Перейти до змісту

№002 || NEW Велоквест повертається!


druid

Рекомендовані повідомлення

Или как вариант участие самих недовольних в разработке нового совмесного квеста .

А это уже определено. :)

Я с Мартензом попытаюсь не курить... ну или хоть траву разбавлять немного :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Дозволю собі невеличну порадку майбутнім квест-мейкерам :):

1) обов.язково зробити нормальну картку команди, на якій відмічатимуться суддями пройдені КП і час (паралельно теж саме в суддівському протоколі). Тоді чітко буде видно, маршрут, темп команди і пройдені КП.

2) проходження команд по різних маршрутах - штука нормальна, але треба ДУЖЕ добре все прорахувати (щоб не було великої різниці в дистанції)

Druid

Не обіжайсо :). Лучче виложи аля "офіційні результати" :)

В кого є якісь варті уваги фотки з квесту - треба їх якось зібрати, мож яку статейку замутимо. Та і про цікаво виложити&подивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результати квесту:

І місце - команда "Три товстуни"

Мельник Сергій

Олійник Роман

Доманський Юрій

Шмагін Олександр

Час - 3 год. 18 хв.; Бонуси - 40 хв.; Штрафи - 70 хв.; Результат - 3 год. 48 хв.

ІІ місце - команда "Швидкість не головне"

Буторович Ігор

Шпак Віталій

Нірода Дмитро

Час - 4 год. 06 хв.; Бонуси - 29 хв.; Штрафи - 15 хв.; Результат - 3 год. 52 хв.

ІІІ місце - команда "Фаворит"

Петрочук Дмитро

Гошко Володимир

Волинець Ярослав

Час - 3 год. 54 хв.; Бонуси - 29 хв.; Штрафи - 30 хв.; Результат - 3 год. 55 хв.

IV місце - команда "Вовки"

Войтович Василь

Войтович Ірина

Халавка Назар

Бондарук Максим

Час - 4 год. 24 хв.; Бонуси - 35 хв.; Штрафи - 15 хв.; Результат - 4 год. 04 хв.

V місце - команда "Адреналін"

Оришко Олександр

Спасовський Ігор

Пєсков Денис

Тимощук Володимир

Милько Андрій

Час - 3 год. 22 хв.; Бонуси - 27 хв.; Штрафи - 70 хв.; Результат - 4 год. 05 хв.

Інші - пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От зараза. Інет не працював. Не зміг швидко враженнями поділитись. ;)

Моє враження - квест супер. Звичайно недоліки були, але куди ж без них.

Як уже писав Ігрек, ми чекали агента лише на Луцьккондитері, бо він був не там.

І зовсм не зрозуміли завдання з тим язиком тещі. Але на те є підказки.

Та й взагалі загадки не могли бути легкими, бо тоді більшість команд падали б попереднім на хвіст. А так були реальні можливості поїхати не туди. А потім - придумуй другий варіант, або бери підказку. Моя думка.

Дякую організаторам за Квест. Молодці. І Велозоні за спонсорство. Прийдем скуповуватись :)

Мої висновки з квесту: Швидкість не головне і товстяки теж можуть крутити педалі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поїздили в принципі непогано, але зобовязаний висказати своє "фє"

ну до яких пір будуть "хлібзаводи" продовжуватись, до яких пір шукати КП потрібно в радіусі півкілометра від загаданого в загадці

плюс КП мають бути не в закаулках, в яких в ночі можна лише в г..но вступити і ні..я не знайти, вони повинні яскраво виділятись, бо це ВЕЛОквест, а не повзання по корчомахах

це моя думка про недоліки і треба нарешті їх виправляти

А може треба уважніше читати завдання? Їздив по тому маршруту. В закоулках нічого не шукав. Команда найшла всі точки. Не розумію.

Інше питання в тому, що нам, наприклад, біля вежі Чорторийських, прийшлось довго шукати КП. Адже спочатку шукали як до вежі доїхати, а вже десь хвилин через 20 дойшло, шо десь може бути пляшка з написом V. І тоді знайшли десь за 5 хвилин.

То хто винуватий? Переконаний, що самі учасники. Якби ми (і інші думаю теж) знали шо до вежі не доїхати, то й довго не блудили там, а зразу найшли пляшку. Висновок - треба краще знати своє місто, а не наганяти на "хлібзаводи" ;)

І ше трохи непонятно було з КП на Стрілецькій. Тут згідний, КП було троха далі, ніж ліцей. Ледь не пропустили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мы до сих пор не знаем, як до тої вежі добрацца :D

Зато лого Кромберга с этим Шубертом уже знают все :D

Команда найшла всі точки. Не розумію.

А тут я бы промолчал, потому как одну из тех самых точек, которых половина не нашла без подсказки, нашла не команда, а лично Igrek, по всем понятным причинам.

Удачи на следующем квесте :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Команда найшла всі точки.

Ну все-таки не всі - Тещин язик не знайшли. :) Цікаво - хоч хтось сам дійшов до цього?

А тут я бы промолчал, потому как одну из тех самых точек, которых половина не нашла без подсказки, нашла не команда, а лично Igrek, по всем понятным причинам.

А в тому і є сила команди. Я б сам, наприклад, не знайшов би ні військового ліцея, ні вежі Чорторийських. І не визначив би яка з веж Владича. А про стрільбу і ходіння на ходулях взагалі мовчу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Команда найшла всі точки.

Ну все-таки не всі - Тещин язик не знайшли. :) Цікаво - хоч хтось сам дійшов до цього?

как не нашли? :)

я думал это известное в Луцке место...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как не нашли? :)

я думал это известное в Луцке место...

Так як воно було намальоване в підказці - ми не здогадалися, що це там. А де Тещин Язик - це ми знаємо. Все не настільки запущено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як воно було намальоване в підказці - ми не здогадалися, що це там. А де Тещин Язик - це ми знаємо. Все не настільки запущено.

гы... а скан в студию? :)

интересно, как намалевали такое понятие...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну все-таки не всі - Тещин язик не знайшли. :) Цікаво - хоч хтось сам дійшов до цього?
difoto and Co догадались, хоть и угробили на этом кучу времени, найдя на аллейках парка загадочный угол (или букву Г) и пытаясь плясать от него :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гы... а скан в студию? :)

интересно, как намалевали такое понятие...

Ввечері, як вдома буду, бо малюночок там. Або може хто інший до вечора знайде під рукою.

А Difoto and Co. яку мали назву команди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поїздили в принципі непогано, але зобовязаний висказати своє "фє"

ну до яких пір будуть "хлібзаводи" продовжуватись, до яких пір шукати КП потрібно в радіусі півкілометра від загаданого в загадці

плюс КП мають бути не в закаулках, в яких в ночі можна лише в г..но вступити і ні..я не знайти, вони повинні яскраво виділятись, бо це ВЕЛОквест, а не повзання по корчомахах

це моя думка про недоліки і треба нарешті їх виправляти

А може треба уважніше читати завдання? Їздив по тому маршруту. В закоулках нічого не шукав. Команда найшла всі точки. Не розумію.

Інше питання в тому, що нам, наприклад, біля вежі Чорторийських, прийшлось довго шукати КП. Адже спочатку шукали як до вежі доїхати, а вже десь хвилин через 20 дойшло, шо десь може бути пляшка з написом V. І тоді знайшли десь за 5 хвилин.

То хто винуватий? Переконаний, що самі учасники. Якби ми (і інші думаю теж) знали шо до вежі не доїхати, то й довго не блудили там, а зразу найшли пляшку. Висновок - треба краще знати своє місто, а не наганяти на "хлібзаводи" :)

І ше трохи непонятно було з КП на Стрілецькій. Тут згідний, КП було троха далі, ніж ліцей. Ледь не пропустили.

якшо 6 не найдурніших лбов не може доїхати до фініша, то це шось да й означає

шо кожна людина в луцьку зобовязана знати лого всіх заводів, тим паче новозбудованих. з вежою ми прокололись, але там ми могли витратити підказку, якої в нас не залишилось через тіж таки "хлібзаводи". так шо не треба гнати на когось якшо не знаєш як ми їхали і де ми їхали. бо коли команда на 6 КП йде на призовому місці а потім сходить з дистанції, то я незнаю як я ще маю реагувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dr.Martenzzz

ІМХУ, ти не правий.

Так, ляпи в квесті були :rolleyes:. І основною їх причиною я вважаю те, що багато речей робилося в останній момент.

Але думати "Якшо НАША КОМАНДА не перемогла, то квест - АЦТОЙ" - то є просто ЕГОЇЗМ і САМООБМАН.

Справа не в тому шо лби дурні/розумні чи там їхали повільно/швидко, є ще фактор везіння, удачі.

Та й в кінці-кінців, це ж ЗМАГАННЯ, то мусять бути й переможені.

Так шо май повагу до суперників та й організаторів теж.

Повір мені на слово, організатори затратили немало власного часу, грошей і зусиль на організацію квесту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dr.Martenzzz

Та й в кінці-кінців, це ж ЗМАГАННЯ, то мусять бути й переможені.

А також мусять бути ці нескінченні розборки. Така вона людська психологія. Нікуди від неї не дітись. І я думаю нові організатори мають реальну можливість відчути те, що відчувають теперішні в повній мірі. Бажаю їм залізної витримки і мудрості. А Друїду - РЕВАНШУ :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dr.Martenzzz

ІМХУ, ти не правий.

Так, ляпи в квесті були :rolleyes:. І основною їх причиною я вважаю те, що багато речей робилося в останній момент.

Але думати "Якшо НАША КОМАНДА не перемогла, то квест - АЦТОЙ" - то є просто ЕГОЇЗМ і САМООБМАН.

Справа не в тому шо лби дурні/розумні чи там їхали повільно/швидко, є ще фактор везіння, удачі.

Та й в кінці-кінців, це ж ЗМАГАННЯ, то мусять бути й переможені.

Так шо май повагу до суперників та й організаторів теж.

Повір мені на слово, організатори затратили немало власного часу, грошей і зусиль на організацію квесту.

ти від мене хоч раз слово ацтой почув? ти ж мене навіть не знаєш, щоб говорити як я ставлюсь до оточуючих. мені реально пофіг чи я програв чи виграв, мені шкода тих людей які приїзджали на фініш і з відчаю кидали вєлікі, тих які годинами шукали КП і реально засинали. фактор везіння на змаганнях це реальне зло, бо від прикладених тобою сил нічого не залежить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти від мене хоч раз слово ацтой почув? ти ж мене навіть не знаєш, щоб говорити як я ставлюсь до оточуючих. мені реально пофіг чи я програв чи виграв, мені шкода тих людей які приїзджали на фініш і з відчаю кидали вєлікі, тих які годинами шукали КП і реально засинали. фактор везіння на змаганнях це реальне зло, бо від прикладених тобою сил нічого не залежить.

Ні, такого слова АЦТОЙ я від тебе не чув. Просто в твоїх постах так і пре негатив.

Про твоє ставлення до оточуючих я також трошки маю уяву (я не забув як ви з КМД крутили той клятий двох-підвіс не заправці - і вдячний вам за це ;) ).

Просто ти висловив СВОЮ думку, а я свою - БЕЗ обрАз ;).

І якщо ви знаєте, як у наступному квесті уникнути подібних помилок - я буду тільки радий :).

ЗІ: Ребята, давайте жить дружно (с) Кот Леопольд ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хде самхейн? плюсадин! ;)

Тута я, а если бы на меня кое-кто на КП не наорал :) , фоток было бы гораздо больше. А то я переволновалась и про фотик вообще забыла. Так что - не судите строго..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як воно було намальоване в підказці - ми не здогадалися, що це там. А де Тещин Язик - це ми знаємо. Все не настільки запущено.

гы... а скан в студию? :lopata:

интересно, как намалевали такое понятие...

post-761-1191342469.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...