Перейти до змісту

Audi R8


ursa

Рекомендовані повідомлення

А может ты здесь не в тему?

може. але не тобі про це маякувати, це абсолютно точно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну і на останок, кілька цікавих ссилок по темі дискусії:

http://www.edmunds.com/insideline/do/Drive...rticleId=106052

http://www.forbes.com/vehicles/2005/10/18/...019show_ls.html

BMW M5 2003 vs Audi RS4 2006

BMW M5 vs Ferrari 360 Modena
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;)

:D

Ледь асіліл.

Які у нас гарячі шанувальники авто.

Пропоную кожному створити тему для відстоювання власної або улюбленої марки авто, чим серйозніша заруба ;) буде виникати тим більш популярна буде тема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які у нас гарячі шанувальники авто.
А я думав вже всі знають що я хворію хорошими машинами і дуже активною їздою на них :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, але бмв в цей тест чогось взагалі не попало ;)
Читаємо вставочку до статті розміром на чверть сторінки, з підзаголовком "Что еще?". В вставочці описуються автомобілі того ж класу, фактичні конкуренти протестованих автомобілів, які не потрапили в тест: Aston Martin V8 Vantage, Maserati GranTurismo, Mercedes-Benz SL500, BMW M6, Dodge Viper SRT-10. Чи ти вважаєш, що Dodge Viper SRT-10, здатний від 0 до 100 розігнатись менше ніж за 4 секунди (згадуємо, як в далекому 2003 році базова модель Dodge Viper SRT-10 обігнала реактивний винищувач Lockheed Martin F-16) також недостойний конкурент Audi R8? :D

Ось невелика цитата:

Купе BMW M6 оснащается пятилитровым мотором V10 мощностью 507 л.с. и семиступенчатой роботизировнной коробкой SMG III. За 147000 евро покупатель получает комфортный автомобиль с сумасшедшей динамикой, просторным салоном и огромным багажником. Подробности -- в АР №16, 2005.

Получається, що в 2005 році BMW M6 мала характеристики, яким новомодна Audi R8 може позаздрити.

_____________________________

ты если пишешь такое.наверное под наркотой.с того,что там v10 и 507 hp,это значит,что М6 лучше.ты пъяный.скажи автопрофу,что R8 хуже чем М6....тебя засмеют.нету бмв с более лучшей динамикой!нету не фанатей

У BMW вже на той час була роботизована 7-ступінчата коробка передач. Audi зараз також для R8 як додаткову опцію за 10136 євро пропонує роботизовану коробку, але 6-ступінчату. Порівняємо потужність двигуна -- 507 к.с. у BMW M6 проти 420 у Auri R8, по паспорту час розгону від 0 до 100 -- однакові 4.6 с (в тестах АвтоРевю Audi R8 з пробігом 3 тис. км розігналась за 4.83 с, що на 0,22 с більше, ніж зазначено в офіційних характеристиках, в той час як Porsche зі старенькими шинами і пробігом більше ніж 50 тис. км розігнався на 0,15 с швидше, ніж обіцяє виробник)

. Максимальна швидкість у Audi -- 301 км/год (в тестах Авторевю з неї не змогли видавити більше ніж 281 км/год, в той час як Jaguar видав на гора на 6.4 км/год більше, ніж мав би за паспортом). Максимальна швидкість BMW M6 обмежена електронікою на 250 км/год. До того ж, BMW M6 має досить великий багажник (на відміну від того що в Audi R8, в який не всяка спортивна сумка влізе) і задні сидіння, на які нехай карлик, але поміститься. Якщо хтось хоче сказати що "багажник і задні сидіння признак того, що це не спорткар", то нехай подивиться на Porsche 911 Carrera S або Jaguar XKR.

___________________________________

чтобы ты знал АвтоРевю это аматоры в сравнении с AutoBild.как никак это немцы.а АвтоРевю-россияне.так вот 8 разогнали за 4.5!!!!!!а максималка действительно не 301,но и не 281,а около 290.не пиши,то что тебе выгодно

Тобто ми бачимо, що за динамічними характеристиками BMW M6 не поступається Audi R8, хоча при цьому важить на 220 кг більше і почала випускатись на два роки раніше. А про споживацькі характеристики і мова не йде (той же багажник, заднє сидіння).

_______________________

это ты так себе решил.никто кроме тебя и остальных смешных фанатов так не считает.М6 это не тот класс.не дотягивает,не дотягивает

Ще цікава деталь -- при показниу спідометра 240 км/год Audi R8 реально рухалась... всього 229 км/год! :) Це при заводських покришках правильного розміру.

Тобто спідометер більш потрібен для вдоволення власного Я власника Audi R8, ніж для відображення реальних даних.

__________________________________

чтобы ты знал,абсолютно у всех машин,серийных есчть погрешность в показателе спидометра!!!!и это не удивительно про 229 км в час.

Ось така статистика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps хто-небуть, викиньте цей мерс звідси, він тут ну взагалі не в тему :D

А может ты здесь не в тему?

Я просто показал какую я бы купил машину распологая средствами гражданина Н. Олега Олексеевича. (владелец выше упомянутой Ауди Р8). Но это его выбор и я,как и никто другой, его оспаривать не имеет права.

И я не начинаю безсмысленых споров какая марка афто лучше, мне всеравно кто сколько и каких трофеев завоевал или в каком журнале что натестировали журналюги. Просто мне больше нравитса такой Мерс чем Р8. Так что же здесь не в тему?

_________________________________

тебе больше нравится мерс,но только ты не можешь понять,что это тупо противопоставлять мерс - R8.это машини разных классов.если бы ты предложил более лучшую машину на те же деньги,в том же классе.........вот тогда мнение можно уважать и учитывать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження що тут в кожного по суперкару в гаражі :D або тут зібралися експерти з модних автожурналів

Ви б спочатку на якомусь би з них проїхались або хоча б бачили їх вживу, а тоді вже закидали один одного слюнями-посиланнями-доказами що якась машина краща за іншу

ЗІ добавлю від себе, з "суперкарів" на яких я їздив, це Audi S6 & BMV M5, враження від ауді - так класно так супер але це не БМВ М5 :o М5 це дійсно те авто яке варто купити або про яке варто мріяти, відключивши всі антибукси і стабілізатори проїхати юзом пару поворотів на 2-3ій передачі і тримаючи стрілку тахометра більше 5 тисяч обертів і вийшовши з машини замітити що тебе всього трусить від отриманої дози адреналіну ти починаєш розуміти що таке справжнє задоволення від їзди на автомобілі :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тебе больше нравится мерс,но только ты не можешь понять,что это тупо противопоставлять мерс - R8

Згідний. Audi R8 проти Mercedes SLR -- це машинка для діток в дитячому садку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження що тут в кожного по суперкару в гаражі :) або тут зібралися експерти з модних автожурналів

Ви б спочатку на якомусь би з них проїхались або хоча б бачили їх вживу, а тоді вже закидали один одного слюнями-посиланнями-доказами що якась машина краща за іншу

ЗІ добавлю від себе, з "суперкарів" на яких я їздив, це Audi S6 & BMV M5, враження від ауді - так класно так супер але це не БМВ М5 :o М5 це дійсно те авто яке варто купити або про яке варто мріяти, відключивши всі антибукси і стабілізатори проїхати юзом пару поворотів на 2-3ій передачі і тримаючи стрілку тахометра більше 5 тисяч обертів і вийшовши з машини замітити що тебе всього трусить від отриманої дози адреналіну ти починаєш розуміти що таке справжнє задоволення від їзди на автомобілі ;)

Підтримую Скорпа....

Я б ще зрозумів, якби тут сперечались 3 людини...

якби в одного була та сама ауді, в другого бемеве, а в третього болід ф1... І кожен відстоював свою машину....

Або якби це сперечались люди, які проводили тест-драйв усіх цих машин....

А ви ж сперечаєтесь просто прочитавши статтю в неті.... Абсурд!

_______________

мені пох... якби хтось подарив, то я б не відмовився ні від ауді, ні від бемеве, навіть від 124 мерса 94 року!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AUDI RS6. Ось тут накопав цікавий матеріал! Це так, до слова, що ауді "не R8 единым" :)

А тут знизу є детальні фоти :)

ЗИ: ех, от би ше хтось гроші на такі авто давав! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
ps хто-небуть, викиньте цей мерс звідси, він тут ну взагалі не в тему :P

А может ты здесь не в тему?

Я просто показал какую я бы купил машину распологая средствами гражданина Н. Олега Олексеевича. (владелец выше упомянутой Ауди Р8). Но это его выбор и я,как и никто другой, его оспаривать не имеет права.

И я не начинаю безсмысленых споров какая марка афто лучше, мне всеравно кто сколько и каких трофеев завоевал или в каком журнале что натестировали журналюги. Просто мне больше нравитса такой Мерс чем Р8. Так что же здесь не в тему?

Не в тему то,что ты,добрый молодец,показал мерс,а он здесь ни к чему!понимаешь,О великий диджей?играй дальше,но не гони чужь,так как р8 и карлсон(мерс)-это машины разного класса.это тоже,что ты ,будешь спорить о том кто лучше Prydz или Ingrosso,а я скажу херня,вот Techno рулит!!!это такая же фигня как и то,что написал ты!House и Techno разные вещи,так и р8 с мерсом cl65.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і на останок, кілька цікавих ссилок по темі дискусії:

http://www.edmunds.com/insideline/do/Drive...rticleId=106052

http://www.forbes.com/vehicles/2005/10/18/...019show_ls.html

BMW M5 2003 vs Audi RS4 2006

BMW M5 vs Ferrari 360 Modena

слушай неграмотный,ты показал ссылку на видео........это видео чтото по твоему доказывает?я таких видеороликов достану тебе тысячи!!!во первых ты знаешь,что М5 и РС4 в разных классах????нет конечно же!иначе не выставлял бы на показ это видео!в классе М5 - РС6.так вот РС6 до сотни за 4.6 с весом в 2025 кг.я лично для тебя покажу видео с Топ Гира(самое компетентное жюри в мире),где РС6 наказал Мерс Е55 АМГ,Ягуар S-type R и твою БМВ любимую!!!там люди шарят в отличии от тебя,молодец.в классе РС4 - М3.так вот счёт хочешь знать???? 7-1 в пользу РС4!ты фанат,знать нужно чтото,прежде чем писать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Похвалюсь. Я їздив на цій машині, правда за кермо сісти побоявся, трохи доргоговате задоволення :P . Враження непогані. Поки від 21 століття доїхали до Шкоди - закачало! Динаміка розгону страшна. Але сам власник визнав, що BMW Z8 краща, що мене, як шанувальника цього бренду, приємно втішило.

А можна узнать просто твое имя или хотя бы так....где работаешь.....я просто так интересуюсь чтоб спрасить у Олега Олексеевича кого это он возит???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна узнать просто твое имя или хотя бы так....где работаешь.....я просто так интересуюсь чтоб спрасить у Олега Олексеевича кого это он возит???

Возить він інших. Мене просто прокатав ради цікавості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в тему то,что ты,добрый молодец,показал мерс,а он здесь ни к чему!понимаешь,О великий диджей?играй дальше,но не гони чужь,так как р8 и карлсон(мерс)-это машины разного класса.это тоже,что ты ,будешь спорить о том кто лучше Prydz или Ingrosso,а я скажу херня,вот Techno рулит!!!это такая же фигня как и то,что написал ты!House и Techno разные вещи,так и р8 с мерсом cl65.

House, Techno, Trance это разные стили музыки, но их объединяет, то что это танцевальная музыка относящаяся к клубной культуре. Ауди Р8 и Мерс ЦЛ65 это автомобили относящиеся к классу купе, только Ауди это подтип спортивное купе, а Мерс представительское купе. Сравнивать эти автомобили можно так же как и стили музыки, хоть они и разные, но у них много общего. Так что ВЕЛИКИЙ ЗНАТОК АВТОМОБИЛЕЙ давай не будем о классах, стилях, видах, подвидах и прочей классификации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна узнать просто твое имя или хотя бы так....где работаешь.....я просто так интересуюсь чтоб спрасить у Олега Олексеевича кого это он возит???

Возить він інших. Мене просто прокатав ради цікавості.

ну-ну........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...