Перейти до змісту

№002 || NEW Велоквест повертається!


druid

Рекомендовані повідомлення

Уважаємі граждані. Увага! Вніманіє!

Змінилась дата проведення велоквесту.

Тепер, це - undefined

Поясню чому саме така дата. Як я вже казав, ми плануємо цей захід провести в рамках заходів до Дня туризму, який буде 27 вересня, для того щоб залучити до цього фінансування міського бюджету. А якщо скажімо до 14 числа ми велоквест встигнемо підготувати, то з іншими заходами ми загнемся. А розділяти елементи одного заходу в часі на два тижні - зовсім некрасіво. Мусимо робити все разом.

Але я думаю, що дата сприятлива, оскільки 30 числа - вибори, тобто всі мають бути вдома. До 24 години 28 вересня ще офіційно буде дозволена передвиборча агітація, то ми ще встигнем перед квестом поматюкатись про політику, а після квесту будем відпочивати (і від змагань і від політики).

Година проведення не змінюється: 22.30 - реєстрація. 23.00 - старт першої команди.

Дуже прошу вже зголошуватись суддям, бо планувати маршрут ми будем не за годину до старту, а як мінімум за тиждень.

Тренуйтесь і готуйтесь. Буде жарко.

Ролік по всіх заходах плануєм крутити в маршрутках з 15-го по 21-ше. Потім з 22-го до 28 продовжим на телебаченні (якщо буде).

Все-таки хочем зробити в парку крос-кантрі. Що скажете.

Пишіть, бляха-муха, бо мене вже мої монологи задовбали.

Тепер, це - undefined

Класна шутка, да?

Короче 28 вересня 2007 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Може, то внатурі, в організатори податись.... :smile3:

З Андрюхою, Тетяною, Діффото, Мартензом і Сашкою альпіністом :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, тебя -точно в организаторы можно!

Это когда надо от одного КП к другому всю ночь скакать >40 км/ч - ты будешь идеальным организатором! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу допомогти в організації, як в минулий раз. Тіко шось в мене викликає деякі підозри фраза"до 24.00 дозволена передвиборча агітація, встигнем поматюкатись про політику". Розтолкуй, що ти маєш на увазі? Випадково не виступ перед квестом кандидатів в депутати з побажаннями успіхів і високих спортивних результатів? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу допомогти в організації, як в минулий раз. Тіко шось в мене викликає деякі підозри фраза"до 24.00 дозволена передвиборча агітація, встигнем поматюкатись про політику". Розтолкуй, що ти маєш на увазі? Випадково не виступ перед квестом кандидатів в депутати з побажаннями успіхів і високих спортивних результатів? :)

:lopata: В мене є одена передвиборча фраза, яку я планую презентувати учасникам дійства. В контексті велоквесту вона звучатиме приблизно так: ".... і ніякі срані вибори.....з їхніми сраними.....не зможуть затьмарити наші світлі поривання.....в цю, бля, прекрасну зоряну ніч........"! :naezd:

Такий варіант підходить?

PS. Я ж казав, ніякої політики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все! починаю апгрейдити свого стального коня і готувати до квесту!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу допомогти в організації, як в минулий раз. Тіко шось в мене викликає деякі підозри фраза"до 24.00 дозволена передвиборча агітація, встигнем поматюкатись про політику". Розтолкуй, що ти маєш на увазі? Випадково не виступ перед квестом кандидатів в депутати з побажаннями успіхів і високих спортивних результатів? :)

:) В мене є одена передвиборча фраза, яку я планую презентувати учасникам дійства. В контексті велоквесту вона звучатиме приблизно так: ".... і ніякі срані вибори.....з їхніми сраними.....не зможуть затьмарити наші світлі поривання.....в цю, бля, прекрасну зоряну ніч........"! :)

Такий варіант підходить?

PS. Я ж казав, ніякої політики.

Ні слова про вибори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це дуже добре, я їх SUKA на дух не переношу. За тиждень до квесту зустрінемся, обговоримо деталі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урааааааа будет квест

буду готовить велики и себя :)))

P.S Может гдето прицепить счетчик

До начала квеста осталось хх дней хх часов хх минут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Время идёт, а реальной работы по Велоквесту - не вижу..... Жаль....

Дякую за конструктивну критику, але ж зрозумій, що не одним квестом я живу. На минулому тижні я готувався до премєри вистави на якій грав не останню роль, а також робив презентацію до участі у міжнародному форумі в Замості. За другу половину минулого тижня я сумарно спав десь годин 5. І повір, організувати квест - це найменше з того що я маю зробити до кінця місяця.

Пропоную на цьому тижні зібратись тим хто може бути суддями і поговорити. Бо на порядку денному стоять такі питання, відповідь на які не мають знати потенційні учасники. Пропоную завтра на 20.00.

Хто за?

ЗІ. Зустріч має відбутись з конкретними пропозиціями і побажаннями щодо ЧП і прочої важної фігні.

ЗЗІ. Ролік почнем робити з четверга, бо як я вже казав, ми його робимо в контексті інших заходів, а програма цих заходів буде мабуть в середу ввечері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную на цьому тижні зібратись тим хто може бути суддями і поговорити. Бо на порядку денному стоять такі питання, відповідь на які не мають знати потенційні учасники. Пропоную завтра на 20.00.

Хто за?

ЗІ. Зустріч має відбутись з конкретними пропозиціями і побажаннями щодо ЧП і прочої важної фігні.

Я - за! Хде встречаемся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте біля Лесі на 20.00.

Попитайте в своїх друзів, може навіть бути хтось, хто не дуже гоцає на вєліку. Може якісь студенти, яким тих 30-40 грн. добових будуть до речі. Крім мене, треба ще 9 чоловік. Тоді все буде супер. Сьогодні приходьте хто зможе, обговоримо деякі нюанси. Приносьте пропозиції загадок на ЧП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

druid

Я б може чимось і допоміг, але абсолютно не в курсі ШО робити :rolleyes:...

Нам треба не ШО, а ШОСЬ - то я думаю з цим ти розберешся :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав пости з попереднього квесту, подумав, і вирішив шо без НОРМАЛЬНОГО лісапєда і спорядження навряд чи зможу вам чимось допомогти :P.

Хіба загадки придумувати... :P

Але то я думаю ви і без мене вмієте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, советую покурить вот здесь.

Особенно ценная штука - раздача кодов по мобильной аське!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як рухається підготовка до квесту?

Є пропозиція включити до зони проведення Рованці, Забороль і Кульчин, і обмежити мінімальну швидкість пересування до 35 км/год. :)

Жарт звичайно. Настрій хороший. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав пости з попереднього квесту, подумав, і вирішив шо без НОРМАЛЬНОГО лісапєда і спорядження навряд чи зможу вам чимось допомогти :(.

Хіба загадки придумувати... :(

Але то я думаю ви і без мене вмієте...

Неправда. Минулого разу один з суддів допомагав нам взагалі без лісапеда І дуже допоміг. Такими темпами як

в нас набираються бажаючі організувати змагання, в нас з цим буде великий напряг. Поки є Я, Samphayne та Імп13, який ще точно не знає чи буде взагалі. Тобто всіх разом - 2,5. З такими роскладами ми не тільки молокозаод з хлібзаводом переплутаєм, а десь випадково вас в Ковель відправимо. Кожна людина, яка має руки ноги і голову, для нас на вагу золота.

2Lexx_Giant. Для нєкоторих в нас буде особисте прохання: памятайте, в місті не можна їхати швидше 60 км./год, якщо вас почнути зупиняти за перевищення швидкості - то буде "блін".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...