Перейти до змісту

Велодень 2013 - обговорення.


Рекомендовані повідомлення

Амигос, очень нужна связь с нашими триалистами(и не только с нашими), номера, пароли, явки. Есть для них прелюбопытнейшая идея. Был у меня номер Сергея, но он телефоны регулярно про*б%вает :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 415
  • Створено
  • Остання відповідь

Класно, тільки якби в твій gif втулити офіційний логотип велодня, було б ще краще, імхо.

Не просто на горизонтальному банері зробити вертикальний логотип. Як на мене, краще взагалі без нього, ніж так зменшувати до невпізнаваності.

post-2316-0-82610800-1368103574_thumb.gi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класно, тільки якби в твій gif втулити офіційний логотип велодня, було б ще краще, імхо.

Не просто на горизонтальному банері зробити вертикальний логотип. Як на мене, краще взагалі без нього, ніж так зменшувати до невпізнаваності.

post-2316-0-82610800-1368103574_thumb.gi

ЗІ. Поправте хтось плз. Гіфку закинув, а вона щось не показує. В інших місцях показує :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vk.com/lutskbiketrialteam

хто вконтакті з Сергієм може стикнутись? Чи ще з будь-ким з тріалістів? Браття, дуже треба, можна зробити дуже цікаве шоу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vk.com/lutskbiketrialteam

хто вконтакті з Сергієм може стикнутись? Чи ще з будь-ким з тріалістів? Браття, дуже треба, можна зробити дуже цікаве шоу

он последний раз заходил туда 4 мая в 13:52. Почти неделю назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, 25-26 травня як і завжди чемпіонат області по спортивному орієнтуванню. :( Доведеться пропустити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, 25-26 травня як і завжди чемпіонат області по спортивному орієнтуванню. :( Доведеться пропустити

И что ты, именно, решил пропустить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діфото ще не все сказав про Велодень

Організатори цьогорічного Велодня вирішили не просто організувати традиційне щорічне велосипедне дійство, а й надати йому певного змісту. В основі Велодня-2013 вирішили відобразити історичний аспект Луцька.

«Ідея полягає у тому, щоб показати багатогранність та універсальність велосипеда, заохотити більше людей користуватись цим видом транспорту, а також підкреслити статус Луцька як історичного міста зі своєю культурою, традиціями та туристистичним потенціалом. Найменше, що обіцяють організатори – це нове, незвичне і незабутнє видовище для всіх випадкових та невипадкових учасників»,- пояснює співорганізатор Велодня Юрій Моклиця.

http://www.volynnews.com/news/health/veloden_u_lutsku_startuye_26_travnya/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще тут запис передачіучорашньої з Difoto & Odna - про Велодень.

Ще більше вела захотів. До велодня куплю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж вчора сиділа там на радіо, слухала Таню і Діму і відчувала себе лохом і офісним планктоном першого рангу))). А муж мій хоче лісапєд.

Нагадаю ще й тут, що головний інформаційний партнер Велодня-2013 "Волинські новини" поповнюють "добірки" чудових велолюдей Луцька, Волині й не тільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж вчора сиділа там на радіо, слухала Таню і Діму і відчувала себе лохом і офісним планктоном першого рангу))). А муж мій хоче лісапєд.

Нагадаю ще й тут, що головний інформаційний партнер Велодня-2013 "Волинські новини" поповнюють "добірки" чудових велолюдей Луцька, Волині й не тільки.

О Романюка Рому впізнав по центрі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_02:

Друзья вас проклянут, если вы им не сообщите что будет Велодень и они пролетят мимо, проведя его на диване icon_smile.gif. Так что приглашайте всех на Велодень. И в Одноклассниках и во Вконтакте и в Фейсбуке.

Что-то яркое надень и кати на Велодень,

на дороге будь заметен, весел, легок словно ветер,

и в звоночек позвони, чтобы знали впереди,

что ты всем сказал о лете, о своем велосипеде.

Ты в колонне - часть семьи, не спеши и не усни,

темп держи свой равномерно, никого не подгоняй,

думай прежде - не виляй, никогда не подрезай!

Будь в пути внимателен, умен и обаятелен... mosking.gif

Еду я на ВЕЛОДЕНЬ,значит Я не старый Пень! crazy_pilot.gif Був я вчора старый ДЕД -Нынче сив на ЛИСАПЭТ!!! yahoo.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_02:

Друзья вас проклянут, если вы им не сообщите что будет Велодень и они пролетят мимо, проведя его на диване icon_smile.gif. Так что приглашайте всех на Велодень. И в Одноклассниках и во Вконтакте и в Фейсбуке.

в фейсбуціВелодень 2013 в Харькове, єслі шо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до велодня неделя О_о

Когда наши с крыма вернутся?

Дифото, футболки кулмаксы с лого велодня будут?

сегодня попробую флаера напечатать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

http://youtu.be/ynZ8ZQdQq64

вполне можно текстик с мсузычкой сверху наложить )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...