Перейти до змісту

Audi R8


ursa

Рекомендовані повідомлення

to Yurko AUDI уже выпустили спорткар а в той статье на которую ты дал ссылку написано ПРЕМЬЕРА 2009-2010 год!!!!!!!!!! ;)
А AUDI мала що протиставити BMW Z8 в далекому 2003 році? :)

Просто є таке поняття як "термін життя моделі". Поки що ще жива Z8. Коли вона стане неактуальною -- 2009-2010 рік -- тоді і вийде нова Z8 і Z9

А аналог Z3 в AUDI був? А зараз є аналог Z4? (тільки не кажи що какашка AUDI TT це конкурент BMW Z4, поки не їздив в одній і другій)

ТЫ КЛОУН!НЕСТИ ТАКУЮ ФИГНЮ,НУЖНО БЫТЬ ПОЛНОЙ ПОТЕРЕЙ В МАШИНАХ.ЕСЛИ ТЫ НЕЗНАЕШЬ,ТО Я ТЕБЕ ПОВЕДАЮ! ТТ - ПОЛУЧИЛА САМУЮ ПРЕСТИЖНУЮ ПРЕМИЮ ЗА ДИЗАЙН В 2005 ГОДУ.И ЭТО ПРЕМИЯ МАШИНЕ ТТ,КОТОРАЯ ВЫПУСКАЕТСЯ УЖЕ ОКОЛО 9-10 ЛЕТ.И ЕЙ ДАЮТ ПРЕМИЮ ЗА ДИЗАЙН В 9 ИЛИ 10 ЛЕТНЕМ КУЗОВЕ!А Z4 КУРИЛА БАМБУК! ТТ НОВОГО ПОКОЛЕНИЯ ПОЛУЧИЛА САМУЮ ПРЕСТИЖНУЮ ПРЕМИЮ ОТ TOP GEAR(ЧТОБЫ ТЫ ЗНАЛ,САМОГО КОМПЕТЕНТНОГО АВТОМОБИЛЬНОГО ЖЮРИ В МИРЕ.ИХНИЙ ГОЛОС-НОМЕР 1) - ЛУЧШЕЕ КУПЕ 2006 ГОДА.А ТЕПЕРЬ ОТВЕТЬ,ГДЕ ТВОЯ BMW 6 И M 6???В ЗАДНИЦЕ!!!ТЕБЕ МАЛО?ХОРОШО....ЕСТЬ ПРЕМИЯ ЗА ЛУЧШИЙ КУЗОВ В МИРЕ У ТОЙ ЖЕ НОВОЙ ТТ.ТЫ НЕ ПИСАЛ БЫ ПРО КАКАШКУ,ЕСЛИ БЫ ВЛАДЕЛ ХОТЬ КАКОЙТО ИНФОРМАЦИЕЙ.Я РЕГУЛЯРНО,УЖЕ НА ПРОТЯЖЕНИИ НЕСКОЛЬКИХ ЛЕТ СЛЕЖУ ЗА АВТОИНДУСТРИЕЙ.И ПИШУ,ТО,ЧТО ЗНАЮ НА 100 ПРОЦЕНТОВ.ЧТОБЫ ТЫ ЗНАЛ,Z4 - 2003 ГОД,А ТТ,ТА КОТОРАЯ ПО ТВОИМ СЛОВАМ КАКАШКА-НА ЛЕТ 5 СТАРШЕ.ПО ПОВОДУ R 8......ТАК ЭТО МАШИНА СЕГМЕНТА СПОРТКАР.БМВ ТАМ НЕТУ.ЭМКИ - ЭТО ЗАРЯЖЁННЫЕ ВЕРСИИ ОБЫЧНЫХ,НО НЕ СПОРТКАРЫ.НА КАЖДУЮ ЭМКУ ПРИЙДЁТСЯ СВОЯ RS.ПОЧИТАЙ ТЕСТЫ КАК ЭМКА БМВ ВЫСАСЫВАЕТ У RS!!!КАК Я ЖДУ ВЫХОДА ТТ RS.А ОНА СКОРО БУДЕТ.И ЕЩЁ........НЕМЦЫ-РОДИНА БВМ И АУДИ.ТАМ НА РОДИНЕ АУДИ ЛИДЕР,ВСТАВЛЯЕТ ПО ПОПУЛЯРНОСТИ ТВОЁ ЛЮБИМОЕ БМВ,МЕРС,ФОЛЬЦ И ОПЕЛЬ РАЗУМЕЕТСЯ. ВЫБЕРИ СЕБЕ ДЕВИЗ ЖИЗНИ----:"НЕ ЗНАЮ,НЕ ГОВОРЮ".А ТО ТЫ СМЕШНО И ПО ДЕТСКИ СМОТРИШЬСЯ.

ПИСАЛ - BoneS<Night Kiev Rules>

Я їздив на одній і на другій. Правда ТТ -- перша модель, а не та що зараз випускається. І знаю про що я говорю :)

Мова навіть не про швидкість/динаміку, а про відчуття при їзді, про комфорт, про емоції, які викликає одна і друга машина.

Мова навіть не про швидкість/динаміку, а про відчуття при їзді

ЦИРКАЧ,ВІДЧУТТЯ ПРИ ЇЗДІ ЭТО И ЕСТЬ СКОРОСТЬ И ДИНАМИКА.НУ ТЫ КЛОУН! А ПРО КОМФОРТ....ТАК ТЫ ВООБЩЕ НИФИГА НЕ ПОНИМАЕШЬ!!!!БМВ ВСЕГДА ДЕЛАЛА СТАВКУ НА СПОРТИВНОСТЬ.КАЖДАЯ БМВ ТВЁРЖЕ АУДИ.ПОЧИТАЙ ВЫВОДЫ ПРОФОФ,КОТОРЫЕ РАЗБИРАЮТСЯ,НЕ ТО,ЧТО БОЛЬШЕ ТЕБЯ(НЕШАРЯЩЕГО),А И МЕНЯ В СОТНИ ТЫСЯЧ РАЗ.Я НЕДАВНО ТОЛЬКО ЧИТАЛ ПРО ТО,ЧТО КОМФОРТ ПРИ ЕЗДЕ У БМВ ХУЖЕ ИЗ-ЗА ЖЕСТКОСТИ ПОДВЕСКИ.....НЕ ЗНАЕШЬ НЕ ГОВОРИ И НЕ ПИШИ! R 8 РУЛИТ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

В зв'язку з переходом на особистості і образи вважаю недоречним продовжувати дискусію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ТТ лише одна у Луцьку чи є кілька?

я бачив лише одну....

одна.и то старая

to Yurko AUDI уже выпустили спорткар а в той статье на которую ты дал ссылку написано ПРЕМЬЕРА 2009-2010 год!!!!!!!!!! ;)

З 1991р. я їздив на автомобілях BMW i AUDI. І не на вбитих пригнаних, а з салону. І до сьогоднішнього дня я не знайшов ні однієї моделі AUDI, що можна протиставити BMW.

І про спорткар. BMW перший рік виступає на Формулі1 як самостійна команда. І зразу ж впевнена третя позиція. А на наступний рік прогнозують, що підніметься і вище. Це багато про що говорить!

Автомобили Audi в третий раз подряд признаны лучшими в Германии. Эта марка вновь оказалась на первом месте в полугодовом общем рейтинге влиятельного автомобильного клуба ADAC - AutoMarxX.

Автомобили Audi в третий раз подряд признаны лучшими в Германии. Эта марка вновь оказалась на первом месте в полугодовом общем рейтинге влиятельного автомобильного клуба ADAC - AutoMarxX. За ней следуют BMW и Mercedes. Авторы исследования анализируют данные по 33 важнейшим автомобильным фирмам на немецком рынке. При этом учитываются самые разные факторы - от общего имиджа до надежности. На этот раз в их число впервые включили показатель выброса углекислого газа в атмосферу. По каждой из категорий составляется и отдельный рейтинг.

Напомним, в ноябре первую строчку немецкого рейтинга ADAC-AutomarxX впервые за время его составления занял концерн Audi, оттеснив Mercedes-Benz на второе место. BMW, который еще в июне 2005 года возглавлял список, оказался на четвертом месте после VW. На пятой позиции - Porsche. При составлении общего рейтинга ADAC-AutomarxX учитываются многочисленные факторы: имидж, доля рынка, работа с клиентами, качество и т.д. Отчеты публикуются раз в полгода. Они отражают ситуацию в Германии, а участвуют в нем 33 наиболее важные автомобильные марки, представленные на немецком рынке.ЗНАЙТЕ ФАНАТЫ БМВ. И ПЛАЧТЕ!!!!!

BoneS<Night Kiev Rules>.po4ti vse s etogo kompa pro R 8 pishy ja BoneS.a ne PSYhologist

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BoneS , ТЫ БЛАНДИНКО?

Судя по всему, что ты пишешь, Ауди набрала кучу премий и медалей в журнале Натали и Космо. :)

ЖЖОШ в натуре! Этя пяць!

Начинаю следить за твоими каментами, ибо Баш уже нентересен.

:)

Пеши исчьо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЫ КЛОУН!НЕСТИ ТАКУЮ ФИГНЮ,НУЖНО БЫТЬ ПОЛНОЙ ПОТЕРЕЙ В МАШИНАХ.ЕСЛИ ТЫ НЕЗНАЕШЬ,ТО Я ТЕБЕ ПОВЕДАЮ.......

.....НЕ ЗНАЕШЬ НЕ ГОВОРИ И НЕ ПИШИ! R 8 РУЛИТ!!!

Ех, ото пре чудо-трава! :) Знаток в автомобілях :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и чего это они там только первый год? :)
перший рік як САМОСТІЙНА команда. Раніше були в складі Williams

а Sauber?

ну, как самостоятельная да

тогда там и Мерседеса нету до сих пор :)

Заубер на сьогодні просто як консультант. Він навіть одягнений у форму BMW, і це чітко підмітили кореспонденти на останніх перегонах. BMW - 100% самостійна команда! Хто бачив останні перегони, міг почути це.

З 1991р. я їздив на автомобілях BMW i AUDI. І не на вбитих пригнаних, а з салону. І до сьогоднішнього дня я не знайшов ні однієї моделі AUDI, що можна протиставити BMW.

І про спорткар. BMW перший рік виступає на Формулі1 як самостійна команда. І зразу ж впевнена третя позиція. А на наступний рік прогнозують, що підніметься і вище. Це багато про що говорить!

где у нас в 1991 году были салоны BMW и AUDI?

да и эта... с 15 лет - нарушение ПДД :)

а про Ф1 - пусть поднимутся, а потом говорят.

и чего это они там только первый год? :)

А де ви чули чи читали, щоб я сказав про наші салони?

Якщо так цікавить, то з 12 років їздив за кермом. Правда не сам, батько сидів на місці пасажира.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ф1 тут, пожалуй, обсуждать не к месту

а про салоны - ну, никто и не уточнял, что в прибалтийских :)

а про "с 12 лет" - тоже низзя :) даже с Шумахером на месте пассажира :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Yurko AUDI уже выпустили спорткар а в той статье на которую ты дал ссылку написано ПРЕМЬЕРА 2009-2010 год!!!!!!!!!! :)
А AUDI мала що протиставити BMW Z8 в далекому 2003 році? :)

Просто є таке поняття як "термін життя моделі". Поки що ще жива Z8. Коли вона стане неактуальною -- 2009-2010 рік -- тоді і вийде нова Z8 і Z9

А аналог Z3 в AUDI був? А зараз є аналог Z4? (тільки не кажи що какашка AUDI TT це конкурент BMW Z4, поки не їздив в одній і другій)

ТЫ КЛОУН!НЕСТИ ТАКУЮ ФИГНЮ,НУЖНО БЫТЬ ПОЛНОЙ ПОТЕРЕЙ В МАШИНАХ.ЕСЛИ ТЫ НЕЗНАЕШЬ,ТО Я ТЕБЕ ПОВЕДАЮ! ТТ - ПОЛУЧИЛА САМУЮ ПРЕСТИЖНУЮ ПРЕМИЮ ЗА ДИЗАЙН В 2005 ГОДУ.И ЭТО ПРЕМИЯ МАШИНЕ ТТ,КОТОРАЯ ВЫПУСКАЕТСЯ УЖЕ ОКОЛО 9-10 ЛЕТ.И ЕЙ ДАЮТ ПРЕМИЮ ЗА ДИЗАЙН В 9 ИЛИ 10 ЛЕТНЕМ КУЗОВЕ!А Z4 КУРИЛА БАМБУК! ТТ НОВОГО ПОКОЛЕНИЯ ПОЛУЧИЛА САМУЮ ПРЕСТИЖНУЮ ПРЕМИЮ ОТ TOP GEAR(ЧТОБЫ ТЫ ЗНАЛ,САМОГО КОМПЕТЕНТНОГО АВТОМОБИЛЬНОГО ЖЮРИ В МИРЕ.ИХНИЙ ГОЛОС-НОМЕР 1) - ЛУЧШЕЕ КУПЕ 2006 ГОДА.А ТЕПЕРЬ ОТВЕТЬ,ГДЕ ТВОЯ BMW 6 И M 6???В ЗАДНИЦЕ!!!ТЕБЕ МАЛО?ХОРОШО....ЕСТЬ ПРЕМИЯ ЗА ЛУЧШИЙ КУЗОВ В МИРЕ У ТОЙ ЖЕ НОВОЙ ТТ.ТЫ НЕ ПИСАЛ БЫ ПРО КАКАШКУ,ЕСЛИ БЫ ВЛАДЕЛ ХОТЬ КАКОЙТО ИНФОРМАЦИЕЙ.Я РЕГУЛЯРНО,УЖЕ НА ПРОТЯЖЕНИИ НЕСКОЛЬКИХ ЛЕТ СЛЕЖУ ЗА АВТОИНДУСТРИЕЙ.И ПИШУ,ТО,ЧТО ЗНАЮ НА 100 ПРОЦЕНТОВ.ЧТОБЫ ТЫ ЗНАЛ,Z4 - 2003 ГОД,А ТТ,ТА КОТОРАЯ ПО ТВОИМ СЛОВАМ КАКАШКА-НА ЛЕТ 5 СТАРШЕ.ПО ПОВОДУ R 8......ТАК ЭТО МАШИНА СЕГМЕНТА СПОРТКАР.БМВ ТАМ НЕТУ.ЭМКИ - ЭТО ЗАРЯЖЁННЫЕ ВЕРСИИ ОБЫЧНЫХ,НО НЕ СПОРТКАРЫ.НА КАЖДУЮ ЭМКУ ПРИЙДЁТСЯ СВОЯ RS.ПОЧИТАЙ ТЕСТЫ КАК ЭМКА БМВ ВЫСАСЫВАЕТ У RS!!!КАК Я ЖДУ ВЫХОДА ТТ RS.А ОНА СКОРО БУДЕТ.И ЕЩЁ........НЕМЦЫ-РОДИНА БВМ И АУДИ.ТАМ НА РОДИНЕ АУДИ ЛИДЕР,ВСТАВЛЯЕТ ПО ПОПУЛЯРНОСТИ ТВОЁ ЛЮБИМОЕ БМВ,МЕРС,ФОЛЬЦ И ОПЕЛЬ РАЗУМЕЕТСЯ. ВЫБЕРИ СЕБЕ ДЕВИЗ ЖИЗНИ----:"НЕ ЗНАЮ,НЕ ГОВОРЮ".А ТО ТЫ СМЕШНО И ПО ДЕТСКИ СМОТРИШЬСЯ.

ПИСАЛ - BoneS<Night Kiev Rules>

Я їздив на одній і на другій. Правда ТТ -- перша модель, а не та що зараз випускається. І знаю про що я говорю :)

Мова навіть не про швидкість/динаміку, а про відчуття при їзді, про комфорт, про емоції, які викликає одна і друга машина.

Мова навіть не про швидкість/динаміку, а про відчуття при їзді

ЦИРКАЧ,ВІДЧУТТЯ ПРИ ЇЗДІ ЭТО И ЕСТЬ СКОРОСТЬ И ДИНАМИКА.НУ ТЫ КЛОУН! А ПРО КОМФОРТ....ТАК ТЫ ВООБЩЕ НИФИГА НЕ ПОНИМАЕШЬ!!!!БМВ ВСЕГДА ДЕЛАЛА СТАВКУ НА СПОРТИВНОСТЬ.КАЖДАЯ БМВ ТВЁРЖЕ АУДИ.ПОЧИТАЙ ВЫВОДЫ ПРОФОФ,КОТОРЫЕ РАЗБИРАЮТСЯ,НЕ ТО,ЧТО БОЛЬШЕ ТЕБЯ(НЕШАРЯЩЕГО),А И МЕНЯ В СОТНИ ТЫСЯЧ РАЗ.Я НЕДАВНО ТОЛЬКО ЧИТАЛ ПРО ТО,ЧТО КОМФОРТ ПРИ ЕЗДЕ У БМВ ХУЖЕ ИЗ-ЗА ЖЕСТКОСТИ ПОДВЕСКИ.....НЕ ЗНАЕШЬ НЕ ГОВОРИ И НЕ ПИШИ! R 8 РУЛИТ!!!

Прочитавши це, я бачу що циркачем виглядає той, хто це все пише.

Ніколи і ні на одній моделі підвіска BMW не була жорсткіша ніж у AUDI!!! Хто їздив, той може це підтвердити. Незнаю де таке навіть прочитати можна було. З мереседесом - да, жорсткіша. А егономіка у BMW взагалі вважається еталоном вже багато років. І двигун від BMW п`ятий рік підряд двигун року серед серійних авто.

Я не кажу що AUDI поганий автомобіль, але далеко не BMW. І власник R8 це підтвердив. Так що вибач, шановний читачу журналів, поки не відчуєш на власній д... одне і інще, стримуйтесь від коментарів, тим більше в образливій формі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЫ КЛОУН!НЕСТИ ТАКУЮ ФИГНЮ,НУЖНО БЫТЬ ПОЛНОЙ ПОТЕРЕЙ В МАШИНАХ.ЕСЛИ ТЫ НЕЗНАЕШЬ,ТО Я ТЕБЕ ПОВЕДАЮ! ТТ - ПОЛУЧИЛА САМУЮ ПРЕСТИЖНУЮ ПРЕМИЮ ЗА ДИЗАЙН В 2005 ГОДУ.И ЭТО ПРЕМИЯ МАШИНЕ ТТ,КОТОРАЯ ВЫПУСКАЕТСЯ УЖЕ ОКОЛО 9-10 ЛЕТ...

плакав... чесно.

є така фраза в Жванецького "... телезрители спорят о вкусе устриц с теми, кто их ел. до хрипоты, до драки..."

це ІМНО, той самий випадок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возвращаясь к теме R8 скажу, что лично я, имея средства, себе такую бы не брал. Ездить по Луцку и по Украине на такой нет смысла, нет где ее разогнать. А жопу возить по городу можно и на более комфортной машине. Например Mercedes CL65 AMG

f31d_27.JPG

78b5_27.JPG

f4b5_27.JPG

7b16_27.JPG

Да и лошадей в ней побольше

R8 - 420, CL63 - 612

И девчонок посадить в Мерс можна аж три штуки, а в Авдю тока одна влазяет.

Ну или Поршег 911 турбо еще можна взять

А так Нежуру респект, молодец мужик, живёт в свое удовольствие. Не ханырит денюжку в носках и не покупает говна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадково сьогодні в руки потрапив журнальчик "АвтоРевю", №16 за 2007 рік. В цьому номері проводився порівняльний тест-драйв Audi R8, Jaguar XKR, Ferrari F430, Lamborghini Gallardo і Porsche 911 Carrera S. Так ось, в загальному заліку менше балів ніж Audi R8 набрав лише Jaguar. А найбільше -- далеко не сама популярна в Німеччині німецька ж марка Porsche. Ось таке цікаве співвідношення популярності до "крутості"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна цікава новина для любителів Audi. Як виявляється, R8 побудована на подовженому на 7 см шассі від... Lamborghini Gallardo! Тобто власне від Audi там не так вже й багато.

І що після цього дивувати, що у Audi практично з першої спроби випустила вдалий спорт-кар, якщо все необхідне для цього Audi отримала відразу після того, як Volkswagen Group купив з потрохами Lamborghini!

Дайте мені завод Ferrari і я також випущу вдалий спорт-кар під маркою Plum :D

Натомість BMW розвиває серію своїх спортивних автомобілів "з чистого листка", відпрацьовуючи всі технології самостійно. І при цьому розвиває досить вдало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, ти ж сам роздуваєш далі флейм :D

знову в нас кручє бмв тільки символ мтс :)

Випадково сьогодні в руки потрапив журнальчик "АвтоРевю", №16 за 2007 рік. В цьому номері проводився порівняльний тест-драйв Audi R8, Jaguar XKR, Ferrari F430, Lamborghini Gallardo і Porsche 911 Carrera S. Так ось, в загальному заліку менше балів ніж Audi R8 набрав лише Jaguar.

так, але бмв в цей тест чогось взагалі не попало :)

І про спорткар. BMW перший рік виступає на Формулі1 як самостійна команда. І зразу ж впевнена третя позиція. А на наступний рік прогнозують, що підніметься і вище. Це багато про що говорить!

в противагу скажу (для цікавості) - синкі, а не рейсери. хай 24 години леману витримають, де ауді всіх жучить ніпадєцкі :) і не один рік, і не два :D бмв ж в ф1 ну поки вічний 3й номер :) можеш не мріяти, нікуда вище не піднімуться, там далі - космос (мак&маранели), і то якщо старічок френк не візьме і дасть їм звіздюлей з своїм вільямсом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, але бмв в цей тест чогось взагалі не попало :D
Читаємо вставочку до статті розміром на чверть сторінки, з підзаголовком "Что еще?". В вставочці описуються автомобілі того ж класу, фактичні конкуренти протестованих автомобілів, які не потрапили в тест: Aston Martin V8 Vantage, Maserati GranTurismo, Mercedes-Benz SL500, BMW M6, Dodge Viper SRT-10. Чи ти вважаєш, що Dodge Viper SRT-10, здатний від 0 до 100 розігнатись менше ніж за 4 секунди (згадуємо, як в далекому 2003 році базова модель Dodge Viper SRT-10 обігнала реактивний винищувач Lockheed Martin F-16) також недостойний конкурент Audi R8? :D

Ось невелика цитата:

Купе BMW M6 оснащается пятилитровым мотором V10 мощностью 507 л.с. и семиступенчатой роботизировнной коробкой SMG III. За 147000 евро покупатель получает комфортный автомобиль с сумасшедшей динамикой, просторным салоном и огромным багажником. Подробности -- в АР №16, 2005.

Получається, що в 2005 році BMW M6 мала характеристики, яким новомодна Audi R8 може позаздрити. У BMW вже на той час була роботизована 7-ступінчата коробка передач. Audi зараз також для R8 як додаткову опцію за 10136 євро пропонує роботизовану коробку, але 6-ступінчату. Порівняємо потужність двигуна -- 507 к.с. у BMW M6 проти 420 у Auri R8, по паспорту час розгону від 0 до 100 -- однакові 4.6 с (в тестах АвтоРевю Audi R8 з пробігом 3 тис. км розігналась за 4.83 с, що на 0,22 с більше, ніж зазначено в офіційних характеристиках, в той час як Porsche зі старенькими шинами і пробігом більше ніж 50 тис. км розігнався на 0,15 с швидше, ніж обіцяє виробник). Максимальна швидкість у Audi -- 301 км/год (в тестах Авторевю з неї не змогли видавити більше ніж 281 км/год, в той час як Jaguar видав на гора на 6.4 км/год більше, ніж мав би за паспортом). Максимальна швидкість BMW M6 обмежена електронікою на 250 км/год. До того ж, BMW M6 має досить великий багажник (на відміну від того що в Audi R8, в який не всяка спортивна сумка влізе) і задні сидіння, на які нехай карлик, але поміститься. Якщо хтось хоче сказати що "багажник і задні сидіння признак того, що це не спорткар", то нехай подивиться на Porsche 911 Carrera S або Jaguar XKR.

Тобто ми бачимо, що за динамічними характеристиками BMW M6 не поступається Audi R8, хоча при цьому важить на 220 кг більше і почала випускатись на два роки раніше. А про споживацькі характеристики і мова не йде (той же багажник, заднє сидіння).

Ще цікава деталь -- при показниу спідометра 240 км/год Audi R8 реально рухалась... всього 229 км/год! :) Це при заводських покришках правильного розміру.

Тобто спідометер більш потрібен для вдоволення власного Я власника Audi R8, ніж для відображення реальних даних.

Ось така статистика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, ти ж сам роздуваєш далі флейм wink.gif

знову в нас кручє бмв тільки символ мтс smile.gif

Флеймити почали якраз фани Audi, після невеликої ремарки про те, що власник Audi R8 сказав, що BMW Z8 йому подобається більше.

До того ж, я відстоюю свою точку зору без надмірних емоцій, образ і переходу на особистості.

в противагу скажу (для цікавості) - синкі, а не рейсери. хай 24 години леману витримають, де ауді всіх жучить ніпадєцкі

учітє матчасть :D

http://www.f1magazin.ru/vb/archive/index.php?t-478.html

В настоящее время используются экипажи из трех пилотов, но до 1970 года в составе одной команды нельзя было иметь более чем двух гонщиков, а на заре истории участвовали и выносливые одиночки. Так, в 1952 году лишь досадная ошибка не позволила Пьеру Левей стать победителем. Он все 24 часа провел без смены. Сейчас количество часов, проводимых гонщиком в кокпите подряд, ограничено.

Тобто, є три екіпажі. Проста операція ділення -- 24 години поділити на 3 екіпажі, отримуємо 8 годин на екіпаж. Це багато? Я особисто на Opel Astra G їхав з моря 11 годин без перерви і не вилазячи з-за руля, за 11 годин я проїхав трошки більше як 1200 км, проїжджаючи через великі міста і заповнені автомагістралі. При цьому я якраз попав на будівництво "автобану" Одеса-Київ, де на той час напротязі приблизно 30 км рух в обох напрямках здійснювався по одній єдиній цілій полосі зі швидкістю максимум 40 км/год.

Так що LeMans 24 -- не така вже і страшна штука. Там же і техніка відповідно підготовлена, і пілоти треновані.

BMW просто не приймає участі в Le Mans, так само як Audi в F1.

Простий пошук в google також дав цікавий результат :)

http://www.rol.ru/news/tech/autonews/01/07/17_002.htm

Зверни увагу на дату -- 17 июля 2001 г.

360 км/год на величезному позашляховику в 2001 році! Яка-яка там максимальна швидкість в Audi R8? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

учітє матчасть :)

ага, нотуємо

2006 Frank BIELA / Emanuele PIRRO / Marco WERNER Audi Sport V12 TDI

2005 Tom KRISTENSEN / J.J. LEHTO / Marco WERNER Audi R8 3

2004 Seiji ARA / Rinaldo CAPELLO / Tom KRISTENSEN Audi R8 5

2002 Frank BIELA / Tom KRISTENSEN / Emanuele PIRRO Audi R8 1

2001 Frank BIELA / Tom KRISTENSEN / Emanuele PIRRO Audi R8 1

2000 Frank BIELA / Tom KRISTENSEN / Emanuele PIRRO Audi R8 8

ой... повезло :)

Тобто, є три екіпажі. Проста операція ділення -- 24 години поділити на 3 екіпажі, отримуємо 8 годин на екіпаж. Це багато? Я особисто на Opel Astra G їхав з моря 11 годин без перерви і не вилазячи з-за руля, за 11 годин я проїхав трошки більше як 1200 км

опель астра удєлав би всіх леманців :)

тіпа якщо там половина порше з ферерями до фінішу не доїжають то сток кручє? ;)

ти візьми той опель чи будь яку іншу машину стокову і проїдь цих 11 годин на межі червоної зони тахометра. думаю дим не заставить себе довго чекати :)

Так що LeMans 24 -- не така вже і страшна штука. Там же і техніка відповідно підготовлена, і пілоти треновані.

так, згідний, дитячі іграшки... вон навіть ВАЗ на леман уваги не звертає, думає а нафіга :)

на що там ти посилався вище - ...В разные годы в марафоне стартовали: Эдди Ирвайн, Михаэль Шумахер, Марк Уэббер. А два шотландца - Аллан Мак-Ниш и Дэвид Култхард - даже выигрывали гонку в Сартэ. Любой пилот не откажется выиграть эту легендарную гонку! ...

Простий пошук в google також дав цікавий результат :)

Зверни увагу на дату -- 17 июля 2001 г.

360 км/год на величезному позашляховику в 2001 році! Яка-яка там максимальна швидкість в Audi R8? ;)

ай, тіпа довод найшов, да? що там є щонебудь що швидше р8? :)

так електропоїзди сучасні взагалі 500 км/год ложать, то що казати що бмв з всякими м5 і зет8 смокче в паравоза? :) нащо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаючи все, що вище подано, прийшов до одного висновку: на кожен товар є свій покупець. Комусь подобається AUDI, а комусь BMW, іншим японці. і це нормально. Добре що є шанувальники тих чи інших брендів, і думаю не варто більше розпинатись що краще, а що гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, нотуємо

2006 Frank BIELA / Emanuele PIRRO / Marco WERNER Audi Sport V12 TDI

2005 Tom KRISTENSEN / J.J. LEHTO / Marco WERNER Audi R8 3

2004 Seiji ARA / Rinaldo CAPELLO / Tom KRISTENSEN Audi R8 5

2002 Frank BIELA / Tom KRISTENSEN / Emanuele PIRRO Audi R8 1

2001 Frank BIELA / Tom KRISTENSEN / Emanuele PIRRO Audi R8 1

2000 Frank BIELA / Tom KRISTENSEN / Emanuele PIRRO Audi R8 8

ой... повезло :smile-zachot:

ага, BMW також "везуча" :smile-zachot:

1966 1st place German Championship (BMW 2002 ti)

1975 1st place European Formula 2 (Martini BMW)

1976 2nd place GT Manufacturers’ World Championship

(BMW 3.5 CSL)

1978 1st place German Racing Championship (BMW 320)

1980–2004 Ten wins in Touring Car Races in Macau –

Guia Race (BMW 320, BMW 635 CSi, BMW M3, BMW 320i)

1983, 1986, 1988 1st place ETCC (BMW 635 CSi, BMW M3)

1985, 1986, 1988 1st place Spa 24-Hour Race

1990, 1995 (BMW 635 CSi, BMW M3, BMW 320i)

1987 1st place World Touring Car Championship (BMW M3)

1989, 1991 1st place 24-Hour Race Nürburgring (BMW M3)

1989 1st place DTM Championship (BMW M3)

1989, 1990 1st place Italian Touring Car Championship (BMW M3)

1993 1st place British Touring Car Championship (BMW 318i)

1994 1st place Asia Pacific Championship (BMW 318is)

1995 1st place Japanese Touring Car Championship (BMW 320i)

1st place ADAC Super Touring Car Cup (BMW 320i)

1998 1st place German Super Touring Car Championship (BMW320i)

1999 1st place Le Mans 24-Hour Race (BMW V12 LMR)

1st place Sebring 12-Hour Race (BMW V12 LMR)

2001 1st place GT Class American Le Mans Series

(BMW M3 GTR)

2002 2nd place FIA ETCC Team Championship (BMW 320i)

2nd and 4th place FIA ETCC Drivers’ Championship

(Jörg and Dirk Müller)

2003 2nd place FIA ETCC Team Championship (BMW 320i)

2nd and 5th place FIA ETCC Drivers’ Championship

(Jörg and Dirk Müller);

Nürburgring 24-Hour Race (BMW M3 GTR)

2004 1st and 2nd place Nürburgring 24-Hour Race (BMW M3 GTR)

2nd place FIA ETCC Team Championship (BMW 320i)

2nd and 4th place FIA ETCC Drivers’ Championship

(Dirk and Jörg Müller)

1st and 2nd place Macau GP – Guia Race (BMW 320i),

1st and 2nd place in rounds of BF Goodrich Long-Distance

Championship at Nürburgring (BMW M3 GTR);

Class win GT2 and 6th overall Spa-Francorchamps 24-Hour

Race (BMW M3 GTR)

2005 2nd and 5th place FIA WTCC Drivers’ Championship

(Dirk and Jörg Müller)

2nd place FIA WTCC Team Championship (BMW 320i)

1st and 2nd place Nürburgring 24-Hour Race (BMW M3 GTR)

Заміть -- кілька разів перші і другі місця в Nürburgring 24-Hour Race. Але ой, там напевно машини їздять не на межі червоної зони тахометра...

ай, тіпа довод найшов, да? що там є щонебудь що швидше р8? :smile-zachot:

так електропоїзди сучасні взагалі 500 км/год ложать, то що казати що бмв з всякими м5 і зет8 смокче в паравоза? :) нащо?

якщо електровоз виробництва Audi -- то згідний :)

Питання не в максимальній швидкості, а в технічній досконалості автомобілів. Давай порівняємо BMW X5 і Audi Q7 якщо хочеш коректного порівняння. Думаю, як і в випадку з R8 vs M6 буде приблизний паритет, Audi в лідери не виб'ється.

Я не кажу, що Audi R8 (чи взагалі Audi) це погана машина. Вся ця мова до того, що BMW в технічному плані зовсім не відстає від Audi. І заяви

но такой машины как R8 у АУДИ.........у бмв нету!
абсолютно безпідставні. Audi не має ні одної технології, якій BMW не мала б що протиставити. Більше того, багато з того що зараз використовує Audi раніше появилось саме на BMW -- ті ж коробки передач з системою Tiptronic, роботизовані коробки і багато іншого. А те що BMW не випускає відвертих суперкарів з центральною компоновкою двигуна... ну по-перше автомобілі BMW з класичною компоновкою не поступаються багатьом центральномоторним суперкарам ні в динаміці, ні в керованості. А по-друге, наприклад Audi, Porsche, Lamborghini та Ferrari не виготовляють мотоциклів, то що -- всі вони повний відстій?

Здається, дискусія зайшла в тупик. Як і в інших випадках, кожен лишається при своїй точці зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заміть -- кілька разів перші і другі місця в Nьrburgring 24-Hour Race. Але ой, там напевно машини їздять не на межі червоної зони тахометра...

ну все в кучу вліпив, навідь ДТМ :smile-zachot: здря...

Здається, дискусія зайшла в тупик. Як і в інших випадках, кожен лишається при своїй точці зору.

ок, колего

в нас нема такого смайла жалко - agree.gif

ps хто-небуть, викиньте цей мерс звідси, він тут ну взагалі не в тему :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps хто-небуть, викиньте цей мерс звідси, він тут ну взагалі не в тему :smile-zachot:

А может ты здесь не в тему?

Я просто показал какую я бы купил машину распологая средствами гражданина Н. Олега Олексеевича. (владелец выше упомянутой Ауди Р8). Но это его выбор и я,как и никто другой, его оспаривать не имеет права.

И я не начинаю безсмысленых споров какая марка афто лучше, мне всеравно кто сколько и каких трофеев завоевал или в каком журнале что натестировали журналюги. Просто мне больше нравитса такой Мерс чем Р8. Так что же здесь не в тему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...