Перейти до змісту

Я пам'ятаю


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Пропоную в цій темі ділитись спогадами про якісь конкретні місця в Луцьку.

Тобто взяти якесь конкретне місце і кожен,хто щось пам'ятає про це місце чи події пов'язані з цим місцем тут пише.Коли вже все згадається переходим до іншого і т.д.

Нещодавно забрів на стадіон в Теремному і найшли спогади,то ж з нього й почну.

Стадіон в Теремному.

Колись там грали аматорські футбольні команди Луцьких підприємств.Стадіон вроді як було закріплено за Електроапаратним заводом і називали його стадіон "Електрик".

Крім футболу на ньому грали в хокей на траві,сам особисто в дитинстві спостерігав за тренуваннями і матчами.

Поряд було стрільбище,на якому ми збирали кулі на грузила.Кілька разів там навіть стреляв.

Кілька разів там спостерігав за змаганнями кордових моделей.

В старших класах,коли були на зборах у воєнкоматі бігали там крос.

Ось поки все,що згадалось.

Додайте,хто ще щось згадає.Цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь

Ми ще у школі (18та) на цьому стадіоні крос здавали. То асоціація в мене з ним: на язику присмак металу, ноги підкошуються, дихання вибите - пробігла 3км... :))) А так - частенько ходили повз нього в Теремно - колись чогось там збиралися зі старими друзями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Теремному є стадіон? Оо :)

Так його всі називають.Тому так і написав.

ЗІ: страшні люди,ні кроку в сторону не можна зробити :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще там зимою були "крутєйші" гірки(там де було стрільбище)

З.І зараз нажаль гірок немає,якась "бідна людина" збудувала там собі хатинку :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Теремному є стадіон? Оо :)

Так його всі називають.Тому так і написав.

ЗІ: страшні люди,ні кроку в сторону не можна зробити :_16:

Ааааа. Ти певно про той стадіон, що на Писаревського! А я чомусь намагався пригадати де біля ставків чи в районі Теремнівської стадіон :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б цікаво якби не лише згадували спогади повязані зпевними місцями, а й викладали фото цих місць. Хоча це можливо краще підходить до іншої теми ... Але все ж ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"при пожаре звоните ноль-один" (с) Шоу долгоносиков

раз уж речь о кроссе, то вспомню "пожарку" возле пятой школы. так уж исторически сложилось, что стадиончик этот между школой и пожарной службой использовался совместно. они развлекали нас, школьников, скалолазаньем на макет дома (до сих пор там стоит), тушением коробок и луж из бензина, а мы их футболом, кроссами вокруг "пожарки" и всякими играми на том самом макете дома. особым шиком было забраться на второй-третий этаж макета – лестниц между этажами в макете не было! что же о кроссе, то практиковали "бег по очереди" – забегали за "пожарку" всей командой, человек 20, скрываясь с поля зрения физрука, а выбегало человек 10-15. и менялись по кругам :smile3: после школы уже, несколько рядов скамеек и "пульт" – самое тусовочное место. там и покурить можно вдали от взглядов учителей и за жизнь поболтать, да и подраться если уж приспичит. забора вдоль дорожки не было ещё и в случае какого стрёма компания бросалась врассыпную дворами.

удивительно, но место это сохранилось практически без изменений – я как раз недавно проходил мимо альма матер и специально обратил внимание. двадцать лет прошло…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще по вул. Січовій (колишня Комінтерна), там де зараз водоканал (здається), біля білого цегляного пятиповерхового будинку, був ставок, який замерзав і взимку ми по ньому катались.

Також гірки були за 18 школою, все дитинство там прокатався. Зараз там будинок приватний :(((

А в Теремнівських ставках в дитинстві я навіть купався, за останні років 10 в Теремно попав, цього літа і був в шоці, ставок заболочується :(((

Територія "Тубіка", зараз облБТІ та Служба виконання покарань, була хітовим місцем відпочинку.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от пам"ятаю "МРІЮ" Луцьккондитера в центрі.... і посиденьки там з батькми смакуючи молочний коктель із "картошкой" ех... такої картошки як була там колись ніде не зустрічав з тих пір... чи мо то так собі малюю спогади приємні :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не вистачає місць мого дитинства :)

Вільний доступ до парку стадіону.

Прохід з яблунями на місці багатоповерхівки навпроти дитячої бібліотеки

Довгобуд на місці нинішньої бібліотеки СНУ, де ми лазили після школи.

Фонтани навпроти Променя

Буратіно :)

А я от пам"ятаю "МРІЮ" Луцьккондитера в центрі.... і посиденьки там з батькми смакуючи молочний коктель із "картошкой" ех... такої картошки як була там колись ніде не зустрічав з тих пір... чи мо то так собі малюю спогади приємні :D

О так, "Мрія" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вспоминая "Мрію" вспомнила кафе "Кривий Вал" на одноименной улице, мне там муж первое свидание назначил...мне было 16лет!!!!Теперь там ОТП банк и куча непонятных магазинчиков(((А еще магазин "Сонечко" возле главного корпуса, тогда еще ВДУ, можно было купить всякую всячину и даже диски на прокат брать...да...какой там Торрент...)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кафе "Волинь" ресторан "Волинь" і там була "Кулінарія" смачнющі свіжі булочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, згадав ще гастроном на місці Wine Time :) Особливо магазин дисків в ньому, купив 9 штук, 10-й в подарунок)

Збирав талончики

Він потім в "Кривий вал" переїхав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карусель "Ромашка"(ніби так називалась), у парку. Там стояли авіаційні двигуни. Коли починали ревіти - враження, що сидів у літаку. Дуже потужно піднімали у повітря. Тир у парку, невеличкий кінозал для дітей.

К-тр "Батьківщина", постійно там дивився цікаві фільми, "Зміна", "Хроніка". Альтанка (її вже немає), зліва від центрального входу в парк(біля "Хроніки"). Кафе "Ласощі", там картопля і молочний коктейль, морозиво - така була смакота! Гармата внизу за ДЮСША.. Пельменна, гарні спогади - двійна порція+стакан сметани)). За пристойну ціну, навіть для дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, згадав ще гастроном на місці Wine Time :) Особливо магазин дисків в ньому, купив 9 штук, 10-й в подарунок)

О, так. "Слов'янський двір" називався.

Там часто стояв бідовий мужик, який продавав газети...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диски, диски... В гастрономі на Плєханова пляшки з-під молока і сметани приймали і олію на розлив продавали, як і в 30-му на Радянській :_07:

А в ДО і ДК були дискотеки і в клітці в парку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диски, диски... В гастрономі на Плєханова пляшки з-під молока і сметани приймали і олію на розлив продавали, як і в 30-му на Радянській :_07:

А я пляшки здавав в нинішню "Поляну" біля Променя. То мабуть і є 30-й :) Стрілецька теж Радянською була

Чи це магазин на місці нинішньої Фелічіти? Я його теж памятаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30-тий гастроном на Л. Українки, в будинку що горів, напроти магазину "Спрайт"

А найсмачніша кава була в "Лакомці"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я пам"ятаю будинок прабабусі, який був розміщений отут .

Потім його зруйнували (прабабусю виселили до нас) і на його місці виріс двоповерховий (?) кількаквартирний будинок.

А ще БТР на території льотної частини, в середину якого можна було залізти.

А ще "кошерний" цирк шапіто, який приїзджав на площу біля Старого ринку (де зараз купа контейнерів під парком).

А ще баржі на Стиру (по яким можна було полазити), і земснаряд (чи як там його) на заливі між Ковельською і Пугачьова (Д. Галицького).

Поле з кукурудзою біля обласної дитячої лікарні звідки я щоліта привозив Орльонком сумку тої кукурудзи. Хех, дабитчік :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дєтскій городок" на Молоді (нині там Мадагаскар). На качелях закручували цепи і пускали.

На замок вилазили, квачя грали на ньому. ух як з нього було злазити страшно. для мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, а помните какой базарчик был напротив Областной больницы?!Теперь там "Салют", а тогда все время за чем то мама отправляла на этот базарчик, и таааак не хотелось идти, казалось так далеко от кинотеатра "Проминь", а теперь это расстояние кажется смешным!Я еще однажды с лучшей подружкой там груши продавала с ее дачи, в то лето был неурожай груш, и мы ломили цену, все возмущались, но покупали)))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гастроном "Олдем" на проспекті Волі.

Вивіска, якщо не помиляюсь, досі висить...

Ну й ще пам'ятаю гастроном на Львівській, там де зараз "Наш край"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...