Перейти до змісту

Audi R8


ursa

Рекомендовані повідомлення

R8... Z8...

Я смотрю, у него любовь к цифре 8...

Прикольно :)

я також цифру 8 люблю. мобільний 538-88-80, номер на машині АС8388АК, раніше був 888-64ВО (довго шукав 538-88В0, щоб був як мобільний, але його видали не в Луцьку :))

але, на жаль, любов до цифри 8 ні на крок не наблизила мене ні до R8, ні до Z8 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Цікаво.. власник цього авто випадково не планує на драгах участь приймати? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЙО!

Lexx , це ж та тачанка, яку ми хотіли обігнати в неділю!!! :)

в нього шланг заправочний від здивування з рук не випав? :)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЙО!

Lexx , це ж та тачанка, яку ми хотіли обігнати в неділю!!! :)

в нього шланг заправочний від здивування з рук не випав? :(

;)

;);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стильна машинка, но Porshe Cayenne, той що сріблястий і з синім тонуванням всеодно дорожче! (150 тис. база) Кста, чий він?

ты великий добрый молодец........к чему то,что дороже???это машины разного класса!ты прежде чем чтото писать,подумай чайником!!!ко всему этому.........база R8 дороже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Похвалюсь. Я їздив на цій машині, правда за кермо сісти побоявся, трохи доргоговате задоволення :) . Враження непогані. Поки від 21 століття доїхали до Шкоди - закачало! Динаміка розгону страшна. Але сам власник визнав, що BMW Z8 краща, що мене, як шанувальника цього бренду, приємно втішило.

ты либо дикий фанат бмв,либо владелец слепо смотрит на автоиндустрию,потому,что Z8 просто даже в сказке неможет быть лучше R8.я был на Kiev VAIID Automotive Show.мажоры на твоё любимое и напомню любимую машину ООООО-великих лучан-БеМеВе не смотрели вообще!!!смотрели и любовались лишь AUDI R8,AUDI S5 и Lamborghini Gallardo,Marcielago.как бы вам,любителям бмв не хотелось,но такой машины как R8 у АУДИ.........у бмв нету!6 бмв это сарай против R8.и ещё по поводу того,что Z8 лучше.........почитай про ездовые характеристики,про динамику в деталях,знаешь ли ты,что такое FSI и на даный момент,самый лучший полный привод QUATTRO,устанавливающийся на многие АУДИ,в том числе на R8.спорткара у бмв нету.6бмв и Z8,это только запах спортивного автомобиля!разгон за 4.5секунды.её равняют с мерилом спорткаров-PORSCHE(компанией которая выпускает исключительно спорткары,кроме кайен,,уже более 40 лет).не будь слепым фанатом.______ответил -BoneS<Night Kiev Rules>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но такой машины как R8 у АУДИ.........у бмв нету!
Та ну? :)

BMW-Z8-v_750.jpg

разгон за 4.5секунды

розгон від 0 до 100 км/год

BMW Z8 -- 4 c

AUDI R8 -- 4.6 с

Ти не забувай, що AUDI вже давно обкатує свої суперкаровські технології на гонках Le Mans, а BMW пише все з "чистого листа" і до того ж не гірше получається, ніж в AUDI :)

Нарахунок повного приводу... в BMW вже давно є система повного приводу, яка абсолютно не гірша за Quattro. Вона встановлювалась ще на BMW 5-series в кузові E34, а зараз в удосконаленому вигляді встановлюється в багато моделей компанії. Просто в BMW не бачать потреби ліпити її скрізь куди не попадя. Класичний задній привод витягнути з неконтрольованого заносу значно легше, ніж передній привод, а тим більше повний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Похвалюсь. Я їздив на цій машині, правда за кермо сісти побоявся, трохи доргоговате задоволення :angry: . Враження непогані. Поки від 21 століття доїхали до Шкоди - закачало! Динаміка розгону страшна. Але сам власник визнав, що BMW Z8 краща, що мене, як шанувальника цього бренду, приємно втішило.

ты либо дикий фанат бмв,либо владелец слепо смотрит на автоиндустрию,потому,что Z8 просто даже в сказке неможет быть лучше R8.я был на Kiev VAIID Automotive Show.мажоры на твоё любимое и напомню любимую машину ООООО-великих лучан-БеМеВе не смотрели вообще!!!смотрели и любовались лишь AUDI R8,AUDI S5 и Lamborghini Gallardo,Marcielago.как бы вам,любителям бмв не хотелось,но такой машины как R8 у АУДИ.........у бмв нету!6 бмв это сарай против R8.и ещё по поводу того,что Z8 лучше.........почитай про ездовые характеристики,про динамику в деталях,знаешь ли ты,что такое FSI и на даный момент,самый лучший полный привод QUATTRO,устанавливающийся на многие АУДИ,в том числе на R8.спорткара у бмв нету.6бмв и Z8,это только запах спортивного автомобиля!разгон за 4.5секунды.её равняют с мерилом спорткаров-PORSCHE(компанией которая выпускает исключительно спорткары,кроме кайен,,уже более 40 лет).не будь слепым фанатом.______ответил -BoneS<Night Kiev Rules>

не дикий, але фанат. І впевнений, що з серійних авто краще ніж BMW немає нічого. А критерії оцінювання у кожного різні. І на 6 моделі їздив, як і на багатьох інших, а не просто дивився на шоу або читав в інтернеті. Я не сліпо оцінюю авто, а після того як проїдусь на ній. А про те, на чому не їздив - мовчу.

Z8 - у 2003 році перестали випускати. Про R8 тоді і не чули. І якщо ти так цікавися автоновинами, то повинен був чути, що у BMW є спорткари! http://forum.avtoindex.com/viewtopic.php?t=11795

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Yurko AUDI уже выпустили спорткар а в той статье на которую ты дал ссылку написано ПРЕМЬЕРА 2009-2010 год!!!!!!!!!! :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Yurko AUDI уже выпустили спорткар а в той статье на которую ты дал ссылку написано ПРЕМЬЕРА 2009-2010 год!!!!!!!!!! :angry:
А AUDI мала що протиставити BMW Z8 в далекому 2003 році? :)

Просто є таке поняття як "термін життя моделі". Поки що ще жива Z8. Коли вона стане неактуальною -- 2009-2010 рік -- тоді і вийде нова Z8 і Z9

А аналог Z3 в AUDI був? А зараз є аналог Z4? (тільки не кажи що какашка AUDI TT це конкурент BMW Z4, поки не їздив в одній і другій)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Yurko AUDI уже выпустили спорткар а в той статье на которую ты дал ссылку написано ПРЕМЬЕРА 2009-2010 год!!!!!!!!!! :angry:

З 1991р. я їздив на автомобілях BMW i AUDI. І не на вбитих пригнаних, а з салону. І до сьогоднішнього дня я не знайшов ні однієї моделі AUDI, що можна протиставити BMW.

І про спорткар. BMW перший рік виступає на Формулі1 як самостійна команда. І зразу ж впевнена третя позиція. А на наступний рік прогнозують, що підніметься і вище. Це багато про що говорить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 1991р. я їздив на автомобілях BMW i AUDI. І не на вбитих пригнаних, а з салону. І до сьогоднішнього дня я не знайшов ні однієї моделі AUDI, що можна протиставити BMW.

І про спорткар. BMW перший рік виступає на Формулі1 як самостійна команда. І зразу ж впевнена третя позиція. А на наступний рік прогнозують, що підніметься і вище. Це багато про що говорить!

где у нас в 1991 году были салоны BMW и AUDI?

да и эта... с 15 лет - нарушение ПДД :angry:

а про Ф1 - пусть поднимутся, а потом говорят.

и чего это они там только первый год? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

где у нас в 1991 году были салоны BMW и AUDI?
Каунас, Литва
да и эта... с 15 лет - нарушение ПДД :)
А ти в суд подай :)
а про Ф1 - пусть поднимутся, а потом говорят.
Говорять не вони самі, а експерти з Королівських перегонів
и чего это они там только первый год? :)
перший рік як САМОСТІЙНА команда. Раніше були в складі Williams
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Респект Олексеевичу, всегда знал что он авто маньяк. Помнитса он еще за вертолет заикался.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и чего это они там только первый год? :woohoo:
перший рік як САМОСТІЙНА команда. Раніше були в складі Williams

а Sauber?

ну, как самостоятельная да

тогда там и Мерседеса нету до сих пор :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Респект Олексеевичу, всегда знал что он авто маньяк. Помнитса он еще за вертолет заикался.
коли він проводив мені екскурсію по комплексу "Волинь" -- я спеціально дивився чи немає вертольотного майданчика. немає... :smile3:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Респект Олексеевичу, всегда знал что он авто маньяк. Помнитса он еще за вертолет заикался.
коли він проводив мені екскурсію по комплексу "Волинь" -- я спеціально дивився чи немає вертольотного майданчика. немає... ;)

Он эту "Волынь" еще лет 5 будет строить. Мне тоже экскурсию проводил года 2 назад, так говорил что через год откроет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає на якому бензі ця машинка їздить?

95! но мне очень жалко её мотор потому что в Луцке неверное нету заправки где не розводят бензин!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А аналог Z3 в AUDI був? А зараз є аналог Z4? (тільки не кажи що какашка AUDI TT це конкурент BMW Z4, поки не їздив в одній і другій)

:)

Хотілось би з чого ти взяв своє твердження?

І хотілось поцікавитись чи Ти їздив на одній і другій?

Я наприклад повністю впевнений шо я на ТТ з повним приводом і турбованим 1.8 спокійно вставлю на довгій трасі твою кабріо 2.2і чи навіть 2.5і (звичайно при наявності у тебе такої :)).

P.S. І взагалі тримай свої сугубо субєктивні твердження при собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їздив на одній і на другій. Правда ТТ -- перша модель, а не та що зараз випускається. І знаю про що я говорю :)

Мова навіть не про швидкість/динаміку, а про відчуття при їзді, про комфорт, про емоції, які викликає одна і друга машина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо.

Але погодься це твої внутрішні відчуття.

І твоя субєктивна думка.

Можливо перед тим як сісти на ТТ ти "не з тої ноги прокинувся", я перед зеткою навпаки?

Я без наїзду.

ТТ мені подобається своєю динамікою. Кватро на повороті коли по дальньому кругу обганяєш когось - казка, іде як приліплена. Аеродинаміка двигун коробка - все таке як воно має бути навіть на першій моделі. ЗЕТКА це більше понти і вольготність. Їде вона теж непогано але коли сідаєш відчуваєш себе на +100 до відчуття без неї. Це на БМВ уміють і це ніхто не приховує. Мені наприклад ще подобається заряджений МІНІк.

Але я не відзиваюсь ні про одну ні про іншу модель як вибач "какашка". Це просто може образити тих самих відвідуваяів форуму!

Я не плююсь слюною від цих слів. Просто полегше в висловлюваннях. Ок?

P.S. Зразу хочу вибачитись за флуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To Kostya

До недавнього часу у мене небуло необхідності у власному авто. Так як посада яку я займав включала у себе службове авто з водієм.

А ТТ це одного з моїх найкращих друзів. Тому і відстоюю тут позиції.

Приглядаюсь до Mercedes CL500 або CL55 (AMG) в кузові W215. Ну як приглядаюсь з моделлю я вже визначився, але оскільки запускаю власну фірму зараз брак коштів. Не знаю можливо прижену з Америки.

Тому власним авто обзаведусь або під кінець осені або вже весною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...