Перейти до змісту

Велодень 2013 - обговорення.


Рекомендовані повідомлення

Що ти гониш?

Давай закругляйся писати цю херню про гонку по 15 маршруту.... за 15 хв на МТБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 415
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі да, гарна нагода наголосити власникам аістів і україн на тому, наскільки в них гавняні вєлікі і наскільки вони гавняні велосипедисти. для того треба запрошувати.

порийте сайт АВК. Тенденції змінюються на користь сітібайків.

Одною з особливостей сітібайку є можливість

не обмежувати себе у виборі одягу

(від чаго концепція костюмованих чи тематичних пробігів).

підтримаю druidа фотками з Амстера:

d71b28f353f6.jpg

9ac886a3a8c9.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

костюмований велодень це дуже прикольно, уявляю чоловіків в костюмах і на круізерах, жінок у платтях на велосипеді і звісно буду тащитись якщо приїде пару людей у всьому байкерському і на велочопперах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Фтопку пропоганду, я нікому нічого нав'язувати не хочу.

Перший велодень як робили?

"Пофіг що нас мало, давайте покажемо що ми є" :)

Комусь вел це засіб пересування по місту,

Комусь дитяча забавка, як наприклад мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, наскільки складно було б зробити на флаєрах/прапорцях такий малюнок? По-моєму, прикольно)

9d4e47a1f49b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надо найти в хорошем качестве, сделать вектор. а напечатать-то как раз не проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то це не зовсім вдалий малюнок до Велодня, а от для Дня сім"ї - в самий раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велодень – семейный праздник только отчасти, imho. если ты хочешь форсить это направление при помощи стилизации под детский рисунок – твоё дело. но скажу тебе, как человек имеющий дело с графикой, нарисовать такую картинку на планшете с нуля будет быстрее и проще, чем перетащить в вектор ту, которую ты запостил выше.

сначала поясни пожалуйста, зачем вообще нужна эта самодеятельность? есть официальный символ Велодня (на картинке ниже), его узнаЮт даже далёкие от велосипеда люди :

uoNbI.jpg

ты хочешь свой велодень с блэкджеком и шлюхами – срочно объединяйся с парнем, который хочет гонку по маршруту 15'ки :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велодень – семейный праздник только отчасти

с блэкджеком и шлюхами

Дивне у тебе відношення до сім"ї, скажу я тобі.

ты хочешь свой велодень

Наш. НАШ - це особистий для кожного. Так, всі ми хочемо, щоб Велодень був наш. Ти щось проти цього маєш?

срочно объединяйся с парнем, который хочет гонку по маршруту 15'ки

Я не одобрюю ідею гонки по маршруту 15ки. Але впевнений, що люди підтягнулись би на гонку. І плювати на ями.І якщо б ти уважніше читав попередні пости, а не спав за комп"ютером, то тобі б не прийшлось лишній раз нагадувати, про що йшлося у пості #86.

У мене, Шкодере, до тебе особисте питання: що ти маєш проти новачків, які пропонують якісь ідеї? Ти за рахунок подавлення (тих саме ідей) що, самостверджуєшся? Тобі не здається, шо цей форум створений для спілкування, для того, щоб обговорювати якісь цікаві ідеї... але не душити їх?

Шкодере, тобі не здається, що ти перебрав на себе функцію такої собі непомиляючої машини? Думки інших (читай порівняно молодших) учасників тебе ж не цікавлять! От візьми, перечитай свої пости у темі, #74, 76, навіть 80! І дозволь тобі нагадати, що ображати інших учасників, які за тебе молодші років на 15 - по меншій мірі недостойно.

с парнем

Цього "парня" звати Степан. І він (якщо ти так вже наполягаєш, щоб сьогодні був вечір спогадів),

Рекламой на радио занимался я...и звуком на велодне я тоже занимался ( колонки + усилитель + пульт + радиомикрофон ) И афишу делал я.

. Не ти. ВІн. Міг би запам"ятати його ім"я.

его энтузиазм сильно поутихнет после того, как прийдётся делать что-то кроме кнопкодавства на борде

- Прочитай попереднє речення про рекламу. звук, афішу. Як бачиш, не поутих.

сначала поясни пожалуйста, зачем вообще нужна эта самодеятельность? есть официальный символ Велодня (на картинке ниже), его узнаЮт даже далёкие от велосипеда люди :

самодеятельность

? - Що тебе тривожить у цьому малюнку? Сім"я на велосипеді? Чим же вона у тебе викликає таке несприйняття??

символ Велодня

? - А чим малюнок батьків і двох діток заперечує саму ідею Велодня? Невже не можна сумістити два малюнки? Не обов"язково це повинен бути саме той, який, власне, запропонував я. Можна і без нього обійтися взагалі.

Є таке поняття, як ребрендінг. Цитата: "Зробити ребрендинг - значить оживити, відновити, внести свіжі емоції та ідеїв бренд, розширити аудиторію, зробити його актуальним, цікавим, а головне -ефективним. Важливо знати, що в результаті ребрендингу повної ліквідаціїстарого бренду як правило не відбувається. Але іноді ребрендинг являє собою створення абсолютно нового свіжого та емоційного бренду з оновленими комунікацією і оболонкою."

Мене лякає консерватизм деяких заскорузлих у своєму невігластві учасників, панове. З таким підходом у нас не збільшуватиметься кількість велосипедистів. Коли їх ідеї в корні придушують. А з точністю до навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот думаю пригласить наших "посадовців" на велопробег, Климчука например, Романюка можно! ))) Лекса канешно )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro, твоё занудство умиляет. как и желание заниматься перестановкой фраз искажая смысл сказанного.

уж не знаю, чего я там тебе придушил, но не самовыражение – это точно. рисуй, печатай, раздавай, агитируй, завлекай – я кажется развёрнуто ответил на твой вопрос, разъяснив сложность и неуместность использования данной картинки в официальной агитации (флаеры, листовки, плакаты, флаги, значки), но никто не мешает тебе сесть и задизайнить свой плакат или футболку, заказать в тираж, расклеить по городу и даже указать персональный номер телефона для получения дополнительной информации. назвать событие, Miroдень, наконец :smile3:

удачи в начинаниях.

ps. "ребрендинг" – это такая штука, когда на полке у банка завалялось пару лимонов и надо их с пользой попилить. тогда зовут какого-нить модного в данный момент "татьяныча", он за долю малую переставляет палочку на логотипе вправо на 0.5 градуса, в интернетах пишут, что "успешно проведён распил ребрендинг", все довольны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як велонарод вирішить, так і буде. Але, наприклад, схема Степана мені сподобалась, особисто. І можна

как и желание заниматься перестановкой фраз искажая смысл сказанного.(

уж не знаю, чего я там тебе придушил,

,

твоё занудство умиляет

,
)

займатися цим скільки завгодно (язиком молоти не мішки ворочати), тільки справі це не допоможе. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот думаю пригласить наших "посадовців" на велопробег, Климчука например, Романюка можно! ))) Лекса канешно )))

Без Лєкса Велодень - не Велодень)))

А от на рахунок інших посадовців...я дуууже здивуюсь, якщо хтось з них прийде. Ми (спортивний відділ міської ради:) не раз це робили. Вони не удостоїли нас своєю присутністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пьяный проспится, а Миро - никогда. Но ты постарайся, хотя б, выспаться. Ведь бывают же у тебя трезвые мысли, я помню, я встречала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один називається орг вийшов на зв"язок. По суті, Таня, можна?

Мене лякає консерватизм деяких заскорузлих у своєму невігластві учасників

P.S. Можливо, Степан свою схему викладе і сьогодні. і усе розпише, як я бачив. Наскільки реальні цифри - хай народ винесе оцінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Можливо, Степан свою схему викладе і сьогодні. і усе розпише, як я бачив. Наскільки реальні цифри - хай народ винесе оцінку.

Так, я ему по сути то же и говорила. Как ты пропустил? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтєресная ти лічность, Міро, с інтєрєснимі ідеями :_07:

Тобі намагаються пояснити, що не варто витрачати зусилля на завідомо провальні ідеї, але якщо ти хочеш впертись і шось довести то будь ласка. Інші, які тим займаються з року в рік, будуть іти протореним шляхом, який приносить результат. Так зрозуміло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проторыным шляхом ? )))) Это путь уныния, как я понял это круг по 15 му и бухалово в лесу? Ах да еще кто кункурсы, полоса препядствий и кто дольше простоит на месте? Не велодень а велочас.

інтєресная ти лічность, Міро, с інтєрєснимі ідеями :_07:

Тобі намагаються пояснити, що не варто витрачати зусилля на завідомо провальні ідеї, але якщо ти хочеш впертись і шось довести то будь ласка. Інші, які тим займаються з року в рік, будуть іти протореним шляхом, який приносить результат. Так зрозуміло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проторыным шляхом ? )))) Это путь уныния, как я понял это круг по 15 му и бухалово в лесу? Ах да еще кто кункурсы, полоса препядствий и кто дольше простоит на месте? Не велодень а велочас.

Да, так и есть, мало развлекухи на Велодень, хотя, для многих круг в колонне по городу - это уже событие на весь год. В принципе, Велодень в этом и заключается. Развлекуха уже на наше усмотрение.

А почему скучно? А потомучто мы тут все герои, а когда приходит день, все отчаливают и Велозоне ничего не остается, как выручать "фигуркой", стендами и призами. Герои все куда-то деваются со своими за...фигенными идеями и инициативой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проторыным шляхом ? )))) Это путь уныния, как я понял это круг по 15 му и бухалово в лесу? Ах да еще кто кункурсы, полоса препядствий и кто дольше простоит на месте? Не велодень а велочас.

у вас, похоже, в голове то же, что и на аватаре, униние вам не грозит :_07:

а может я весь год мечтаю проехатся по 15 маршруту и побухать потом в лесу?

И насчет "велочаса". Приведите пример развлекухи пяти сотен народу на весь день, и рядом укажите бюджет, который на это тратится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі.. бухалово далеко не для всіх.. і щоб туди потрапити.. треба заслужити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...