Перейти до змісту

№002 || NEW Велоквест повертається!


druid

Рекомендовані повідомлення

я в 5 ранку приїхав додому. прокинувся об 11-й.

Лекс зря психанув... було б після квесту цікавіше :)

ну а пиво... так куди ж без нього :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

кароч на орієнтовно на 12 жовтня буде готуватись наступний квест

організатори difoto, Dr.Martenzzz, поки що, хто хоче приєднатись до суддівського комітету відписуйтесь

хочеться і самим спробувати народ поганяти, і теперішнім суддям дати змогу "пакалесіть радния прастори"

2 діфото: вже наступного тижня тре збиратись і обговорювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мая уже думаит! Говорил только что с Костей- он почти написал СМС бот для квеста и есть тонна идей. Но главное- СТЕРЕТЬ МОЛОКОЗАВОД С КАРТЫ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучше сделать подкоп, а когда молокозавод провалится под землю, затопить его сточными водами с ближайшего коллектора :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, как МОЛОКОЗАВОДу, а Импу икается наверное все время. Временами - до потери пульса :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уря! Я проснуфся! Було фсе класно! Нє, ну було канєшно багато "фє" але то фiгня! До наступного пiдготуюсь краще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квест - супер. Дякую організаторам. По-моєму, все було класно і, оскільки коректно фінішувало багато команд, значить, можливість його пройти була :)

Завдання були дуже цікаві, було над чим поламати голову - тут постаралися на славу.

Так тримати!

Цікаві моменти:

Хвилин 7 ми ледь не рачки повзали коло Луцьккондитера, підїжджає ще одна команда вже, тут десь невідомо звідки виходить суддя і виходить щось на зразок - "О, ви вже тут". Правда, наскільки я зрозумів, нам ці хвилини таки відняли. Для нас це був єдиний прикрий момент в організації.

Німецький завод - це була бомба :)

Хоча це було навіть для нас не перше місце куди ми приїхали по цьому завданню.

"Тещин язик" мене вбив - ми були в трьох місцях, а тоді таки взяли першу (і єдину) підказку.

Кружляння навколо останньої вежі було теж надзвичайно веселим.

Ще раз дуже-дуже дякую.

P.S. Швидкість - не головне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соответственно, если есть 9 загадок, маршрут для первой команды выглядит так:

КП1(старт) - КП6 - КП4 - КП9 - КП2 - КП7 - КП3 - КП5 - КП8 -КП10(финиш).

Маршрут для второй:

КП1(старт) - КП8 - КП3 - КП2 - КП9 - КП4 - КП7 - КП4 - КП6 - КП10(финиш).

Получится, что команды едут каждая по своему маршруту - не будет эффекта "паданья на хвост" и нахождения КП путём наблюдения за соперниками.

Не думаю, что для организаторов будет труднее в случае подсказок - называется стартовый номер команды и, смотрится нужная графа в таблице и сообщается следующий КП.

Мне кажется, так игра станет ещё интереснее :)

Довжина маршруту буде різною. Можна, звичайно, намагатися це врахувати, але 50 варіантів точно не зробиш - 2-3 в найкращому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довжина маршруту буде різною.

Это не страшно - всё равно при проверке неправильных вариантов наматывается не один, не пять и даже не десять лишних километров :) Да и в одну точку из другой можно попасть двумя, а то и тремя способами, разными по протяжённости.

Высчитать же варианты маршрута несложно - например, 4 точки в центре, 5 на окраинах. Маршрут: окраина-центр-окраина-центр-окраина-центр-окраина-центр-окраина. Если контрольных точек девять - получается достаточное количество вариантов. Даже если взять круг (или сорее звезду или зигзаг), состоящий из последовательных объездов ближайших точек (маршрут к любой из них начинается из какой-нибудь центральной точки-старта)... Каждая команда начинает со своей точки, т.е. первая - с КП1 и едет маршрут по часовой стрелке, вторая - с КП5 и едет против часовой стрелки, третья - с КП2, едет по часовой, четвёртая - с КП9, едет против часовой.. ну и так далее... Получается 18 вариантов маршрута одинаковой протяжённости (если мерять напрямую по карте). Ни одна из команд не будет знать, куда именно едут соперники.

Всё не так сложно, как кажется :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тільки що взнав що "Три товстяка" Премогли в квесті.

Пригаю по кварти від радості!!!!!!!!!

ORV, MSV, Daman Кращі!!!!!

УРААА! :)

Пре білн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була б рука здорова- може і був би в команді переможців, якби не здох по дорозі. Товсті рулять:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КП я знав з середи а пропозиція приєднатися до команди товстунів звучала від ORV набагато раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назріває ідея в якусь неділю поїхати на пейнтбол в Сокиричі на лісапєдах. Побігати з ружжом по розвалинах Совєцкої ракетної частини- романтика! Сам вже десятки разів там був. Якщо ідея подобається- в понеділок уточню ситуацію, ціни і створю окремий топік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И ещё одна мысль пришла в голову ;)

Если группы отправляются на задания по индивидуальным маршрутам в разных направлениях, то стартовать можно с минимальными задержками - 1-2 минуты для предстартового инструктажа.

Это для того, чтобы при большом количестве групп последние стартовавшие имели шанс дойти до финиша, разгадав все задания, а не получив звонок от организаторов о всеобщем сборе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класно покатались. Спасибо организаторам!

Правда один раз на ступило прозрение, в слабости того, что мы курим по сравнению с организаторами, на счёт тёщиного языка!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине що мені не сподобалось у ваших відгуках - це ваші "фе", тому що це не критика, а емоції. Кожен думає тільки про себе. "Я емоційний", "Я возмущаюсь". Але суть в тому, що кожен з вас зі своїми проблемами був на одинці, ну максимум в межах команди. А уявіть як мені? В мене таких було 50.

І знаєте, бачити на свої очі як все, про що ти мріяв, чим жив останні місяці, за що працював, вкладав всю свою душу руйнується просто перед тобою - відчуття не з найприємніших.

Ви всі такі емоційні? Я вом розповім що таке емоціність. Коли цілу ніч (яка тривала не більше 2 годин), тобі сниться, що в кімнаті сидить купа велосипедистів і ніхто не знає куди далі їхати, і я кожних 15 хвилин зривався з ліжка щоб показати їм дорогу!

Ви собі поматюкались, повозмущались і задоволені. А моя емоційність як могла проявитись? Може мені треба було заплакати? В цьому випадку можна було тільки тримати все в собі. Але знаєте, з такими нервовими штуками можна не дожити і до 40-ка років. Коли прокидаєшся в 8 годин ранку і тебе трусить як під час лихоманки - відчуття просто супер.

Є таке поняття, як людський фактор, але багато з вас про нього не знає. І лажі цього квесту абсолютно не повязані з лажами минулого. Це зовсім інші помилки. так що не треба тикати носом і повторювати одне і те саме.

Не сипте більше на мою могилку земельки! Я ж не дибіл і добре все бачу і розумію.

Хоча мій "післяквестовий" настрій не хоче щоб я це говорив, але я скажу: ВЕЛИКИЙ РЕСПЕКТ ВСІМ, хто дібрався до фінішу. Тому що для цього треба було мати реальну психологічну витримку і мужність.

Успіхів наступним організаторам велоквесту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрко, ні нада слози пускать і соплі жувать. Ти ж пацан. Забий звіздок. Все намана, всім не вгодиш, всіх не накормиш, не одягнеш, по голові не погладиш, слова не скажеш. Що кому не до вподоби або мовчки сопять у 2 дірочки або флудять ;). Ніхто претензій особисто тобі не висловлює, а лише у своїй емоційно-смиловому-розумово-ідейному характеру висловлює власні недоліки, а не твої.

Ждьомс некст квест....во во, ждьомс...якби не ждали...було б гірше ;).

З.І. "Данеткі" рулять, але не на велоквестах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 друід, ну а що ти думав, звичайно емоційність присутня була і у великій кількості, але це свідчить про те що ці змагання щось таки значать для всіх нас, що вони зачіпають за живе. Повір не тільки ти переживаєш на рахунок того чи сподобається твоє творіння учасникам, я також з нетерпінням чекав цього квесту, і не просто поучаствувати і забути, а влитися в атмосферу нічного міста та однодумців. Так, коли непоганий результат буквально тане на очах, і ти просто не уявляєш куди далі рухатись, оптимізму не додає. Ніхто ж не каже що все було препаршиво, всі пережили сильні емоції, а коли таке відбувається це значить що ти живеш а не існуєш, просто через декілька недоліків залишився неприємний осадок і неймовірне бажання їх виправити. плюс організаторам варот побувати в шкурі учасників щоб з середини побачити що до чого, а учасникам навпаки. Побачимо що вийде у нас, скоріше за все також будуть незадоволені декілька учасників і від цього нікуди не подінеся, але спробувати хочеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2druid

Всё было классно, не расстраивайся :) Я уже давно не получал столько удовольствия от покатушек :) Конечно, психоз присутствовал, как же без него. Да, загадки иногда просто вводили в ступор, но так ведь и планировалось :)

Думаю, даже те, кто плевался и матерился, всё равно остались довольны и не жалеют о ночном экстриме :)

:)

Dr.Martenzzz

Принимайте поправку о нелинейном прохождении КП командами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний класний квест

Кому не нравится квести такого формата пусть просто не ездят .

Или как вариант участие самих недовольних в разработке нового совмесного квеста .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...