Перейти до змісту

Порадьте банківський продукт


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

Куплене в банку золото вартує вкладених грошей (+\- відсоток подорожчання) поки воно знаходиться в межах банка. Зберігати таким чином гроші вигідно хіба що на дуууже тривалий термін, золото зростає в ціні досить повільно, а враховуючи різницю курсу купівлі/продажу можна навіть в "нуль" не вийти.

Згідний; навіть власні злитки не всі банки купують назад. Та й хто казав про злитки? Є ще прикраси, але у них цінність росте повільно. Експерти радять унікальні або виготовлені на замовлення. Повторюсь, довіри що до долара, що до євро - немає. Тому або гривня, або альтернатива.

В Привата є "копилка" - 15\16% на 6\12 місяців, від 50грн. Але можна зняти відсотки тільки при закінченні терміну. Є й звичайні депозити, із мінімальною сумою в 1к грн. Плюс Приват, в часи 25-26% депозитів, не піднімав ставки вище 17-18%. Аналогічно Ощадбанк.

Можна ще придивитись до Аваля, який Райффайзен. До закордонних банків поки що доступу мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна ще придивитись до Аваля, який Райффайзен. До закордонних банків поки що доступу мало.

Хе хе.

Був у мене депозит в Авалі ... ще й винен їм лишився )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Привата є "копилка" - 15\16% на 6\12 місяців, від 50грн.

16% на рік, мінімальної суми зараз немає. Різні способи накопичення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, так гарно натякаєш на Приват, якому тут присвячені 2 теми в яких гівна стільки що не відмитись... Так, це зручно, але знаю кілька випадків коли знайомі або так і не змогли забрати свої депозити звідти або забирали через суд, тому влазити в це гівно в гарній обгортці не хочу. Тим більше зараз мене з ним нічого не пов"язує, а коли останній раз пов"язувало залишило по собі погані спогади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобається кому, чи не подобається ПБ є лідером на ринку банківських послуг, до спектру яких інші банки ще не скоро підтянуться.

Боюсь від інших банків можуть залишитись ще гірші спогади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Класти на короткі депозити (менші %, але у випадку чого можна зняти з меншими втратами) з автоматичною пролонгацією. У випадку введення мораторію на дострокове розірвання депозитів, ваш договір досить швидко стане таким, що закінчився і вимоги мораторію вас не стосуватимуться (хоча у нашій державі логіку дій регулятора важко передбачити)

2. Розглянути варіант в залежності від суми 2-3 банки.

3. Можна трохи у нац валюті, трохи у інвалюті.

Ризиково, але Ощад має непогані варіант - вклад "Депозитний". Оформляєте скажімо на 35 днів - маєте 15% у грн і досить нетривалий строк, через який матемите доступ до грошей без втрат відсотків.

P.S. Я б узяв до уваги ще такий фактор, як наявність знайомств у банківській установі, якими можна буде скористатися у випадку якихось форс-мажорів у фін секторі, чи які можуть вчасно попередити про проблеми конкретної фін установи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завалялось пару тисяч гривень, хочу не тримати їх дома а покласти на депозит, щоб на них накапали які-небуть відсотки які хоч інфляцію перекриють. Буду поповнювати нерегулярно на суми порядку 100-2000 грн. Коротше щось типу копилки - коли захотів - поповнив, коли захотів - розпотрошив.

Переваги:

- свобода використання

- зручність поповнення і зняття грошей

- відсотки

- низькі штрафи за дострокове зняття

Вибачайте за дилетантські формулювання, слабувато оперую поняттями і термінами банківської справи.

Всім наперед дякую за допомогу і поради.

Також цікавить схожий вклад, але у валюті (долар, євро). Свобода використання - це поточні рахунки з низькими відсотками. Мене влаштував би місячний вклад з автоматичною пролонгацією, з щомісячними виплатами відсотків та можливістю поповнення. В них відсотки більші, а при достроковому розірванні в таких вкладах втрачаєш відсотки тільки за останній місяць, що не критично. Як бонус хотілось би збільшення відсоткової ставки при автоматичній пролонгації, як в депозиті "30 днів" від Укрексімбанку і безкоштовний інтернет-банкінг (не в курсі чи у всіх він є). Мінус цього депозиту відсутність поповнень. В Приваті викручуємося з дівчиною, яка мене обслуговує, розірванням депозиту, відразу після нарахування щомісячних відсотків і підписанням нового депозиту на більшу суму. Але в Приваті відразу капає 6 відсотків (в доларах), а не 1,5 як в Укрексімі. Хто щось порадить? На разі актуальним є євродепозит.

Вадім, подивись депозитний індекс ФУДІ від фінанс.уа, можливо щось підбереш собі.

Надежность

определяется в виде буквенного обозначения от A до F, где А означает наивысшую надежность банка.

Доходность

определяется в виде цифрового значения

от 1 до 6, где 1 означает наивысшую доходность депозита в определенной валюте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піднімав. У мене був депозит з автоматичною пролонгацією, то в час кризи його продовжили зі ставкою чи то в 21,5 чи 22,5% річних.

Минулого року в них були такі відсотки, але тривало це місяці 2-3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тему "форточніків" то просто розумні люди, тіпа ховають енну суму, яку можна найти але трохи потратити часу, а основну ховають.

Це по принципу йде такому що в них обмаль часу на пошуки, якщо знайдуть то будуть задоволені уловом і підуть, навіть не подумають ще щось шукати.

І в догонку таким людям треба коли ловлять відрізати дві ноги зразу, і все тоді форточніків буде менше, а то як правило вони забирають в людей останнє, а до крутеликів бояться лізти.

А де зберігати гроші, так це в банку, якби там не було це надійно, зручно, можна в декільках банках. Якщо збирається енна сума, то купується щось осящаєме, по типу там гаража, який можна продати, чи там нерухомість якась, якась ділянка землі і так далі. Всеодно світ не стоїть на місці будуть купляти і гаражі, і ділянки і так далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадім, подивись депозитний індекс ФУДІ від фінанс.уа, можливо щось підбереш собі.

Згідно цього індекса варто довіряти Ощаду, Укрексім, Піреус (перший раз чую), РайфайзенАваль... а хвальоний Приват троха в "дупі".

З Ощадом - погано що без поповнення (вклад "Депозитний")

В Укрексімбанку - якийсь смішний річний відсоток - 3,75% (депозит "Ощадний")

В "Райфайзена" - 3 вклади непагані (1, 2, 3) тільки щось різниця не дуже кидається в очі, але можна і поповнювати, і знімати гроші до мінімуму в 2 тисячі грн, і капіталізувати відсотками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Ощадом - погано що без поповнення (вклад "Депозитний")

А Ви плануєте поповнювати кілька разів на місяць? Якщо ні, без особливих проблем можна заключити договір на 32-33 днів, так, що він закінчувався через 1-2 дні після того, як з"являтимуться вільні кошти. Скажімо 10 числа очікуєте надходження 5 тис грн, які бажаєте докласти до попереднього вкладу. В такому разі завбачно передбачаєте строк закінчення попереднього договору на 11 число. Недолік "Депозитного" - це відсутність (наскільки я зрозумів) автоматичної пролонгації і що це Ощадбанк. Хоча сьогодні з жодним банком не можна бути хоч трохи спокійним і впевненим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші мають приносити гроші, це такий закон грошей.

Я просто написав на вскидку, а де без гемора зараз щось будеш мати, ніде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...