Перейти до змісту

Atarax

Рекомендовані повідомлення

"Пиздєц подкрался незаметно, хоть виден был издалека" - саме ця фраза в повній мірі передає побачене вчора.

Прийшла думка покататись в Гараджі на саночках. Звісно ж в кар"єрі. Дійшовши до кар"єру ми були дуже неприємно вражені побаченим. По стовпчикам які стояли вже давненько, тепер натягнули сітку, поставили табличку "Прохід заборонено" з копією дозволу на створення "Вольєру для розведення тварин і птахів"! підписаного паном Колісником і паном кхкх, Романюком. Там же, в дозволі, прописано що можна і що не можна робити на території "Вольєру" і є навіть штрафні санкції.

Не йти ж нам назад непокатавшись. Трохи далі від таблички перелізли огорожу "Вольєра" і підійшовши до гірки взагалі офігіли. Внизу гірки завалена величезна сосна. Така ж сама історія і на інший гірці, з другого боку кар"єру. І така ж сосна лежить внизу третьої гірки, за! межами вольєру, там де був апхільчик короткий але крутий на кубкові і інших гонках.

Кого і що Столяр і ко зібрались розводити в "вольєрі" неясно, але за межами "вольєру" вони розвели всіх, як "Оленів". Сітка висотою в 1,5 метра навряд чи зупинить звіра котрий захоче втікти, і тим більше не зупинить птаха!, якого вони там зібрались розводити.

Один плюс з цього всього, тепер там чисто, природі не треба буде переварювати тонни поліетилену і іншого гівна, що весною там проростало з-під снігу.

п.с.: велосипедисти і туристи, реагувати будемо? Бо з таким успіхом шашлики скоро прийдеться смажити в електрошашличниці на кухні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про це писав ще рік чи два тому. Поки це потрібно двом-трьом десяткам людей - ніц не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На поклон,прийом до Палиці....

як там юристи підкажуть, звернення, прохання, чолобитна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понимаю что часть трассы гонки Гарзджа-Весна мы потеряли?

Так, і апхіл туди ж. Бо тут сосну хіба бензопилою різати, мачете не підходить.

А іншу частину тепер будемо їхати любуючись спочатку частоколом, а потім сіточкою.

Ді, ніц не буде згідний, але й Москва не за день будувалась. На такі речі потрібно реагувати.

п.с.: В дозволі прописана заборона на розведення багать навіть поблизу межі вольєра)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, ніц не буде згідний, але й Москва не за день будувалась. На такі речі потрібно реагувати.

Ну дак ми й реагуєм - от ти ж написав.

Треба зрозуміти, що на такі речі потрібно "реагувати" тільки вилами, інакше - пусті розмови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципе, если б они там действительно зверье разводили, то я б ничего против не имело, хоть и жаль, что нет доступа в такое симпатичное местечко. Но ведь люди там только свинствовали. Мы там бы порядка не навели, убирая раз в год мусор. На большее мы, пока, не способны. Прискорбно, но факт. И не факт, что теперешние хозяева не будут там тоже свинствовать, только по своему.

Я не вижу положительного выхода, как ни крути. С пролетариатом каши не сваришь. А он у нас крепко в сознании засел, выветрится через пять поколений, не раньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я себе так мечтаю.

Хозяин красивой територии пускает в свой парк, к примеру, велосипедистов, для проведения гонок. Они там строят трассу, по согласованному плану, проекту. Хозяин спонсорски помогает материалами, рабочей силой. Ему тоже интересно, чтобы на его територии было полезное и красивое сооружение в виде дорожек, мостиков и прочих архитектурных деталей. Проводится солидное мероприятие в виде, к примеру, гонки Кубка. Приглашаются СМИ. И все в шоколаде. Хозяину и другим спонсорам хорошая рекламма и плюс в карму. Велосипедистам качественная, профессиональная трасса.

Это я к тому, что со временем не останется бесхозных земель. И людям нужно будет решать вопросы цивилизованно. Вилами мы уже решали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я себе так мечтаю.

Хозяин красивой територии пускает в свой парк, к примеру, велосипедистов, для проведения гонок. Они там строят трассу, по согласованному плану, проекту. Хозяин спонсорски помогает материалами, рабочей силой. Ему тоже интересно, чтобы на его територии было полезное и красивое сооружение в виде дорожек, мостиков и прочих архитектурных деталей. Проводится солидное мероприятие в виде, к примеру, гонки Кубка. Приглашаются СМИ. И все в шоколаде. Хозяину и другим спонсорам хорошая рекламма и плюс в карму. Велосипедистам качественная, профессиональная трасса.

Это я к тому, что со временем не останется бесхозных земель. И людям нужно будет решать вопросы цивилизованно. Вилами мы уже решали...

Утопія...хоча якщо хтось з активних членів велогромади буде мільонером то може таке і станеться. А так і думаю швидше побють чи пристрелять але на територію не пустять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Утопія...хоча якщо хтось з активних членів велогромади буде мільонером то може таке і станеться. А так і думаю швидше побють чи пристрелять але на територію не пустять.

Boromir, читай внимательней:

Я себе так мечтаю.

Ничего больше не остается, пока у нас пролетарии по обе стороны забора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні син писав у школі твір ,,Чи можна все купити за гроші,,

Я йому нічого не сказав, але в голові крутилось -за великі гроші у НАС можна купити все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А расскажу я вам одну реальную историю, но, чтобы не создавать дискомфорта себе и людям, кое что в ней изменю.

Был, скажем, на одной живописной територии, скажем, скаутский лагерь. Рядом, например, было очень красивое озерцо. Директор этого лагеря, ну... м-м-м.. некий господин Худенький отдыхал с детьми у этого озера, оздоравливал, тренировал их и воспитывал со своими верными помощнками-сотрудниками. Озеро было колхозное, плавали там, кто хотел и, когда хотел. Как-то обратился к директору Худенькому председатель ближайшего колхоза, на чьей територии было то озерцо и предложил ему взять его в аренду за 200 грн в год. Помощники-сотрудники сказали, мол, а почему б и нет, будем хозяйничать, наводить порядок и плавать сколько и когда хотим. А директор Худенький подумал, подумал и придумал - а зачем же платить 200 грн в год, если мы и так плаваем сколько хотим и когда хотим.

Прошло время, кое что поменялось в государстве. Поселились рядом с лагерем предприимчивые ловкие люди. Сначала построили дом. Завели небольшое хозяйство. Хозяйство разросталось быстро. Предприимчивые ловкие люди отгородили себе еще немного територии. Навели там красоту. Хозяйство дальше росло. Они еще себе отгородили. Развели, скажем, павлинов и страусов. Красота. Но места для антилоп не хватает. И тут их територия разрослась до самого того живописного озерца, в котором купались кто хотел и когда хотел. Предприимчивые ловкие люди и его себе отгородили. Навели там красоту и порядок. Стали разводить собак Динго.

А что же директор Худенький? Когда територия предприимчивых ловких людей стала теснить лагерь скаутов, директор Худенький стал с ними бороться, подключая к борьбе общественность и СМИ....

Короче.

Не зажали б в свое время 200 грн в год, пейзаж бы выглядел совсем по другому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будем теперь туда ездить в очередной КАБАК. Озеро,Лес - ух как можно ЛеЛекИ 2 забабахать. Боюсь только не с нашими кошельками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю,что юристы могут просветить.Например,там река и озеро к которым закрывать доступ запрещено законом.

Думаю такую жалобу от общественной организации можна было бы подать в прокуратуру,тем более ходят слухи,что она как раз Столяром заинтересовалась.Кароч,как говорилось выше,было бы желание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зажали б в свое время 200 грн в год, пейзаж бы выглядел совсем по другому...

Так як Міжгір,я?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як Міжгір,я?

Не знаю, о чем это. Догадываюсь, что связано с нашими политиками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінусувальник напевно не зрозумів що мова про садибу, на яку з вилами безглуздо йти.

Колективна заява в прокуратуру на мою думку разом з 30 одиночними задовбуть прийомний відділ. Вагомий важіль помститися тому хто має зуб на даних осіб, їх і відшукайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все впирається в місцевого царя, котрому колись прокурор з веселим прізвищем хотів щось закинути за незаконний продаж землі .На тому і закінчилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу вас обрадувати ще по цьому поводу, якось одного сонячного дня ми собі будували в полі оброзшому бурянами трассу для швидкісного спуску (DH), підїжає до нас джип звідти вивалюється пузате тіло і до нас спочатку з притензіями вони плавно перейшли в погрози типу хто ми такі і що тут робимо і щоб забиралися звідти геть а інакше...(не буду продовжувати). Як в подальшому вияснилось то був голова сільської ради с.Лище, в ході розмови ми його трохи заспокоїли і перейшли на тему обгороження великої частини лісу. Не знаю на скільки йому можна було вірити але він розповів що "той" хто загородив обходить сільську раду через вищі інстанції і що в нього в планах загородити ще більшу територію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... шматок землі там дуже ласий.... скоро там виросте ще одне поселення типу Липин чи Теремно( жаль(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвію трохи мрії і сподівання. Столяр - мисливець. Пів його Феміди-Інтер - мисливці. Те, що буде в Гараджі, це буде вольєр для пушечного мяса, не більше, не менше. І ніяких трас там ніхто не дасть зробити, ніколи. Вважайте це такою ж приватною територією, що і нижче, за частоколом, з будиночком, банькою, охоронною вишкою і т.д. Не здивуюсь якщо на місці де зараз стоїть табличка весною з"явиться будка охорони, і сітка стане в два рази вищою з колючкою вгорі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...