Перейти до змісту

Я пам'ятаю


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

базарчик был афигенный, моя мама в начале 90 с него начинала свою предпринимательскую деятельность (продавала сигареты "lights" в простонародьи - Лихтс, львовский майонез в стеклянных баночках и дрожжи.)

А еще километровые очереди за хлебом в начале 90х. Как-то было дело - намазали мне вечерком бутер с вареньем - я его не доел, а к утру хлеб подорожал в 40 раз. И мне пришлось черствый бутер доедать под контролем родителей - ибо хлеб под вареньем - оччень дорогой :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь

Гастроном "Олдем" на проспекті Волі.

Вивіска, якщо не помиляюсь, досі висить...

Ну й ще пам'ятаю гастроном на Львівській, там де зараз "Наш край"...

і на "диво" світиться-цікаво за чий рахунок?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Військова частина напроти "Променя" - там були невеличкі бункери для імітування газової атаки.

Аеродром, на місці "Там-Таму". Вітер, кукудузники.. Перший політ у Рівне..

Не вистачає поля, де раніше була кукурудза - як йти до Ліпін від дит.лікарні. Там сіяли і пшеницю. Спогади; йшли усією сім'єю по полі стежками, на фоні сідаючого сонця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А еще "оптовку" в "клетке" на Варшавке, где блоками продавали жуйки Tip-i-Tip, Turbo и т.д

И котлован на Коперника возле дома № 60 (мой), который долго "висел" долгостроем, и мама пользуясь случаем (там все местные пользовались таким случаем) спустила поломанную машину на педалях :D

А рядом котельная, там были построены какие-то резервуары с "химией" под землей и если туда кинуть какую-то "каку" то она в этой "химии" шипела и булькала, прикольно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в гастрономі на Плєханова картриджі до "Денді" на прокат брала =Р

Згадую літнє кафе біля пам'ятника Бойку, навпроти "Владислава". Зараз на його місці звели новий будинок, що ніяк не може здатись в оренду. Дуже хочу побачити фото цього кафе, але не можу знайти. Мо, хтось згадає і поділиться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волі 52, двір, черги за "Белізною", пральним порошком,господарським милом.Волі 54,двір,черги за цукром,алкогольними напоями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще по вул. Січовій (колишня Комінтерна), там де зараз водоканал (здається), біля білого цегляного пятиповерхового будинку, був ставок, який замерзав і взимку ми по ньому катались.

Також гірки були за 18 школою, все дитинство там прокатався. Зараз там будинок приватний :(((

А в Теремнівських ставках в дитинстві я навіть купався, за останні років 10 в Теремно попав, цього літа і був в шоці, ставок заболочується :(((

Територія "Тубіка", зараз облБТІ та Служба виконання покарань, була хітовим місцем відпочинку.....

1.вул.січова,де водоканал.Ех,яка там класна баня була,навіть не просто баня а комплекс "Дельфін".Там було 2 відділення за 80 копійок звичайне(волога парна,фінська сауна і резервуар теплої та резервуар холодної води,в яких відлежувались), а за 1,50руб,було інше відділення,майже все те саме,тільки з великим басейном.Ми ватагою приходили і давали банщику цього відділення напряму (позакасою) по 1 рублю і ганяли в цьому басейні в "квача" або у "вонючку"(не знаю чи є тут знавці цієї гри).Шикарне було місце.Потім там був один з кількох перших відіків у Луцьку.Я навіть пам'ятаю,що перший фільм там був з Брюсом Лі.

2.Гірка за 18-ю школою.Це просто Куршавель був для нас.Взимку там був аншлаг.Всі на санках,лижах,дошках.клейонках.Татусі намащували діткам лижі мазькою для снігу "Вісті",а часом і самі з'їзжали,щоб показати клас.

Крутіша гірка була тільки в Гаразджі на кар'єрах.

3.Теремнівскі ставки. Це було Сан-Тропе.Влітку там була сама крута туса.Круті пацикі заїзджали на Волинянках-кабріолетах прямо на пляж(там було два таких півострови) і дівчьонкі просто мліли.Частеньку туди навідувались "снять дєвок" на мокроасфальтних девятках хлопаки, які в той час заробляли кулаками і паяльниками стартовий капітал(зараз вони бізнесмени і політики).Обстановочка відразу ставала напряжною.Бо часом їм подобались дєвкі,які були з пацанами.

4.Це вроді був не тубік,а якась інфекційна чи діабетчиків там лікували,вже не пам'ятаю.

Зате пам'ятаю,які там круті ставки були і парк.В центрі ставка був острів,на острові була хатинка.де жили лебеді чи гуси.Взимку там в затишку був дзеркальний лід і ми грали в хокей на ковзанах.А на місці молокозаводу було болото чи очерет і ми там ганяли куріпок і зайців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятаю магазин "Дари природи" - такий собі овочевий супермаркет а-ля "по-совєцкі". Зараз там супермаркет "Просто".

Ще згадую як грались на будівництві будинку, який зараз стоїть за літаком (з жовтими балконами/стінами).

Ну і поле до Липин, коли ще там і не пахло обл.дитячою лікарнею - робились періодичні набіги за горохом та кукурудзою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парк 900-річчя Луцьку. Під накриттям (чи то в приміщенні) де катались на електромашинках (атракціон біля сюрприза), в 90-х "лабали" на Dendy в танчики :0155:. Це потім сиділи сутками вдома і грали, садивши тєлікі (ну, так батько тоді казав).

junior_5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин "Ювілейний" (зараз "Наш край") та базарчик біля нього. Завжди там купувала польські вафелькі шоколадні, смачнючі такі.

Овочевий магазин за "Дари природи",(там зараз Краяни здається) такого томатного соку ніде не продавали , після школи завжди заходили, а ще гастроном навпроти 10-ї школи..... березовий сік за 8 копійок + бублик з маком за 12 копійок.... і таак вже смачно їлося...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б цікаво якби не лише згадували спогади повязані зпевними місцями, а й викладали фото цих місць. Хоча це можливо краще підходить до іншої теми ... Але все ж ...

Стадіон в Теремно на вул. Писаревського. Тут я живу з самого дитинства, знаю кожен клаптик. Купа спогадів.

post-18399-0-90440100-1359045300_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морозиво в "Мальвіні". Дружина до цього часу не може знайти подібного за смаком морозива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин "Ювілейний" (зараз "Наш край") та базарчик біля нього. Завжди там купувала польські вафелькі шоколадні, смачнючі такі.

Овочевий магазин за "Дари природи",(там зараз Краяни здається) такого томатного соку ніде не продавали , після школи завжди заходили, а ще гастроном навпроти 10-ї школи..... березовий сік за 8 копійок + бублик з маком за 12 копійок.... і таак вже смачно їлося...

Це так... (Дари Природи - нервово курять, проти старих Гастрономів...) :_04:

Але сік з таких речей

emkost-dlja-prodazhi-soka-sssr-irpen.jpg

це щось...

А ще продавали розсол з капусти!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одразу пригадав, як на самому початку 90-х по Лесі Українки продавали в білих холодильничках кока-колу, пепсі і спрайт на розлив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одразу пригадав, як на самому початку 90-х по Лесі Українки продавали в білих холодильничках кока-колу, пепсі і спрайт на розлив :)

...ти ще "Вітамін", на тій же Лесі, пригадай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... А я от пам'ятаю стадіон футбольний на тому місці, де зараз корти тенісні в Адреналіні. Стадіон старенький, збудований ще за тих часів, коли мене на світі ще, по ходу, не було. Двоє великих воріт, за дальніми стара іржава напіврозвалена "бєсєдка", а по периметру цього Храму футболу всілякі корчамаки і бур'яни. Паркан, яким була загороджена тоді ще територія якогось заводу, якому належало і поле, теж старий і, собака, міцний. Доводилося перелазити, а місцеві охоронці любили його помазати мазутом чи якоюсь бідою, яку потім не відітреш. Але потім десь з'явилася дірка в паркані. Видно, не тільки наша зіркова дворова команда по футболу там тренувалась. Після цього лазити туди стало легше.

А потім ми виросли і перестали грати в футбол. А потім територію викупили і зробили там Адреналін. Хепі енд ніби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, спочатку (60-70-ті) кафе "Буратіно" знаходилось в кінці вул.Радянськой (Л.Українки), через дорогу від медичного училища (коледжу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин "Ювілейний" (зараз "Наш край") та базарчик біля нього. Завжди там купувала польські вафелькі шоколадні, смачнючі такі.

А я ходила на "ювілєйку" купувати жувачки :)

А ще в "Тікі-ток" ходила :) Біля бару "Калина" (приміщення банку навпроти зупинки 5-та школа) частенько назначали зустрічі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... А я от пам'ятаю стадіон футбольний на тому місці, де зараз корти тенісні в Адреналіні. Стадіон старенький, збудований ще за тих часів, коли мене на світі ще, по ходу, не було. Двоє великих воріт, за дальніми стара іржава напіврозвалена "бєсєдка", а по периметру цього Храму футболу всілякі корчамаки і бур'яни. Паркан, яким була загороджена тоді ще територія якогось заводу, якому належало і поле, теж старий і, собака, міцний. Доводилося перелазити, а місцеві охоронці любили його помазати мазутом чи якоюсь бідою, яку потім не відітреш. Але потім десь з'явилася дірка в паркані. Видно, не тільки наша зіркова дворова команда по футболу там тренувалась. Після цього лазити туди стало легше.

А потім ми виросли і перестали грати в футбол. А потім територію викупили і зробили там Адреналін. Хепі енд ніби.

Який НАх Адреналін! Це ж кінець географії!

А от щодо того СтадівоНУ...( там ще такі старі явори й верби стояли), то поруч була "Шашлична" , ето да....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В гастрономі на Плеханова напроти входу був відділ. де продавали у 70-х роках каву одинарну по 3 коп, подвійну по 6 коп., молочні та фруктові коктейлі, тістечка . На Радянській, майже напроти книжкового Пасажу, продавали пиріжки з лівером по 4коп,(іх та поруч і смажили), а поруч на місці банку стояли автомати з газ-водою . Ідеш в кіно , спочатку купив пиріжків на 20 коп, запив водою за 3 коп., придбав білет в "Батьківщині" за 10 коп, вийшов з сеансу, і, якщо залишились гроші, пішов постріляв з"воздушки" в тирі, де тепер магазин "Брокар". Житуха була у пацана. А чебуреки по 11 копійок в "Чебуречній"?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадую літнє кафе біля пам'ятника Бойку, навпроти "Владислава". Зараз на його місці звели новий будинок, що ніяк не може здатись в оренду. Дуже хочу побачити фото цього кафе, але не можу знайти. Мо, хтось згадає і поділиться)

Самий прикол в тому кафе був той, що в середині була велика липа (дерево), і завжди цікаво було дивитись на дерев'яний кіоск з якого торчала здоровенна крона. Ще запам'яталось воно частенько дрімаючими під тими парасольками "веселими" клієнтами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...