Перейти до змісту

У Німеччині протестували передачу даних зі швидкістю 2 Тбіт/сек


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Китайська телекомунікаційна компанія Huawei та європейський оператор зв'язку Vodafone провели випробування технології передачі даних з оптоволокна зі швидкістю 2 Тбіт/с у рамках діючої мережі Vodafone.

Про це повідомляє CyberSecurity.

"При проведенні випробувань вдалося досягти швидкості передачі даних 2 Tбіт/с на відстань більше 3325 км. Водночас швидкість каналу передачі даних була в 20 разів вища, ніж в існуючих комерційних системах (100 Гбіт/с)", - говориться в повідомленні.

Випробування продемонстрували, що технологія оптичної передачі даних може вийти за рамки стандарту 100G.

©

Дайош 1Гбіт в каждий дом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайош 1Гбіт в каждий дом!

Оно то конечно здорово было бы, но чет фантазии не хватает для чего столько нужно. Может видеоконцеренция в HD? :) А сколько такое удовольствие будет стоит так вообще не хочется думать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайош 1Гбіт в каждий дом!

Оно то конечно здорово было бы, но чет фантазии не хватает для чего столько нужно. Может видеоконцеренция в HD? :) А сколько такое удовольствие будет стоит так вообще не хочется думать...

Аналогічно думали власники ADSL модемів 7-10 років тому про теперішні швидкості ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, що вони там в Німеччині передавали з такою швидкістю?))

Німецькі фільми (без перекладу) :0166:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайош 1Гбіт в каждий дом!

Оно то конечно здорово было бы, но чет фантазии не хватает для чего столько нужно. Может видеоконцеренция в HD? :) А сколько такое удовольствие будет стоит так вообще не хочется думать...

на останній CES одним з основних трендів було UltraHD (воно ж 4K). перший фільм в такій якості тривалістю 45 хв. має об"єм 120 Гб. оcь вам і сфера використання. звичайно не все так швидко, оскільки засоби відтворення подібного відео надійдуть у продаж по захмарних цінах (телевізори по 20 000-40 000$), але процес почався і рано чи пізно UltraHD стане таким же буденним, як і FullHD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якась мутна новина... нічого конкретнішого щось в неті не знаходжу...

Тобто, ніякої більше інформації... По одному волокну? Чи по багатьох... Яка відстань між НРП (Необслуговуємий Регенераційний Пункт)? і т.д.

Така швидкість сама по собі, по суті, це не диковина. Наприклад, обладнання американської фірми Infinera (яке використовує, наприклад, компанія Cable&Wireless Worldwide, що з'єднує Європу і Азію, а це біля 10 000 км, від Франкфурта до Омана, до речі, і через Україну теж) на зарашній момент дозволяє масштабувати транспортний потік до швидкості 6,4 Тбіт/с

А в близькій перспективі (як вони запевняють) 100 Тбіт/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайош 1Гбіт в каждий дом!

Оно то конечно здорово было бы, но чет фантазии не хватает для чего столько нужно. Может видеоконцеренция в HD? :) А сколько такое удовольствие будет стоит так вообще не хочется думать...

Зараз дома 100мбіт. І нормально.

А загалом - пояснюю. В наш час по цифроіим (оптичним) каналам передають УСЕ! Уяви, зайшов до тебе в хату 1 кабельок 1Гбіт. І приніс тобі в хату: (утрірую :) )

1) Телебачення (100500 каналів у HD якості кожен)

2) телефон із відеозв'язком.

3) Інтерент зі швидкістю 100 і більше мегабіт.

4) ще якусь фігню про яку я не знаю або яку ще не придумали.

І т.д. Все логічно!!

jack74

я так зрозумів, що по тому ж каналу, що передавали 100Гбіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не факт... Я думаю, якби це дійсно вони зробили по одному волокну, то галас про це вже був би по всьому інету...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте уявимо найближче майбутнє.. Повноцінні 3д фільми з ефектом присутності, де, наче в іграх, можна буде самому керувати "камерою", і дивитися кожен сюжет з якої сам хочеш точки.

На таке, якщо його реалізують, і треба буде терабітні канали ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайош 1Гбіт в каждий дом!

Оно то конечно здорово было бы, но чет фантазии не хватает для чего столько нужно. Может видеоконцеренция в HD? :) А сколько такое удовольствие будет стоит так вообще не хочется думать...

... Уяви, зайшов до тебе в хату 1 кабельок 1Гбіт. І приніс тобі в хату: (утрірую :) )

1) Телебачення (100500 каналів у HD якості кожен)

2) телефон із відеозв'язком.

3) Інтерент зі швидкістю 100 і більше мегабіт.

4) ще якусь фігню про яку я не знаю або яку ще не придумали.

І т.д. Все логічно!!

і це все - в кожну кімнату! КОЖНОМУ користувачу квартирі! :)

А телебачення не в якомусь допотомному HD (а з такими швидкостями воно вже тоді так буде називатись ;) ), а вже з трансляцією 3D на екран розміром з стіну у відповідній якості! Чи на всі чотири стіни! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, подякував. Я, чомусь, не знайшов...

Так як я і думав, не по одному волокну, по кабелю

Обе передачи были выполнены по линии, состоящей из волокон G.652...

ну але теж стрибок для трафік-провайдерів в масштабах країни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно думали власники ADSL модемів 7-10 років тому про теперішні швидкості ;)

Троха не так, ADSL це ще куди не йшло, а от власники Dial UP модемів то точно думали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно думали власники ADSL модемів 7-10 років тому про теперішні швидкості ;)

Троха не так, ADSL це ще куди не йшло, а от власники Dial UP модемів то точно думали!

Коли сидів на діалап мріяв про АДСЛ, коли сидів на АДСЛ мріяв про 100 мб/с. Зараз ні про що не мрію, 20 мб/с з головою хватає. Це поки контент не роздують до слонових розмірів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Зараз ні про що не мрію, 20 мб/с з головою хватає. ...
"Аппетит приходит во время еды" ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Зараз ні про що не мрію, 20 мб/с з головою хватає. ...
"Аппетит приходит во время еды" ;)

Апетит приходить коли щось починає довго грузитися, раніше на форумах сайтах попереджали про "важкий контент", зараз це не проблема так як пропав лімітований інет. З"явиться проблема коли треба буде витягувати по 500 гб з нету...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це поки контент не роздують до слонових розмірів.

Доречі про контент, ніяк не можу зрозуміти однієї дурниці з контентом. Зараз з закачок вактично найбільший сегмент займають фільми.

Пригадую часи коли основним носієм був CD формат, всі фільми ріпувались в розмір 700 Мб, якість цілком достатня, звісно з наявними артефактами від компресії кодеками, де більше де менше. Далі з’явився DVD-формат, фільми перейшли планку 1,4 Гб, а зараз взагалі всі ріпи мін 2Гб до 2,5 Гб. Придивлююсь ближче - ті ж самі артефакти, та ж сама якість. І головне шо ДВД-ріпи шо БД-ріпи... от питається нафіга той контент роздувається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це поки контент не роздують до слонових розмірів.

Доречі про контент, ніяк не можу зрозуміти однієї дурниці з контентом. Зараз з закачок вактично найбільший сегмент займають фільми.

Пригадую часи коли основним носієм був CD формат, всі фільми ріпувались в розмір 700 Мб, якість цілком достатня, звісно з наявними артефактами від компресії кодеками, де більше де менше. Далі з’явився DVD-формат, фільми перейшли планку 1,4 Гб, а зараз взагалі всі ріпи мін 2Гб до 2,5 Гб. Придивлююсь ближче - ті ж самі артефакти, та ж сама якість. І головне шо ДВД-ріпи шо БД-ріпи... от питається нафіга той контент роздувається?

Ну я з тобою не згідний щодо якості 700МБ і 1400-2500МБ, артефактів вічутно менше і розширення більше! А щодо швидкостей то базовий теперешній тар. план. ОГО! 5Мбіт мене цілком вдовільняє, я не розумію як можна бути таким озабоченим гіпершвидкостями, невже закачка фільму в 1год нині стала нестерпною?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це поки контент не роздують до слонових розмірів.

Доречі про контент, ніяк не можу зрозуміти однієї дурниці з контентом. Зараз з закачок вактично найбільший сегмент займають фільми.

Пригадую часи коли основним носієм був CD формат, всі фільми ріпувались в розмір 700 Мб, якість цілком достатня, звісно з наявними артефактами від компресії кодеками, де більше де менше. Далі з’явився DVD-формат, фільми перейшли планку 1,4 Гб, а зараз взагалі всі ріпи мін 2Гб до 2,5 Гб. Придивлююсь ближче - ті ж самі артефакти, та ж сама якість. І головне шо ДВД-ріпи шо БД-ріпи... от питається нафіга той контент роздувається?

Це "заговор" виробників жорстких дисків, болванок, і взагалі залізних магнатів;)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тільки.

А як щодо "хмаркових" сервісів? Коли можна собі зі свого телефону (із 4-ма ядрами) залити відео (уже в 1080р) на сервіс і дома його подивитися на 56" плазмі?

І цим УЖЕ користуються.

Потреби ростуть. ІЗ появою 1080р і більше передача даних зі швидкістю 1 мбіт - не актуальна...

невже закачка фільму в 1год нині стала нестерпною?!

Да. Особливо коли фільм усього лиш 1.4Гб. А не 25 Гб. :) Зрештою, ми живемо у 21 столітті, і це не повинно нікого дивувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це потрохи готуються до масового введеня HD телебачення в форматі 4к (http://www.hdtv.ru/articles/12043-chto-nuzhno-znat-o-4k-razreshenii.html )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже закачка фільму в 1год нині стала нестерпною?!

Скажу більше, фільм качається 24 хв і це вже здається вічністю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже закачка фільму в 1год нині стала нестерпною?!

Скажу більше, фільм качається 24 хв і це вже здається вічністю :)

Колись люди не літали і їздили на конях... Преміщувалися по континентах .... Вони знали що таке вічність.... А тут зачекати 20 хв щоб подивитися фільм тривалістю в півтори години... Люди це наглість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...