему)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маршрут пробігу: Театральний майдан – вул. Винниченка – пр. Перемоги – пр. Соборності – пр. Молоді – пр. Відродження – вул. Рівненська – пр. Волі – Театральний майдан. В голові колони рухатимуться велосипедисти в найбільш цікавих та яскравих костюмах

Цікаво, яка протяжність маршруту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маршрут пробігу: Театральний майдан – вул. Винниченка – пр. Перемоги – пр. Соборності – пр. Молоді – пр. Відродження – вул. Рівненська – пр. Волі – Театральний майдан. В голові колони рухатимуться велосипедисти в найбільш цікавих та яскравих костюмах

Цікаво, яка протяжність маршруту?

10.5 км

3mFfj.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маршрут пробігу: Театральний майдан – вул. Винниченка – пр. Перемоги – пр. Соборності – пр. Молоді – пр. Відродження – вул. Рівненська – пр. Волі – Театральний майдан. В голові колони рухатимуться велосипедисти в найбільш цікавих та яскравих костюмах

Цікаво, яка протяжність маршруту?

з досвіду 40-45 хвилин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Отправка рассылки 12044 пользователям

І відразу прошу вибачення за спам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...