Перейти до змісту

Щодо, шопінг-візи у Польщу!


vitaljas

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 386
  • Створено
  • Остання відповідь

Люди дайте номера телефонов в визовый.

+38 032 2424564

+38 044 5945496

+38 032 2351776

+38 050 1179053

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди дайте номера телефонов в визовый.

+38 032 2424564

+38 044 5945496

+38 032 2351776

+38 050 1179053

Слід лише додати, що це номери у візовий центр (тобто, не у візовий відділ консульства)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Завезу пасажирів легковим авто на закупи(прокатати візу) Люблін Хелм виїзд з Луцька 2-3 рази на диждень Ціна від 250грн Мовна та інформаційна підтримка.при потребі допоможу взяти фактури імені чеки тах фрі на наступну візу. О99-290-81-2О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось вже робив візу по нових правилах. Як все проходить? Бачу біля візового черги є, значить люди роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу біля візового черги є, значить люди роблять.

Ты записаться попробуй в визовый центр) Я неделю не мог , нету доступных дат.Вчера записался , свободные даты 17,18 декабря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось вже робив візу по нових правилах. Як все проходить? Бачу біля візового черги є, значить люди роблять.

Я робив, для отримання ошпінг візи крім стандартного пакету тепер потрібно декілька нових документів, а саме:

1) Якщо ви найманий працівник, вам потрібно взяти довідку з роботи про отриману зарплатню за останні 6 місяців, де має бути вказана ваша посада і відпустка на період поїздки.

2) Якщо безробітний - пишете декларацію письмову (в візовому скажуть, як написати), що маєте кошти для поїздки.

3) Потрібне бронювання готелю оплачене (хоча б на 50%). З букінг ком і ейрбіендбі просто роздруковане підтвердження не підходить, потрібно до нього ще додати або зіскановану фактуру польську, про оплату вами послуг готелю, або піти в банк, щоб роздрукували вам самі чек, але обов'язково має бути зазначено в який готель пішли гроші, і що послуги надав готель. Також в бронванні мають бути вказані імена тих, хто подає документи в візовий.

4) Потрібно принести довідку з вашого рахунку в банку, з обігом коштів за останні 3 місяці. Довідка має бути взята в тому місяці, в котрому подаєте документи, і на момент має бути на рахунку не менше як 300 злотих (еквівалент 1300 грн). Депозитний або крединті рахунки не підходять. Якщо ж у вас немає рахунку - шукайте спонсора. Це може бути родич по першій лінії. В даному випадку ваш родич пише в візовому центрі декларацію, шо він буде спонсором ваших поїздок подальших, і прикріплює виписку з банку зі свого рахунку (дивитись вище, яку).

Здається все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається все!

І це такий геморой? :) А ще вони (Євросоюз) хочуть нам безвізовий режим робити і так з прикордонних областей знущаються?! Довго нам ще того "режиму" не бачити, це лише загравання і бла-бла-бла...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І це такий геморой? :) А ще вони (Євросоюз) хочуть нам безвізовий режим робити і так з прикордонних областей знущаються?! Довго нам ще того "режиму" не бачити, це лише загравання і бла-бла-бла...

Безвізовий режим це пусті розмови, поки що. Особливо сьогодні. Тому маємо те, що маємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.4.Пункт вообще бредовые. Если я подаю доки от фирмы , то всегда сую туда бумажку о том что фирма платит мне командировочные , допустим 50 баксов в сутки, вопрос ,зачем им нужен мой личный счёт? я что за свои деньги еду чтоле??По четвёртому пункту ( смотри 3 пункт)

Вчера мучил оператора кол центра, домучил до того что пункт № 3 не нужен, если есть бумажка от фирмы что оплачивает мне командировочные.Открытым остаётся пункт № 4 , грит всё равно нужен чек)или место где я буду ночевать (адрес,тел) и Внимание скан паспорта того человека где буду ночевать. Чото они там намудрили ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.Открытым остаётся пункт № 4

при відкритті візи, і не тільки шенген, цей пункт є одним з найголовніших для позитивного рішення. Там,якщо бачать, що в вас на рахунку нормальна сума і рух коштів відбувається в +, то для них це вагомий аргумент вашої платоспроможності.

Знаю людину (офіційно не працює, тому довідки з роботи не має), якій спокійно дали тур візу в Францію на два тижні в "нульовий" паспорт. На рахунку казав, що було десь 30000-40000 тис грн :) + бронювання квитків і готелю. Оформляв сам, без "рішал", тур агенств і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.Открытым остаётся пункт № 4

при відкритті візи, і не тільки шенген, цей пункт є одним з найголовніших для позитивного рішення. Там,якщо бачать, що в вас на рахунку нормальна сума і рух коштів відбувається в +, то для них це вагомий аргумент вашої платоспроможності.

Знаю людину (офіційно не працює, тому довідки з роботи не має), якій спокійно дали тур візу в Францію на два тижні в "нульовий" паспорт. На рахунку казав, що було десь 30000-40000 тис грн :) + бронювання квитків і готелю. Оформляв сам, без "рішал", тур агенств і т.п.

Какая им разнится сколько у меня денег на счет , если мне оплачивает командировочные фирма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drap,

так у вашому випадку це не шопінг віза і не тур віза, тому у вас ситуація інша, пункт 4 вас не стосується при виконанні перших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо бронювати готель, якщо наприклад повертатися в той самий день?

Навіщо відпустка, якщо поїхати лише на вихідні чи святкові дні?

В нашій державі є люди які офіційно ніде не працюють, рахунків не мають, ще й отримують пільги та субсидії, хоча мають достатньо бабла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо бронювати готель, якщо наприклад повертатися в той самий день?

Навіщо відпустка, якщо поїхати лише на вихідні чи святкові дні?

В нашій державі є люди які офіційно ніде не працюють, рахунків не мають, ще й отримують пільги та субсидії, хоча мають достатньо бабла.

Думаю, що ці питання варто задавати в консульстві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще хтось буде дивуватись складнощам з оформленням віз у консульстві? Тиць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планується поїздка з 18 на 19 листопада в Люблін з Луцька на закупи! Є вільні місця! Auchan, Carrefour, Biedronka, Lidl, Tesco, Felicity, Lublin plaza та інші. Допоможу з оформленням іменних фактур на шопінг візу та TAX FREE. Можу привезти на замовлення будь-який товар або продукцію з Duty Free. Заберу пасажирів з Любліна. Привезу бронь готелю для візи!

Деталі за телефоном: 067-264-24-62, +48732245869

http://vk.com/tovary_zakupy_v_polshchi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на який термін робити мед. страховку для першої шопінг-візи?

Робіть на місяць. Коштує вона в пзу біля 50 грн.Тільки зазначте в анкеті і страховці одні і ті самі дати. + пзу, що якщо візу не відкриють, то до 600 грн повертають (типу 35 євро по старому курсу :) ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Як там справи, хто робив візу по нових правилах і з новим переліком документів?

Чи реально зробити без рахунку, заброньованого готелю, офіційно не працевлаштованій людині?

Чи може Ви вже їздите по біометричних паспортах? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому треба прокатати візу запрошую.Ціни демпінгові!! в порівняні з конкурентами! Луцьк-Люблін-Луцьк вартість 350грн.Люблін при бажані можна відвідати любий заклад.Допомога в оформлені документів на наступну візу.При колективній поїздці буде дешевше! О99-290-81-2О.Щось цікаво дзвоніть підскажу.Рейси максимально адаптовані з мінімальним простоєм на кордоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...