Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Хтось знає хостинг, який можна проплачувати через СМС?

вірніше, не знає, а користує, перевірив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а смисл хостинг плаитити за смс?

це дорого вийде реально, яка задача стоїть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а смисл хостинг плаитити за смс?

ну, значить є ;)

мож, я тещиним телефоном покористуюсь ;)

...це дорого вийде реально, яка задача стоїть?

ну чому аж "нереально дорого"? трохи дорожче може

А задача звичайна - тримати сайт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є хостери, які підтримують оплату в айбоксах і т.д.

Тобто навіть гаманець WebMoney не треба створювати, просто пішов і оплатив. Та й комісія набагато менша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хло-о-о-о-пці :), я задав конкретне запитання.

Я знаю інші варіЯнти, але цікавить саме такий, про який запитую - за СМС.

Знаєте - кажіть, а ціну/тариф я вже ш сам побачу, правда? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснюю, що смс агрегатори, які приймають оплату через смс повідомлення "бриють" собі від 40 до 60% (з них іде частина собі, і частина операторам), а інше віддають клієнтам, які підключили собі таку послугу отримання оплати через смс, от і вирішуйте чи готові ви переплачувати за надані послуги 40-60%.

Ось тут читай, думаю щось обереш собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснюю, що смс агрегатори, які приймають оплату через смс повідомлення "бриють" собі від 40 до 60% (з них іде частина собі, і частина операторам), а інше віддають клієнтам, які підключили собі таку послугу отримання оплати через смс, от і вирішуйте чи готові ви переплачувати за надані послуги 40-60%.

Щоб до хостера дійшло 100 гривень треба додатково віддати агрегатору 67-150 гривень (40-60% від суми переказу). Про які 40-60 % переплати йде мова, коли реально переплата складає від 67 до 150%?

Після нетривалого гугління, знайшов найвигіднішого агрегатора по Україні, який бере найменшу комісію, "всього" 56-58% (в залежності від оператора). В результаті, для передачі хостеру 100 гривень, треба відправити смс на 227 гривень і переплатити більше чим у два рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в jack74 мабуть з'явився лєвий безлімітний телефон ))) я б ще спробував заплатити за квартиру, бо хостинг це якось мєлко )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...